201 Відредаговано Grafik87 (2020-12-16 21:33:16)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

А на моєму степвеї лопнув випаровувач кондиціонера, основна причина продажу була... раджу подивитись 

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0



202

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Grafik87, У мене 20 квадратів плитки - пофіг логан. 10 мішків цементу - пофіг логан. за півтори дві доби 1600км пофіг логан. По наших дорогах, і то таких, можу прокатати катаюсь - пофіг логан йому можна! Обслуговуйте нормально, лийте нормальне! А то ой не буду говорити про регламент та для кого він створений. Доречі на 50т км хобот припотів трішки, болячка їхня. треба буде прокладку щільнішу поставити уже купив руки не дойшли всього навсього 60 грн!!!! Що не туди то через, всерівно через одне місце вийде lol

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

203

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alex.cver написав:

2. Ларсен у тебя был хоть один намек в РАВ чике на подергивание сцепления, на реакцию зима или лето?

Ні. Але я тут поганий приклад, бо в мене зі щепленням і на Логані проблем не було. Напевно тому що мої машини завжди ночують в теплому гаражі. dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

204 Відредаговано Valerik (2020-12-16 23:30:44)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

sdj387jsd написав:

Grafik87, У мене 20 квадратів плитки - пофіг логан. 10 мішків цементу - пофіг логан. за півтори дві доби 1600км пофіг логан. По наших дорогах, і то таких, можу прокатати катаюсь - пофіг логан йому можна! Обслуговуйте нормально, лийте нормальне! А то ой не буду говорити про регламент та для кого він створений. Доречі на 50т км хобот припотів трішки, болячка їхня. треба буде прокладку щільнішу поставити уже купив руки не дойшли всього навсього 60 грн!!!! Що не туди то через, всерівно через одне місце вийде lol

plus

Larsen написав:
alex.cver написав:

2. Ларсен у тебя был хоть один намек в РАВ чике на подергивание сцепления, на реакцию зима или лето?

Ні. Але я тут поганий приклад, бо в мене зі щепленням і на Логані проблем не було. Напевно тому що мої машини завжди ночують в теплому гаражі. dntknw

Тут одне питання..Якщо проблема з зчепленням є на двигунах 0.9, і на 1.2 і на дизелях а у деяких нема взагалі (про роботи ми не говоримо зараз) то скажіть будь-ласка, а які при цьому Ви даєте оберти двигуна? Бо всі смикання, як я писав або від швидкого кидання педалі, або від недостатніх обертів при троганні.. Може десь там конденсат...То, даруйте це несправність машини, чи особливість керування?  Ну що може бути? Зчеплення сухе однодискове примітивніша річ - "тиски" з маховика та прижимчного диска корзини, ведомий диск з фрикційними накладками та демпферними пружинами а також власне пружні лепестки корзини, які розтискають-стискають цю систему..Що там може бути? Биття диску, внаслідок деформації, зтирання фрикційних накладок, пошкодження демферних пружин, знос корзини, може западання та ривки троса приводу від педалі.. Стосовно роботів краще працюють багадотискові зчеплення, які гасять ривки (тому у преміальних виробників багатодискові хчеплення йдуть з роботами)...  тому треба дивитися на оберти двигуна на холодну, може треба більше газу давати при першому троганні з місця на низьких температурах.. І так дійсно, режим роботи непрогрітого двигуна взимку і влітку різний..
Але це все одно що нарікати на те, що у важких вантажівок та автобусів неможливо без подвійного вижиму перемикнути передачу (а понижену ще й без перегазовки) значить виробник робить погані машини..Даруйте, тут требе вивчати матчастину ...
Вибачте, але я не розумію що це таке.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

205

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Larsen, вибачте процитував Вас, але питання не до Вас, бо у Вас не було цих проблем)))

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

206

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik написав:

Тут одне питання..

А це питання точно до мене? Я ж наче написав:  dntknw

Larsen написав:

в мене зі щепленням і на Логані проблем не було

Що я можу відповісти? Хоча звісно можу. Раз наполягаєш... lol1

Valerik написав:

які при цьому Ви даєте оберти двигуна? Бо всі смикання, як я писав або від швидкого кидання педалі, або від недостатніх обертів при троганні..

Враховуючи що ця проблема була помічена в тому числі людьми з багаторічним досвідом експлуатації різних авто з МКПП, не думаю що діло в цьому. wink

Valerik написав:

Може десь там конденсат...

Може. Ця версія мені подобається бо пояснює чому такий ефект буває рідко і не в усіх. Принаймі це точно пояснює чому його не було у мене.  upp

Valerik написав:

То, даруйте це несправність машини, чи особливість керування?

А ніхто не знає чи це несправність (шкідливе для експлуатації явище), чи просто неприємний ефект. Але всі точно знають що у інших авто такого класу, цей ефект відсутній. Так що...

Valerik написав:

Ну що може бути?

Конденсат може бути, ти ж сам сказав. smile

Valerik написав:

тому треба дивитися на оберти

Так, звичайно є спосіб обходу проблеми, але він не відміняє факту що проблема існує.

Valerik написав:

Але це все одно що нарікати на те, що у важких вантажівок та автобусів неможливо без подвійного вижиму перемикнути передачу

Ні, це не всеодно, адже ще раз: у інших авто цього класу такої проблеми нема. Значить зробити зчеплення можна і без неї, але не зробили. І це недолік.

Valerik написав:

тут требе вивчати матчастину

Ну от і вивчаємо, по ходу знаходячи в ній недоліки. wink

Valerik написав:

Вибачте, але я не розумію що це таке.

Це проблема, яка тебе не хвилює.  big_smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

207

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik написав:

вибачте процитував Вас, але питання не до Вас, бо у Вас не було цих проблем)))

Пізно, я вже відповів.  lol  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

208

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Larsen написав:
Valerik написав:

вибачте процитував Вас, але питання не до Вас, бо у Вас не було цих проблем)))

Пізно, я вже відповів.  lol  storstark

big_smile  storstark

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

209 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-17 00:13:17)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik, вірно говорить, до коробаса треба привикнути. І норм все, відчувати коли різще коли підгазнуть. Все норм якщо приловчитись! це те саме як я на антивідкатку плювався - вона мене перевчила більш плавніше заторможено рушати!
Доповню у логана 2 біди.
1 - 5 ступка sad дайте туди 6ту жмоти
2 - салон sad ну зробіть якось краще жмоти

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

210

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

sdj387jsd написав:

1 - 5 ступка  дайте туди 6ту жмоти
2 - салон  ну зробіть якось краще жмоти

Купи мегана, жмот  lol

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Олежа1

211 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-17 00:21:34)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Engineer написав:
sdj387jsd написав:

1 - 5 ступка  дайте туди 6ту жмоти
2 - салон  ну зробіть якось краще жмоти

Купи мегана, жмот  lol

куплю китайця! шо кузов згние що мотор заклинить... coffee

Чим відрізняється китайске авто від нормального, коли в мороз літній омивач парубки просто розширюються. В китайському лопають - такий тонкий жарт, спостерігання lol

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

212

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

sdj387jsd написав:

1 - 5 ступка sad дайте туди 6ту жмоти

А що від Дастера вже не підходить, чи шестерні на пяту довші поставити релігія не дозволяє?

sdj387jsd написав:

2 - салон sad ну зробіть якось краще жмоти

А хто заважає самому зробити краще? Так як і виробник не зможе... І за менші кошти.

  0

213

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alex.cver написав:

Почему я такой тупой продал офигенного Степвея с мега экономией топлива и оставил Спортягу с расходом на 2км пробегах мелких в пробках иногда 13.5 smile ?

Да хватит уже отмазываться! Ну, переобулся в прыжке, с кем не бывает! Сейчас это ваще модно!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

214 Відредаговано alex.cver (2020-12-17 09:14:53)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Aprox написав:

Да хватит уже отмазываться! Ну, переобулся в прыжке, с кем не бывает! Сейчас это ваще модно! 

Та да, перешёл с одной партии, которая поддерживает сепаров (Каджар) в другую  lol Хотя состоял в обеих. Но "оранжевые" победили  angel

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

215

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alexkart написав:

так идите на форум жигулистов, там будете еще больше хэпи, самоутверждаться и рассказывать на сколько sportage лучше шестерки))

Так я вас могу послать тоже далеко. Самоутвердился уже давно, ещё в детстве. Я высказал мнение, умные к нему прислушатся, сделают выводы, подумают. Остальные "не поймут". Такова жизнь кэп wink

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

216 Відредаговано alex.cver (2020-12-17 09:23:39)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Grafik87 написав:

А на моєму степвеї лопнув випаровувач кондиціонера, основна причина продажу була... раджу подивитись 

Вот и я о том же, о надёжности. Спортяга 7 лет смена аккума, даже лампочка не менялась, на посл ТО по ходовой делал что то. Д -думайТе как грит Петя. Дешева рибка, дешева юшка.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

217

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

SanychGT, гарно підмічено. coffee Ви самі розумієте чому на це тратити кошти не буду vissla  coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

218

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alex.cver написав:

которая поддерживает сепаров (Каджар)

А говорил, что не бухаешь...  lol 
Проспаться бы Вам, барин...  g_hosp

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

219

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

И эту тему засрали...

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

220

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

az74 написав:

И эту тему засрали...

Всё по традиции! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

221

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alex.cver написав:

Я высказал мнение, умные к нему прислушатся, сделают выводы, подумают.

только ваше мнение о sportage здесь никому не интересно, это форум совсем про другие автомобили, никто не запрещает вам писать свое мнение и расхваливать свою машину в своем бж, а то в каждой теме насрано одно и тоже

  0
Спасибо сказали: PGP1

222

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alexkart написав:

только ваше мнение о sportage здесь никому не интересно

Вот тут не согласен!

alexkart написав:

а то в каждой теме насрано одно и тоже

А вот тут согласен! ))
Есть у Алекса такая черта - как попугайчик, одно и то же во всех темах! Раньше про прелести Степвея и дизеля, теперь про прелести Спортейджа... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1

223

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Aprox написав:
alexkart написав:

только ваше мнение о sportage здесь никому не интересно

Вот тут не согласен!

я же говорю, что для этого есть соответствующие темы, такие как БЖ, Следующий автомобиль и т.д.

  0
Спасибо сказали: Aprox1

224 Відредаговано gatuno (2020-12-17 13:53:38)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Висновок з відосу про розборку 0.9 можна зробити перефразовуючи старий анекдот:
"Один старый еврей очень много и безпроблемно ездил на 0.9 TCE, а другие евреи не так долго и они удивлялись
- как же так и все время просили:
— Абрам, расскажи, как тебе удается так долго ездить на 0.9 TCE, не уноси секрет в могилу.
— Нет-нет-нет, — отвечал старый Абрам, — "Только на смертом одре."
И вот пришла пора умереть Абраму. Собрались евреи, напомнили ему об обещании рассказать секрет.
— Догогие мои евреи, почаще меняйте масло..."

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  1

225 Відредаговано alexkart (2020-12-17 13:45:40)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

gatuno написав:

Свіжий відос в тему від Dec 11, 2020:

не очень свежий)) с него и началось обсуждение на 4-й странице)) и в других темах его 2 раза постили уже))

  0