26

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

А присадка какого типа? Откуда знаешь?(хотя наверно не скажешь), стоит ли пульс заливать? Я одно время его лил, динамика чуть лучше, но по расходу разницы незаметил. Щас езжу на ОККОвском 92-м.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0



27

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Rothmanz
В Лук'яна спитай, він в Галнафтогазі працював. Я також на Окківський 92 перейшов вже давно.

  0

28 Відредаговано OKurylyshyn (2009-02-23 18:41:13)

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Rothmanz написав:

А присадка какого типа? Откуда знаешь?(хотя наверно не скажешь), стоит ли пульс заливать? Я одно время его лил, динамика чуть лучше, но по расходу разницы незаметил. Щас езжу на ОККОвском 92-м.

Якого типу присадка постараюсь як найшвидше дізнатись і сказати, одне знаю точно що в неї основна функція це очистка двигуна і паливної системи від всякого мусору.
А знаю бо працюю на ОККО. Тепер виходить і я з Галнафтогазу.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

29

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

OKurylyshyn написав:

А знаю бо працюю на ОККО

Супер! А де саме? І ким? Якщо не секрет...  big_smile

  0

30

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

вчора заправився ОККОвським 95м... різниці в динаміці не помітив зовсім. по трасі розхід знизився приблизно на 0.3 літра на 100 км.

  0

31

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Логан МСВ. Заливав завжди виключно 95-ий. Перепробував ОККО, Лукойл, ШЕЛЛ, ВОГ. Якби Шелл продавав картки, то заправлявся б тільки там. Наразі маю запас бензину на ВОГ-у, нарікань (тьфу-тьфу) нема. Розхід по місту близько 8-8,2.

  0

32

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

smyk написав:
OKurylyshyn написав:

А знаю бо працюю на ОККО

Супер! А де саме? І ким? Якщо не секрет...  big_smile

Менеджер з закупівлі зрідженого газу в головному офісі Галнафтогазу.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

33

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Ну тоді ти точно маєш дізнатись

OKurylyshyn написав:

Якого типу присадка постараюсь як найшвидше дізнатись і сказати

Чекаємо!  like

  0

34

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

smyk написав:

Ну тоді ти точно маєш дізнатись

OKurylyshyn написав:

Якого типу присадка постараюсь як найшвидше дізнатись і сказати

Чекаємо!  like

Щойно говорив з людьми які цю присадку замовляють. Значить сказано було так: присадка в основному має миючу функцію, а головне що вона не дає утворюватись нагару на поршнях, присадка це діло змиває.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

35

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Заправляюся на ОККО на кільці кульпарківської, або на GFK (Галицька Нафтова Компанія) на тій же кульпарківській на виїзді із Львова тільки А92 бензин супер і там і там. Можливо на інших заправках цих марок щось не так dntknw  Точно знаю із свого досвіду що ОККО на науковій babruysk  censored

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

36 Відредаговано OKurylyshyn (2009-02-24 11:18:17)

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Navariec написав:

Заправляюся на ОККО на кільці кульпарківської, або на GFK (Галицька Нафтова Компанія) на тій же кульпарківській на виїзді із Львова тільки А92 бензин супер і там і там. Можливо на інших заправках цих марок щось не так dntknw  Точно знаю із свого досвіду що ОККО на науковій babruysk  censored

Точно говорю що на всі заправки ОККО возиться однаковий бензин з одної нафтобази, можливо щось на самій заправці мутять. Особисто я заправляюсь на двох заправках в Львові: це ОККО на Чорновола, напроти Арсену і на початку Липинського під мостом. Також знаю що ОККО на Батальній хороша заправка.
Минулих вихідних їхав з Умані на Львів і треба було заправитись, боявся що до ОККО недотягну тому десь в Хмельницькій області залив повний бак А-95 на WOG, різниці не відчув.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

37 Відредаговано Donpedro (2009-02-24 11:45:39)

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

OKurylyshyn написав:

Минулих вихідних їхав з Умані на Львів і треба було заправитись, боявся що до ОККО недотягну тому десь в Хмельницькій області залив повний бак А-95 на WOG, різниці не відчув.

Десь місяць назад залив 40 літрів 95-ї на WOG на Чорновола біля магдональдса. Машина почала "тупити" і розхід збільшився десь на 10%. Хоча до того інколи там заправлявся але такого не було. Після того як виїздив ці 40 літрів, залив на ОККО пульс і все виправилось. Цікаво де ВОГ той мустанг 95 роблять.

  0

38

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Donpedro написав:
OKurylyshyn написав:

Минулих вихідних їхав з Умані на Львів і треба було заправитись, боявся що до ОККО недотягну тому десь в Хмельницькій області залив повний бак А-95 на WOG, різниці не відчув.

Десь місяць назад залив 40 літрів 95-ї на WOG на Чорновола біля магдональдса. Машина почала "тупити" і розхід збільшився десь на 10%. Хоча до того інколи там заправлявся але такого не було. Після того як виїздив ці 40 літрів, залив на ОККО пульс і все виправилось. Цікаво де ВОГ той мустанг 95 роблять.

Незнаю як біля макдональдса, але по неперевірених джерелах чув що ВОГ в кінці Чорновола біля Бомби має нехорошу репутацію, такщо обережно, про решту їхніх заправок нічого поганого не чув, хоч вони мені і конкуренти. А от GFS бакланять, вже не раз чув.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

39

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Регулярно заправляюсь на WOG біля Бомби на Чорновола, наразі нарікань нема kapitulation

Dacia Logan ambiance 1.4 + ГБО
  0

40

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

OlegLviv написав:

Регулярно заправляюсь на WOG біля Бомби на Чорновола, наразі нарікань нема kapitulation

Я ж кажу, дані не перевірені, може хтось просто саму заправку бакланить а не пальне. Є і такі люди  rtfm

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

41

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Сьогодні зранку з батьком виїхав з під дому і заїхали заправитись на заправку ОККО, що знаходиться на перехресті вулиць Володимира Великого-Кульпарківська.
Підійшов робітник, тато сказав йому, щоб заправив повний бак, а сам пішов розраховуватись в магазин(я з ним). Заправили 40літрів А-95, дали пару коп. робітнику за те, що заправляв і поїхали. Нічого підозрілого крім повної відсутності автомобілів не замітив(ми заправлялись одні).

Проїхали близько 30 метрів до повороту на виїзд і заглохли, батько намагався завести декілька раз не вийшло. В нього склалось враження, що в нього порвався ремінь розпредвалу і так, як він спішив по роботі ми взяли таксі, яке нас відбуксирувало на СТО, що знаходиться на території псих-лікарні за автобазаром(там Стахович працює, працював).

Вечером нам передзвонили з СТО, сказали, що можем приїхати забрати машину її відремонтували. Причина поломки в баку було більше 10 літрів води  !!! Я легко прифігів, виходить, що з 40 літрів А-95 нам налили мінімум 10л води...
На сервісі сказали, що ми не єдині - за день ще пару машин приїхало з тої ж заправки з тими ж проблемами 

Машину, вирішили не забирати, а сходити розібратись на заправку(в нас залишився чек за бензин, який ми заправляли зранку, свідок я і таксист, який нас буксував і офіційні документи з сервісу), прийшли десь після 22,00 - заправка закрита людей не має.

Завтра, тато планує, ще раз туда навідатись! Я переконую, щоб зразу з юристом в офіс компанії їхати.

Взято звідси: http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.p … t&sd=a

  0

42

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Donpedro написав:

Сьогодні зранку з батьком виїхав з під дому і заїхали заправитись на заправку ОККО, що знаходиться на перехресті вулиць Володимира Великого-Кульпарківська.
Підійшов робітник, тато сказав йому, щоб заправив повний бак, а сам пішов розраховуватись в магазин(я з ним). Заправили 40літрів А-95, дали пару коп. робітнику за те, що заправляв і поїхали. Нічого підозрілого крім повної відсутності автомобілів не замітив(ми заправлялись одні).

Проїхали близько 30 метрів до повороту на виїзд і заглохли, батько намагався завести декілька раз не вийшло. В нього склалось враження, що в нього порвався ремінь розпредвалу і так, як він спішив по роботі ми взяли таксі, яке нас відбуксирувало на СТО, що знаходиться на території псих-лікарні за автобазаром(там Стахович працює, працював).

Вечером нам передзвонили з СТО, сказали, що можем приїхати забрати машину її відремонтували. Причина поломки в баку було більше 10 літрів води  !!! Я легко прифігів, виходить, що з 40 літрів А-95 нам налили мінімум 10л води...
На сервісі сказали, що ми не єдині - за день ще пару машин приїхало з тої ж заправки з тими ж проблемами 

Машину, вирішили не забирати, а сходити розібратись на заправку(в нас залишився чек за бензин, який ми заправляли зранку, свідок я і таксист, який нас буксував і офіційні документи з сервісу), прийшли десь після 22,00 - заправка закрита людей не має.

Завтра, тато планує, ще раз туда навідатись! Я переконую, щоб зразу з юристом в офіс компанії їхати.

Взято звідси: http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.p … t&sd=a

Відпишись чим закінчиться історія. Дуже цікаво.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

43

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

urecmuts написав:

Є прикрий досвід користування АЗС GFK (Галицька Нафтова Компанія) по вул. Шевченка (недалеко кінцевої 7-ки трамвая).

Доречі мені там одного разу влили 54 літри!!!  dash1Причому лампочка ще не засвітилася...  Я довго сварився що цьогонеможе бути, але...
Тепер я забув про цю заправку.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ...

kez_15  поки що ,в основном,у тільки там і заправляємся ...таких історій з нами ще не було , хоча працівникам Заправки варто було б трохи швидше рухатись  ... Нічого не маємо проти ВОГа і ОККО, хоча на 700 -річчя біля "Бомби" на ОККО явно махлюють і не доливають  ... ну і УКРНАФТА .. своє, так сказать )))

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

44

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

точніше не ОККО, а ВОГ ...хоча фіг  його знає .. вони всі зелені ))))) big_smile

Біблія вчить любити ближніх , а Кама Сутра - як саме...
  0

45 Відредаговано LawGun (2009-04-20 16:27:41)

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

В рейтинге стран по качеству топлива Россия занимает 84-е место. Российские нефтедоллары идут куда угодно, только не на развитие предприятий, перерабатывающих свою же дешевую нефть. Страшно сказать, но в Лаосе и Вьетнаме топливо лучше.

а про нас кажуть, що

Однако братские Беларусь и Украина, которые используют только нашу нефть, показали в рейтинге вполне приемлемые результаты. Украина заняла 48-е место и может похвастаться качеством топлива на уровне Объединенных Арабских Эмиратов, а показатель Беларуси чуть хуже – 53-е место.

повністю можна почитати http://www.autonews.ru/autobusiness/new … 20/1463867

звідти видно, що Польща, Латвія та Литва на 9 місці по якості, так що не так важливо, з якої з цих країн конкретно бензин.

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

46

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Раньше заправлялся 92м на Укрнафте, которая на Пасечной, потом где-то около полугода назад бензин там испортился, и заметил конкретный недолив. Теперь заправляюсь 92м на ОККО (перекресток Пасечной и Батальной) ниразу не было нареканий. Также последний раз заправился 92м на ВОГ (немного дальше по Пасечной, напротив вышеупомянутой Укрнафты) - по ощущениям бензин не хуже окковского, а может и получше... В дальнюю дорогу заливаю на ОККО Пульс - просто супер, машина заметно резвее и расход меньше на 0,5 -1 литр. Но по городу в пробках катать его жалко.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

47

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

urecmuts написав:

Donpedro 
Отож пропоную відкрити нову тему, яка буде стосуватись АЗС Львова.
Ну і по темі.
Є прикрий досвід користування АЗС GFK (Галицька Нафтова Компанія) по вул. Шевченка (недалеко кінцевої 7-ки трамвая).

Доречі мені там одного разу влили 54 літри!!!  :dash:Причому лампочка ще не засвітилася...  Я довго сварився що цьогонеможе бути, але...
Тепер я забув про цю заправку.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ... :imho:

Я працюю на цій заправці і хотів щоб ви ще раз заїхали та запитали начальника заправки Чайка Андрій.
Дуже хочу розібратися в цьому непорозумінні. coffee

  0

48

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Миледи Ангел написав:
urecmuts написав:

Є прикрий досвід користування АЗС GFK (Галицька Нафтова Компанія) по вул. Шевченка (недалеко кінцевої 7-ки трамвая).

Доречі мені там одного разу влили 54 літри!!!  dash1Причому лампочка ще не засвітилася...  Я довго сварився що цьогонеможе бути, але...
Тепер я забув про цю заправку.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ...

kez_15  поки що ,в основном,у тільки там і заправляємся ...таких історій з нами ще не було , хоча працівникам Заправки варто було б трохи швидше рухатись  ... Нічого не маємо проти ВОГа і ОККО, хоча на 700 -річчя біля "Бомби" на ОККО явно махлюють і не доливають  ... ну і УКРНАФТА .. своє, так сказать )))

Я працюю на цій заправці і хотів щоб ви ще раз заїхали та запитали начальника заправки Чайка Андрій.
Дуже хочу розібратися в цьому непорозумінні. coffee

  0

49

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Чайка андрій
Чоловіче, та це коли було?
Вони там заправлялись ще 2 роки тому Рейтинг АЗС (Львів)

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

50

Re: Рейтинг АЗС (Львів)

Чайка андрій написав:
urecmuts написав:

Donpedro 
Отож пропоную відкрити нову тему, яка буде стосуватись АЗС Львова.
Ну і по темі.
Є прикрий досвід користування АЗС GFK (Галицька Нафтова Компанія) по вул. Шевченка (недалеко кінцевої 7-ки трамвая).

Доречі мені там одного разу влили 54 літри!!!  :dash:Причому лампочка ще не засвітилася...  Я довго сварився що цьогонеможе бути, але...
Тепер я забув про цю заправку.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ... :imho:

Я працюю на цій заправці і хотів щоб ви ще раз заїхали та запитали начальника заправки Чайка Андрій.
Дуже хочу розібратися в цьому непорозумінні. coffee

Справді. Це було досить давно. Що ж зараз докажеш?

  0