76

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Engineer написав:
Piton написав:

на анп помоему столькоже

smile на 5 коп дороже rtfm

)))
я последнее время на лукойле запраляюсь(тот который возле примиського) 92й - 10грн/л. нареканий покачто нет

Dacia Logan Laureat 1,6mpi
  0



77

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Заправлявся вперше на новій (колишній ГНК) заправці Шел звичайним 95-м. Звернув увагу на роздруківочку на касі по стандартах палива. Виявляється Шел продає звичайний 95-й стандарту ДСТУ 4063 -2001 як іу 92-го, а на ОККО звичайний 95-й йде стандарту ДСТУ 4839 -2007 (Євро-4). При чому на ОККО ціна на 10 коп. нижча dntknw  Прохання до OKurylyshynа при можливості підтвердити інфу по ОККО. По покращених 95-х стандарти ніби однакові (ДСТУ 4839 -2007 (Євро-4)) хоча ціна на Шелі вища.

  0

78

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Donpedro написав:

а на ОККО звичайний 95-й йде стандарту ДСТУ 4839 -2007 (Євро-4). При чому на ОККО ціна на 10 коп. нижча dntknw  Прохання до OKurylyshynа при можливості підтвердити інфу по ОККО. По покращених 95-х стандарти ніби однакові (ДСТУ 4839 -2007 (Євро-4)) хоча ціна на Шелі вища.

Підтверджую. На ОККО все, без виключення, пальне йде іноземного виробництва, воно взагалі рахується стандарту Євро 5, просто стандарт Євро 5 в Україні ще не сертефікований, тому по документах вказується що це Євро 4. НА Шелі є різне пальне, як закордонного так і українськго виробництва (по слухам).

А це мої відгуки як водія, а не як працівника ОККО.
Особисто я заправляюсь на GFC на Залізничній в Львові, але тільки через те що це заправка практично в мене під будинком, але до її відкриття я 2,5 роки заправлявся виключно на ОККО, причому на різних АЗС, жодного разу проблем з машиною не було. imho2

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

79

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Львів'яни, а куштував хто, крім мене, пропан на кільцевій Shell - Галіція? Щойно влив по 6,60. Більше 3-ох років лию там. Розхід - ефект не гірші ніж у інших, а ціна - мінус 15-20коп порівняно з рештою. Хоча останнім часом спостерігаю збільшення розходу пропану практично усіх заправок. І не лише львівських. Наразі місто - 9,5л/100, траса - 8л/100.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

80

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Минулого тижня залив 20л звичайного 95-го на WOG біля колишньої БОМБИ (проспект Чорновола). Спостерігаю тепер жахливу детонацію dash1. Майте на увазі цю АЗС.

  0