251 Відредаговано PGP (2019-12-05 14:47:13)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Вставлю свої 5-ть копійок  smile
Стосовно штатного навігатора, вбудованого в MediaNav: на мою думку, він досить годний для використання, але з маленькими нюансами.

Знову таки, як на мене, ці нюанси не настільки критичні, щоб називати цей навігатор повним лайном. Він свою роботу виконує, він Вам побудує маршрут від точки А до точки Б, він Вас проведе по цьому маршруту.
Під час руху в нього нормальні і адекватні попередження голосом про майбутні необхідні маневри, про те яку полосу треба зайняти, сигналізує про перевищення швидкості.
Запам’ятовує Ваші фінішні точки, які ви шукали. При наступній поїздці не треба шукати, просто обираєте точку з історії поїздок.
З’їхали з маршруту – він досить швидко перераховує новий. Тупняків, затиків, глюків я в ньому не бачив.
В принципі в ньому все норм. Я його спецом тестував по Києву приблизно з тиждень.

Тепер про нюанси, вони більше відносяться до комфортності користування, але ніяк до неправильності його роботи:
1. Не зручно набирати адресу (це всі знають). Українською мовою ніж майже нічого не знаходить, а ось на латиниці набирати адресу, а потім це шукати точну назву з пропонованого списку і не зручно і не кожен про це здогадається.
2. Хоч в мене і останні мапи залиті, все одно буває він не знає про деякі номера будинків, особливо про ті що знаходяться на перетині вулиць і мають номер як 5/11
3. Є нюансу при веденні по маршруту. Приведу реальний приклад. По дорозі на роботу в мене частина маршруту проходить від Подолу до моста Патона по набережній. На цьому відрізку навігатор робить дві «помилки». Вони не приводять до сходу з маршруту чи в тупик.
Але можуть збити з пантелику. Перша: при приближені до моста Метро зі сторони Подолу навігатор пропонує триматися правіше і веде по смузі яка потім має розгалуження – прямо до моста Патона, праворуч на дніпровськи схили. При цьому є ще дві прямі смуги прямо до моста Патона, по яким я і їду далі, але вони залишаються лівіше. Навіщо він так робить не зрозуміло. Але навіть по пропонованій ним смузі він далі веде правильно  - прямо.
Друга «помилка» - перед розв’язкою біля моста Патона. Я тут повертаю праворуч до нашою «залізної баби». Так ось тут навігатор веде праворуч, але на естакаду, де стоїть знак що з 7:00 до 10:00 рух по цьому виїзду на естакаду заборонено. Перед цим заїздом на естакаду є дорога праворуч, він про неї знає, її малює, але по ній не веде. Але, знову таки, напрямок руху вірний і приведе Вас до фінішу.

Резюмую: штатний навігатор – це звичайний off-line навігатор зі своїми плюсами і мінусами. До фінішу доведе, не Сусанін  big_smile

Що до Google Maps – він просто значно комфортніший і гнучкіший:

+ показує затори
+ пропонує альтернативний маршрут з урахуванням заторів
+ за потреби може супутникову карту Вам показати
+ легкість набору адреси
+ голосовий набір адреси
+ може ще щось корисне, але зараз не згадаю  smile

Я в авто ним користуюся не чисто на смартфоні, а завдяки підтримці штатною головою Android Auto, підключаю смартфон до голови через шнурок і на екрані вже тицяє на кнопку Google Maps.
Розхвалювати його не буду, бо і так всі його знають і юзають.

Але є одна фігня в обох цих навігаторах, але мене бісить: як тільки вмикаєш ближне світло, вони примусово переходять в «нічний режим». Примусово назад в «денний» вже не переведеш.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1



252 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-05 14:53:28)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Якби всалоні ставили відразу, нормальні та без великої націнки, нормальні андроїд магнітоли. Можна було-би відразу ставить! Та замовляти в комплектації. Можливо прислухаються цеж доп заробіток. Людина купуючи авто, і на цю добру штуку розщедриться. То уже після покупки авто, жлоб в середині душі оживає і не дасть купити! crazy  crazy  crazy
А стандартне, воно непотрібне. Можливостей з андроїдом у рази менше!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

253 Відредаговано PGP (2019-12-05 14:59:05)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sdj387jsd, сенс будь-якою android-голови не лише виключно в навігаторі, а в тому що це по суті комбайн виходить: on-line 3G/4G, навігація на будь-який смак, ютуб, відео локальне, музика будь-яка і звідки хочеш, читалка, говорилка і все інше. Тупо планшет smile

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

254 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-05 15:01:49)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

PGP написав:

Тупо планшет

Так це в добре, все потрібне під рукою. Себе планую чимось таким побалувати! Головне свого жлоба в середині побороти. crazy  crazy  crazy Який так і каже нащо воно тобі, буде повід вкрасти. Тобі телефона мало і тд.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

255

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

PGP, а ще на Адроїдну голову можна встановити якийсь Torq, і на голові буде показувати всі параметри роботи двигуна! upp

PGP написав:

Тупо планшет

Є лише один нюанс. Андроїдні голови як правило значно тупіші і дорожчі за планшети. Тому, впринципі, є ще варіант приколхозити якогось 7-дюймового планшета замість голови, або на постійно, в додачу до голови.
Якщо не помиляюсь, хтось в нас на форумі вже таке робив - замінив штатну голову звичайним планшетом.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

256

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

PGP написав:

Вставлю свої 5-ть копійок  smile
Стосовно штатного навігатора, вбудованого в MediaNav: на мою думку, він досить годний для використання, але з маленькими нюансами...

Использую AndroidAuto и на экране вместо MediaNav - либо гуголь, либо waze.
Своевременные подсказки WAZE о плохой дороге ночью в незнакомой местности - БЕСЦЕННЫ  cool

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

257 Відредаговано alex.cver (2019-12-05 15:37:59)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Bob3000 написав:

Своевременные подсказки WAZE о плохой дороге ночью в незнакомой местности - БЕСЦЕННЫ 

Иммено - попереду яма и у тебя автоматом анус сжимается и весь напрягаешься где же та яма upp
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-05 14:34:23[/merge_posts_bbcode]

Bob3000 написав:

Использую AndroidAuto и на экране вместо MediaNav - либо гуголь, либо waze.

То есть можно подключить мобилу на экран у Рыно уже? plus  Офигеть

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

258

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

alex.cver написав:

То есть можно подключить мобилу на экран у Рыно уже? plus  Офигеть

О сколько нам открытий чудных...  coffee

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

259 Відредаговано sergiosem (2019-12-05 16:41:33)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Larsen,  за військових - ти дарма. в м"ясорубки нормальний командувач не посилає, а старається уникати їх, завдаючи втрати ворогу іншими методами.
Стосовно навігаторів. Нічого ідеального нема. Мені ті ваші андроїдні додатки не дуже комфортні, хоча і відображаються на екрані...
Стараюся йти оптимальним шляхом та уникати складнощі, якщо це можливо... Колись і без навігаторів нормально їздили...
Не розумію тих людей, які хочуть свою дупу завести у сам центр, особливо у Львові. Це зайвий час та нерви, ніж десь припаркуватися та трошки пройтися пішки...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

260

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Bob3000 написав:

О сколько нам открытий чудных... 

Просто при Януковоще такой х..и не было  sad

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

261 Відредаговано Larsen (2019-12-05 17:29:55)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sergiosem написав:

Мені

А яка різниця що тобі? Ти ж питав чому інші не користуються штатною навігацією, а не чому ти нею користуєшся. І ніхто не питав чому ти нею користуєшся.

sergiosem написав:

Колись і без навігаторів нормально їздили...

Уяви собі, і без машин навіть нормально їздили. Але машина краще. І навігатор краще за мапу. І сучасний мобільний навігатор краще за штатний.

sergiosem написав:

Не розумію тих людей, які хочуть свою

Я теж. Але яке це має відношення до вибору навігатора?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

262

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Larsen, мене вона майже повністю влаштовує, а шукати в дупі меду - це не моє... не люблю танці з бубном...
автомобільні навігатори є і будуть на рівні, тому що у технологічно-розвинених державах розвивають концепцію автопілоту, де таких неврахованих речей не може бути.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

263 Відредаговано Larsen (2019-12-05 17:43:42)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sergiosem написав:

мене вона

Мені не цікаво що там тебе. Я вже сказав - я не питав чому тобі подобається користуватися гівном. Годі мені це пояснювати.

sergiosem написав:

тому що у технологічно-розвинених державах розвивають концепцію автопілоту

Так, так, з використанням саме того навігатора що в тебе... facepalm
Вгадай з трьох спроб, яка навігація в Теслі? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

264

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Larsen написав:

Вгадай з трьох спроб, яка навігація в Теслі?

безтолкова? crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

265

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

PGP написав:

як тільки вмикаєш ближне світло, вони примусово переходять в «нічний режим»

Вроде бы "по времени" гугл тоже переходит в ночной режим sad

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

266

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sdj387jsd написав:

безтолкова?

Ну, є і така версія: https://forums.tesla.com/forum/forums/t … n-terrible
Але ні, я не про це. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

267 Відредаговано sergiosem (2019-12-05 18:04:16)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Larsen, гімно? це дуже суб"єктивна думка - виключно твоя....
тесла має свій софт в оболонці Убунту, який використовує ліцензовані карти Гугл.
Проблема у тому, що точності катографії на заході суттєво вищі, ніж у нас, тому і такі проблеми.
Повторюся: мій навігатор мене влаштовує і навіть повідомляє про перевищення швидкості, оскільки карти є доволі актуальними...
Навігатори 10-и річної давності дійсно були дубовими, так що усе відносно. Нічого свою думку видавати за найвищу істину.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

268

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Evgenий написав:

Вроде бы "по времени" гугл тоже переходит в ночной режим

В опціях можна автоматичний режим відключити.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-12-05 17:12:56[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

гімно? це дуже суб"єктивна думка - виключно твоя....

Це думка тих хто нею не користується. Це те, про що ти питав. Твоя думка мене не цікавить, і ніякого впливу на те, чому інші нею не користуються, не має.

sergiosem написав:

використовує ліцензовані карти Гугл.

Прикинь? І більшість тих, про кого ти питав, теж використовують мапи Гугл. А що використовуєш ти, щоб оправдувати це концепцієюю автопілоту?

sergiosem написав:

Проблема у тому, що точності катографії на заході суттєво вищі, ніж у нас, тому і такі проблеми.

Точність картографії в штатній навігації меньша ніж в мобільних навігаторах, але це тебе не турбує.

sergiosem написав:

Повторюся: мій навігатор мене влаштовує

Повторюся: мене не цікавить що там тебе влаштовує. Я цього в тебе не питав, а лише відповідав на твоє запитання. Повторити ще раз?

sergiosem написав:

Навігатори 10-и річної давності дійсно були дубовими, так що усе відносно.

Твій штатний навігатор якраз на рівні 10-ти річного мобільного. А сучасні мобільні дійсно зробили величезний крок вперед у багатьох відношеннях.

sergiosem написав:

Нічого свою думку видавати за найвищу істину.

До чого тут істина? Це думка тих, про кого ти питав. Істина вона чи ні, нікого не цікавить, адже причиною вибору навігатора якраз і є "своя думка".

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

269 Відредаговано sergiosem (2019-12-05 18:18:37)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Larsen написав:

Точність картографії в штатній навігації меньша ніж в мобільних навігаторах, але це тебе не турбує.
Повторюся: мене не цікавить що там тебе влаштовує. Я цього в тебе не питав, а лише відповідав на твоє запитання. Повторити ще раз?

sergiosem написав:

Навігатори 10-и річної давності дійсно були дубовими, так що усе відносно.

Твій штатний навігатор якраз на рівні 10-ти річного мобільного. А сучасні мобільні дійсно зробили величезний крок вперед у багатьох відношеннях.

тебе щось понесло... зняти відео про точність?
Де знак, там миттєво повідомлює про потрібну швидкість, подаючи сигнали та малюнки на екрані.
інколи їду по екзотичних дорогах і усе гаразд ...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

270

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sergiosem написав:

зняти відео про точність?

Ще раз - це нікого не цікавить. Ті про кого ти питав зробили висновок, про який я тобі сказав, на своєму особистому досвіді. Кого і в чому ти хочеш переконати своїм відео, та і взагалі навіщо?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

271

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Larsen написав:

Ще раз - це нікого не цікавить. Ті про кого ти питав зробили висновок, про який я тобі сказав, на своєму особистому досвіді. Кого і в чому ти хочеш переконати своїм відео, та і взагалі навіщо?

хтось казав за точність  wink
інтернет затори у Львові - це смішно... можливо воно десь працює, але не в нас...
кожному вибирати своє! свою думку висловив на особистому досвіді.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

272

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

sergiosem написав:

інтернет затори у Львові - це смішно... можливо воно десь працює, але не в нас..

/upload/iblock/f32/Screenshot_2019_12_06_10_39_02_121_com.google.android.apps.maps.jpg

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

273 Відредаговано PGP (2019-12-06 16:07:16)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

2017р. Іспанія. Dacia Sandero Stepway 0.9 + MediaNAV = попередження про затори на дорогах. Відео з 3:05.
Промовчу про реалізацію і зручність користування, але ж воно є  wink Принаймні в європейських версіях Dacia.
Використовується скорше за все національна мережа оповіщення про ситуації на дорогах.

National Access Point for Transport and Mobility (Directive 2010/40/EU)

/upload/iblock/6f1/DGT_SCT.png

/upload/iblock/bfe/DGT_SCT_map.png

  0
Спасибо сказали: sergiosem1

274 Відредаговано sergiosem (2019-12-06 19:52:53)

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Evgenий написав:
sergiosem написав:

інтернет затори у Львові - це смішно... можливо воно десь працює, але не в нас..

/upload/iblock/f32/Screenshot_2019_12_06_10_39_02_121_com.google.android.apps.maps.jpg

facepalm
в це може повірити людина, яка далека від реалій міста Лева!
це накшталт вати з кацапстану, яка хоче пояснити українцям, що твориться в Україні...
Поїздите по Львову (особливо  протягом робочого дня), тоді розповісте про враження та навігацію...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

275

Re: Какой программой пользуетесь в GPS-Навигаторе?

Доречі, сьогодні гугл. по Києві водив. І знаєте що він мене чуть не дворами, а швидко вивів з київа, Якимсь дворами навелику обїздну, потом на ліво дворами і уже за постом вискочив, норм робить!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0