1

Тема: Поїздка до Румунії на Логані

Куди ж ще на Логані, як не в Румунію? smile Вельми цікава оповідь: http://forum.autoua.net/showflat.php?Ca … amp;page=0

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0



2

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Там хорошо, только на Логане выделицца не получицца smile
А вообще тута стоит съездить.

Новое авто - новые правила wink
  0

3

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Sanych написав:

Там хорошо, только на Логане выделицца не получицца smile
А вообще тута стоит съездить.

Ага. Ще цікаво, що румунські поліції їздять виключно на білих логанах, естети  big_smile

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

4

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Да там все на логанах сейчас smile Такое ощущение, что там живут в логанах, едят логаны, работают на логаны, з/п получают в логанах, рожают логанов и в школу завтра пойдут тоже - ЛОГАНЫ. smile

В Бухаресте по крайней мере именно так. Страна ловит волну успеха автопрома - и это есть правильно smile

Новое авто - новые правила wink
  0

5

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Sanych
Не.неправильно. МЫ за демократический выбор!:)

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

6

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Gent
Ага. Т.е. чтоб выбрать единственный вариант - нужно громко крикнуть, что вообще, у нас как бы есть право выбора smile)

Я о румынии говорю.

Новое авто - новые правила wink
  0

7

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Sanych
 :D бееедные Румыны.... у них нет этого права....:) ох, пойду ка я за пивом, сам не сильно догоняю, что я тут писал утром... :storstark:

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

8

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Gent
Уж не беднее нас. Хотя, какие мы нафик бедные, если у нас цены на автомобили самые высокие в мире smile))

Новое авто - новые правила wink
  0

9

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Приємно що замітили мій відгук.
Приймайте в клюб  rock

  0

10

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Stranger

Очень рады !!! Вливайся !!  alc

Региональный представитель Клуба во Львове Миша (ака smyk. )

Он Предводитель львовян !

Если что - пиши мне в аську (у тебя она есть  wink )

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

11

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Ага! Очень рады!!! Вливайся!!
Расскажи про машинку, пробег, расход, проблемы, ну и т.д.
P.S. Ну и дорогущий в Румынии бензус!!! 1,1 еврика это круто.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

12

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Та хто тут не чув про Smyka, активний Львівянин  app
Буде зустріч у Львові - постараюсь не пропустити  alc

  0

13

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Автом задоволений на 100%. За два роки жодної претензії. З таким конем можна подорожувати не боячись що десь-щось глюкне. Кондиціонер великий плюс в дальніх дорогах.

Про пробіг писав в звіті:
Total: 2730 km
Бензин: 190л, середній розхід 7.0 л/100км   

Розхід звичайно 6.3л/100км в економному режимі їзди, але на зворотній дорозі по горах,  заторах і з кондиціонером підняло розхід.

В нас заправляю в основному 92й бензин, там такого немає тому 95й.  Ціна 1.1 Евро це мінімальна яка зараз в східній європі. Минулого року катався в Чорногорію(звіт так і не закінчив) так ціни були такіж (Сербія1.1Евро, Чорногорія 1.13 Венгрія 1.2)

  0

14

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Stranger
Привіт, Назар!
Я також тільки но повернувся з поїздки. Їздив в Болгарію (Поморьє) через Румунію. Порадили через Константу і по цілому узбережжю аж до Болгарії. Так що при зустрічі обміняємось враженнями. Твоя розповідь - просто СУПЕР! Шкода, що її засрала в кінці представниця турфірми.

  0

15

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Stranger
до речі, я Смику рекомендував до Брашова завітати...як тобі в Брашові? сподобалося?
я колись дизель-поїздом їхав з Бухареста до Брашова...краєвиди - просто бомба! крізь гори та тонелі, гори вкриті снігами, на вершинах гір "золоті" хрести та білокам'яні замки...подорож до замку Дракули ьакож вразила! часи були саме тільки пост-совкові...все було в диковину!
Дуже гарна розповідь!

ПиСи: вітаю у наших рядах!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

16

Re: Поїздка до Румунії на Логані

smyk
Да, такий там хай за день підняла ображена фірма шо тему закрили sad
Цікаво що друзі недавно також з Помор'я, не далися на мою агітацію про Ромунію
Правильно тобі порадили....там гарна дорога.
По дорозі десь зупинявся в Ромунії? через гори не їздив? До Стамбула не катався? Маю в майбутніх планах доїхати до Стамбула з відпочинком десь в Болгарії, ну і по дорозі обовязково заїду знову в гори.

  0

17 Відредаговано Stranger (2007-09-05 10:47:55)

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Crazy Poison
Не думаю шо за той час там щось змінилось....також приїхав звідти переповнений враженнями...настільки шо родив звіт. Змінились хіба що поїзди...тепер там круті дво-поверхові ракети літають ну і славнозвісні цигани, якими всіх лякають, давно поїхали освоювати Європу.
Брашов центрове місто в горах, готичні будівлі з старою черепицею, гарні вулички, багато кнайп, вопшем місто в Львівському стилі  rock
Хрест переможцям стоїть на горі в Буштені, до нього іде екскусійна дорожка від верху телекабіни, але він не золотий, золотого шось не замітив.
http://www.nazar-c.pisem.net/Opys_Romunia_2007.files/IMG_2789.jpg

  0

18

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Stranger написав:

За два роки жодної претензії

Stranger написав:

Total: 2730 km

Як у тебе це вийшло?

Все, что не делается - все к лучшему
  0

19

Re: Поїздка до Румунії на Логані

redsider
Що вийшло? претензії з вини авта?  dntknw незнаю, просто не глючить....навіть колес не докачував ще, ну не рахую техогляд, розбиту протимуманку чи  що ключі минулого року в Будві посіяв - сам винуватий однако  dumbom.  Може того що брав перше авто з першої Львівської партії   big_smile

Total пральний,
але дійсшо шоно замітив шо в детальному описі чогото бракує....сенкс...шас підправлю.

  0

20

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Stranger написав:

Що вийшло? претензії з вини авта?

Да он имел ввиду, ты что, священник и на Логане по воскресеньям на службу ездишь? :D :D Очень маленький пробег за два года!!! :)

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

21

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Я подумав що цікавив пробіг за поїздку   crazy
Ну хоть не священник але дійсно їзджу тільки по вихидних.....робота просто біля хати  tease

а Загальний пробіг скромні 17000

  0

22

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Stranger
ну з поїзда мені той хрест наче як золотим відблискував....

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

23

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Stranger написав:

а Загальний пробіг скромні 17000

ффух.... попустило! Я как-то за машинкой приезжел в И.-Ф. к вам, на западную. Видел копейку 1972 г. с пробегом 11 тыс., родной резиной (вся в трещинках) и оччень густым маслом, но не черным. Прозрел.:)
Так думал, что лет через 10 и Ваш Логан можно будет так позиционировать. Рад, что ошибся. На машине ездить нада! :D :D

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

24

Re: Поїздка до Румунії на Логані

Gent Думаю за 10 років мій логан більшість європи прокатає(тфю три рази) автотуризм це хвороба,  приїхав і знов починаєш планувати поїздку crazy_pilot . А те що він при тому не проїде 100-200 тисяч не рахую це недостатком reta.

  0