16,851

Re: Следующий автомобиль

alexkart написав:

это заблуждение есть у многих, что если ты купил товар и через пять минут ты узнал, что он сломан (причем не важно сломался он после покупки или уже был сломан но ты не заметил), то просто так вернуть его или обменять уже не получится, либо ремонт, либо добиваться через суд и экспертизу возврата или обмена

У меня была ситуация не по теме авто, но купил супруге телефон в интернет магазине Алло, получил его, он запечатан был, я открыл при получении, вставил симку проверил связь, камеру, и поехал домой.., приезжаю начинаю настраивать его, поставил симку жены, решили проверить звук внешнего динамика, оказалось он не работает, так потом телефон был 14 дней в официальном гарантийном центре, вывод в бумажке, брак при сборке "обломан контакт", устранили, но сам факт того что новый телефон из коробки..

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0



16,852

Re: Следующий автомобиль

Вернуть или обменять получится только в том случае, если адвокат сможет доказать что дилер умышленно продал неисправный автомобиль. В остальных случаях- гарантийный ремонт

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

16,853

Re: Следующий автомобиль

Rothmanz написав:

Звісно це займе час, на замовлення та доставку коробки з заводу партнера, який ці коробаси виготовляє. А панночка хоче цілком іншу, нову автівку.

так, панночка хоче і має на це право згідно з наведеним Законом. якщо ви кинете побіжний неозброєний погляд на той Закон, то побачите, що несуттєві недоліки/брак тощо продавець (у нашому випадку -- дилер) зобов*язаний вирішити всі проблеми на протязі 14 діб. якщо довше, то проблеми перекваліфіковуються у "тяжкий випадок"/серйозні недоліки/виробничий брак тощо, який надає ширші права покупцеві: заміна краму на аналогічний/повернення коштів у повному обсязі. але ж, повторююся, все залежить від адвокатів потерпілої сторони та настирності позивача.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,854 Відредаговано floyd47 (2021-09-02 12:14:27)

Re: Следующий автомобиль

anry77 написав:

если адвокат сможет доказать что дилер умышленно продал неисправный автомобиль.

а як ви розумієте термін дилерів "прєдпродажная подґотовка"? просто змити вощину з ЛФП, пукнути у шинку, вітрове скло протерти, навантажувальною вилкою АКБ перевірити тощо?
забув додати: випадок тяжкий, бо дилер ходить білими, а покупець завжди відстає на крок, бо ходить чорними (вживаю шахову термінологію).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,855

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:
Rothmanz написав:

Звісно це займе час, на замовлення та доставку коробки з заводу партнера, який ці коробаси виготовляє. А панночка хоче цілком іншу, нову автівку.

так, панночка хоче і має на це право згідно з наведеним Законом. якщо ви кинете побіжний неозброєний погляд на той Закон, то побачите, що несуттєві недоліки/брак тощо продавець (у нашому випадку -- дилер) зобов*язаний вирішити всі проблеми на протязі 14 діб. якщо довше, то проблеми перекваліфіковуються у "тяжкий випадок"/серйозні недоліки/виробничий брак тощо, який надає ширші права покупцеві: заміна краму на аналогічний/повернення коштів у повному обсязі. але ж, повторююся, все залежить від адвокатів потерпілої сторони та настирності позивача.

Так я ж не проти, хай захищає свої права. Якщо суд вирішить поміняти авто, то впевнений, їй його поміняють.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

16,856

Re: Следующий автомобиль

Rothmanz написав:

Так я ж не проти, хай захищає свої права.

я й не казав цього. я до того, що ситуація абсолютно не безнадійна. скажу більше: вона усюди в Країні. така боротьба--покращення нашого життя у власній Країні. coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,857 Відредаговано alexkart (2021-09-02 12:19:40)

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

зобов*язаний вирішити всі проблеми на протязі 14 діб

При пред'явленні споживачем вимоги про безоплатне усунення недоліків товару вони повинні бути усунуті протягом чотирнадцяти днів з дати його пред'явлення або за згодою сторін в інший строк.
В договоре может быть указан другой срок.
Вот например что у рено в договоре написано:
/upload/iblock/c84/6zqbzjmnb5ufmdhequg9vi4dhlvfhwcc/Screenshot-2021_09_02-121650.png

  0

16,858

Re: Следующий автомобиль

КАРЛ, ше одне до мене звернення і підеш висіти на "дошку пошани" до інших колег по хамовитості та бидлярству.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,859

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

КАРЛ, ше одне до мене звернення і підеш висіти на "дошку пошани" до інших колег по хамовитості та бидлярству.

шо це було?))

  0

16,860

Re: Следующий автомобиль

alexkart,
КАРЛ, десь місяць-два тому я тебе просив вибачитися за відверте хамство; ти вирішив відморозитися (гадав, шо я вже все забув чи пробачив); зара я попередив тебе, ти "вмикнув дурня"... тож прощавай.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,861

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

alexkart,
КАРЛ, десь місяць-два тому я тебе просив вибачитися за відверте хамство; ти вирішив відморозитися (гадав, шо я вже все забув чи пробачив); зара я попередив тебе, ти "вмикнув дурня"... тож прощавай.

омг, окей)) и вам не хворать))

  0

16,862 Відредаговано PGP (2021-09-03 19:43:54)

Re: Следующий автомобиль

З 2023 року ще й гібридна версія буде

  0

16,863

Re: Следующий автомобиль

а сидухи как складывались в мсв и лоджи так и складываются,прогреса ноль, только обьем при сложеных в мсв был 2300, щас и два не получилось))нада брать.. достойный наследник

Ford Escape 2018
  0

16,864 Відредаговано alex.cver (2021-09-04 06:27:58)

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

dareks, яскраве свідчення торгашів (так, саме торгашів у даному випадку) до свого клієнта. прихований брак іноді трапляється усюди, але я би запам*ятав надовго цей салон та оминав його десятою дорогою.
п.с. сподіваюся, жертва таки виб*є через суд заміну неякісного краму на аналогічний справний; на одометрі, гадаю, кілометрів 6-8.

Именно про этот салон "легенды" ходят. Пишут, вплоть до замены агрегатов на неисправные самими работниками салона и что именно этот салон не первый раз в скандале.
Погуглить сколько людей судиться по роботу Easy-R с салоном Рыно, когда не едет почти с салона а летит до 10 тыс. Только в Дачии с 0.9 это вообще ошибка "природы" массовая, а с кия салоном это единичная проблема самого салона ибо там таки какие то мутки есть,что влияет конечно на репутацию корейцев. Но я всё ж верю больше Инфокару, тот же Паша жене покупал Спортягу с 2 л дизелем и полностью описывает эксплуатацию и обслуживание. Чего то его жена не ездит ни на Дастере ни даже на Каджаре smile Ну а залеты у всех есть. Во дворе вижу 3 новых авты. Стоник, не в жизни п его не взял, Спортяга по-моему с 1.6 бенз и АКПП, X Ceed. Последний вообще редкость ибо стоит по цене космолета. Как по мне у кореяк ото только Спортягу и можно брать, хотя все ждут гибридного уже, но на наш рынок хз когда доедет. Если будет по цене РАВ4 то кто ж его брать будет. На втором месте  продаж из новых авто РАВ4. Его просто очень хорошо берут, цена там ппц не малая, но берут именно гибриды по цене двух с половиной квартир в каком то условном Днепре или одной в Киеве. Наверное нiрiд шо то знает или просто "зубожiня" на лицо ? smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,865

Re: Следующий автомобиль

333, суддячи з відео в багажнику взагалі не має місця при розкладеному 3 ряді... Такий шлак виробляють що ппц...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,866 Відредаговано floyd47 (2021-09-04 16:58:49)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

суддячи з відео в багажнику взагалі не має місця при розкладеному 3 ряді...

фактично так. мабуть, гадають, шо усім п'ятьом пасажирам буде невпадлу тримати свої речі у руках на протязі усієї подорожі... ні, не так. конструктори/маркетологи гадають, шо володар автівки докупить за чималі грошенята отой ящик на дах і там все поміститься за розміром та вагою...  crazy  я вже прикинув, шо маркетологи будуть пропонувати платникам податків заплатити з цю автівку десь $19,5-21,5К грошів (судячи з того, як вони бризкали слиною у тій рекламі).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,867

Re: Следующий автомобиль

floyd47, ну або якщо є багато речей, то просто будуть використовувати 6місць, а одне місце для речей. Три великі чемодани вмістяться на одне сидіння.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,868

Re: Следующий автомобиль

Форд переплюнув усіх; нова Куга: бензин, 1,5 літри, 3 циліндри........ kez_15

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,869

Re: Следующий автомобиль

Несподівано, сама цікава пропозиція, якщо шукати по таких параметрах:
- кросовер
- повний привід
- 7 місць
- хороша комплектація(а VAG страшенно любить продавати любий лишній гвинтик через допи)
це Мітсубісі Аутлендер. В комплектації Instyle. 825 тисяч грн - 30.5 тисяч $.
Із мінусів - 2.4 атмосфера на всього 167 сил і 15 л/100км

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,870

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Із мінусів - 2.4 атмосфера на всього 167 сил і 15 л/100км

уж лучше так ,чем... Форд переплюнув усіх; нова Куга: бензин, 1,5 літри, 3 циліндри.......

Ford Escape 2018
  0

16,871

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

Форд переплюнув усіх; нова Куга: бензин, 1,5 літри, 3 циліндри.

автосекенд нас спасет))

Ford Escape 2018
  0

16,872

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

автосекенд

"cекенд" у сенсі "другий"/"вживаний"?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,873

Re: Следующий автомобиль

А що не так з 1.5 і 3 циліндри? Я чесно не бачу в цьому проблеми.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,874

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

А що не так з 1.5 і 3 циліндри? Я чесно не бачу в цьому проблеми.

У каждого свои фобии и тараканы... Кто-то писается отустановленного ГБО, а кого-то коробит от трёх цилиндров и турбины... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,875 Відредаговано Георгич (2021-09-06 19:05:55)

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

уж лучше так ,чем... Форд переплюнув усіх; нова Куга: бензин, 1,5 літри, 3 циліндри.......

Логановоды любят хаять то, что в глаза не видели и, тем более, не юзали.
Знакомый поменял Инфинити на такую Кугу 1.5, доволен как слон.
А вы сочиняйте сказки и верьте в них.

  0