16,351 Відредаговано Георгич (2021-04-21 12:02:28)

Re: Следующий автомобиль

Кто-то хотел Сандеро-степвей-2?
Поступили в продажу. послелизинг.
2017 год, в количестве штук 80, с разными движками, в т.ч. и с дизелем на механике, и с легендарным 0.9 на роботе).
Пробеги от 15 до 100 тыс.
Находятся в Киеве.

  0
Спасибо сказали: сяся1



16,352

Re: Следующий автомобиль

Yanus, такие идеи постоянно возникают , лет 60 назад в журналах технических печаталось , береш платформу и пару одёжек и делай себе седан , пикап, хетч .
Или шо то не доделано или , что скорее всего такая концепция бьёт по карману производителя

  0

16,353

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

береш платформу и пару одёжек и делай себе седан , пикап, хетч .

ВАГ так и делает... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,354

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:
сяся написав:

береш платформу и пару одёжек и делай себе седан , пикап, хетч .

ВАГ так и делает... )))

э
И хде и за скоко этот набор продается ?

  0

16,355

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

не прижилось... или еще рано.

Модульні авто дуже неефективні. При однакових характеристиках у них помітно більша маса, складність конструкції і ціна. Тому вони неконкурентоспроможні, адже ніхто не готовий жертвувати іншими речами заради їхньої єдиної переваги.
Схожа ситуація була з раминою конструкцією.
А от уніфікація у виробництві навпаки вигідна, і набуває все більшого поширення. Як це сильно помітно у випадку з так званими "платформами".

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,356 Відредаговано Larsen (2021-04-21 13:35:09)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

ты про двс или электро платформы?

Без різниці. Якщо конструкція авто не монокок, є окремо шассі а окремо кузов, то при однаковій жорсткості конструкції, вона буде тяжкіша ніж монокок (несучий кузов). Крім того вагу добавлять вузли з'єднання одного з другим, які теж є силовими елементами і добавляють вагу. Ну і звичайно все це означає більшу кількість деталей і загальну складність конструкції.

Yanus написав:

меняешь одежку сверху.

На першій фотці у тебе не шассі, це лише набір компонентів які встановлюються в кузов. Так що це не модульне авто. На другій вже схоже на правду.

Yanus написав:

кузов прикрутил и поехал.

Ну так це дуже абстракте поняття. Аналогічно можна сказати і про платформи які зараз використовуються. Ну от взяв всі патрохи з якогось Гольфа, і перекрутив їх в кузов Пассата і вуаля! smile
У модульних прикол в тому що як і у рамних, вони складаються з двох окремих незалежних силових конструкцій. А це завжди тяжкіше ніж одна спільна. Власне тому від рамних авто давно відмовились. Але почалося все з літаків, де вага значно критичніша.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,357 Відредаговано Larsen (2021-04-21 13:44:21)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

время не стоит на месте, и давно уже существуют композитные материалы, крепкие и легкие.

А що це міняє? З тих самих матеріалів несучий кузов буде завжди легший за рамну конструкцію. А мінімалізація маси авто це завжи важливо. І я б сказав що для електрокарів з їхніми тяжелезними батареями це навіть критичніше ніж для бензиножерів. smile

Yanus написав:

плюсы от модульных авто мне кажется очевидны.

Ну от які у них найважливіші плюси на твою думку?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,358

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

И хде и за скоко этот набор продается ?

В любом автосалоне ВАГ-группы...

Yanus написав:

Апрокс не прально понял. не те платформы.

Всё я правильно понял! Просто рубашки меняют маркетологи, а не пользователи! И никто вам такую возможность не отдаст!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,359 Відредаговано Larsen (2021-04-21 14:06:16)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

ремонтно пригодность повышается.

Тільки якщо міняти весь кузов в зборі, або повністю все шассі в зборі. Заміна меньших компонентів аж ніяк не простіша ніж у звичайних авто, адже вони так само з'єднані зі своєю частиною авто як і аналогічні компоненти з'єднані з усім авто у конструкції з несучим кузовом.
Так що від цього мало користі. Практично всі ремонти вимагають заміни меньших компонентів.

Yanus написав:

замена например верхнего кузова если приелся седан например - сделал хетч бек.

Ну от подумай, продаєш старий кузов, купуєш і ставиш новий, при цьому залишаєшся зі старим шассі. А не простіше просто продати старе і купити нове авто? wink При цьому поміть, і старе і нове будуть при всіх інших рівних дешевшими і легшими ніж модульне. Кому таке треба? Ну от може комусь би і було цікаво, але щось мені здається що таких одиниці. А більшість хто цього хоче просто не усвідомлюють що за таку можливість доведеться чимось іншим пожертвувати, на що вони б не погодились на практиці.

Yanus написав:

да и в производстве будет дешевле модульное авто. подход к сборке и т.д.

Не буде. Уніфікація можлива і без модульності. Сучасні платформи якраз цим і користуються, коли значна кількість компонентів однакова. Перевага в тому що при виробництві можна на ходу вирішувати який кузов прикрутити має значення лише при вкрай дрібносерійному виробництві, особливо при ручній збірці. Але для масштабного виробництва, де все робиться на налагоджених конвейєрах, по суті нема різниці що до чого прикручується і в якій послідовності. Всеодно одна лінія збірки збирає один варіант. Зате меньша кількість деталей у монокока, меньша маса (а значть меньша собівартість по матеріалам і енергетичним витратам), реально роблять виробництво дешевшим.
Доречі, щодо цієї переваги для штучного виробництва, то саме через неї у гоночних авто рамна конструкція є найбільш поширеною. Правда там трошки не такі рами, але суті це не міняє. smile

Так що в підсумку нема таких переваг, які б реально перекрили недоліки. Якщо буде модульний Логан по ціні немодульного Гольфа, ніхто не буде його купувати.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,360 Відредаговано dareks (2021-04-21 15:48:58)

Re: Следующий автомобиль

Доброго времени суток форумчане.
Я после замены маховика и сцепления на моем Renault Sandero 2019 года, буду его продавать, (которое состоится в ближайшее время, дилер ждет поставки запчастей с Рено Украина)
Так возник вопрос о замене этого авто на другое, мы рассматриваем Suzuki SX4 (или Vitara) или Skoda Kamiq, давненько мониторю рынок и не могу понять почему эти авто скидывают на маленьких пробегах, редко найдешь экземпляр больше 100к.
Вроде и двигатель 1.6 M16A хороший атомосферник, и коробка хороший автомат от Aisin (Айсин).
Не могу понять этого, с реношками 0.9 и роботом все понятно.. а с сузуки не понятно.
Может кто поделится информацией.
Спасибо.

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

16,361

Re: Следующий автомобиль

dareks,
Меняли по гарантии? Сцепление
Достало наверное.

Мы меняли сразу машину, не стали ждать замены сцепления

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,362

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

dareks,
Меняли по гарантии? Сцепление
Достало наверное.

Мы меняли сразу машину, не стали ждать замены сцепления

Я жду замену по гарантии, запчасти должный прийти к концу этой недели.
Меня очень достало sad, особенно по утрам во влажную погоду и в пробках, могу проехать нормально, а может всю пробку колбасить.

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

16,363 Відредаговано Larsen (2021-04-21 15:49:43)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

ну за чем продаешь? меняешь.

Ну тоді авто ціле поміняй, в чому проблема?  dntknw

Yanus написав:

этого мало? я считаю нет

Я думаю мало. Чому? Тому що такі ремонти майже ніколи не робляться. Ну от ти хоч раз в житті бачив щоб ремонт полягав в заміні всього кузова авто? Як часто таке робиться? Ну там крило поміняти, двері, капот, по частинах, так, це часто. А щоб весь кузов, ні. А якщо вже таке ДТП що на кузові нема живого місця, то після нього і шассі теж постраждає, так що і заміна кузова тут нічим не допоможе. Так що не знаю кому і коли ця перевага знадобиться. А от недоліки в вигляді більшої ціни, маси, меньшої динаміки, більшого розходу, гіршої керованості, більшого гальмівного шляху, меньшого внутрішнього об'єму, і т.д., і т.п., будуть напрягати всіх, завжди і постійно. Так що мало, капець як мало...

Yanus написав:

будет

Поясни яким чином будь-ласка.  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

16,364

Re: Следующий автомобиль

dareks написав:

Меня очень достало sad, особенно по утрам во влажную погоду и в пробках, могу проехать нормально, а может всю пробку колбасить.

Еще один сдался... Наверно, стоит всё-таки пересмотреть свою мечту... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,365

Re: Следующий автомобиль

dareks написав:

Доброго времени суток форумчане.
Я после замены маховика и сцепления на моем Renault Sandero 2019 года, буду его продавать, (которое состоится в ближайшее время, дилер ждет поставки запчастей с Рено Украина)
Так возник вопрос о замене этого авто на другое, мы рассматриваем Suzuki SX4 (или Vitara) или Skoda Kamiq, давненько мониторю рынок и не могу понять почему эти авто скидывают на маленьких пробегах, редко найдешь экземпляр больше 100к.
Вроде и двигатель 1.6 M16A хороший атомосферник, и коробка хороший автомат от Aisin (Айсин).
Не могу понять этого, с реношками 0.9 и роботом все понятно.. а с сузуки не понятно.
Может кто поделится информацией.
Спасибо.

Посмотрите обзоры инфокара на Ютубе Витары и Камика. Там много интересного. И да, Камик лучше  smile я смотрел  wink

  0

16,366

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:
dareks написав:

Доброго времени суток форумчане.
Я после замены маховика и сцепления на моем Renault Sandero 2019 года, буду его продавать, (которое состоится в ближайшее время, дилер ждет поставки запчастей с Рено Украина)
Так возник вопрос о замене этого авто на другое, мы рассматриваем Suzuki SX4 (или Vitara) или Skoda Kamiq, давненько мониторю рынок и не могу понять почему эти авто скидывают на маленьких пробегах, редко найдешь экземпляр больше 100к.
Вроде и двигатель 1.6 M16A хороший атомосферник, и коробка хороший автомат от Aisin (Айсин).
Не могу понять этого, с реношками 0.9 и роботом все понятно.. а с сузуки не понятно.
Может кто поделится информацией.
Спасибо.

Посмотрите обзоры инфокара на Ютубе Витары и Камика. Там много интересного. И да, Камик лучше  smile я смотрел  wink

Спасибо, смотрел уже кучу раз ))

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

16,367

Re: Следующий автомобиль

dareks,
Если полный привод не нужно то Камик.
Полный то СХ4

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,368

Re: Следующий автомобиль

dareks, не слухайте нікого. краще потестдрайвіть гарно своїх "кандидатів" та перелопатьте (уважно, не поспішаючи, а то потім знову будете лікті кусати; т.т.т.!!!) відгуки з інету тих моделей (свіжих!), на яких зупинитеся самі особисто. повторю: головне--не поспішайте (це--з власного досвіду та я про свій вибір досі не пожалкував).
співчуваю вам та бажаю гарного та вдалого вибору. coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,369

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

dareks, не слухайте нікого. краще потестдрайвіть гарно своїх "кандидатів" та перелопатьте (уважно, не поспішаючи, а то потім знову будете лікті кусати; т.т.т.!!!) відгуки з інету тих моделей (свіжих!), на яких зупинитеся самі особисто. повторю: головне--не поспішайте (це--з власного досвіду та я про свій вибір досі не пожалкував).
співчуваю вам та бажаю гарного та вдалого вибору. coffee

Спасибо, на тестдрайве SX4 и Vitara я уже был, поездил SX4 показался мягче.
Kamiq смотрел только внешне, так как на тестдрайв нету авто в моем городе, может уже появилось надо будет узнавать еще.
Планирую уже перед самой покупкой еще раз сходить на все авто.

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

16,370

Re: Следующий автомобиль

dareks,
После Степвей взяли Дастер для жены.
Так бы сразу, теперь довольны.
Много груза перевозили, багажник на крыше..
Бетономешалка влазит в багажник.

Расход 5.5 очень маленький сравнивать можно гибридами

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

16,371

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

dareks,
После Степвей взяли Дастер для жены.
Так бы сразу, теперь довольны.
Много груза перевозили, багажник на крыше..
Бетономешалка влазит в багажник.

Расход 5.5 очень маленький сравнивать можно гибридами

Мне дастер тоже нравится, как раз дизель с edc, но есть сомнения стоит ли опять связываться с рено, имея опыт общения и обращений к ним для решения проблем.

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

16,372

Re: Следующий автомобиль

dareks написав:

Планирую уже перед самой покупкой еще раз сходить на все авто.

plus

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,373 Відредаговано floyd47 (2021-04-21 16:37:30)

Re: Следующий автомобиль

dareks написав:

но есть сомнения стоит ли опять связываться с рено,

гадаю, шо варто, якщо це стосується Дастера. якби був років на 20 молодший, то брав би обов*язково Дастера.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16,374

Re: Следующий автомобиль

dareks написав:

Мне дастер тоже нравится, как раз дизель с edc,

Топовый Дастер на роботе стоит уже как Каджар, а базовый Дастер на роботе стоит как Кашкай на вариаторе... Может еще туда посмотреть?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,375

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:
dareks написав:

Мне дастер тоже нравится, как раз дизель с edc,

Топовый Дастер на роботе стоит уже как Каджар, а базовый Дастер на роботе стоит как Кашкай на вариаторе... Может еще туда посмотреть?

Кашкай мне внешне нравится, но внутри  мало места, особенно у водителя, у меня правая нога сильно упирается, у моего друга Кашкай 2019 года, пробовали поездить, мое семейство там укачивает.

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0