1

Тема: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

24-25 грудня планується візит президента і представника луганської діаспори Гєни до Львова.
Прибуття 24 грудня (понеділок) близько обіду.
З обіду десь до 18.00 відбудуться робочі поїздки, а з 19.00 організуємо зустріч.
Оскільки зараз темніє швидко і нема змісту зустрічатись десь на відкритому повітрі, то зберемось в якомусь невеликому кафе, барі (ще не визначено де саме) за чаркою міцного напою.
Тому на зустріч прибуваємо на громадському транспорті, таксі, пердячим паром і т.д.
Якщо вживати алкогольні напої комусь не дозволяє здоров'я, релігія, ще якісь причини, то на нього будуть покладене почесне звання і обов'язки драйвера.
Прошу відписатись тих, хто буде, а також висловити пропозиції щодо місця зустрічі.

Я можу запропонувати клуб-кафе "За кулісами" (Чайковського, 7, каси філармонії, 2 поверх). Вхід в приміщення спільний з клубом "Культ". Я колись дуже давно працював там барменом, тому відношення до нас буде відповідне. Крім того, ціни абсолютно адекватні. Є більярдний стіл. Публіка вся своя, атмосфера близька до домашньої.

  0



2

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

smyk написав:

Прибуття 24 грудня (понеділок) близько обіду.

хех((
не була б така паскудна погода в нашому регіоні в цей час - тумани та дощі.. відірвав би і свою дупу від того грьобаного дивану та привіз до Львову, та й та робота, що її перед НР вже занадто багато  :kram:
буду вам заздрити дистанційно  :dntknw:

Logan 1.6, ambience, ГУР, кондиционер, "тореадор", 2006г.
__________________________________________________
"Я не согласен с Вашим мнением, но за Ваше право его высказывать я готов отдать жизнь" (Вольтер)
"Я не согласен с Вашим мнением, Вы готовы отдать жизнь за право его высказывать? " ("Вальтер")
  0

3

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

звучит прям как
Прибытие поезда на вокзал Ла-Сиоты (фр. L'Arrivée d'un train en gare de la Ciotat)
lol1

ты должен сделать добро из зла, потому что его больше не из чего сделать
. ЗАПЧАСТИ можно купить у МЕНЯ
VIBER/TEL/WhatsApp /TELEGRAM+380503113895
  0

4

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

smyk написав:

24-25 грудня планується візит президента і представника луганської діаспори Гєни до Львова.
Прибуття 24 грудня (понеділок) близько обіду.
З обіду десь до 18.00 відбудуться робочі поїздки, а з 19.00 організуємо зустріч.
Оскільки зараз темніє швидко і нема змісту зустрічатись десь на відкритому повітрі, то зберемось в якомусь невеликому кафе, барі (ще не визначено де саме) за чаркою міцного напою.
Тому на зустріч прибуваємо ............

Міша, якщо вже є плани перебування на 25 число, розпиши. Може хтось і не зможе ввечері підїхати. Я думаю за чаркою можна буде і в день 25-го посидіти. Я особисто 24 -го на 100 % не обіцяю, у мене перевіряючі, так-само з Києва. А 25 -го вільний, а може і 24-го вирвусь.  storstark

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

5

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

marchello написав:

у мене перевіряючі, так-само з Києва.

Вот, вот. И вы, Львовяне, должны должным образом подготовиться: листики которые упали опять на деревья повесить, снежку подсыпать, бордюры покрасить.  :tease:Президент Таки. :smoke: Ну а потом можно и салют  :focus:.  С наилучшеми пожеланиями. Думаю, что у вас все пройдет http://casa-latina.ru/s/s/icon_daumenhoch.gif

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

6

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Alex55 написав:

Вот, вот. И вы, Львовяне, должны должным образом подготовиться: листики которые упали опять на деревья повесить, снежку подсыпать, бордюры покрасить.  teaseПрезидент Таки.  Ну а потом можно и салют  .  С наилучшеми пожеланиями. Думаю, что у вас все пройдет

Ага, и пол-Львова дороги перекрыть.  :smoke:

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

7

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Rothmanz
А что, слабо  :lol: :lol: :lol: Ну шутка юмор, а вообще то Красивого Праздника!

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

8

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

marchello
Можна і 24 і 25, тільки обережно, бо 26 зранку за кермо  ;)

  0

9

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Alex55 написав:

Ну а потом можно и салют   focus

plus  like

Самое главное, проверьте на местности карты + GPS
Светила такого масштаба иногда и пространство искривляют...  smoke

ругательство
  0

10

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Alex55 написав:

Вот, вот. И вы, Львовяне, должны должным образом подготовиться: листики которые упали опять на деревья повесить, снежку подсыпать, бордюры покрасить.  teaseПрезидент Таки.

надо ещё ковровую дорожку от начала Львова и до ресторана постелить, всё ж президентский логан будет ехать, не гоже ему колёса пачкать по дорогам,  И хлопцы Помните, надо раздобыть где-то свинюшку чтоб "батя"  её с пулимёта расстрелял, и поохотитесь за одно!    :lol:

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

11

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Прийду, познайомлюся.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

12

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

knizhenko aleksandr
BOIL
Alex55
ESPACE
казлы smile))) :lol: флудерасты))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

13

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

marchello
давай своїх перевіряючих задовільняй вдень...бо 25 точно пити не буду, - 26 з самого ранку за кермо й на Київ

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

14

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Crazy Poison написав:

marchello
давай своїх перевіряючих задовільняй вдень...бо 25 точно пити не буду, - 26 з самого ранку за кермо й на Київ

ОК

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

15

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Crazy Poison написав:

флудерасты

президента сразу узнаЁшь  reta

ругательство
  0

16

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Rothmanz
marchello
rhavr готові прийняти та заключити в чарівні обійми алкогольних випаровувань?))))) тому що smyk готовий - це я точно знаю)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

17

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Піднімаю тему.
Хто з львів'ян буде присутній на вечорницях з Пойзоном і Гєною в понеділок ввечері 24 грудня?
Крім того, якщо все складеться успішно, в вівторок будуть з'йомки сюжету про Логан-клуб для передачі Автодрайв, яка виходить по суботах на 12 каналі. Бажана присутність як можна більшої кількості людей.
Де ви всі поділись? Ніяк не можете доїсти цукерки ї мандаринки, які Миколай приніс?  :crazy1:

  0

18

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Ja budu u za mezhamy Halychyny  tbsenile

Краще в 7-ій вдома на Logan 1.6 Laureate, ніж в 6-ій в морзі...
  0

19 Відредаговано marchello (2007-12-20 23:00:10)

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

smyk написав:

Піднімаю тему.
Хто з львів'ян буде присутній на вечорницях з Пойзоном і Гєною в понеділок ввечері 24 грудня?
Крім того, якщо все складеться успішно, в вівторок будуть з'йомки сюжету про Логан-клуб для передачі Автодрайв, яка виходить по суботах на 12 каналі. Бажана присутність як можна більшої кількості людей.
Де ви всі поділись? Ніяк не можете доїсти цукерки ї мандаринки, які Миколай приніс?  :crazy1:

Михайло, не панікуй, все окей. rock Всі живі та здорові, тільки вот все ніяк не можемо кісь-кісь розжувати після свят, скули зводить big_smile  Ти краще детальніше розпиши про заплановані заходи, бажано погодинно на 24, а ми будемо собі планувати  rtfm

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

20

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

smyk написав:
Піднімаю тему.
Хто з львів'ян буде присутній на вечорницях з Пойзоном і Гєною в понеділок ввечері 24 грудня?

24-го Чайковського 7 буду о 19,00.

Логан1,4; Фабія Комбі1,4; Renault Duster 2,0
  0

21

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

В 19.00 збираємось на Чайковського, 7. Плани прості. Спілкуємось, випиваємо, закусюємо. Якщо вдасться домовитись про з'йомку сюжету для телепрограми (в вівторок), то озвучу це в понеділок.

  0

22

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Crazy Poison написав:

knizhenko aleksandr
BOIL
Alex55
ESPACE
казлы smile))) :lol: флудерасты))))

fuck :D

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

23

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Чайковськаго ,це де?

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

24

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Миша! Карта города,парковка,место для тела в тёмное время суток( кстати киевляне перед новогодней встречей мой вопрос проигнорировали)??? И вообще ,только машину вымыл !!! А весной ты обещал напоить меня "нйкращим у світі кофе".

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

25

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Крава
Валєра, якщо приїдеш, то Джеронімо може приютити - він пропонував...так що дивись))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0