16,776 Відредаговано Георгич (2021-08-12 12:39:31)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

В логані мсв диван 3 ряду просто безподобний!..

Спорити не буду - не доводилось на 3 ряду старого МЦВ кататись. А ось у Лоджі 3 ряд зовсім не сподобався. Аналогічно катались в Іспанії на Ніссані 3 рядному - теж тіснота.
В Зафірі 2 ряд широко здвигається, тому отримати якийсь простір 3-му ряду вдалося. Хоча теж місця не повноцінні.
По Кодіаку ось


Теж "дитячі" кріселка.
Але хто ж дитину на задній ряд посадить?

  0



16,777

Re: Следующий автомобиль

Георгич, в лоджі не їздив на 3ряді, але по фото бачу, що подібний до логана мсв. А чим не зручно було їхати, який зріст? В мсв зі зростом до 180см  є місце для колін і для голови.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,778

Re: Следующий автомобиль

Lavrik написав:

А я думав що такий буде в продажу:

не хтілося б ображати Анну Клименко (консультанта служби підтримки клієнтів Рено), але на мій запит про відсутність/наявність арочних молдингів у "новому" Дастері вона так і не відповіла. там було все: і двигуни з трансмісіями, і сідушки з кольорами і супервигідна кредитна програма Рено... дуже ретельно було пояснено про внесення відсотків по кредиту програми фінансування... бла бла бла ...
не було тільки одного: відповіді на моє запитання. це саме те, за що я ненавиджу компанію рено в Україні. тобто, за неповагу до своїх клієнтів. на останок панночка Анна додала, шо компанія зі мною зв*яжеться для надання мені додаткової інфи, якщо я залишу їй свій номер телефону.
постає одне питання переді мною: чи пані Анна працює у компанії рено-Україна за хліб та воду, чи є дочкою/племінницею когось із бонзів компанії?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,779 Відредаговано Георгич (2021-08-13 11:29:35)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

в лоджі не їздив на 3ряді, але по фото бачу, що подібний до логана мсв. А чим не зручно було їхати, який зріст? В мсв зі зростом до 180см  є місце для колін і для голови.

Для голови місце є, без питань. Хоча, імхо, старий МСВ вищий від Лоджі.
В Лоджі взаду я сидів сам, сидів по діагоналі - мало місця для ніг. Якщо їхати годину то ладно, а якщо з Франківська в Затоку, то краще в будь-якому автобусі)))))))))))

  0

16,780

Re: Следующий автомобиль

Молодці корейці

Spoiler

  0

16,781 Відредаговано alex.cver (2021-08-19 21:25:55)

Re: Следующий автомобиль

На правах рекламы smile
https://korrespondent.net/lifestyle/mot … uki-Vitara
Конкурент дастеру нефиг делать.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,782

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Конкурент дастеру

якщо буде 1,4 турбо; але ж його немає...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,783 Відредаговано Александр007 (2021-08-20 05:59:07)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver,
Витара короткая колесная база.
Меньше багажник и салон
Твердо в нем,..
Дизеля нет.
Витара испорчена моторами и кузовом.
Стали хуже чем были раньше

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  1

16,784

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

якщо буде 1,4 турбо; але ж його немає...

Та и с 1.6 очень даже конкурент. У Дастера там совсем архаичный 1.6.
А если 1.4 то не конкурент, цена там тогда космос, вернее вне конкуренции.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,785 Відредаговано alex.cver (2021-08-20 16:32:01)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

alex.cver,
Витара короткая колесная база.
Меньше багажник и салон
Твердо в нем,..
Дизеля нет.
Витара испорчена моторами и кузовом.
Стали хуже чем были раньше

Дастер испорчен с рождения родословной тем что он Дача. Отсюда и удобства и время жизни авто и ..да там все уродливое и бомжарское и эти двери с закруглениями. Витара на порядок выше классом и качеством ну и конечно дизайном. Дастер может взять только дизелем и кому монопенисуально качество, долголетние, удобство салона и тд. При одинаковой цене и не дизеле, там думать нечего. Кому возить кирпичи на дачу, то Дастер покатит на механике и дизиле, кому остальное монопенисуально. Из двоих при бенз движках, выбор очевиден, тем более что у Дастера стоит робот а не АКПП. Но на вкус и цвет... Ну Сузуки это бренд, а Дача всё делает на от#бись абы дешевле экономя на всем чем можно. Думаю Витара дольше поживет чем Дастер без поломок серьезных, уверен. Ну Дастер всегда асациируется с пенсионерами. Мне все говорят Дастер то для пенсионеров, не знаю ни одного менее 50-55 лет кто бы хотел Дастера, а не Витару. Я думаю из-за дизайна, качества и бренда такое к нему отношение.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,786

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

у Дастера стоит робот а не АКПП.

на Меганах EDC до ремонта выхаживает до 250 тыс км, бывают исключения что раньше, но особо громких криков в чате у мегановодов не видел, так что тут даже вопрос что проживет дольше автомат от витары или EDC  у дастера.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: Александр0071

16,787

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka,
Автомат если ремонт то это дороговато.
Двухдисковое сцепление тож не дёшево, но без проблем меняется на новое и катайся дальше..

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,788 Відредаговано Александр007 (2021-08-20 20:23:42)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver,
Сузуки внешне может кому красиво.
А салон тож эконом вариант да и устаревший давно как и в Дастере.
Тут спорный момент.
Раньше на Витару ставили V6
И рама была. Внедорожник.

Теперь все испорчена.
1.6 для пенсионеров и кузов как простой кросс .
Да и задний ряд для детей.
И багажник маленький

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,789

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Теперь все испорчена.

маркетологи скажуть: осучаснено  crazy
екологи скажуть: екологічно виправдано.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,790

Re: Следующий автомобиль

floyd47,
Вот Тайота крузак как был рамный так не изменяет на совесть делают

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,791 Відредаговано Kap1toshka (2021-08-21 11:37:54)

Re: Следующий автомобиль

Александр007, 200 новый 300, 150, Хайлакс рамные. Rav4, и вроде Хайлендер(не помню точно) несущий кузов. RAV4 сейчас очень хорош. До такой степени что некоторые из соображений практичности вместо лексусов паркетников соглашаются на RAV4 который по соотношению цены/комплектации/эмоций от машины выгоднее.
Хайлендер сейчас по салону очень проигрывает. Сборка американская и салоны у них получаются очень гремучие. Реально самого катали на дальняк на хайлендере новом с салона, оно грохотало не хуже  десятилетней клио на убитой дороге. Правда надежность говорят выше всяких похвал.
Правда Кузьму рама двухсотки не спасла sad, земля ему пухом.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

16,792

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

Александр007,
Правда Кузьму рама двухсотки не спасла sad, земля ему пухом.

Он на Секвойя был...

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0

16,793

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka,
Кузму стойка кузова накрыла, тут рама, подушки и ремни не помогут

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,794

Re: Следующий автомобиль

Я дивуюсь чому тут ніхто ніколи не пише про Форд Експлорер. В ньому все що любить тут шановне панство. Кліренс, потужність, повний привід, 7 місць, класичний гідротрансформатор. Та і збірка непогана.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,795

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Я дивуюсь

і даремно, адже це--Логан-Клюб в Україні, а не клюб прибічників Форда Експлорера.  coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,796

Re: Следующий автомобиль

тут на логанах лишились одиниці вже. і більшість сидить саме в цій темі, що достатньо промовисто

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,797 Відредаговано floyd47 (2021-08-21 13:43:15)

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

більшість сидить саме в цій темі,

але ж тема називається "наступна автівка", а не "форд експлорер"... можливо, щось на "драйв2" знайдете?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,798

Re: Следующий автомобиль

Мені не потрібно інфи. Я писав про те, що в цій темі при пошуку нової автівки розглядають практично все, і ніколи не згадують як потенційний варіант Експлорер, хоча він попадає в більшість 'хотілок'

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,799 Відредаговано RUNO (2021-08-21 14:14:33)

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

і ніколи не згадують як потенційний варіант Експлорер, хоча він попадає в більшість 'хотілок'

Як на мене, купують те, до чого звикли. Великі автомобілі, особливо на рамі, мають свої переваги й недоліки. Щоб зрозуміти які саме, потрібно дуже гарно тему вивчити й поїздити на них. Не всім сподобаються їх вади й не всі зрозуміють їх переваг. Як на мене, позашляховик чи навіть кросовер - це розширення простору на дорогах та поза ними. Це більше маршрутів, варіантів поїздок. Але ж не всім це потрібно
Що там говорити про рамники. У Рено є дуже гарний кросовер саме для поїздок майже де завгодно - Дастер. Фанати бездоріжжя дуже полюбляють такі покатушки й на Дастерах. Але тут на форумі багато таких? Багатьом навіть можливості Дастера не потрібні.

  0

16,800

Re: Следующий автомобиль

paveldne, уф може й так, давно діло було забув(

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0