5,326

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:
jasonua написав:

я не терпів би шум від шипів 5місяців

Слухи  imho2 сильно преувеличены. Вой, вызванный рисунком протектора, гораздо выше, чем звон от шипов.

Nord Frost 5 - шипы слышно до 10 км/ч

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0



5,327

Re: Зимняя резина на Логан

Navariec написав:

Тільки що куплено і встановлено на передню вісь MICHELIN X-ICE SNOW
на задній стоять Kleber Krisalp HP3
Будуть враження напишу.

Краще без вражень, тому що підвищена схильність до заносу автомобіля на льоду, мокрому асфальті, у поворотах та при гальмуванні може зробити ті самі враження не дуже то і приємними.
Але ж ви мабуть не активно їздите... то може і без вражень обійдеться.

  0
Спасибо сказали: Larsen1

5,328

Re: Зимняя резина на Логан

az74 написав:

"Если езда в основном спокойная, а ремень безопасности нужен несколько раз в жизни, я бы не терпел этот ремень у себя на пузе." Так?

Зовсім не вірне порівняння. Подобається шуміти шипами на сухому асфальті-шуміть на здоровя.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

5,329

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий, у мене гудієр шиповані шумлять нормально так. А які саме шини шиповані не шумлять на швидкості?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

5,330

Re: Зимняя резина на Логан

Bob3000 написав:

Nord Frost 5 - шипы слышно до 10 км/ч

Чув, що там шипи швидко відлітають..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

5,331

Re: Зимняя резина на Логан

Шумлять, не шумлять... Нема сенсу порівнювати враження різних людей про шумність гуми, адже вони вкрай суб'єктивні. Що одному повна тиша, то другому ревіння літака. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,332

Re: Зимняя резина на Логан

Якась секта свідків шипованої гуми... smile

Ось, свіжа історія ще одного "віруючого": https://www.drive2.ru/l/575493458022630828/.
На шипи покладайся, але сам е-е-е... не лоханись.  smile

Але кожному своє.  storstark

Перепрошую за лінк на ворожий ресурс. hmm

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0
Спасибо сказали: jasonua1

5,333

Re: Зимняя резина на Логан

Grey написав:

Якась секта свідків шипованої гуми.

Хочу уточнить, собственно, суть этой связи в том примере с белым логаном. Был бы без шипов - обошлось бы? Не поехал бы? Или ехал бы не 80, а 40?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

5,334

Re: Зимняя резина на Логан

Без шипов ехал бы аккуратней. У меня знакомый точно так перевернулся на шипах.

  0
Спасибо сказали: SanychGT, Grey2

5,335

Re: Зимняя резина на Логан

Шипи не шипи... Сідаючи за кермо вмикайте головну систему безпеки - голову.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: SanychGT, Grey2

5,336 Відредаговано Grey (2020-12-03 00:07:37)

Re: Зимняя резина на Логан

az74 написав:
Grey написав:

Якась секта свідків шипованої гуми.

Хочу уточнить, собственно, суть этой связи в том примере с белым логаном. Был бы без шипов - обошлось бы? Не поехал бы? Или ехал бы не 80, а 40?

Ну, колєги вже пяснили.

Шипи не гарантують безпеку, але дискомфорту додають гарантовано.

Я не сумніваюся, що інколи і деколи шипи допомогають їхати по хокейному полю. Але обережно. smile
Однак для таких ексклюзивних випадків існують ланцюги протиковзання ("браслєти").

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

5,337 Відредаговано Vader (2020-12-03 00:48:47)

Re: Зимняя резина на Логан

Grey написав:

Шипи не гарантують безпеку, але дискомфорту додають гарантовано.

Жодна гума не гарантує безпеки. То, може, будемо кататись на лисій літній, тільки обережненько?

Я не сумніваюся, що інколи і деколи шипи допомогають їхати по хокейному полю. Але обережно.
Однак для таких ексклюзивних випадків існують ланцюги протиковзання ("браслєти").

Не треба шукати хокейне поле, досить просто виїхати на відтинок дороги з ожеледицею. Наприклад, в нас от таке, як на відео - регулярно.

Так, я можу подивитися вранці у вікно і вдягнути ланцюги на колеса. А уявіть, що якась людина їде з іншого  міста (наприклад, зі Львова wink ), і попадає на таку трасу?

  0

5,338

Re: Зимняя резина на Логан

Vader написав:

А уявіть, що якась людина їде з іншого  міста (наприклад, зі Львова  ), і попадає на таку трасу?

І що буде? Там крім фури на літній гумі, я так розумію ніхто не постраждав? Так що нічого страшного там нема. На шипах ясне діло краще, але це не ті умови в яких неможливо уявити їзду на ліпучках.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5,339

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

І що буде? Там крім фури на літній гумі, я так розумію ніхто не постраждав?

там, це де? В одному хвилинному ролику? Чи на усій  трасі? Постраждала не лише фура. Кожен рік таке по усій Україні.

Так що нічого страшного там нема. На шипах ясне діло краще, але це не ті умови в яких неможливо уявити їзду на ліпучках.

Ну так і я кажу - там цілком можливо проїхати і на десятирічній стертій до корда літній гумі. Можна? А чого ж не можна, просто треба вибрати безпечну швидкість. То нашо взагалі зимня гума?  roll

А якщо серйозно - то люди придумали шиповану гуму, щоб облегчити нам життя і додати шансів у небезпечній ситуації. І я не розумію тих, хто свідомо відмовляється від того шансу, бо їм шумить сильніше.

  0

5,340

Re: Зимняя резина на Логан

Vader, так, шипована як правило краща на льоді за фрикціонку. Але різниця там не настільки фантастична як ти ту натякаєш. Ну от, приклад безпеки гальмування, як бачиш, деякі шиповки навіть гірше деяких фрикціонок:
https://tyretest.info/wp-content/uploads/2019/08/Goodyear-UltraGrip-Ice-SUV-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-1.jpg
Так що взувшись в якусь шиповану Кумху, можна на льоді запроста догнати когось на фрикціонному Мішлені. lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: jasonua1

5,341 Відредаговано Grey (2020-12-03 01:41:55)

Re: Зимняя резина на Логан

Ну, ніхто ж не ходить зимою в сталевій касці, остерігаючись падіння бурульки з даху. smile
Є баланс між доцільністю та зручністю.
Так само і з шипами. В кого регулярно лід на дорогах, тому мабуть зручніше їздити на шипах, ніж постійно одягати/знімати ланцюги. Тільки це не означає, що шипи - наше всьо. Мені наприклад вони не потрібні, як і переважній більшості водіїв. Хорошої "липучки" і тверезої голови достатньо для 99,9% дорожніх ситуацій зимою. Сухо і комфортно!  smile

Як їхатиму в Миколаїв, то кину в багажник ланцюги, про всяк випадок. Але не діставатиму їх, хай собі там лежать.

storstark

А, ще згадав. Люди придумали шиповані шини ще до того, коли пізніше придумали "липучки". На сьогодення шипи - це рудимент. smile Років через 10 ніхто не пам'ятатиме про них, бо заборонять законодавчо всюди, крім роїсі. Ну може ще фіни, бо у них бізнес. smile

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

5,342

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Так що взувшись в якусь шиповану Кумху, можна на льоді запроста догнати когось на фрикціонному Мішлені.

Так! Не надо гнать на Кумху!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

5,343

Re: Зимняя резина на Логан

На ровенщине зимы под европейские, тут шипы не в моде. Третий сезон езжу на новой Росаве, вполне устраивает как она себя ведет. Кумхо в голодед кстати была стремнее.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

5,344

Re: Зимняя резина на Логан

grinder написав:

Кумхо в голодед кстати была стремнее.

Новая?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

5,345 Відредаговано jasonua (2020-12-03 10:36:41)

Re: Зимняя резина на Логан

grinder, ви головне там обережно їздіть на росаві...Чуда не чекайте.... Кумхо кращі шини за росаву, можливо були старі або поношені...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

5,346

Re: Зимняя резина на Логан

Aprox написав:
grinder написав:

Кумхо в голодед кстати была стремнее.

Новая?

Брал новую. Вот в воскресенье выкинул последнюю пару после докатки.
У Росавы новая линейка. Тоже опасался, но она даже по тестам показывает не плохо. Брал чтобы поддержать национального производителя и вообщем не жалею.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

5,347

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Але різниця там не настільки фантастична як ти ту натякаєш.

А не треба мати фантастичну. Відмінність у метр гальмівного шляху вже може врятувати від ДТП.

Особисто я просто взяв і перевірив, як гальмують два мої комплекта зимової гуми на одному і тому ж відтинку вулиці з ожеледдю. На шипах  я таки загальмував, хоч і не миттєво, а на звичайній зимці - натиснув на педаль, машина пролетіла 20 метрів без якихось ознак гальмування, я відпустив педаль і поїхав перевзуватися smile

  0

5,348

Re: Зимняя резина на Логан

Vader написав:

Відмінність у метр гальмівного шляху вже може врятувати від ДТП.

или стиль езды. В критической ситуации резина лишь один из факторов.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

5,349

Re: Зимняя резина на Логан

grinder написав:

или стиль езды. В критической ситуации резина лишь один из факторов.

Это само собой. Я ж не говорю - купите шиповку и гоняйте, как Томми Мякинен smile

  0

5,350

Re: Зимняя резина на Логан

grinder написав:

Брал чтобы поддержать национального производителя и вообщем не жалею.

upp

Vader написав:

Відмінність у метр гальмівного шляху вже може врятувати від ДТП.

Вы ездите на топовых покрышках?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0