51

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Отрмав вчора на Шеллі за бали ліцензійну кепку Феррарі  supermario

  0



52

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

offtopic  (не хочу новую тему начинать)
А кто-то в последнее время пользовался канистрами? Как на заправке отнесутся к тому, что я буду заправлять бензин в 20 литровую канистру?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

53

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Engineer написав:

offtopic  (не хочу новую тему начинать)
А кто-то в последнее время пользовался канистрами? Как на заправке отнесутся к тому, что я буду заправлять бензин в 20 литровую канистру?

Я користувався. Якщо каністра металічна, або з спеціального пластику, то пістолет в горлишко і залиють. Проблем ніяких.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

54

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

спробую вернути тему в її русло.
Особисто я, після трьох з половиною років заправлянь на окко виключно 95-м, спробував 92 на укрнафті де заправляюсь і на сьогоднішній день. Враховуючи те, що 90% шляху проводжу у місті - не шкодую анітрохи. Все ж таки яка різниця яку марку бензину палити в пробках яких в нас в місті предостатньо.
сприводу рейтинга - то заправляюсь на заправках Укранафти на Липинського(навпроти ДСО) і на Єрошенка(навпроти Львівгазу). тьху-тьху поки що політ нормальний

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

55

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

regulator, а як із розходом палива, не зауважив? Я був дуже здивований, коли виявилось, що на 10л 92го палива з Укрнафти і АНП я проїзжаю більше, ніж на 10 л 92го з ОККО. Цікаво, чи це я один такий нправильний?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

56

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

regulator
Engineer
Ну хлопці, ви мене дивуєте. Якщо невкурсі то ті заправки торгують бензином з Кременчуцького або Дрогобицького нафтопереробних заводів, а це самі модні заводи у всій європі. Я не агітую за якісь заправки, але на Укрнафті неварто заправлятись.  imho2

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

57

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Особисто я зараз заправляюсь на GFC тому що вона близько біля мого дому на Залізничній, а так ще інколи на WOG, SHELL і звичайно ОККО.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

58 Відредаговано Engineer (2011-01-28 23:02:01)

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Олег, в це важко повірити, але не самі модні заводи виявляються не набагато гіршими від самих модних. Пробіг майже 32 тис, в основному Укрнафта, трохи АНП, трохи ОККО. Свічі ще не міняв. Заводиться з півоберта  dntknw . Останні два місяці їзжу на 95 ОККО, але тільки тому, що його на роботі нашару заливають. Інакше і далі їздив би на 92 му від Укрнафти і АНП.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

59

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

ПС: заправляюсь лише на перевірених заправках протягом 2,5 року. Як тільки з’явилась підозра на бадягу на Укрнафті, що на Пасічній навпроти ВОГу, відмовився від неї назавжди.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

60

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

можливо в автомобілі я і дилетант, проте особисто я не замітив особливої різниці між 92-м на ОККО і Укрнафті крім ціни(0,5 грн).
Розхід - приблизно той самий(оскільки БК не маю то заміряв пробіг на залитому пальному).
Не спорю, що якби мав можливість на халяву заправлятися, то скоріш за все їздив би на 95му чи якомусь там пульсі(чи іншому преміум 95).
Питання як завжди вприрається в собівартість для власної кишені, а вона як правило не безрозмірна.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

61

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Всі пишуть тількии про бензин. А як нарахунок дизельних, а в мому випадку газових заправок, підскажіть свою думку про якість газових заправок. Тобто де краще заправлятись, власне, ГАЗОМ???

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

62

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Odja написав:

Всі пишуть тількии про бензин. А як нарахунок дизельних, а в мому випадку газових заправок, підскажіть свою думку про якість газових заправок. Тобто де краще заправлятись, власне, ГАЗОМ???

А який газ, пропан-бутан чи метан? Взагалі всі питання по газу до мене, це якраз те чим я найбільше займаюсь.
Так от, якщо мова йде про метан, то абсолютно всерівно де ним заливатись, оскільки всі метанові заправки украіни продають однаковий газ, який беруть з загальноі системи трубопрлводів украіни а там газ всюди однаковий. Мутки на заправках напевно всерівно якісь є, інакше. Наші люди не можуть, але тут швидше треба контролювати кількість а не якість.
А на рахунок пропан- бутан, то тут вже складнішше. Все залежить від того звідки газ привезли. Якщо прямо з заводу то класно, а якщо з якоісь станціі газового сховища, то там вже можлива бадяга. Однакового по якості рідкого газу небуває, тому треба триматись не конкретноі заправки, а фірмі, яка перевірена і сама намагається контролювати якість газу на своіх АЗС.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

63

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Engineer
regulator
А  в тому то і закавика заробляння грошенят що машині стає погано тисяч так після 100-150, коли вже нічого не докажеш, це ж все прораховується наперед.
Короче, я нівчому не переконую, просто раджу, хочете прислухайтесь, а хочете ні, єдине що я в цих питаннях трошки більше шарю від інших, оскільки працюю в цій сфері.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

64

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

OKurylyshyn Чому У Львові і на Львівщині взагалі так мало пропанових заправок (в порівнянні з іншими регіонами України), де можна заправитися пропаном у центр. частині міста?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

65

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

OKurylyshyn
Дякую за відповідь! Так як ви безпосередньо цим найбільше займаєтеся, які заправки по пропан-бутану порадите у Львові?
Наприклад я живу на площі Франка, гараж в мене на новому Львові в кооперативі №8 і їжджу я заправлятися на вул.Зелена, якщо не помиляюсь фірма "ГАЗОВИК", чи варта ця запрвка уваги?
Наперед дякую.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

66

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

OKurylyshyn написав:

що машині стає погано тисяч так після 100-150,

Вважаю цілком непаганий ресурс  big_smile . Мені до нього як раком до наба.
А якщо серйозно, то які наслідки використання неякісного бензину? Всі кажуть, свічкам торба приходить, каталізатор прогарає, тяга зменшується. В мене жодної з цих проблем немає, як визначити ще, що бензин нехороший?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

67

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Дістались по хорошій ціні карточки ВОГу на 95-й Мустанг. Мож знаючі підкажуть які нормальні заправки ВОГу у нас у Львові є?

  0

68

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Donpedro
В Солонці на виїзді з міста нормальна.
В кінці Чорновола біля Бомби.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

69

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

OKurylyshyn
Дякую. На початку теми ту біля бомби хаяли. Можливо вже краще  dntknw . Після роботи туди і поїду.  tbsenile

  0

70

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Donpedro написав:

На початку теми ту біля бомби хаяли. Можливо вже краще

Я заправлявся там недавно, нарікань нема.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

71 Відредаговано Donpedro (2011-08-11 10:30:20)

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Апну тему. Славнозвісна заправка GFC на Шевченка за гот. НТОН перестала існувати. І тепер хороша новина для фанів SHELL , цю ж заправку перебрендовують на шелівську. Просто міняють обшивку під новий бренд. Тобто SHELL тепер буде в межі міста.

  0

72

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Donpedro
Ого, дивно.
Я заправляюсь на GFC, правда на Залізничній.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

73 Відредаговано Engineer (2011-10-16 14:09:18)

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Donpedro написав:

Славнозвісна заправка GFC на Шевченка за гот. НТОН перестала існувати. І тепер хороша новина для фанів SHELL , цю ж заправку перебрендовують на шелівську. Просто міняють обшивку під новий бренд.

А я вчора заправився на заправці, яка знаходиться в 100 метрах від описаної вище. Назви не пам’ятаю, така зелена, у Львові більше таких не бачив. Кажуть, що там імпортне білоруське паливо. Ціна 92го "смачна" - 9грн 80коп - дешевше у Львові не бачив. По відчуттям машинка стала жвавіша, ніж на укрнафтовому 92му. Зранку завівся нормально. Короче, непаганий варіант, шкода, що далеко від мене.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

74

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Engineer написав:

Ціна 92го "смачна" - 9грн 80коп - дешевше у Львові не бачив. По відчуттям машинка стала жвавіша, ніж на укрнафтовому 92му. Зранку завівся нормально. Короче, непаганий варіант, шкода, що далеко від мене.

на анп помоему столькоже

Dacia Logan Laureat 1,6mpi
  0

75

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Piton написав:

на анп помоему столькоже

smile на 5 коп дороже rtfm

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0