1,701

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

svserj,  это какая-то накладка на ремень безопасности?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-20 23:47:59[/merge_posts_bbcode]

PGP, у нас у большей половины водителей нет культуры вождения, не говоря уже о соблюдении ПДД.

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0



1,702

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

sdj387jsd, я Вас почув. Добре.
Таке питання, підкажіть будь ласка, в Європі використання дитячого крісла регулюється законами? Чи як у нас до сьогодні - на розсуд батьків?
[merge_posts_bbcode]Added: 20-11-2019 22:52[/merge_posts_bbcode]

noksic.ua написав:

PGP, у нас у большей половины водителей нет культуры вождения, не говоря уже о соблюдении ПДД.

Так, Ви праві на всі 100%. Але я не хочу уподібнюватися до них.

  0
Спасибо сказали: Георгич, _AlexSander_2

1,703

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

PGP написав:

У всьому цивілізованому світі

Мда. Там и два папы семья и две мамы семья... Откуда дети... даже если 1+1 не выйдет. Жаххх.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

1,704

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

PGP написав:

Чи як у нас до сьогодні - на розсуд батьків?

Так!
Я б до цього ще додав статистику кількості батьків, які примусово убили своїх дітей за остані кілька років.
І після цього ще хтось буде казати про батьківську відповідальність?

  0

1,705

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

YURANplus

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

1,706

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

noksic.ua, я давно своё покупал , там их делят на три группы по весу , есть универсальные и с отсоединяющейся спинкой шоб бустером было и сложенным места в багажнике мало места занимает , правда недорогое , могут скептики сказать шо ненадёжное - тут х\з , слава богам в ДТП с дитём не попадал
Graco  https://rozetka.com.ua/76354758/p763547 … hDEALw_wcB

  0
Спасибо сказали: noksic.ua1

1,707 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-20 23:05:04)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Культура водіння, не залежить від наявності автокрісла. Навіть сам на форумі каявся, коли попадаю в Київ, я швидко скаженію, та починаю їздити як всі, тоді хоч, якось можна по Києву пересуватись, і мені якось все рівно  яке там обмеження швидкості. Чи якиий це ряд, та скільки там полосок.
Про Європу, не знаю як вони там, дай мені особливо все-рівно, то їх особисті справи, як вони з автокріслами їздять. Так-же само все рівно, які де вподобання в їжі і тд.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,708

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Георгич, трохи не зрозумів Вашу відповідь. Так що, в Європі дитину можна без крісла возити будь де?

Не думаю.
"Правила дорожнього руху і безпеки пасажирів в європейських країнах вже давно уніфіковані: у транспортному засобі, який має паски безпеки, кожен пасажир (навіть на задньому сидінні) має бути пристебнутим. Що ж стосується перевезення дітей в автомобілі, а особливо зростом менше 150 см — вони мають подорожувати лише в спеціальних кріслах або адаптерах, які відповідають їхньому зросту, вазі і віку"

І чому ж це там люди не волають, що це їм зверху нав'язали, змусили придбати  і це втручання в їх життя?

  0

1,709

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Саня (АЗ), ты олень? берут - НЕ ДАВАЙ и БРАТЬ НЕ БУДУТ. нарушил - ПЛАТИ.
тебе сто раз уже сказали, когда ты кровавые сопли свои утирать будешь над телом своего ребенка, из-за того, что в тебя,везущего дитя в школу на твоих сранных 20кмч влупится неуспевающий куда-то "чувак" на скорости, скажем, 100 или 90.. неважно, главное будет не скорость, а место удара (может банально чувак будет ехать 50, но будет гололед именно в том сранном месте) , ты будешь вспоминать свои слова "мой ребенок моя ответственность" до конца своей ничтожной жизни..

п.с. сегодня мне позвонил знакомый таксист и попросил уже не нужный мне бустер, пока он прикупит себе. таксослужба с сегодня водителям с детсидениями доплачивает 50 грн за заказ.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Larsen, PGP2

1,710

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

PGP написав:

Георгич, ]



І чому ж це там люди не волають, що це їм зверху нав'язали, змусили придбати  і це втручання в їх життя?

Знакомой на какой-то заправке то ли в Германии, то ли в Австрии сделали замечание, что ребенок спин заднем сиденьи smile Заставили разбудить, чтобы бы ребенок сел на заднем сиденье ибо лежать небезопасно.

  0

1,711

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

sdj387jsd написав:

завжди є ризик,

Яка ймовірність побачити на вулиці живого тиранозавра? 50%! Чому? Або побачу, або ні!  lol
Так і у тебе: завжди є ризик, і не хвилює що ризики бувають дуже різні.

sdj387jsd написав:

а травмувать дитину не потрібно.

Ага, возити дитину непристібнутою щоб її не травмувати... crazy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,712

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

кстати дополню для азза. и его поездок " к школе на 20 кмч".
большинство водятлов возят своих чад независимо от возраста и роста на ПЕРЕДНЕМ сидении и непристегнутыми. тут же недалеко?... думаю и ты не пристегиваешь. ибо корона упадет. ремни же придумали "сержанты-барыги" чтоб зарабатывать себе на лексусы, пока ты теряешь здоровье и время в гараже

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Георгич1

1,713 Відредаговано Георгич (2019-11-21 23:52:26)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

PGP написав:

Георгич, трохи не зрозумів Вашу відповідь. Так що, в Європі дитину можна без крісла возити будь де?
Не думаю.

Ні, я зовсім не це мав на увазі - я не опонував Вашоиу посту, а навпаки, підтримав його.
Моя думка полягала ось у чому - у наш час, особливо в останні роки збільшилась насильницька смертність дітей.
Це і необережність (нещасні випадки), і різке збільшення неконтрольованої зброї і вибухових речовин, і найстрашніше - відчайдушність і безвідповідальність батьків, які навіть убивають своїх дітей. Таких випадків дуже багато, нажаль.
Тому, коли батьки кажуть, що вони відповідають за своє чадо і саме їм видніше, як перевозити своє дитя в авто, а не поліцаю, бо поліцай хабарник...
Чи робити дитині прививки їм теж видніше, а не лікарю, бо лікар корупціонер...
Чим кормити, як виховувати дітей і т.д...
То саме такі бітьки є безвідповідальними... І це є кризисом нашого суспільста. І на мою думку це більш кризово, ніж усе ЄвроГейство разом взяте. ІМХО.
Так зрозуміло?

ЗІ. І по Європі, і по Україні малого катаємо в автокріслі.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-21 02:18:35[/merge_posts_bbcode]

PGP написав:

І чому ж це там люди не волають, що це їм зверху нав'язали, змусили придбати  і це втручання в їх життя?

Жадібність...

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, PGP2

1,714 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-21 09:07:40)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Георгич написав:

Моя думка полягала ось у чому - у наш час, особливо в останні роки збільшилась насильницька смертність дітейю Це і необережність (нещасні випадки), і різке збільшення неконтрольованої зброї і вибухових речовин, і найстрашніше - відчайдушність і безвідповідальність батьків, які навіть убивають своїх дітей.

Так це вплив, "сучасного" світу, де швидко одурманюють людей. Нікому зараз, та завтра - розумні люди не потрібні. Чогось з цим не боряться! А зброєю може бути буд-що залежить тільки на що і як голови вистачить. Вибухові речовини, це теж не проблема. Тільки так в домашніх умовах будуть розміри більші.
А не волають, тому що у них уже майже і не залишилось свого особистого. Це з малку, вирощені "слони на кілочку".

Георгич написав:

Жадібність...

Теж гарна, думка, чомусь відразу, про це не подумав!  upp  crazyПо собі судив, крісло є але більше про моменти, коли його умисно не використовуємо.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,715

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

PGP написав:

Але я певен на 1000%, хто би з Вас, що не писав тут, все одно купить для своєї дитини автокрісло і буде возити її лише в ньому. Тому що Ви справжні турботливі батьки. Так і повинно буди і ніяк інакше.

А Вы - оптимист...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,716

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

_AlexSander_ написав:

п.с. сегодня мне позвонил знакомый таксист и попросил уже не нужный мне бустер, пока он прикупит себе. таксослужба с сегодня водителям с детсидениями доплачивает 50 грн за заказ.

Давайте вернемся к практической части вопроса, закон вступил в силу хоть и сырой ну хрен сним, бустера кто пользовался подскажите из опыта с какого возраста/роста примерно можно ставить. Или там эти бустера есть разной высоты и нужно подбирать себе индивидуально? Я так понимаю применение устройства отклонения ремней наверно не очень хорошая идея.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

1,717

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Вистачить всього, де в інструкції до використання, напишуть що це захисний,  засіб в авто для дітей, з такимито розмірами віком. Якщо влаштовувать цирк, то за крісло штраф ви не отримаєте. Але отримаєте штраф за щось інше, в залежності на кого попадете. А можливо і просто відпустять. Закон як лотерея як на кого попадаєш smile Точніше не так. Коли уже зупинився, та представився у 80% випадків можна притягнути за уха якесь порушення.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,718

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Graas написав:
_AlexSander_ написав:

п.с. сегодня мне позвонил знакомый таксист и попросил уже не нужный мне бустер, пока он прикупит себе. таксослужба с сегодня водителям с детсидениями доплачивает 50 грн за заказ.

Давайте вернемся к практической части вопроса, закон вступил в силу хоть и сырой ну хрен сним, бустера кто пользовался подскажите из опыта с какого возраста/роста примерно можно ставить. Или там эти бустера есть разной высоты и нужно подбирать себе индивидуально? Я так понимаю применение устройства отклонения ремней наверно не очень хорошая идея.


подбирать индивидуально.

смысл бустера в том чтобы приподнять ребенка так что ремень лежал не на шее а на плече.

  0

1,719

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

ох-хо-хо написав:

смысл бустера в том чтобы приподнять ребенка так что ремень лежал не на шее а на плече.

Тогда в логане бустер нужен даже водителю с ростом 189 см! У меня ремень лежит на горле!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,720

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Aprox написав:
ох-хо-хо написав:

смысл бустера в том чтобы приподнять ребенка так что ремень лежал не на шее а на плече.

Тогда в логане бустер нужен даже водителю с ростом 189 см! У меня ремень лежит на горле!  lol

вот и я про это думаю, у меня ремень в нижнем регулировочнои положении тоже как мне кажется высоковато находится. И что делать?

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

1,721

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Graas написав:

у меня ремень в нижнем регулировочнои положении тоже как мне кажется высоковато находится. И что делать?

А у меня он и вовсе не регулируется... )) Всё мечтаю поставить механизм регулировки с разборки, но у Логанолюба их нет, а где еще поискать я как-то так сходу и не придумаю...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,722

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Георгич,
Спасибо за поправку smile Я не в курсе стандартов на алюминий, привел примерные цифры в качестве иллюстрации маразма.

YURAN написав:

Золотые слова! Помню тоже попытки 10 летней давности...Это было что то. Вопли, крики и реки сльоз. А если на чистоту, тоже травма, только психическая (душевная), а оно надо дитю? Как быть?

Вот давайте без спекуляций и манипуляций темой несчастной детской психики.
С какого момента указание ребенку допустимых границ поведения вдруг стало психологической травмой?
Не мне вам рассказывать, что крик ребенка в 90% это не признак дискомфорта, а метод продавить желаемое, если родители ведутся.
Две поездки с соплями и теперь ребенок сам идет в кресло и без него уже не хочет ездить. Вы родитель с собственной волей или приставка к ребенку?

Как это сделать - личная и персональная проблема родителей. Мы уже все согласились выше, что ваши дети - это ваша ответственность, верно?
Так что единственно верный ответ на ваш вопрос - мы ничем не можем помочь. Как хотите - так и сажайте его.  Форум тут точно не помощник, а вот спец литература по педагогике - возможно.


И кстати, есть у автокресла, кроме повышения безопасности, есть еще несколько шикарных преимуществ, о которых  в пылу негодования все забыли:
1. Ребенка в автокресле я спокойно вожу без матери. Ее можно отвезти по работе или на тренировку и поехать с дочерью домой. Без автокресла этот сценарий нереален без помощника.
2. В машине мать едет как человек. По ней не прыгает никто, не давит ноги, она может отвлечься на свои дела, решить рабочий вопрос, в окно посмотреть, наконец.
3. В дальней поездке в хорошем кресле ребенок отлично спит и не выносит мозг.
4. На кресло можно установить что-то типа столика и дать ребенку игрушки, книжки.
5. Я, как водитель не отвлекаюсь. Я знаю что он надежно зафиксирован и не доставит проблем. Это тоже косвенно повышает безопасность, если что.

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_1

1,723 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-21 11:29:18)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Deniskov написав:

С какого момента указание ребенку допустимых границ поведения вдруг стало психологической травмой?

Це дивлячись кого ви хочете, виростити, виховати!

Deniskov написав:

Не мне вам рассказывать, что крик ребенка в 90% это не признак дискомфорта, а метод продавить желаемое, если родители ведутся.

Зрозуміло, кого Ви виховуєте!

Deniskov написав:

Мы уже все согласились выше, что ваши дети - это ваша ответственность, верно?

Це моя відповідальність,тому не треба до мене в "Карман" лізти, та мені вказувати як і що робити!
Мігби нацитувать та перекрутити ще більше. Але не бачу потреби. Авто крісло це особистий вибір. Также само як чистити з ранку зуби чи ні. І не потрібно державі лізти в особисте життя її громадян! Так же само і харчування, та інші ОСОБИСТІ.

Держава закінчується - де починається особистість.
Свобода закінчується - де починається свобода іншої людини.
Все просто! Не треба напридумувати кучу законів, та податі!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,724 Відредаговано az74 (2019-11-21 12:01:53)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

А ще в держави є бюджетні витрати пов'язані з наслідками цих випадків

Извини, перейду на Ты. Ты когда был в больнице? Ребенку что-то, не дай Бог, сделают бесплатно?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-21 10:59:29[/merge_posts_bbcode]

У нас медецина бесплатная. А врачи - платные

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-21 11:01:25[/merge_posts_bbcode]

А про бюджет.... Академия педагогических наук. нихера не делают, все академики, з/п от 20+.+ взятки. Это вообще что?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  1

1,725 Відредаговано svserj (2019-11-21 12:05:55)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

sdj387jsd  coffee
Я, как и большинство из Вас исправно  и честно плачу налоги. Но где дороги, где качественная медицина и образование, где честные и образованные копы и т.д. и т.п.? Где все это за мои и Ваши налоги? Нетууу... Так с какого перепугу гос-во указывает мне что мне делать в моей машине или внутри своей квартиры. Оно, что купило мне жильё или подарило авто? Ведь в случае чего, не дай Бог, все проблемы буду решать я, а не наше "заботливое" гос-во. У нас в городе мост на трассе международного значения разваливается-не сегодня завтра может случится трагедия. Там могут пострадать люди и дети. И непосредственно будет виновато "заботливое" гос-во, а тут вдруг оно резко озаботилось о наших с Вами детях. Забота о которых целиком и полностью лежит на наших плечах, а гос-во только делает вид, что оно при сем. Много он помогает несчастным больным малышам? На копейки. А тут прям несказанная забота о здоровье и благополучии маленьких детей. Мы же, типа, не сознательные родители-возим в авто своих чад без спецсредств. Это просто не очень удачная попытка пополнить пустой бюджет. Там же пару лярдов недоимок, а автокресла есть только у каждого десятого. Потому-то так бестолково выписан закон и президент, по ходу, его даже не прочел, а быстренько подмахнул. Но с таким текстом в любом суде или у начальника полиции легко отбивается штраф и никаких миллионов наше"заботливое" гос-во не получит, за просто так...

  1
Спасибо сказали: az74, noksic.ua, sdj387jsd3