16,426 Відредаговано Александр007 (2021-04-25 09:35:55)

Re: Следующий автомобиль

Раньше делали авто на долго..

26-летний Volkswagen Golf с дизельным двигателем и пробегом свыше миллиона километров.

дизельным двигателем 1.9 SDI, который будучи новым развивал 67 л.с. и 124 Н·м, а также механической пятиступкой. Паспортная «максималка» модели составляет 156 км/ч

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



16,427

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Раньше делали авто на долго.. 26-летний Volkswagen Golf с дизельным двигателем и пробегом свыше миллиона километров.

Ну і скільки їх таких? Одиниці. Так само через 26 років знайдеться якийсь гольф 2020 року з пробігом понад мільйон, і хтось буде розказувати що от в 2020 робили авто на довго, не то що тепер.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,428

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
будут на электро, зависимость от шнурка..
У кого двс будут в цене.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,429

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

У кого двс будут в цене.

Все буде залежати від ціни на паливо..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,430

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

зависимость от шнурка..

А чим це гірше за залежність від шлангу?  dntknw
Якщо вже так подумати, то "шнурок" є в кожній хаті, а шланг тільки на заправках, так що...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,431 Відредаговано Александр007 (2021-04-25 15:53:22)

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Заправка это пару минут и хватает на 1000 км.
Шнурок ты привязан временем и коротким расстоянием на зарядке.

То что я наблюдал зимой как в электро едут с запотевшими окнами, и в сумерках не хотят свет включить экономят на всем.. dash1.

Думаю гибрид более продвинут в этом плане.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,432

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Все буде залежати від ціни на паливо..

Если спрос будет падать то цена не будет расти.

В Европе подсадили сначала на электро.
Потом подняли цену на зарядку.
И теперь что заправить гольф класса авто сопоставимо с Электрозаправкой.

Только последние заметно дороже то в цене

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,433 Відредаговано PGP (2021-04-25 16:03:42)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Якщо вже так подумати, то "шнурок" є в кожній хаті, а шланг тільки на заправках, так що...

В хаті може і є smile Власник приватного будинку більше підготовлений до електрофікації продуктів майбутнього автопрому.
А в квартирі на 12 поверсі багатоквартирного будинку як ту розетку до свого авто подати? По WiFi?  lol

  0

16,434

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Потом подняли цену на зарядку.

світом правлять бабки, хто б шо не казав. все купується та продається. у бізнесу свої ікони та боги...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,435

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Заправка это пару минут и хватает на 1000 км.

Так, це перевага. Але на заправку треба їздити, а електричку можна на ніч вдома в розетку вмикати, це її перевага. Є переваги і недоліки у обох варіантів. Хоча я згідний що вцілому на даний момент електромобілі значно меньш практичні і універсальні.

PGP написав:

А в квартирі на 12 поверсі багатоквартирного будинку як ту розетку до свого авто подати?

А бензин в квартирі як подавати, з якого крану?  dntknw  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,436

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

пробегом свыше миллиона километров.

Таких ВАГов полно. Я уже бросал ссылки

  0

16,437 Відредаговано PGP (2021-04-25 19:12:30)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А бензин в квартирі як подавати, з якого крану?

Ну, блін, Ви чудово розумієте про що я. До чого тут тролінг?
Там де з крану ллється бензин, я могу заправити своє бюджетне авто за лічені хвилини і їхати далі.

А щоб, на данному епаті розвитку електромобілів, я міг зарядити акум електрокара до 100% за 75 хвилин на Supercharger станції, то я що маю купити Tesla Model S 90D?

  0

16,438

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

Ну, блін, Ви чудово розумієте про що я. До чого тут тролінг?

Я не знаю чому ти почав тролити зі своєю квартирою, адже я говорив про те що розетки доступніші в нашому побуті ніж бензинові заправки. Від того що заряджати в приватному будинку простіше ніж в квартирі, цей факт не змінюється.

PGP написав:

лічені хвилини

Почитай уважно моє повідомлення яке ти вирішив потролити, і знайди в ньому хоч якісь натяки на час заправки/зарядки. Очевидно їх нема. Ти читаєш одне, вкладаєш в прочитане інше, те що захотілось тобі, і потім це спростовуєш. Навіщо? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,439

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

А щоб, на данному епаті розвитку електромобілів, я міг зарядити акум електрокара до 100% за 75 хвилин на Supercharger станції, то я що маю купити Tesla Model S 90D?

Шевроле Болт(який привозять за 20 тисяч із США), має зарядний порт CСS(до 55 кіловат/годин). Десь якраз і буде 75 хвилин до 100%(в ньому 60квт/год батарея). Тому чисто технічно, така можливість є. Інша проблема що вартість зарядки на таких станціях в Україні - дорожче ніж заправляти пікап із 5 літровим ДВЗ.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,440

Re: Следующий автомобиль

Larsen, і дійсно, з чого ще я вирішив, що Ваші пости про шнурок у кожній хаті, якось прив'язані до реального життя? Вибачаюсь. Мабуть у сферичному вакуумі це має якийсь інший, неосяжний сенс.

  0

16,441

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Шевроле Болт(який привозять за 20 тисяч із США), має зарядний порт CСS(до 55 кіловат/годин). Десь якраз і буде 75 хвилин до 100%(в ньому 60квт/год батарея). Тому чисто технічно, така можливість є. Інша проблема що вартість зарядки на таких станціях в Україні - дорожче ніж заправляти пікап із 5 літровим ДВЗ.

Болт за 20 тисяч, звісно не Tesla Model S, але мені теж ну ніяк не здається бюджетним авто sad
Ну і організувати, навіть в приватному будинку, зарядку в 55кВт/год теж мабуть дорого і треба три фази заводити.

  0

16,442

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

Болт за 20 тисяч, звісно не Tesla Model S, але мені теж ну ніяк не здається бюджетним авто
Ну і організувати, навіть в приватному будинку, зарядку в 55кВт/год теж мабуть дорого і треба три фази заводити.

Ні, але це вже в межах розумного. Тим паче що сама по собі машина має досить непогані характеристики, більш ніж співставні з ДВЗ аналогами(а в чомусь і кращі).
І ні, в приватному будинку 50 кіловат/год зарядку організувати проблематично. По перше через ціну самої станції, по друге наскільки я знаю, у нас взагалі до приватних будинків кидають лінії 36 кіловат(можу помилятись звичайно).
Стандартна домашня зарядка це 7квт/год(3 фази). Просто впринципі не дуже зрозуміло для чого дома машину заряджати швидкими зарядками. 60 кіловат батарея це впевнених 300км влітку і 200-250км зимою. Я думаю переважній більшості людей цього вистачить з головою на один день.
Ну і ще важливий момент, швидкі зарядки досить сильно вбивають батареї, так що ними не рекомендується зловживати.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,443

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

і дійсно, з чого ще я вирішив, що Ваші пости про шнурок у кожній хаті, якось прив'язані до реального життя?

Напевно тому що це факт з реального життя!  upp

PGP написав:

Мабуть у сферичному вакуумі це має якийсь інший, неосяжний сенс.

Про сферичний вакуум нічого сказати не можу, а от в реальному житті розетки є в кожній хаті. Дослівно. Причому навіть слово квартира тут відсутнє якщо вже тобі так сильно хочеться пожалітися на незручності пов'язанні з життям в квартирі. wink
Що в цьмоу очевидному факті для тебе настільки неосяжне що потребує додаткових пояснень?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,444

Re: Следующий автомобиль

Larsen, не треба мені від Вас жодних додаткових пояснень. Я мав намір долучитися до розмови про електрари і проблеми з їх заряджанням, враховую як сучасну інфраструктуру зарядних станцій, так і не найкращу перспективу її розвитку у найближчі 10 років. Але з Вашим настроєм на хіханьки і хаханьки, зрозумів що розмови не буде.

  0

16,445

Re: Следующий автомобиль

В Харькове зарядки есть в каждой трансформаторной будке.

ВАЗ-2103 1973->>Ланос-1.4 2007->> Рено Сандеро-1.2 2013.
  0

16,446

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

не треба мені від Вас жодних додаткових пояснень.

Так не треба перекручувати те що я написав. wink

PGP написав:

Я мав намір долучитися до розмови про електрари і проблеми з їх заряджанням, враховую як сучасну інфраструктуру зарядних станцій, так і не найкращу перспективу її розвитку у найближчі 10 років.

Так не було тут такої дискусії. Мова була про залежність від шнурка чи шланга. Яка є у всіх авто. На відміну від, наприклад, велосипедів.
І я не маю нічого проти твоєї дискусії, з радісню в ній прийму участь. Тільки не треба її починати спростуванням фатку що "шнурок є в кожній хаті", фактом що заряджати електромобіль в квартирі дуже складно. wink

Стосовно моїх думок щодо ситуації з електромобілями, то я вже їх не раз висловлював. На сьогоднішній день я не вважаю електромобіль достатньо універсальним транспортним засобом на роль єдиного авто в сім'ї. Це чудовий варіант для їзди по місту, і то тільки за умови що є можливість на ніч ставити на зарядку вдома або, як варіант, вдень на роботі чи десь в зручному для себе місці. Для дальніх поїздок, за відсутності розвиненої мережі електричних зарядок в нашій країні, це не варіант взагалі. І навіть в країнах де така мережа вже існує, наприклад в США, з такими поїздками бувають проблеми. Можна сказати що там це вже не можна назвати нереальним, але всеодно це помітно меньш зручно ніж дальні поїздки з ДВЗ.
Щодо перспектив, то тут головний напрямок очевидно на подальший розвиток мережі і технологій швидкої зарядки. Ну і звичайно, збільшення ємності батарей в машинах.
На рахунок зарядки вдома, для цього не потрібна велика потужність, адже заряджати авто як правило можна годин 10-12, чого повинно вистачити на день звичайної їзди по місту, і навіть можливо трохи далі. Як ми вже звикли на ніч телефон ставити на зарядку, можна ставити і авто. Що впринципі зручніше ніж поїздки на заправку навіть раз в тиждень як на мене. Але звичайно, для квартир це як правило не варіант.
Ось практичний відгук про дальняк по США:

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

16,447

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

А в квартирі на 12 поверсі багатоквартирного будинку як ту розетку до свого авто подати?

Киевляне для этого покупают место на паркинге и заказывают розетку. Цена на круг с проектом и согласованием обходится в 100 тыс

  0

16,448

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Киевляне для этого покупают место на паркинге и заказывают розетку. Цена на круг с проектом и согласованием обходится в 100 тыс

Я вибачаюсь, що втручаюсь. Але можете мені якось розтолкувати про сенс того паркінгу? стін не має, резину не кинеш, машину нормально не покрутиш бо поряд щільно стоять сусідні. Саме головне ціна... в моєму будинкові паркінг коштує 10-15 тис баксів, це вартість нового сандеро/лохана ну якось мені цей Київ з цими цінами...
Взагалі дивлюся що для бомжацького бюжету, або брати БУ з пробігом 200, або Сандеро/Логан/Равон Р2/Р4. Власне й все..

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

16,449 Відредаговано Георгич (2021-04-25 23:00:00)

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

Я вибачаюсь, що втручаюсь.

Не варто

Kap1toshka написав:

стін не має

Якщо паркінг підземний, то є))))

Kap1toshka написав:

резину не кинеш

Привязують її на трос, трубу, та ін.

Kap1toshka написав:

машину нормально не покрутиш бо поряд щільно стоять сусідні.

Так

Kap1toshka написав:

Саме головне ціна... в моєму будинкові паркінг коштує 10-15 тис баксів

В спальниках від 7 до 25 тис. В центрі дорожче.

Kap1toshka написав:

Але можете мені якось розтолкувати про сенс того паркінгу?

А тут дуже просто - в багатьох ЖК та їх околицях фізично немає місця де кинути авто. Всі двори ними заставлені, а в будинку 600 квартир і у кожного більше ніж по одному авто.
Тому паркінг це єдиноможиве реальне спасіння приїхати після роботи та приткнути авто. За це й гроші. На сьогодні паркінги це вигідна інвестициія. А гаражі нікому не потрібні, тому вони втричі дешевші.
Ну а якщо їздиш в місті + дача в пригороді, то радіуса дії єлектромобіля вистачає. І якшо паркінг купив, то не поставити в ньому розетку просто нерозумно...

  0
Спасибо сказали: Larsen1

16,450

Re: Следующий автомобиль

Тесла на автопилоте

  0