8,226 Відредаговано alex.cver (2020-01-13 10:57:15)

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

alex.cver, вторинний ринок завалений Реношками та і їздить їх після Фольксвагенів найбільше... Просто так вони популярністю не користувалися, якби були лайном.

Это вообще разные вещи. Вся причина в дешевизне. Их берут пачками потому что оно очень дешевое а не потому что мега там стабильное или крутое. Для своей цена-качество оно не плохое но по стабильности далеко не фонтан Рыно а по цене на обслуживание например одно из дорогих. КИА даже рядом не стоит по ценам на ТО или запчасти. Я уже писал не раз и не два - мне обслуживание маленького Степвея обходится раза в 1.5 а навреное и 2 дороже полнопиводного Sportage. Дорогое обслуживание ТО полностью нивелирует не сильно большое потребление топлива на дизеле. По итогу лучше 8 на трассе и 11-13 в городе бенза на Спорте чем 6.4 в городе и 5.5 на трассе на Степвее. Ну то есть покупка Рено кажется дешевой только на первый взгляд. Типа как покупаете машину в лизинг. Вы платите остальную сумму только потом на ТО шках smile Ну если это так то при прочих равных расходах зачем ездить на дешевом логане, если можно ездить в более удобном Спортейдже? Вот как то так. И да у КИА нет нормального бензинового движка сейчас. Ото 1.6 это атстой. Но у Рыно старый 1.6 8ми клапанник тоже был не айс. Но Рыношный 1.2 а в Европе теперь 1.3 (145 кобыл) выглядит более привлекательно чем 1.6 атмо от КИА. А дизеля вот наоборот 2.0 от КИА в разы лучше чем 1.5 у Рыно. Короче есть + и - но при прочих равных учитывая что рыно дороже в обслуге + ломучесть у него в разы чаще почему тогда не азиаты? Вот ждем правда когда на наш рынок приедет Каджар с 1.3 турбо бензом.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



8,227

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Так що висока ціна може означати покращення не всіх характеристик, як тобі хотілось би, а лише певних, потрібних конкретному клієнту.

Ну, гиперкары и рамники - это скорее узкоспециальные авто...
В то время, как Кроссоверы для того и создавались, чтобы обладать всеми преимуществами легковых авто при наличии некоторых признаков внедорожников...

Larsen написав:

З ходу є Паджеро Спорт, який рулиться ще гірше, ну але то таке.

Внезапно... Я чота думал, что он сильно дешевле... Думал, что он немного дороже L200, на базе которого он сделан...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

8,228

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

В то время, как Кроссоверы для того и создавались, чтобы обладать всеми преимуществами легковых авто при наличии некоторых признаков внедорожников...

Всеодно спеціалізовані. Через їх конструктивні особливості завжди можна знайти дешевшу легковушку яка буде і швидша і керованіша, тому що центр ваги, маса і т.д.

Aprox написав:

Я чота думал, что он сильно дешевле...

Трохи дешевше, але не так щоб прям в інший клас записувати. Грубо кажучи, один стартує з 36, другий з 40.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,229

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Я уже писал не раз и не два - мне обслуживание маленького Степвея обходится раза в 1.5 а навреное и 2 дороже полнопиводного Sportage. Дорогое обслуживание ТО

В чому така різниця, можна детальніше?
Заміна грм, масла, робота? По всіх параметрах Sportage дешевший?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

8,230 Відредаговано Vader (2020-01-13 11:54:48)

Re: Следующий автомобиль

Да не парьтесь вы теми "лосиными тестами".
Посмотрите на диапазон скоростей - реально практически все автомобили проходят их на скоростях 70-80 км/ч, а выше 80 поднимаются только спорткары типа Порше.
При этом мы все ездим под 80 даже по городу, а за городом - от 100 и выше. Значит, любая доступная обычному человеку машина в практически любой подобной ситуации тест не пройдет. В общем, при возникновении ситуации с "лосём" нам всем в любом случае конец. smile
Так что можно брать любую машинку, лишь бы нравилась.

Вот, к примеру, Джип Рэнглер, судя по этому тесту - это вообще машина смерти. Но зато он может проехать куда угодно, а для меня это куда больший плюс. rock

  0

8,231

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Значит, любая доступная обычному человеку машина в практически любой подобной ситуации тест не пройдет. В общем, при возникновении ситуации с "лосём" нам всем в любом случае конец.

У меня другу БМВ Х5 уже один раз спас если не жизнь, то по крайней мере сильно сэкономил нервы и деньги... На крутом спуске, где одни колёса шли по трамвайной рельсе, а под вторыми был мокрый бетон - ему поперёк дороги выехал и встал дурак на старом форде (он остановился, чтоб пропустить встречку), тормозить было бесполезно, но друг рефлекторно врубил по гальмам и одновременно выполнил лосиный тест вправо (там полоса асфальта) - сменив три разных покрытия под всеми колёсами, Х5 послушно и идеально выполнил манёвр! Друг говорит помолился на каждый евро, отданный за машину! Дурака бы точно убил бы, а может и сам бы убился, если бы не системы помощи от БМВ...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

8,232

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

У меня другу БМВ Х5 уже один раз спас если не жизнь, то по крайней мере сильно сэкономил нервы и деньги... .

C одной стороны, как-бы, всё верно. С другой - зная о том, что машинка крутая и в случае чего поможет, люди начинают ездить куда быстрее, чем стоило бы. В итоге рано или поздно превышают порог возможностей даже очень хорошей машины.

А вот владельцы дров - знают, что у них дрова, и потому катаются потихоньку (если у них есть мозги, конечно).
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-13 12:12:44[/merge_posts_bbcode]

Ну и, кроме того, БМВ Х5 - это уже до черта денег. Новая доступна единицам. А старая - вынесет мозг и кошелек.

  0

8,233

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

По всіх параметрах Sportage дешевший?

Запчасти + ТО много дешевле. Плюс тут раз в 10 тыс ТО у Рыно там в 15.
Но основное это запчасти и ТО меньше

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

8,234 Відредаговано Vader (2020-01-13 12:20:09)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Дурака бы точно убил бы, а может и сам бы убился, если бы не системы помощи от БМВ...

Из этого я делаю вывод, что друг ехал не 50 км/ч, а значительно больше. Потому и выезжающий не воспринял его, как помеху - он просто не думал, что едущий где-то там БМВ окажется рядом так скоро. 

А бы бы у друга рамный джип, неспособный к резким маневрам - глядишь, друг бы и педаль газа не давил бы так сильно, на крутом мокром спуске с трамвайными рельсами. И успел бы просто затормозить.

P.S. Кстати, недаром раньше ПДД прямо запрещали маневры типа "объезд препятствия", а предписывали толко тормозить до остановки. Потому, что лучше стукнуть машины, чем вылететь на тротуар и там убить пешеходов.

  0

8,235

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Из этого я делаю вывод, что друг ехал не 50 км/ч, а значительно больше.

Больше, но не значительно... Там сильно больше не получится... Внезапная ситауция она на то и внезапня, что практически не зависит от скорости...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-13 12:22:35[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

P.S. Кстати, недаром раньше ПДД прямо запрещали маневры типа "объезд препятствия", а предписывали толко тормозить до остановки. Потому, что лучше стукнуть машины, чем вылететь на тротуар и там убить пешеходов.

В ПДД написано, что их можно нарушать для предотвращения ДТП... )))
Что и произошло...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

8,236

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Запчасти + ТО много дешевле. Плюс тут раз в 10 тыс ТО у Рыно там в 15.
Но основное это запчасти и ТО меньше

Это при сравнении ТО и запчастей на фирменных сервисах? Может, просто реношники дерут с трудящихся втридорога, а если уйти на нормальный неофициальный сервис, всё станет наоборот?

  0

8,237 Відредаговано Aprox (2020-01-13 12:56:20)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Может, просто реношники дерут с трудящихся втридорога, а если уйти на нормальный неофициальный сервис, всё станет наоборот?

Проблема в определении нормальности сервиса... Это ж на шкуре своего авто придётся определять... Ну и с оригинальностью запчастей, купленных не у Рено есть вопросы... Я уже так раз скупился в магазине... Упаковка прям как у Рено, а внутри какая-то фигня... Рычаги покупал в официальном сервисе, хоть и ставил не у них... Имхо, не стоят те 200 грн разницы того, чтоб купить какую-то подливу... Потом дороже выйдет... Или как я чудесно сэкономил и отрегулировал клапана в гаражиках... Супер-экономия! Только уже год автомобиль ездит на 15 клапанах из 16-ти... И устранение неисправности (замена рокера) будет стоить примерно как 7 регулировок клапанов у официалов с их оригинальными расходниками... Вот такая арифметика...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

8,238

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:
sergiosem написав:

alex.cver, а за двигуни зовсім інше і відео від москаликів повно, як корейці не допрацьовують і як це вигідно фахівцям по ремонту двигунів...
навіть за нові здешевлені логани вони давали кращі відгуки...

Причем тут росейский автопром до Словасткого? В раше движки собирают и могу предствить как. Это далеко не Еврокар от шкоды где только согласно Георгича только колеса прикручивают. Знаете я бы между Рено и КИА выбрал КИА если бы стоял вопрос надежности. Рено в мире не зря славится своей ненадежностью а вот Спортяги берут и гребут пачками. Почитайте про те же Колеусы или последние дизеля на этом форуме, я в шоке
1) то свеча накала упала в цилиндр - замена двигателя по гарантии
2) 3 человека взяли робота с одним сцеплением - отдали через какоето время назад по трейд ину обо ездить нереально.
3) у многих дергается авто шо пипец даже на механике.
4) у одного поблема с сажевым с салона. Рекомендации рыно - не ездить много по городу. Охренеть какая гарантия раз в 3 недели ездить чистить сажевик к диллеру.
5) У каждого второго дизеля по гарантии - замена прокладки крышки. Это болезнь
6) У каждого 3 го прогорание крышки топливного фильтра - дальше вытекание соляры + эвакуатор и вот эт вот все+ заменой фильтра. У меня тьфу 3 раза не было. Но таких случаев тьма.
7) Про убогий салон и экономии на всем я молчу все таки бюджетный сегмент.
Ну по поводу ломучести рено, прикиньте общее количество автомобилей на дорогах, а потом учтите, что большинство людей в форумах не пишет, особенно те, у которых никаких проблем не вылазило. Количество жалоб в профильном форуме - величина весьма абстрактная.
И кто то еще мне будет уверять в надежности Рено? Ему очень далеко до надежности еще. Почитайте отзывы про предыдущий Колеус человек взял за 35куе и от диллера не вылазил. Еще раз за 35 куе smile
Рено берет своей ценой в начале. А дальше как покупка картриджей к струйному принтеру по цене самого принтера причем чернила в картридже очень часто высыхают и нужно покупать новый картридж.
В защиту Рыно можно сказать что подобие гарантии у них есть но на больших проблемах все так же морозяться (типа сажевого фильтра или гавно робота). Дизель у них довольно хорошо обкатан и стабилен.
Из перечисленных проблем даже малой части нет у КИА. У КИА проблемы чаще с подвеской но никогда с движками или коробками, вот в раше да потому что сами криворукие собирают.

Sandero 0.9 механика
  0

8,239 Відредаговано Vader (2020-01-13 13:14:00)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Проблема в определении нормальности сервиса...

Ну, обычно по отзывам знакомых ищут. У нас в Николаеве есть небольшой сервис, специализирующийся на итальянцах и французах, и у них же - магазин, где можно купить и оригинал, и неоригинал.

Служебные Мицу и Фиат после окончания гарантии обслуживаем на АТЛ, проблем вроде-бы никаких.

Или как я чудесно сэкономил и отрегулировал клапана в гаражиках... Супер-экономия!

Так не надо совсем уж в гаражи ехать.

  0

8,240 Відредаговано SanychGT (2020-01-13 13:20:12)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Одному "не їде", другому "не рулиться", що це значить?

Авто не їде, це коли його можливості не дозволяють підтримувати комфортний режим водіння у потоці. Наприклад Каджар дизельний у місті, де потрібно різке прискорення, старт, фізично не може його забезпечити. Хоча для пробок, неспішного пересування його достатньо. Дизель тяне на будь-якій передачі при будь-якій нагрузці, але прискорення банально недостатньо для підтримання комфортного ритму відмінного від "просто їду".
Тому він не їде зовсім.
Так само і "не рулиться". Якщо авто не має чітко прогнозованної поведінки і адекватної чіткої реакції на зміни керма, то авто не рулиться. І потрібно розуміти, що м'яка підвіска і високопрофільна гума руління розмазує, робить його менш гострим. Не робить його не не рулящимся, а робить руління менш точним. І якраз Логан в цьому плані рулиться, так як має прогнозовану стабільну поведінку з характерними особливостями(ясравий приклад Логан кап) на відміну від останнього Рав4, у якого стабільність керування залежить від електронних приблуд, які недостатньо вміло стараються виправити косяки конструкції і дій водія.

Larsen написав:

Прадо 150 з 4 літровим двигуном. Сотню він набирає десь за 8 секунд, керується гірше, а коштує ще в 2 рази дорожче за РАВ4. І що? Гівно машина?

Взагаліто гавно машина і вже дуже давно. Гавно і в плані безпеки, і в плані дизайну, і плані технологій, і плані комфорту, і в плані матеріалів, і в плані керованності,і в плані економічності, і в плані екології...
Але має два великі плюси. Всюдихідність і надійність(вже майже міфічну, але тим не менше).
Це чудова гавно машина для пересування по гавно дорогах.

  0

8,241

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

комфортний режим водіння

Всі сучасні авто дозволяють підтримувати швидкість потоку. Щодо "комфортно" - це знову смак фломастерів.

SanychGT написав:

де потрібно різке прискорення, старт

А наскільки "різке" це вже їде? В чому міряється і хто встановив порогове значення? Суб'єктино все це. Одному достатньо 13с, другому 9с вже не їде...

SanychGT написав:

Так само і "не рулиться". Якщо авто не має чітко прогнозованної поведінки і адекватної чіткої реакції на зміни керма, то авто не рулиться.

Знову ті ж самі умовно-суб'єктивні поняття. Що значить "адекватна чітка"? Можна говорити в порівнянні - у одного чіткіше і точніше ніж у другого. Але який рівень це вже "рулиться"? Нема такого. Для кожного він інший. Розумієш? Смак фломастерів...

SanychGT написав:

І якраз Логан в цьому плані рулиться, так як має прогнозовану стабільну поведінку з характерними особливостями

В порівнянні з чим? Ще раз нагадаю, бо ти якось не помічаєш що я тобі пишу: мій Логан рулився помітно гірше мого РАВ4. В Рафіка швидша і точніша реакція на кермо, передбачувальніша траекторія в повороті, меньші крени і вцілому ті ж самі повороти на ньому проходяться легше, ну або можна швидше. Крім того на обох мені доводилось робити різкі маневри, звичайно не еталонний тест лося, але різкі перестроювання для уникнення ДТП були. Знову ж таки, РАВ4 в цих випадках поводив себе стабільніше.

SanychGT написав:

на відміну від останнього Рав4

Ну от на п'ятому Рафіку я не їздив тому точно не скажу. Але щось слабо віриться що там напартачили прям на стільки. А ти їздив? Робив різкі маневри? Чи висновки по тестах лося в ютюбі робиш? Бо знаєш, цей тест, і те як рулиться авто, це трошки різні речі. Ну хіба що якщо ти дійсно погодишся що Х-Трейл рулиться прям сильно краще за Поло ГТІ. wink

SanychGT написав:

у якого стабільність керування залежить від електронних приблуд

Так, безумовно! Але яка різниця в чому причина? Головне результат.

SanychGT написав:

Це чудова гавно машина для пересування по гавно дорогах.

О це правильно. В неї є щось чудове, що варте тої гавняності. Так само можна сказати про будь-яке авто. Всі моделі в більшій чи меньшій мір компромісні, в усіх є "говняність" і "чудовість". І тільки пріоритети власника визначають що "говно", а що "цукерка". Зводячи все знову до смаку фломастерів. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,242 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-13 15:18:35)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

І якраз Логан в цьому плані рулиться, так як має прогнозовану стабільну поведінку з характерними особливостями

Так і є, але все привикається і норма.

SanychGT написав:

Дизель тяне на будь-якій передачі при будь-якій нагрузці, але прискорення банально недостатньо

Вистачає тільки там уже на 3-3,5 переключатись треба. Та - це була третя  crazy_pilot Але це так в особливо рідких випадках, трактор такого дуже не любить. Трактор може на сухому асфальті шкрябатись навіть big_smile  big_smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

8,243

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Зводячи все знову до смаку фломастерів.

Так я же специально обозначил, что:

Aprox написав:

Моё ИМХО...

Я считаю, что авто, которое в топе может стоить 40 куе - не имеет права иметь такую хренотень в настройках подвески и систем курсовой устойчивости... 
Тем более, что достоинствами Прадо это авто тоже не обладает! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

8,244

Re: Следующий автомобиль

Якщо те, що написано тут правда, то я навіть не уявляю з якими двигунами будуть "наступні авто"  wink

  0
Спасибо сказали: alex.cver1

8,245

Re: Следующий автомобиль

PGP, два циліндра і двигун від мото. На Дастери 350 кубів а на Октавію аж 500. На великі паркетник - страшно уявити мощ бо вже аж 750 кубів

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

8,246

Re: Следующий автомобиль

ЛОЛ
--------------------
Возможно, по крайней мере во время переходного этапа 2020-2022 годов, дизельные моторы действительно станут реальной альтернативой бензиновым агрегатам большего объема. Ведь выбросы CO2, к примеру, Golf Sportsvan, равны 120 г/км и в случае бензинового 1.5-литрового турбомотора, и в случае 2.0-литрового турбодизеля. Количество сил равное — 150, а вот крутящего момента у TDI, конечно же, больше, — 340 против 250.
--------------------
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-01-13 16:34:35[/merge_posts_bbcode]

Вот уже началось smile
http://mmr.net.ua/autoworld/113617

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

8,247 Відредаговано SanychGT (2020-01-13 19:05:56)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Всі сучасні авто дозволяють підтримувати швидкість потоку.

Але далеко не всі автомобілі дозволяют комфортно водити.

Larsen написав:

В чому міряється і хто встановив порогове значення? Суб'єктино все це.

Життя встановлює. Потужності 100к.с. на 1тонну ваги як правило достатньо для адекватного і комфортного пересування. Це в середньому забезпечує динаміку близько 10секунд до 100км/год.

Larsen написав:

Що значить "адекватна чітка"?

Це коли пауза між командою і реакцією на неї не перевищує мінімально необхідну для виконання маневру. Реакція водія на події в середньому коливається в діапазоні 0,3 – 1,5 с. І якщо реакція авто довша, то авто не рулиться зовсім. І звісно чим ця різниця меньша, тим руління буде краще і чіткіше.

Larsen написав:

Але який рівень це вже "рулиться"? Нема такого. Для кожного він інший.

Є такий і дійсно він для кожного буде свій.

Larsen написав:

В порівнянні з чим?

У порівнянні з буд чим. Стабільність реакцій це і є руління, а його не стабільність це проблема, яку частково і далеко не завжди вдало компенсовують електронні помічники.

Larsen написав:

Ще раз нагадаю, бо ти якось не помічаєш що я тобі пишу: мій Логан рулився помітно гірше мого РАВ4.

Яка підвіска стояла на твоєму Логані? Бо на них встановлювалися чотири різні підвіски. Чи хоча б комплектація і рік які були? Як і з кермом база і з підсилювачем це небо і земля.

Larsen написав:

В Рафіка швидша і точніша реакція на кермо, передбачувальніша траекторія в повороті, меньші крени і вцілому ті ж самі повороти на ньому проходяться легше, ну або можна швидше.

Жорсткіша підвіска, довша база,ширша колія, більша вага, нижчий профіль коліс, більша потужність, вага по осям різна. Трохи є різниці. У Логана поставити інші колеса і трохи жосткіше, або нижче пружини і ще невідомо де той РАВ буде...

Larsen написав:

А ти їздив? Робив різкі маневри?

Я їздив на попередньому. Робив різкі маневри. Коли мене почало переставляти у повороті на доволі смішній швидкості, то розмови про керованість рав4 закінчилися одразу. Можна тільки балакати.

  0

8,248 Відредаговано SanychGT (2020-01-13 21:30:26)

Re: Следующий автомобиль

Новая Тойота Рав 4 пятого поколения, по отзывам водителей, имеет ряд недоработок. В перечне жалоб:

    плохая управляемость;
    низкое качество шумоизоляции;
    недорогие материалы отделки;
    проблемы с коробкой передач;
    высокая цена.

perec  focus
Ну... это типа стало лучше, чем в предыдущем поколении...

  0

8,249

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Так я же специально обозначил, что: Моё ИМХО...

А ну ок, щось я провтикав!  storstark


alex.cver написав:

Ведь выбросы CO2

Викиди СО2 це не головна проблема, і аж ніяк не причина пошуку альтернативних двигунів. В нормах викидів Євро1-6, вуглекислий газ взагалі не згадується.


SanychGT написав:

Але далеко не всі автомобілі дозволяют комфортно водити.

Larsen написав:

Щодо "комфортно" - це знову смак фломастерів.

SanychGT написав:

Життя встановлює.

Нічого подібного. Ніде не зустрічав встановленого життям універсального значення. Яке б ти не привів, я знайду людей які назвуть іншу цифру.

SanychGT написав:

Потужності 100к.с. на 1тонну ваги як правило достатньо для адекватного і комфортного пересування. Це в середньому забезпечує динаміку близько 10секунд до 100км/год.

Про питому потужність і динаміку ти все вірно сказав. В середньому так і є. Але звідки ти взяв що саме 10с це "комфортно"? Це твоє уявлення про комфорт. Я знаю людей для яких 9с це "не їде" і аж ніяк не комфортне прискорення. А для інших 11-12 комфортно. Комфорт від 10с це твоє особисте сприйняття. Причому воно може змінюватись з часом. Так що це смак фломастерів.

SanychGT написав:

Це коли пауза між командою і реакцією на неї не перевищує мінімально необхідну для виконання маневру.

Мінімально необхідну для виконання якого маневру? Знову суб'єктивна вимога. Абсолютно необхідні маневри для одних, інші можуть взагалі ніколи в житті навіть не намагатися виконати. Фломастери, фломастери...

SanychGT написав:

І якщо реакція авто довша

Крім часу реакції важлива ще точність, передбачуваність, стабільність. Тільки питання не в цьому, а в тому який маневр є необхідним, а який вже ні.

SanychGT написав:

Є такий і дійсно він для кожного буде свій.

Во! Це правильно. Для кожного він дійсно є, і він свій, як і улюблений смак фломастерів. storstark
Тому як не сперечаються про смаки, неможливо сперичатись і про те їде чи не їде, рулиться чи не рулиться.

SanychGT написав:

Яка підвіска стояла на твоєму Логані?

Точнісінько така сама, як у людини якій я писав повідомлення, яке ти прокоментував. wink

SanychGT написав:

Бо на них встановлювалися чотири різні підвіски.

Там була підвіска без переднього стаба. З гідрачом. Рік і комплектація в моєму підписі (невже непомітно? wink ).

SanychGT написав:

Жорсткіша підвіска, довша база,ширша колія, більша вага, нижчий профіль коліс, більша потужність, вага по осям різна. Трохи є різниці. У Логана поставити інші колеса і трохи жосткіше, або нижче пружини і ще невідомо де той РАВ буде...

Ну от яка різниця? Є результат. А що там можна натюнити це вже інше питання. Тюнити можна як одне так і інше і це вже зовсім інші машини будуть.
Доречі підвіска не жорсткіша. Принаймі перешкоди переїзджає плавніше. Це настільки помітно що навіть моя дитина помітила при першій поїздці що авто стало м'якше.

SanychGT написав:

Я їздив на попередньому. Робив різкі маневри. Коли мене почало переставляти у повороті на доволі смішній швидкості, то розмови про керованість рав4 закінчилися одразу. Можна тільки балакати.

Ну так от, Логан ще гірше. smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-01-13 20:50:17[/merge_posts_bbcode]

SanychGT написав:

Ну... это типа стало лучше, чем в предыдущем поколении...

Та ні, це тіпа сферичні відгуки абстрактних водіїв в вакуумі з анонімного джерела. lol
Треба порівняння в лоб одного і другого. А то якщо якийсь невдаха купив авто, яке аж ніяк не відповідає його сподіванням, тіпа хотів Х5 а взяв РАВ4, то звичайно все там виявиться недоробленим і поганим. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

8,250 Відредаговано alex.cver (2020-01-13 21:53:19)

Re: Следующий автомобиль

Ви серьезно спорите что лучше рулиться Рафик или Логан? Это не шутка? Ну езда и рулежка таи может сравниваться как йух с пальцем. Спорят что рулиться лучше Логан или РАВ4 обычно те кто ни имеет возможности купить РАВ4 за 30ку и потому приходиться хвалить то на что хватает. Не ну серьезно, это больше на стеб похоже. А если взять трассу там вообще несравнимое, будут авты как с разных даже не паралельных вселенных.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Larsen, noksic.ua2