15,476 Відредаговано Vader (2021-02-05 16:07:39)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

є логічно хибними

З точки зору твоєї логіки - мабуть, так.

  0



15,477

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

З точки зору твоєї логіки - мабуть, так.

Не існує "моєї логіки". Логіка об'єктивно істинна штука. Я бачу ти так і не розумієш різниці між об'єктивним і суб'єктивним?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,478

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

охоже, ваша обидчивость мешает правильно воспринимать текст.

Спасибо, поржал!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

15,479 Відредаговано Vader (2021-02-05 16:25:26)

Re: Следующий автомобиль

.

Ладно, це було весело, але час вже йти з роботи додому.

А новий Логан все одно потворний.

  0

15,480

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

А новий Логан все одно потворний.

Другое дело первый логан, вот где идеал пропорций из всех последующих логанов! Но что то мне подсказывает, что новый степвей станет хитом, не смотря на "уродливость"

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

15,481 Відредаговано Don Kortes (2021-02-05 17:13:17)

Re: Следующий автомобиль

Поставил Спасибо в надежде что про перавый Логан серьезно. В 2006 он реально выделялся энергичными  и сбитыми формами. Бутузик. Он ВЫДЕЛЯЛСЯ из толпы одноклассников. А современный - один из

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

15,482

Re: Следующий автомобиль

Я б їздив на такій бмв, якби був власником азс! Хороший 7ми місний апарат!)))

За что 200 000 евро? | BigTest BMW ALPINA XB7

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

15,483

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Кому здається красивим Ягуар, а кому Ссангйонг.

На мій погляд, дизайнери з одного боку слідкують за тенденціями й намагаються дати клієнту те, що йому більше подобається з іншого боку вони формують смаки більшості клієнтів. Те, що спочатку видається багатьом потворним, потім стає модною тенденцію та має багатьох шанувальників.
Зараз це теж дуже помітно. Беремо дизайн нового МПС
https://nahodim.com.ua/uploads/blog/images/oaQB2jjyd797BhuO5gF3.jpg
Як на мене дуже незвично, навіть десь диковинно й не визиває естетичних відчуттів. Ніздрі й все тобі. Але цей дизайн починають використовувати все більше автовиробників, значить на дорогах таких авто буде все більше і згодом це стане класикою а значить буде подобатись більшості покупців. Так формується новий смак.

  0

15,484

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes написав:

Он ВЫДЕЛЯЛСЯ из толпы одноклассников.

Він виділявся тому що його таким цілеспрямовано зробили. Щоб виглядав дешевше, і не створював конкуренції дорожчим моделям компанії. На той час його дизайн відставав на два покоління від нових авто.
І це працювало. Більшість людей дійсно помічали Логан в потоці. Але при цьому сприймався він ними як щось примітивне, застаріле, дешеве. Навіть дешевші і об'єктивно гірші у всіх відношеннях китайці, не викликали стільки негативу у більшості людей не в темі. І це при тому що у них дизайн був переважно грубою і низькоякісною пародією на щось нормальне. Але для більшості людей навіть це виглядало привабливіше ніж дизайн Логана, свідомо створений для того щоб не бути привабливим.
Ситуація змінилася з другим поколінням, коли Рено зрозумівши що Логан може стати їхнім головним джерелом доходів, дали йому дизайн який перестав викликати негативні емоції у більшості людей. Тим самим сильно зросла його привабливість і продажі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,485

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes написав:

Он ВЫДЕЛЯЛСЯ из толпы одноклассников. А современный - один из

Тут ще може бути вибором людей певного психотипу. Логан 1Ф був авто не таким як усі. Він показував, що він не з товпи а окремий індивид. Отже він мав подобатися таким як він індивидам. Його не купить той, хто має гроші тільки на цей рівень але хоче виглядати як ті, хто купує авто в 2-3 рази дорожче. Ті покупці   на той час вибирали не Логан Ф1 а Джилі, яка намагалася мімікрувати під цілий мерседес. Сьогодні Дачія вже не така самобутна як раніше. Але все одно й досі під цією маркою можуть задавати стандарти, від яких є приємні емоції. Той же Дастер. Як на мене він мав на голову кращий екстер'єр, ніж на той час його мали Тусон та Спортаж та й зараз він не пасує. Перший Тусон вже видно, що позавчорашній смак а Дастер свіжачок. З іншого боку Тусон сильно змінився. Але  зніми з Тусона шильдик й вгадай що перед тобою. А Дастер має свою впізнавану фішку.

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

15,486 Відредаговано eglantier (2021-02-05 18:02:01)

Re: Следующий автомобиль

Мы серьезно говорим о красоте логана? Мы его любим не за титьк... пардон, не за красоту. И не могу, кстати, согласиться с Vader'ом: Если бы красота была объективным понятием - об этом можно было бы написать учебник. Кто-то видел учебники по красоте?

Тем более, касательно машин. Ну да, как правило, чем дороже машина, тем она красивее: больше денег дизайнерам, больше прицел на тех, кто согласен платить за статус (а по факту - за wow-эффект у пацанов) и т.д. Но, за исключением некоторых вещей, которые перешли в разряд классики (жигуль не предлагать) мы говорим о дизайне, а не о красоте. А дизайн - тот уже имеет какие-то правила и т.д. По дизайну учебники есть. А по Моне Лизе и Венере Милосской - нету.

Не помню уже, кто в качестве аргумента о том, что красота объективно существует, приводил аргумент, что мы счтаем красивыми стройных женщин с длинными ногами, а полненьких коротышек - нет... Так вот, камрад, ты только что описал идеал красоты в Европе века этак до 17-го. В смысле, второй вариант.  А уж какие прически считались красивыми! Многие дамы еще и специально выбривали волосы над лбом. Про красивую обувь с длинными носами, которые подвязывались к коленям, я молчу, таких примеров не приводилось.

Так что, по сути, понятие красоты не только субъективно, но еще и меняется со временем. Просто у определенной общности людей часто бывают похожие вкусы, обусловленные существованием в этой самой общности. Во как.

Поэтому я готов понять, что и первый логан кому-то кажется сбитым бутузиком, а мне, например, сбитым испанским летчиком... О вкусах не спорят.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: Larsen1

15,487

Re: Следующий автомобиль

eglantier написав:

Мы серьезно говорим о красоте логана?

Вы серьёзно пытаетесь что-то объяснить человеку, который написал:

Vader написав:

Вообще-то, я прекрасно понимаю, что существуют разные мнения. Просто я не считаю ваши мнения правильными, а так всё в порядке smile

Я, например, после подобных заявлений, ваще не вижу смысла продолжать общение с подобными индивидуумами...
Тут должны дальше общаться либо врачи, либо те, кто не против кормить троллей...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

15,488

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Так формується новий смак.

Повністю згоден. Масове тиражування схожих дизайнерських рішень формує смаки.

  0

15,489

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

не было б каких то общепринятых эталонов красоты

Звичайно є, але вони ж всі суб'єктивні. В різних культурах, в різні часи вони різні. У різних людей теж. А Vader заявив що існує якась об'єктивна краса, яка не залежить від місцевих еталонів, моди і віяння. І тому, не дивлячись на те що більшості людей новий Логан ближче до актуального еталону краси авто, він вважає що ці всі люди просто не мають почуття краси, еталон - гівно, судді сліпі, а Логан об'єктивно страшненький. Чому? Тому що в дитинстві він звик до зовсім іншого еталону краси, і чомусь вирішив що той еталон є об'єктивним, єдиним правильним і непорушним. А хто незгідний, просто сліпий.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,490

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Масове тиражування схожих дизайнерських рішень формує смаки.

Саме так. І твій смак породжений точнісінько тим самим. Що ти там про класику писав? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,491

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Я, например, после подобных заявлений, ваще не вижу смысла продолжать общение с подобными индивидуумами...

То есть, вы, общаясь на форуме, всерьез ожидаете, что любой оппонент после пары ваших каментов обязательно примет вашу точку зрения и будет считать ваше мнение единственно верным? Да это уже мания величия, уважаемый.

Всё, что вы можете требовать от собеседника - это, чтобы он ознакомился с вашим мнением (в случае форума - прочитал камент). Не более того.

Тут должны дальше общаться либо врачи, либо те, кто не против кормить троллей...

Врачи, обязательно врачи. Вот же гад этот Вейдер, не желает менять свою точку зрения, нужно его связать и лечить электричеством!

  0

15,492

Re: Следующий автомобиль

eglantier написав:

И не могу, кстати, согласиться с Vader'ом: Если бы красота была объективным понятием - об этом можно было бы написать учебник. Кто-то видел учебники по красоте?

Да, есть такие учебники. Вопросы красоты (и безобразия) изучает эстетика, и по ней пишут учебники.

  0

15,493 Відредаговано Vader (2021-02-05 20:17:44)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Що ти там про класику писав?

Класичні скульптори не вирізали автомобілів з мармурових брил. А художники  - не малювали їх на стелях соборів.  smile

І я б не сказав, що мені хтось 30 років тому показував фото Хонди Аккорд 92 року і казав: "Дивись і запамятовуй, ось ця тачка - красива, а от Понтіак Ацтек - потворний". Якось я сам це зрозумів.

  0

15,494 Відредаговано Larsen (2021-02-05 20:18:43)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Вопросы красоты (и безобразия) изучает эстетика, и по ней пишут учебники.

Все правильно. Тільки естетика не є критерієм краси. Навпаки, краса є критерієм естетики. Тому якщо більшості людей Логан 3 подобається більше за Логан 1, значить він є більш естетичним за означенням. А задача естетики полягає в тому щоб пояснити чому так, а не стверджувати що це не так, і люди сліпі. wink

Vader написав:

Класичні скульптори не вирізали автомобілів з мармурових брил. А ходожники  - не малювали їх на стелях соборів.

Звичайно ні. Але класичні твори теж є "масовим тиражуванням схожих дизайнерських рішень що формує смаки". wink

Vader написав:

І я б не сказав, що мені хтось 30 років тому показував фото Хонди аккорд 92 року і казав: "Дивись і запамятовуй, ось ця тачка - красива, а от Понтіак Ацтек - потворний". Якось я сам це зрозумів.

Ні, просто в тебе були вже сформовані смаки, яким "ця тачка" відповідала в більшій мірі ніж Понтіак Ацтек. Але твої смаки були сформовані культурним середовищем в якому ти ріс.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,495

Re: Следующий автомобиль

не перестаю дивуватися, скільки власного дорогоцінного часу люди витрачають на оцей процес мастурбації під назвою "слєдующій автомобіль". це як дивитися нескінченний серіал ніачьом на кшталт "санта барбари"... тепер можете закидати мене тухлими яйцями та гнилими помидорами.
сорі, що втрутився (не витримав) та за  offtopic

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Сарданапал2

15,496

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

люди витрачають на оцей процес мастурбації під назвою "слєдующій автомобіль"

Ну, не для всіх придбати авто як в магазин за хлібом сходити. wink Це ж дуже серйозне придбання, такі речі рідко робляться спонтанно.

floyd47 написав:

можете закидати мене тухлими яйцями та гнилими помидорами.

Навіщо? Просто будемо знати що ти купуєш наступне авто не задумуючись. Нічого поганого в цьому нема. У кожного свій підхід. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,497

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

будемо знати що ти купуєш наступне авто не задумуючись.

з точністю до навпаки. але й гадки не маю комусь щось доводити. бо ж смаки та погляди на життєві різноманітності у кожного свої. вибір наступної--практичність особисто для мене і стан мого гаманця. все.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

15,498

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

але й гадки не маю комусь щось доводити

А поділитись думками? Пообговорювати? Може хтось яку ідею підкине про яку не задумувався? Може хтось вкаже на недолік, якого сам не помітив? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

15,499

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Пообговорювати?

629 (!!!) сторінок включно з якимись міфічними концепт-карами? вибачте.
якщо індивід навчився правильно фільтрувати інфу в інеті, то йому цього буде досить для правильного вибору (а він не такий вже й великий у нашій країні). чи ви реально вважаєте, що хтось би мені порадив придбати Пежо 107? а я користувався ним з певною насолодою цілих 5 років!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

15,500

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

мені хтось 30 років тому показував фото Хонди

https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145633846_4175075159186430_5788378590176777152_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=9Byb7XyiRWEAX9K75nZ&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=7fd39e0915f1e2ebc405c2111c3d0ecd&oe=60436F1E

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0