5,276 Відредаговано Сіренький (2020-11-28 09:33:17)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Если считать, что купил у спекулянтов, то да, меня кинули на деньги

ото насмішив.

RUNO написав:

Не считаю самую дешевую ценовую нишу оправданной. И не только в шинах. Лучше всего золотая середина

Зараз з цим складно. Є насправді речі які якісні і дорогі, є непогані аналоги. Але особисто я бачу як швидко можуть змінюватися товари з ту чи іншу сторону не залежно від ціни. Тут зараз постає питання кому можна довіряти. Навіть стосовно Равенолу - якість можна визначити лише свіжим тестом, а він занадто дорого.
Я якось купував один препарат ліків 50мг і 150мг, тричі помітив, що 50ка діє краще, а отже крейда в 150мг.

Повернемося до шин. Я помітив -- чим краща шина тим скоріше стирається. Згоден? Не в дешевому сегменті звісно. Тобто, там де є якісна сировина - ресурс менший.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0



5,277

Re: Зимняя резина на Логан

VIESSMANN написав:

Разница на комплекте 1160 грн.

давно переконався , що якщо рахувати таким принципом то потрібно купувати саме дороге. 
Прикидаєш вартість заднього бампера Ларсена і думаєш що може і шипована не така й погана.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

5,278

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

Я помітив -- чим краща шина тим скоріше стикається.

Стирається мали на увазі? Тут х.з...
Наприклад Мішелін альпін а4 зимою до 50-60тис. км ходить без проблем до міток 3-4мм. Далі ще можна літом 10-15тис км добивати...
І це при тому, що на новому зимовому мішеліні висота протектора біля 8мм.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

5,279

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

Я помітив -- чим краща шина тим скоріше стикається. Згоден? Не в дешевому сегменті звісно. Тобто, там де є якісна сировина - ресурс менший.

Чим краще зчеплення тим сильніший знос. Чим гірше зчеплення, чим більш пластмасова гума, тим менше зношується і довше виглядає як нова, але гальмування, старт, поведінка у поворотах м'яко кажучи не фонтан..
Ну і ще один момент.
Якщо шина вужча, або швидкісний режим ближче до максимального для якого розрахована гума, тим сильніше зношується теж.

  0

5,280

Re: Зимняя резина на Логан

jasonua написав:

Стирається мали на увазі?

так, вже виправлення в телефоні задовбало smile .

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

5,281 Відредаговано Игорь Петрович1 (2020-11-28 12:49:28)

Re: Зимняя резина на Логан

VIESSMANN, Россаву категорически нельзя покупать. Имел "счастье" ездить на snowgard. Очень шумная,ну просто изматывающе шумная. Так как зимы не было,ничего не могу сказать как по снегу и льду. Езжу по-тыхеньку,обороты не более 2800. Вроде едет по асфальту ровно))) Решил её добить летом ,чтобы навсегда забыть и забить на Росава. Так с...ка не изнашивается ))) Резина начала трескаться и травить воздух,но самое интересное выработка лесенкой пошла,что создавало  неимоверный гул. Снял и выбросил. Купил комплект ханкука ,наслаждение)))

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: VIESSMANN1

5,282

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

чим краща шина тим скоріше стирається

Я не спец у шинному виробництві й не знаю, як працюють пропорції різних  інгредієнтів. Можу лише здогадуватися. Але факт є факт - різні матеріали, хімічні домішки коштують грошей. Тому в дешевій гумі не будуть використовувати якісні і дорогі матеріали. Тому я не взяв копію ХКПЛ7 - Нордман7. Бо по вигляду вони одинакові а от що там в середині - не відомо. Взагалі, якщо пофантазувати, моя Нокіан була виробництва березень 2009 року. А це чи не одна з самих перших партій. А до перших партій завжди увага найбільша, їх беруть у різні тести. Тому я не здивуюсь, якщо в цій шині було намішано по максимуму, щоб через перші місця просувати свій товар. Тому моя шина ходила класно й майже не зношувалась. І вона дуже дорога. А от літня шина Континенталь Еко 6 навпаки здивувала дуже швидким зносом. Початкова глибина протектора 6,8 мм а через тисяч 15 вже 4,8 мм. Неприємний сюрприз. Це ж не зимова гума, яка від перегріву може швидко стиратися.

  0

5,283

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO, які "тапки" зараз катаєш чи плануєш ставити як на обох авто?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

5,284

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

які "тапки"

Мій вибор тільки шип. Тому вибору мало. Так як я ангажований попередньою Нокіан, то очевидно що дивлюсь в першу чергу на неї. Хоча Мішка зробила дуже вдалу шиповку, яка навіть в чомусь випереджає на льоду ХКПЛ9. Але там можуть бути проблеми з шипами після якогось пробігу. Більше робити помилок, як зробив з літнім Континенталем, коли взяв шину, яка ще не була в тестах, не хочу. Тому вибір з тих шин, які представлені в тестах та мають відгуки, при чому відгуки на ютюбі за шиповку можна знайти й серед любителів зимового раллі на льоду. Головне що ніякого кота в мішку.

  0
Спасибо сказали: Сіренький1

5,285

Re: Зимняя резина на Логан

Вітаю!
У нас вже третій день сніжок і морозець, і я минулих вихідних покатався трохи на Степвеї. На нових Бріджах ВРХ. Тримаються суперово!   upp

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

5,286

Re: Зимняя резина на Логан

Grey,
АКПП 4 ступени?
Спорт режим есть?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,287

Re: Зимняя резина на Логан

Grey написав:

Бріджах ВРХ. Тримаються суперово!

Сухий асфальт?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

5,288

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO,
Шиповка на бриджстоун доступная цена

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,289

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:
Grey написав:

Бріджах ВРХ. Тримаються суперово!

Сухий асфальт?

Липучки на асфальте прилипает хорошо...
Самое скользит если гладкий лёд и много мокрого снега

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,290

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007, так і я про те.
Тому наступного разу ШИП або щось на зразок конті 860

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

5,291 Відредаговано Grey (2020-11-30 18:13:16)

Re: Зимняя резина на Логан

Хлопці, який асфальт?.. Льодок нормальний, йти важко.
Мокрий асфальт був вдень, а ввечері - лід.

Александр007 написав:

Grey,
АКПП 4 ступени?
Спорт режим есть?

Це ж не "болід" - спорт-режиму нема.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

5,292 Відредаговано Александр007 (2020-11-30 18:19:08)

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

Тому наступного разу ШИП або щось на зразок конті 860

Шип шумный....На льду супер,
а на асфальте хуже ,  чуть больше газу и старт с пробуксовкой

На логане одевал в плохую погоду + шина с шипом на переднюю ось.
2 шип …+ wink 4 липучки

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,293 Відредаговано Александр007 (2020-11-30 18:35:42)

Re: Зимняя резина на Логан

Сіренький написав:

або щось на зразок конті 860

Bridgestone Blizzak Ice липучка на отлично , только почему то к нам пока не завозят
Нет нашего размера.
https://shiny-diski.com.ua/media/images/224abb02-fbe8-40e3-9e67-f4fe0f5986df.500x500.jpg

Если Конти то хорошая викинг контакт 7.
Но она очень дорогая

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,294 Відредаговано Александр007 (2020-11-30 19:12:57)

Re: Зимняя резина на Логан

В тестах  Toyo Observe GSi6 лучше бриджстоун оказалось
https://shiny-diski.com.ua/media/images/1571663616.0047.500x500.jpg

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,295 Відредаговано RUNO (2020-11-30 20:14:42)

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Шиповка на бриджстоун доступная цена

Я выбираю шину, которая подходит мне под стиль езды. Бридж в шипе несколько не то, что я хочу.

Александр007 написав:

чуть больше газу и старт с пробуксовкой

На асфальте нежелательно ездить резко и с пробуксовкой. Ибо зимняя резина заточена на снег и лед. На снежном покрыти резкие старты, перестроения - не проблема. С шиной ничего не будет много десятков тыс км. А вот на асфальте её легко можно сточить, затупить её ламели и шипы. Хочешь ураганить на асфальте - бери зимнюю европейку. А скандинавку и шиповку лучше беречь.

  0

5,296 Відредаговано Александр007 (2020-11-30 20:24:54)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO,
Европейка фуфел для наших зим.
Когда снег можно разбится на трассе.
Буксует в городе.

Не знаю у кого там липучки быстро стираются,
Бридж я так и не смог стиреть, на долго хватает.
Докатываю на задней оси пока сухо.
Осталась от Логана
Но пол протектора уже хуже на снегу.

Поэтому купил 2 на переднюю ось со злым протектором.
На задней в снег поставлю шип.
Глубина на всех 10мм

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,297

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Европейка фуфел для наших зим.

Я бы так однозначно не утверждал. Тем более, что наши зимы становятся все более европейскими. Я бы уже точно себе не рассматривал скандинавскую фрикционку, учитывая, что зимой езда в основном на мокром асфальте. Еще 10-15 лет назад я каждый год доставал лопату чтобы освободить авто на стоянке из снежных завалов. А теперь это делается раз в несколько лет. С такими темпами потепления в моем регионе скоро и шиповка будет бестолковой. Климат меняется и это заметно

  0

5,298

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO,
Температура зимой у нас часто + и - в течении дня.

Самое опасное на дороге когда снег тает и замерзает в лёд.

А ледяной дождь теперь не редкость , когда в минус капает..

Не раз толкал авто где европейка стояла...
Да и народ считает зимняя же резина...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

5,299

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

А ледяной дождь теперь не редкость , когда в минус капает..

Охотно верю для киевского региона. Но в моем городе я только однажды испытал неописуемый кайф, когда после сильного мороза пошел дождь и наутро после дождя при температуре -5 градусов был настоящий каток. У меня новенькая Нокиан ХКПЛ7. Я на светофоре отрывался от всего потока метров на 200  big_smile  Это был случай, когда действительно эта шина показала то, что не могли делать другие шины даже примерно. В остальном же  на классной шиповке ХКПЛ7 я ураганил на дорогах, проходя с раллийными заносами там, где все ползли. Расчетливо, предсказуемо, безопасно. ХКПЛ 9 - это уже не торт, она имеет другие настройки, такого кайфа уже нет. Предсказуемо и цепко, но без провоцирования на спортивную езду.

  0
Спасибо сказали: сяся1

5,300

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Если Конти то хорошая викинг контакт 7.

Я для себе питання таких шин закрив.
Точно не для мене, хоча в ниє є досить не погані якості.
Скандинави/липучка добре підходить під великий мороз або лід, тонким слоєм на асфальті, при умові високого залишку протектора.. З практики це очищена дорога вкрита тонкою коркою. В моїх пробігах це не суттєво. Мені періодично потрібно пересуватися дорожніми умовами де можуть бути перемети, каша. До того ж Логан без електроніки. Піде в занос - розраховуй лише на себе.
Я довго не розумів чому люди обирають шип, а зараз розумію чудово. Він виграє практично у всіх умовах, або як мінімум не опускається нижче середини аналогів липучок і єврозими.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0