51

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

smyk
Смик, я трохи підписав фотки... Ти не проти?

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0



52

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Crazy Poison
Намана

Хочу подякувати всім, хто знайшов час приїхати на зустріч! Молодці!
Крава заслуговує окремого привітання. Я не знаю, чи приїхав би за 1300 км. на один вечір.
Це ще раз доводить, що перешкод в нас нема, головне бажання.

  0

53

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Крава написав:

И все разговоры политиков о вотоке и западе - БРЕД.

Крава написав:

в доме тепло ( я не температуру имею введу).И книжечки на детской полочке стоят правильные и котики на листиках в клеточку, а вышитая картина над кроватью это вообще шедевр.

Так и есть. И люди приветливые, и домострой имеет традиции, и раздувательство политического неравенства на самом деле имеет в основном медиа - природу. В реальности те кто пропагандирует федерализм просто не понимают о чем говорят. То есть, те, кто пропагандирует, понимает. А вот те, кто на это ведутся... Жалко что столько времени и сил потеряно в этих дрязгах и непонимании.
Сам бы поехал, завидую по доброму!  :plus: :plus: :plus: за отчетик. Маленький, гно очень информативный. :)

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

54

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Гена!!!! На фотках ті супер!!!:))) :upp: :plus:

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

55

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Фотки супер! Молодцы! Так приятно было видеть знакомые, и уже знакомые лица! Супер!
А Краве за:

Крава написав:

Дайте всем по Логану и получите крепкую державу

+ 1000 поставить нужно smile
ВАЛЕРА! Супер!

Новое авто - новые правила wink
  0

56

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

мені соромно що я не був присутній sad

  0

57 Відредаговано rozumnyk (2007-12-27 10:13:53)

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Супер, класно посиділи.  rock rock rock rock storstark storstark storstark storstark

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

58

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

http://www.purijdesign.com/smyk/241207/foto12.JPG

Пошленькая футболочка! dumbom

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

59

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Аудитор написав:

Пошленькая футболочка! dumbom

big_smile Да ну, Вадим, -- футболочка класс!  upp Народ у меня на работе торчал и чуть не побежал покупать такие же.  smile

  0

60

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Аудитор
Это не пошленькая)) Это лёгкий стёб)))
Прикинь: Гена - не москаль)))))))))))))))))

Предлагаю Аудитору изготовить футболку "Спасибо Господи, что я не хохол!"  :D

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

61

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Crazy Poison написав:

Предлагаю Аудитору изготовить футболку "Спасибо Господи, что я не хохол!"

Я "за" !  crazy Будет прикольно !!

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

62

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

BeS написав:

мені соромно що я не був присутній

соромно - то не те слово

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

63 Відредаговано BeS (2007-12-27 15:18:57)

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Crazy Poison написав:

соромно - то не те слово

а от так dumbom?

  0

64

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Zevs написав:
Crazy Poison написав:

Предлагаю Аудитору изготовить футболку "Спасибо Господи, что я не хохол!"

Я "за" !  crazy Будет прикольно !!

Согласен на такую:

http://www.purijdesign.com/smyk/241207/foto13.JPG

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

65

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Я спізнився трохи - звиняйте ! :crazy1:
Бо літачок , на якому я летів....тьху ти ...поїзд на якому я їхав дуже довго плентав простіром неньки України!А ще покі завів свого машингвера(тобто ноут) ... та заз се по роботі трохи перескочу та й засяду за мемуар.
Сказати , що я вражений та дуже вдячний буде неповажно до друзів львівян , тому що Я ще мабуть до слідуючого року не зможу відійти від тепла та поваги від хазяїв , яки нас кчемно припймали ...Навіть скупа сльоза навернула , платок вижимав , коли від Смика від,Їжджали- Ргавр все бачив .До речі , Романові окремо дякую за доставку до поїзда - я навіть бачив що поїзда він не підштовхував , а помахав рукою привітаючи!

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

66

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

ОБоже! шо це робиця?*)))

Я плыву - Я - ЗВЕЗДА!!!
  0

67

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Henry написав:

Я спізнився трохи - звиняйте ! crazy
Бо літачок , на якому я летів....тьху ти ...поїзд на якому я їхав дуже довго плентав простіром неньки України!А ще покі завів свого машингвера(тобто ноут) ... та заз се по роботі трохи перескочу та й засяду за мемуар.
Сказати , що я вражений та дуже вдячний буде неповажно до друзів львівян , тому що Я ще мабуть до слідуючого року не зможу відійти від тепла та поваги від хазяїв , яки нас кчемно припймали ...Навіть скупа сльоза навернула , платок вижимав , коли від Смика від,Їжджали- Ргавр все бачив .До речі , Романові окремо дякую за доставку до поїзда - я навіть бачив що поїзда він не підштовхував , а помахав рукою привітаючи!

Народ, чим ви там його нагодували що він почав писати українською

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

68

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

rozumnyk написав:
Henry написав:

Я спізнився трохи - звиняйте ! crazy
Бо літачок , на якому я летів....тьху ти ...поїзд на якому я їхав дуже довго плентав простіром неньки України!А ще покі завів свого машингвера(тобто ноут) ... та заз се по роботі трохи перескочу та й засяду за мемуар.
Сказати , що я вражений та дуже вдячний буде неповажно до друзів львівян , тому що Я ще мабуть до слідуючого року не зможу відійти від тепла та поваги від хазяїв , яки нас кчемно припймали ...Навіть скупа сльоза навернула , платок вижимав , коли від Смика від,Їжджали- Ргавр все бачив .До речі , Романові окремо дякую за доставку до поїзда - я навіть бачив що поїзда він не підштовхував , а помахав рукою привітаючи!

Народ, чим ви там його нагодували що він почав писати українською

Ні, напоїли!!! :lol:

DACIA LOGAN 1.4 MPI BASE

Я просто промолчу............!
  0

69

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Гена! Тебя дома,блудного сына , хоть узнали?Собачка твоя не рыком ли встретила?Ключик к замочку подошёл ли? А то гяди ,доездисси.

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

70

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Гена, ты красавец!!! (беднинький)

!!!!!Subaru Legacy!!!!! А Книженко придурок!!!!
Ну и шо ? Legacy все равно зафаршированный  утюг !!!
  0

71

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Ihor написав:
Аудитор написав:

Пошленькая футболочка! dumbom

big_smile Да ну, Вадим, -- футболочка класс!  upp Народ у меня на работе торчал и чуть не побежал покупать такие же.  smile

Не очень там веселитесь! Адрес я запомнил: Чайковского, д. 7. Российские спутники уже следят за объектом!  crazy

http://img28.picoodle.com/img/img28/5/12/27/f_LC1m_9124e2d.jpg

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

72

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Вадим! А ты не видел какая падла с моей Таврии возле ПроКредит Банка колпак сняла?

По поводу необъятного : если очень надо и сильно хочется , то можно попробовать .., ну хотя бы выступающие места
  0

73

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Крава написав:

Вадим! А ты не видел какая падла с моей Таврии возле ПроКредит Банка колпак сняла?

Не видел. Но если хочешь, могу присмотреть за квартирой... smile

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

74

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Sergfam написав:

Ні, напоїли!!!

Львівськой горілкой!!!!!!

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

75 Відредаговано marchello (2007-12-27 20:56:35)

Re: Приїзд Crazy Poison i Henry до Львова 24-25 грудня

Аудитор написав:
Ihor написав:
Аудитор написав:

Пошленькая футболочка! dumbom

big_smile Да ну, Вадим, -- футболочка класс!  upp Народ у меня на работе торчал и чуть не побежал покупать такие же.  smile

Не очень там веселитесь! Адрес я запомнил: Чайковского, д. 7. Российские спутники уже следят за объектом!  crazy

Нарешті! Самі зізнались. А говорять, що російські спецслужби (в особі представника  Логан Рено Клубу-  Аудитора empathy ) не проводять розвіддіяльності на території Західного регіону  України, зокрема з метою виявлення конспіративних квартир та барів, де проводять зустрічі члени клубу Логан в Україні. Так, завтра, offtopic з ініціативи та участі представників Логан Клубу буде проведена акція протесту(чергове пікетування ) біля приміщення Генерального консульства РФ у м. Львові, в ході якої буде передано керівництву зазначеної установи лист - звернення до   Логан Рено Клубу із вимогою офіційного вибачення (ящик горілочки поїздом Москва-Львів) за втручання у внутрішні справи клубу Логан в Україні та подвійної компенсації за нанесення моральної шкоди в розмірі випитого нами алкоголю під час заходу. rtfm Кошти будуть використанні нами для організації термінової повторної зустрічі  зазначених членів Логан Клубу, та і всіх хто зможе приїхати , яка була така коротка тому, що за нами постійно велось спостереження з боку.... не буду повторюватись . lol crazy

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0