2,051

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Вот так вот запросто взял и сильную сторону логана выставил недостатком! 

Ну, це сильна сторона Логана в порівнянні з іншими седанами цього класу. Але, як виявилось, для мене просто сам формат седану, який би в ньому не був великий багажник, не підходить. До Логана в мене був універсал, його багажник мене влаштовував. Але я рідко використовував його на всі 100%, тому подумав що і седана вистачить, коли брав Логана. Практика показала що хоч мені і дуже рідко невистачало багажника в Логані, однак я з цим миритися не був готовий. Тому і почалися думки про заміну авто на щось більш універсальне. Правда я з такими думками без особливих проблем ще 3 роки проїздив, так що це питання не було аж настільки критичним. Однак наступне авто, звісно, я вже розглядав тільки серед універсалів/кросоверів, щоб позбутися цього неприємного обмеження. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



2,052

Re: Следующий автомобиль

М-да... У меня ото такая фигня с задним дворником и омывателем! ))) Ну просто жить мешает его отсутствие! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,053

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

М-да... У меня ото такая фигня с задним дворником и омывателем! ))) Ну просто жить мешает его отсутствие! )))

Теж правда. В седана меньше захляпується заднє скло ніж в універсала. Але дійсно, в мене теж бували випадки коли хотілося його чимось почистити на ходу. Руки самі тягнулися до перемикача... а нема... smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,054

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

В седана меньше захляпується заднє скло ніж в універсала.

Вот это главная ошибка производителей! Меньше оно заляпывается только собственно поднятой грязью (которую универсал сам себе закидывает на стекло)! Во всех остальных случаях - пачкается так же, а в случае с каплями дождя и прочими осадками - даже хуже (ведь у универсала стекло вертикальное)!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,055 Відредаговано SanychGT (2017-01-03 16:45:26)

Re: Следующий автомобиль

Schranznbasser написав:

что логан 1 и рав 4 последний(да даже и не последний) можно хоть как то сравнивать в плане безопасности и размера багажника?

Да нет! Что вы! Боже упаси! Не последний Рав 4 в 2009 году набрал столько же звезд сколько и Логан в 2005...  crazy
А багажник у него на 100литров меньше. Конечно их нельзя сравнивать. А то неудобно получается...  empathy

Schranznbasser написав:

а тот ваш "тюнинг" вообще не добавляет ему ничего

А при чем здесь мой тюнинг? Хотя тюнинг как раз добавляет и не привлекательности, но об этом, как видно, у вас нет никакого понятия.

Larsen написав:

Якщо в РАВ4 малий (4 роки), може стоячи проходити перед колінами своєї мами, зі сторони в сторону, то на Логані таке було не можливо.

Мій малий семи років теж проходить перед колінами своєї мами, тісно але проходить. Просто мама маленька і син мілкий.  app

Larsen написав:

Ну а в реальності, мені не потрібні заміри.

Золоті слова! От з цього і потрібно починати будь яку розмову.  empathy
Тепер розмовалогічно завершилася.  coffee

  0

2,056 Відредаговано Larsen (2017-01-03 17:19:51)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Мій малий семи років теж проходить перед колінами своєї мами, тісно але проходить. Просто мама маленька і син мілкий. 

Можливо і переднє крісло відсунуте вперед далі. wink Однак я порівнюю в однакових умовах - ті самі люди і їхні відчуття. Різниця дійсно велика, її не доводиться вишукувати в замірах з точністю до сантиметра. Вона відразу очевидна. Як я вже казав - після Логана перша реакція дітей була що там можна танцювати. smile
Плюс практично нема трансмісійного тунеля (він і в Логана низький, а тут майже нема), плюс можна опускати задні спинки - тоді можна майже розглягтись, в логані це не можливо, плюс є центральний підлокітник ззаду, що інколи зручно, коли ззаду не троє, плюс є окремий плафон ззаду, плюс м'яка шкіряна оббивка підлокітників на дверках, плюс пороги закриті від болота, як діти залазять меньше мажуть штани/колготи. upp

SanychGT написав:

От з цього і потрібно починати будь яку розмову. 

Одежу краще примірювати на собі, ніж порівнювати її розміри на папері. storstark
Щодо довжини салону, то по всіх замірах вона в РАВ4 більша ніж в Логана. Навіть в сантиметрах, навіть на папері. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,057 Відредаговано Grafik87 (2017-01-03 17:34:20)

Re: Следующий автомобиль

А у мене член ХХХ сантиметрів  tongue

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

2,058 Відредаговано Larsen (2017-01-03 17:51:38)

Re: Следующий автомобиль

Grafik87 написав:

А у мене член ХХХ сантиметрів  tongue

Тоді тобі сюди: https://www.logan.in.ua/forum/topic1558 … td-18.html  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

2,059

Re: Следующий автомобиль

Да просто тема стала подібна мірянню піпісьок )

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

2,060 Відредаговано Larsen (2017-01-03 18:25:38)

Re: Следующий автомобиль

Grafik87, ну чого так? Тема про наступне авто, тому тут можна обговорювати всі параметри (піпіськи wink ) потенційних наступних авто. Адже розмір піпіськи того чи іншого авто може бути цікавим тим, хто шукає собі найкращий варіант. От якби ми тут обговорювали іррелевантні речі, тіпа в кого більший гараж, або ширша вулиця, хто більше кіломентрів в рік проїзджає або більше грошей тратить на бензин, або щось в такому роді, тоді це було б справжне міряння піпіськами. А поки мова про параметри, які можуть зацікавити інших, не думаю що ти правий. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

2,061

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Вона відразу очевидна. Як я вже казав - після Логана перша реакція дітей була що там можна танцювати. smile
Плюс .... плюс .... плюс

Интересно. Это полное перечисление преимуществ? Или есть еще, а то вы ходите вокруг да около(и со Спортеджем) - какие там мелкие и не очень преимущества, и никак не понятно было. Теперь ясно, но, может, список пополнится?
Вопрос из любопытства просто. Чтобы уже полное восприятие.
Брал в Болгарии Tucson для езды в горах, но как оказалось, перестраховался. (дороги, клиренс и полный привод, октябрь-ноябрь, в горах погода переменчива). Ага, там Матиз подошел бы.
Но впечатление о Хенде осталось. И там бы его не взял больше, и здесь.
Разве что безопасность.
Если не сбудется мечта о элекрификации всей Украины (в следующую пятилетку smile ), мабуть буду смотреть на Жука, который Ниссан. Сегодня подъехал один к бывшей моей конторе, и я рядом был, осмотрел.
Так вот.. он мне понравился. Мать его япону.
Надо бы обмерить багажник.
Я когда к себе в Сандеру умудрился запхнуть холодильник среднего размера(Снайге двухкамерный), а на крышу еще кровать (такой легкий танк вышел), подумал - а чего еще надо? Хорошая у меня машина. Только бы безопасности ей. И клиренса чуть прибавить.
Т.к. в нормализацию дорог не верю. Несмотря на всю кампанию по улучшению дорог 26 дек при срывающемся дождеснеге и мокрой дороге мост через Конку (Мелитопольское направление) асфальтировали как в старые времена.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

2,062

Re: Следующий автомобиль

Сарданапал написав:

Это полное перечисление преимуществ?

Ні, не повне. Там таких дрібничок, і не зовсім дрібничок - дуже багато. Я все ніяк не зберусь написати весь список в себе в бортовику, хоча маю такий намір. Треба добряче посидіти щоб все згадати і записати. Ну але раз є інтерес, то якось обов'язково зберуся з силами і напишу розгорнутий перелік всього-всього. angel

Сарданапал написав:

Надо бы обмерить багажник.

Багажник в Джука меньший ніж в Сандеро і заднім пасажирам там теж тісніше. Але якщо нема потреби возити ззаду дорослих на дальняк, вистачає багажника і не відлякує зовнішність, то Джук дуже цікавий варіант у всіх відношеннях, як на мене.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,063

Re: Следующий автомобиль

Проїхав повз салон Тойоти. Згадав нашу розмову. Вирішив заїхати подивитись задній ряд у Рав 4, та за тестдрайв спитати.
Комплектація була якась зовсім бідна. Салон дійсно трохи довший. Але в загальному дуже-дуже бюджетно. Побачимо як на ходу.
Правда на тесті тільки гібрид. Але менеджер впевнено казав, що на ходу те саме. Тільки динаміка явно краща.
Завтра чи післязавтра спробуємо, та цікаво новий кроссовер(назва якісь букви, не запамятав) що за фрукт.

  0

2,064 Відредаговано Larsen (2017-01-03 22:37:16)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Але в загальному дуже-дуже бюджетно.

В порівнянні з чим? Єдине бюджетне що я там бачу, так це відсутність дефлекторів вентиляції для заднього ряду (там тіпа є додатковий дефлектор під лобовим, який по задумці дує зверху на задній ряд, але це не серйозно). Все решта адекватно для цього класу авто.

SanychGT написав:

новий кроссовер(назва якісь букви, не запамятав)

Напевно Toyota C-HR
https://images.toyota-europe.com/gb/c-hr/width/1200/exterior-right-front.jpg

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,065

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Напевно Toyota C-HR

Точно! Він!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-01-03 22:44:03[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

В порівнянні з чим?

В загальному...
Субєктивно нагадало(в данному випадку розглядав задній ряд) логан чомусь...  dntknw
Можливо помиляюсь.
Каджар здався значно дорожчим по відчуттям та візуальному враженню.

Larsen написав:

Все решта адекватно для цього класу авто.

Я не маю привязки до якогось класу авто. Може і адекватно.

  0

2,066 Відредаговано Larsen (2017-01-03 23:32:23)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Субєктивно нагадало(в данному випадку розглядав задній ряд) логан чомусь...  dntknw
Можливо помиляюсь.
Каджар здався значно дорожчим по відчуттям та візуальному враженню.

Можливо візуально. Але по факту, в Каджара тверді задні дверні карти, нема регулювання нахилу спинки, навіть ручки нормальної на задніх дверях нема (там ямка в підлокітнику як у Логана, тоді як в РАВ4 на задніх дверках похилі вертикальні ручки, як і на передніх). Незнаю чим там Каджар виглядає меньш бюджетно. Можливо ти в Каджара дивився на шкіряний салон, а в РАВ4 на таканинний?

Задній ряд в РАВ4 2016
http://autoguide.com.vsassets.com/blog/wp-content/gallery/2016-toyota-rav4-se-review/2016-Toyota-RAV4-SE-Review-interior-15.jpg

Задній ряд в Каджара
https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/UK/vehicles/kadjar-hfe-ph1/features/renault-kadjar-HFE-ph1-features-comfort-003.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,067 Відредаговано SanychGT (2017-01-04 00:03:22)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Можливо ти в Каджара дивився на шкіряний салон, а в РАВ4 на таканинний?

Яж написав, що у Рава

SanychGT написав:

Комплектація була якась зовсім бідна.

Рав був за 700 з лишком тисяч, як і Каджар... 
Тканина і там і там була...
Зовнішній вигляд, матеріали, форма, профіль та зручність заднього дивану на Каджарі здалися кращими.   dntknw

Larsen написав:

Задній ряд в РАВ4 2016

Щось у шкірі зовсім як дермантинові чохли виглядає.  shok
Зморшки, криво пошиті подушки...  dntknw
Пласкі сидіння. Я к на лаві сидиш.
Не знаю... мабудь балована Галя.

У Каджарі диван по відчуттям явно зручніший.

Зовнішній вигляд дверних карт у рава без коментарів. Я коли їх побачив, то зловив себе на думці що роздивлятися і пробувати їх вже не хотілося.  tease Я ж кажу Галя балувана...
Можливо така ручка і перевага.

  0

2,068 Відредаговано Aprox (2017-01-04 00:09:49)

Re: Следующий автомобиль

Я, например, кожу и люк считаю недостатками авто... При чём, кожу - критичным недостатком... Либо отказаться от такой машины, либо сразу готовиться к перетяжке салона в ткань...

Судя по фоткам - задний ряд каджара выглядит на порядок более дорогим и стильным...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

2,069

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Щось у шкірі зовсім як дермантинові чохли виглядає. 

Тому що прострочка дуже проста. Але ще і тому що "шкіра" в Тойоти це не зовсім шкіра, це тіпа "екошкіра", ну або по простому - дермантин. Правда і Каджара я не думаю що в шкіряних версіях, шкіра натуральна.

SanychGT написав:

Можливо така ручка і перевага.

Ну, тіпа братися за неї зручніше. Я б не сказав що це суттєва перевага, принаймі для мене. Але вона однозначно меньш бюджетна за виємку у Каджара. Щодо вигляду карти - це діло смаку, що ж до її бюджетності, то там велика м'яка шкіряна вставка під плече і локіть, що, знову ж таки, не так бюджетно як повністю твердий пластик у Каджара.

SanychGT написав:

Пласкі сидіння. Я к на лаві сидиш.

Ну прям таки на лаві!  lol1 Однак ти ж говориш про бюджетність а не зручність. Тому, як я вже казав, можливість регулювання нахилу спинки - штука явно меньш бюджетна ніж її відсутність.

Aprox написав:

При чём, кожу - критичным недостатком...

Я б не був таким критичним, однак, покатавшись на РАВ4 як зі шкіряним так і з текстильним салоном, мені шкіряний сподобався меньше. Крісла (передні) там якісь занадто жорсткі і, наче б то вузькі (мені було неприємно). Тому собі шкіру не захотів. smile

Aprox написав:

Судя по фоткам - задний ряд каджара выглядит на порядок более дорогим и стильным...

Значить діло в візуальному сприйнятті прострочки крісел. Все решта там аж ніяк не виглядає дорожче. Щодо стильності - це питання про смаки фломастерів. Особливо в випадку з РАВ4, в якої інтер'єр, скажімо так, доволі незвичайний. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,070 Відредаговано SanychGT (2017-01-04 00:59:40)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Тому що прострочка дуже проста. Але ще і тому що "шкіра" в Тойоти це не зовсім шкіра, це тіпа "екошкіра", ну або по простому - дермантин.

На Камрі відчуття не з приємних... Хоча є ті кому подобається.

Larsen написав:

Правда і Каджара я не думаю що в шкіряних версіях, шкіра натуральна.

На Каптурі їздив з шкіряним салоном. Якість матеріалу візуально явно краща і воняє на сонці шкірою... Може не все в такій шкірі, але по відчуттям та візуально краще чим в Тойоти. patsak

Larsen написав:

Ну прям таки на лаві!  lol1 Однак ти ж говориш про бюджетність а не зручність.

Я говорив що загальне враження на другому ряді дуже бюджетне.
А коли диван плаский, то і зручності він не добавляє.  dntknw
Мені тяжко порівнювати данний сегмент. Німецька шкіра та профіль сидінь від авто явно вищого класу, в повсякденному житті, не дозволяє мені оцінити, чи оцінювати в рамках бюджету чи класу авто, зручність данних сидінь. Коментарі тут скоріше будуть зайві.

  0
Спасибо сказали: сяся1

2,071 Відредаговано alex.cver (2017-01-04 17:32:06)

Re: Следующий автомобиль

Schranznbasser написав:

можно хоть как то сравнивать в плане безопасности и размера багажника?

И правда ибо у МСВ он гораздо больше smile Шучу конечно вернее не шучу в этом случае.
Но конечно МСВ будет гораздо бюджетнее как в материалах так и сборке. Но готов ли я платить за чуть лучший салон еще одну цену МСВ логана - вот в чем вопрос. Я так точно НЕ готов ибо я езжу как на самом бюджетном в мире авто Степвее и на не очень КИА Спортейдж и могу сказать что переплата того НЕ стоит ибо чаще оказывется что в 2 раза дешевле машинка ездит получше чем дорогая smile Вот как то так. Ну и что  что там лучше пластик? Разве это стоит цены второй машины?  Я уже писал - если уже брать SUV то хотя бы в автомате или (и лучше) с полным приводом чтобы оправдать "зачем я брал SUV" а иначе ну хз. Я не спорю что РАВ4 много лучше но тоько в полном приводе и дизиле для меня  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,072 Відредаговано Larsen (2017-01-04 18:09:54)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

И правда ибо у МСВ он гораздо больше smile Шучу конечно вернее не шучу в этом случае.

Звісно жартуєш! wink Для РАВ4 заявлено 577л, для МЦВ - 573л, тоді як повний об'єм зі складеними кріслами для РАВ4 - 1776л, для МЦВ - 1518л. І це співвідношення, схоже на правду.  В нормальному положенні спинок, багажник РАВ4 помітно коротший але ширший і вищий. В розкладеному положнні, довжина обох багажників однакова, але РАВ4 ширший і вищий.
Що, що, а саме багажники МЦВ і РАВ4 я облазив, общупав і обміряв дуже ретельно, адже це один з найважливіших параметрів які мене цікавили, і між цими моделями я робив вибір. Тому, навіть якщо припустити що Тойота більше літрів собі приписала ніж Рено, всеодно явної переваги по об'єму у МЦВ нема.

alex.cver написав:

Ну и что  что там лучше пластик? Разве это стоит цены второй машины?

Можливо комусь і пластик того вартий. Не всі ж такі аскетичні як ти. wink

alex.cver написав:

Я уже писал - если уже брать SUV то хотя бы в автомате или (и лучше) с полным приводом чтобы оправдать "зачем я брал SUV" а иначе ну хз.

І знову ж, це твої особисті потреби. Для себе не бачу ніякого застосування ні для автомату ні для повного приводу. Ну, звісно, крім понтів, які мене не цікавлять, але хтось і за понти готовий платити, і нічого поганого в цьму нема. wink

alex.cver написав:

и дизиле для меня

В РАВ4 дизель не найкращий варіант. Точніше - найгірший зі всіх, в плані надійності довговічності. Тому якщо сильно хочеться дизель, я б розглядав якусь іншу марку. КІА/Хюндай, наприклад, там дизелі кращі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,073

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну, звісно, крім понтів, які мене не цікавлять

Понты - это как раз базовый моноприводный кросс на палке... Вот это - чистые понты, потому что снаружи не видно, что у него с комплектацией, приводом и коробкой! Зато видно размер кузова и шильдики... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,074

Re: Следующий автомобиль

тоже все относительно, для меня и степвей в этом плане тоже- понты))  я вообще не вижу смысла паркетника, если ездить 90% по городу.у меня часто меняются машинки, форд фиеста была одна из самых низеньких-я ни разу не почувствовал каких то проблем. на трассе да-наплывы очень пугают. в ямы я не влетаю, езжу достаточно аккуратно в этом плане, да у нас и не особо то есть они.  вот вам и субъективный взгляд-для меня любой паркетник-это понты. Зачем мне платить больше, если я на сандеро таком же могу ездить, разве что попонтоваться перед друзьями, что у меня жип)))

  0

2,075

Re: Следующий автомобиль

Schranznbasser написав:

Зачем мне платить больше, если я на сандеро таком же могу ездить, разве что попонтоваться перед друзьями, что у меня жип)))

Если клиренс не нужен - тогда конечно степвей это понты! ))) Но у меня есть маршрут, где очень нужен клиренс... Потому я могу конечно просто всыпать в сандеро подвеску и колёса степвея, при этом сэкономить на рейлингах и обвесе, но это надо время и потом еще продавать снятые новые з/ч... Думаю, что проще переплатить за степвей... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0