51

Re: Электрика в квартире

Владимир+, plus Работю этими клемниками уже много лет, полет нормальный

Каждый мнит себя стратегом , видя бой со стороны!!!
  0



52

Re: Электрика в квартире

Владимир+ написав:
LEE написав:

Если работаете ПВС,ШВВП многожильный провод (скрутки и порвода нужно опрессовать наконечниками,или клемником или пайка)

Нравятся вот такие колпачки:
http://russvet.ru/products/1609/145264/

не зовсім зрозумів призначення цих клем. Можливо дайте фото з іншого ракурсу.

Якщо ПВС заходить в розетку чи вилку - також потрібно використовувати "концевики"? Якого типу?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

53

Re: Электрика в квартире

Серинький, это клемники для распред коробок. Если ПВС заходит в розетку нужен наконечник(опрессовочная гильза) одевается на провод и обжимается .
Владимир+ дайте пожалуйста ссылку на наконечники.

Каждый мнит себя стратегом , видя бой со стороны!!!
  0

54

Re: Электрика в квартире

plus

LEE написав:

Особое внимание на клемники(китайске клемники просто сгорят)

По типу ВАГ или каких? Давай лучше фото что нормальное, что покупать не стоит. Думаю информация будет полезна всем участникам форума.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

55

Re: Электрика в квартире

LEE написав:

Владимир+ дайте пожалуйста ссылку на наконечники.

Так то і було посилання: http://russvet.ru/products/1609/145264/
Виявилось, що дуже важко знайти фото саме цієї клеми (наконечника).

Серинький написав:

что нормальное, что покупать не стоит.

Воно так: задумано все (всі вироби) добре, а от виконуються - вже "де-як".
Потрібно просто якісний товар купувати.
Як вибрати: де що можна просто побачити (при певному досвіді), де що потрібно "добре помацати" (наприклад кабелі запоріжского заводу за перерізом такі ж як одесакабель, а от скручується вони гірше (пружитить мідь), що говорить про те, що трішки більше сталі в сплаві (не мої спостереження, а монтажників).

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

56

Re: Электрика в квартире

Владимир+, Кабель зараз купую "Одеса Тумен". Хоч мікрометром не міряв але точно товщий від того яким торгує організація в якій працюю. Сьогодні брав ПВС 2х1,5 по 4,08грн. Як на мене не так вже і дорого, хоча в якогось може товщина і краща.

Наскільки я розумію ОдесаКабель і Одеса Тумен це взагалі два різні виробники... Якщо хтось користувався цікава думка стосовно якості "тумена".

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

57

Re: Электрика в квартире

Серинький написав:

Сьогодні брав ПВС 2х1,5 по 4,08грн.

Я, як продавець, слудкую за співідношенням ціни до реального перерізу жил кабелю.
Справедлива закупівельна ціна на гнучкий мідний кабель (провід) типу ПВС становить близько 1,30грн/мм.кв., то б то, якщо Одесакабель в номіналі 1,5 по факту має 1,35мм.кв. - 2х1,35=2,7мм.кв. х 1,30 = 3,52грн/метр.
Занижені кабелю бувають на 20%, а бувають і в два рази (то б то при написі 2,5 він по факту може не дотягувати і до 1,5мм.кв.) А ціни на такі кабелі не в два рази нижчі, а 1,5 рази. Так клієнти, які дивляться тільки на ціну - переплачують відносно реальної вартості того, що купують (запутано трохи написав...).

Середня торгівельна націнка х1,3. Так для ПВС2х1,5 Одесакабелю роздрібна ціна може бути близько 3,52х1,3=4,58грн/метр. Якщо вона нижча, то можливі варіанти від "добре купив", до "переплатив", бо воно і того не варте.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

58

Re: Электрика в квартире

Владимир+, Тумен це Одеса кабель чи ні?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

59

Re: Электрика в квартире

Владимир+, з компанією "Світлоприбор" співпрацюєш?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

60

Re: Электрика в квартире

Серинький написав:

Владимир+, Тумен це Одеса кабель чи ні?

Завод «Одескабель» был основан в 1949 году .
Компания «Тумен» основана в Одессе (Украина), в 1996 году.
Регионально находятся в Одессе.

Каждый мнит себя стратегом , видя бой со стороны!!!
  0

61

Re: Электрика в квартире

Серинький написав:

з компанією "Світлоприбор" співпрацюєш?

Ні. Я працюю з місцевими (вінницькими) 5-8 постачальниками, а ті, в свою чергу зі своїми джерелами.
У мене в них така знижка, що напряму на більш вищі рівні виходити з дрібними замовленнями - недоцільно.
(Хоча світлодіодні лампочки замовив напряму в Китаї, бо в нас поки неадекватна ціна).

LEE написав:
Серинький написав:

Владимир+, Тумен це Одеса кабель чи ні?

Завод «Одескабель» был основан в 1949 году .
Компания «Тумен» основана в Одессе (Украина), в 1996 году.
Регионально находятся в Одессе.

Я не знаю їх ніх "розкладів". Скажу тільки одне: є виробництва, а є представництва (наприклад АСКО, ІЕК).
Багато хто не розрізняє представництво і виробництво (і це не дивно, так як дистрибютор не афішує виробника, якщо виробництво в Китаї).
Але "Україна" - це не завжди якісно, а "Китай" - не завжди "Г".

Розкручений бренд "Одессакабель" люди часто путають з кабелем "Одесса", а це дві великі різниці.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

62 Відредаговано Владимир+ (2014-01-26 20:32:22)

Re: Электрика в квартире

п.с. Не зміг в неті швидко знайти щось про "світлоприбор"  dntknw
За себе - знайшов швидко http://centrposlug.com/  smile (сайт скромненький, на майбутнє - не доходят руки)

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

63

Re: Электрика в квартире

Скоро буду у себя делать ремонт, с консультациями можно будет поприставать? smile

  0

64

Re: Электрика в квартире

lazareff написав:

Скоро буду у себя делать ремонт, с консультациями можно будет поприставать? smile

Легко wink

Каждый мнит себя стратегом , видя бой со стороны!!!
  0

65

Re: Электрика в квартире

Владимир+, Мы коллеги coffee  coffee

Каждый мнит себя стратегом , видя бой со стороны!!!
  0

66

Re: Электрика в квартире

lazareff написав:

Скоро буду у себя делать ремонт, с консультациями можно будет поприставать?

Не стоит  smile .
Анекдот есть в тему:
Вопрос: Можно ли на Красной площади изнасиловать женщину?
Ответ: Нельзя! Советами задолбают!

Но если советовать будет кто-то один - то можно  smile

LEE   storstark

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

67

Re: Электрика в квартире

lazareff, ближайший профессиональный электрик из одноклубников это Я , Владимир+, LEEcoffee                 lazareff, кроме шуток звони помогу даже могу подъехать если что  nose_eat

  0

68

Re: Электрика в квартире

Владимир+, потрібна порада -  хочу в квартирі замінити автомати (3шт по 16А) і поставити реле напруги та УЗО 30мАм.

Місцеві електрики радять автомати і УЗО фірми ЕАТОN, реле напруги ЗУБР.
По схемі: реле напруги-УЗО-автомати...

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

69

Re: Электрика в квартире

Реле напруге Зубр - одне з перевірених та надійних на нашому ринку.
ЕАТОN - теж нормальна фірма (від Мюллер, Чехія), тому питань не буде в роботі.
Можна брати і дешевші УЗО - АСКО, наприклад, але там є прикол по серії 2001 - не варто брати, 2002 - можна. Теж буде працювати добре.
Чому не варто 2001 - тому що вони не спрацьовують, якщо на УЗО не подається нуль (то б то енергозалежні), а це погано в певних аварійних випадках.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

70

Re: Электрика в квартире

+ тобі порадили, як на мене, найоптимальніше співвідношення ціна-якість-бренд.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

71

Re: Электрика в квартире

Серинький написав:

Якщо ПВС заходить в розетку чи вилку

Серинький, для скритої роводки ПВС не використовується. Не бажано також використовувати і ШВВП, який полюбляють електрики для прокладки в побутових об"єктах.

  0

72

Re: Электрика в квартире

Георгич написав:

для скритої роводки ПВС не використовується. Не бажано також використовувати і ШВВП, який полюбляють електрики для прокладки в побутових об"єктах.

Воно то так (за визначенням та призначеннням, але чому (що буде поганого)?

Серинький написав:

По схемі: реле напруги-УЗО-автомати...

Так добре.
Але на вводі має бути відключаючий двополюсний пристрій (бажано автомат), яким би, при потребі, відключалась вся квартира від зовнішньої мережі. Якщо перед квартирним щитком недалеко інший такий автомат - то запропонована схема хороша. Якщотакий автомат далеко, або не доступний, то в квартирному щитку можна зібрати схему: УЗО (двополючний вимикаючий пристрій) - реле напруги - автомати однополюсні (на всі приєднання), а можна: ввідний автомат (двополюсний) - реле напруги - узо - однополюсні автомати.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

73

Re: Электрика в квартире

Владимир+ написав:

Воно то так (за визначенням та призначеннням, але чому (що буде поганого)?

Взагалі я ГІП...
По суті - Відкриваємо сертифікат ( паспорт) на ПВС і прозріваємо.

  0

74

Re: Электрика в квартире

Георгич написав:

Взагалі я ГІП...
По суті - Відкриваємо сертифікат ( паспорт) на ПВС і прозріваємо.

Георгич  like  наверное первый Гип, хоть косвенно знакомый мне, который даже знает что нужно что то открыть что бы конкретно что то узнать. Все остальные Гипы что я знаю, только номера счетов в банке могут повторить и то не всегда  big_smile   offtopic

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

75

Re: Электрика в квартире

Graas, я заводы проектирую, а на сегодняшний день - это современные заводы, как правило с внешними инвестициями, со своими стандартами. Слава богу эти стандарты не противоречат нашим, иначе экспертизу не пройти, а технадзор не примет объект в эксплуатацию.
Касательно счетов, вааще это миссия ПМ-а, но по жизни ты прав - в инжиниринге фактическим менеджером проекта тоже выступает ГИП. И это правильно.

  0