7,776

Re: Следующий автомобиль

Yeka написав:
Георгич написав:

У Жеки хонда, поэтому он рассказывает о шкодах

Скажу по секрету,у Жеки приемка Шкоды,последние пол года,ну очень рядом,Doc не даст соврать wink

Aprox написав:

гидротрансформатор DP-2, который ставился на логаны 1,6 и еще много куда, в том числе и на Альмеру

На какую Алмеру? Последние Алмеры,которые в Украине продавались,это были Алмеры Классик корейской сборки.С чисто ниссановскими мотором-коробкой.До нее была Алмера с индексом N16,английской сборки,тоже с ниссановским автоматом.А в это время Рено клепало всеми проклятый автомат DP0.

То единственное чудо которое довелось видеть кацапской сборки с надписью Алмера,это современный вариант машины Меган-1.Мне хватило посмотреть на мотор и вечно сопливое Г/У, что там за коробка даже не вникал.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0



7,777

Re: Следующий автомобиль

Sniff написав:

Просто хочу сказать что сама по себе концепция построения современных моторов тупиковая.

Вона перехідна, уже не раз тут тролив. Далі буде мотоавто, з 2 циліндровим мотором. Гарантія 50т км чи 15 років. І все всі обзори будуть крути ах, яке хороше авто для міста, більше не траба, це так економно, навіщо платити більше! Мотор здох, нового заказав сам установив ключиком на 13.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,778

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd,
Мотоциклы эволюция закончилась.. moto

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

7,779 Відредаговано Larsen (2019-12-20 23:48:27)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Звісно. Наприклад, починаються питання про секонд-хенд.

До чого тут особистості? Не знаєш що таке перехід на особистості?
Секонд хенд в одежі точно те саме що вживані авто. Принаймі вся аргументація яку ти озвучив щодо авто, повністю відповідає секонд хенду. От я і спитав чому ти застосовуєш такий підхід відносно авто, але не робиш цього відносно одежі? Очевидно є інша причина, про яку ти не говориш.

Vader написав:

принципи купівлі авта кардинально відрізняються від принципів купівлі одежі

Аргументи якими ти мотивував придбання вживаного авто, ніяк пов'язані з типом товару. Зекономити на придбанні однакового, або якіснішого вживаного товару за меньші гроші можна не залежно від того що це за товар. Ніякого аргументу унікального саме для авто ти якраз таки не навів.

Vader написав:

Я знаю, що я правий.

Якщо не можеш довести, значить не знаєш, а віриш.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,780 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-21 00:07:07)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Якщо не можеш довести, значить не знаєш, а віриш.

Докажіть силу тяжіння, розміри землі  roll  focus

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,781 Відредаговано Vader (2019-12-21 01:01:02)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

До чого тут особистості? Не знаєш що таке перехід на особистості?

До того, що те, де саме я вдягаюся - це моя особиста справа, яка аж ніяк не стосується суперечки щодо б/у автомобілів. Больше того, навіть те, де я купив авто, цього теж не стосується. Бо мій приклад - це лише один випадок, на якому не можна робити висновки.

Секонд хенд в одежі точно те саме що вживані авто. Принаймі вся аргументація яку ти озвучив щодо авто, повністю відповідає секонд хенду. От я і спитав чому ти застосовуєш такий підхід відносно авто, але не робиш цього відносно одежі? Очевидно є інша причина, про яку ти не говориш.

Так-так, продовжуємо робити висновки на припущеннях, які самі й вигадуємо? Хочете перейти в формальну логіку? Добре, можемо спробувати. Отже:
1. "Секонд хенд в одежі точно те саме що вживані авто" - брехня або не доведено. Є багато прикладів людей, які вдягаються красиво, а їздять на ведрах. Є багато прикладів людей, які їздять на крутих тачках, а вдягаються в дрантя. Прямого зв'язку немає або він не доведений.
2. "Принаймі вся аргументація яку ти озвучив щодо авто, повністю відповідає секонд хенду" - брехня, не відповідає. Бо економія $3000 на авті (а $3000 - це для багатьох дохід за рік!) - це не економія декількох сотень гривень на одязі.
3. "...чому ти застосовуєш такий підхід відносно авто, але не робиш цього відносно одежі" - вочевидь тому, що авто - це не одежа. Ані фінансово, ані психологічно, ані функціонально.
4. "Очевидно є інша причина, про яку ти не говориш" - вам не спадало на думку, що з вами можуть не говорити, бо вже задовбалися?

Аргументи якими ти мотивував придбання вживаного авто, ніяк пов'язані з типом товару.

З типом товару пов'язана сума, яку можна зекономити.

Зекономити на придбанні однакового, або якіснішого вживаного товару за меньші гроші можна не залежно від того що це за товар. Ніякого аргументу унікального саме для авто ти якраз таки не навів.

Якщо навіть для вас придбати авто - це те саме, що купити джинси, то ви явно в меншині серед всіх покупців автомобілів в Україні. Не треба свій досвід або звички видавати за істину в останній інстанції.

Якщо не можеш довести, значить не знаєш, а віриш.

Ви припускаєтесь типової помилки усіх зануд - вважаєте, що опонент відмовляється від спілкування тому, що ви навели блискавичні аргументи. В той час, як опоненту просто стає зрозумілим, що немає сенсу витрачати час на спілкування з упертим занудою.

Будемо продовжувати? Я готовий, але відтепер кожне ваше твердження прошу супроводжувати доказами, не обмежуючись словами типу "очевидно". Бо "очевидно" - то не доказ, а ваше припущення.

От бачите, я теж можу бути багатослівним занудою. wink

  0
Спасибо сказали: Георгич, Larsen2

7,782

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

Георгич, я не образився  я просто обурююся! Ви кращого місця шукати казнокрадів як на форумі Logan+Sandero не знайшли?

Ще раз поясню чому так. Я теж купив новий логан, на початку 2014р. Захотілося дизеля - ностальгія прокинулась.
Купив я його як зараз пам'ятаю за 15 200, доустановив кучу опцій, і через 4 роки (40 тис. пробігу) продав за половину вартості.
Саме тому, особисто я не бачу сенсу купувати нові авто, навіть самі бюджетні. І цією думкою поділився з усіма логановодами не з метою образити чи обурити, а з метою задуматись.
Автобум, а саме автобум нових авто у нас стався в 2005р. На той час були для цього підстави.
Зараз ситуація зворотня. Це ще раз привід задуматись.
Нерухомість зараз треба скуповувати нову, а рухомість... зовсім навпаки.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-21 01:01:44[/merge_posts_bbcode]

SanychGT написав:

Для второй и подменной машины столько денег вкладывать в б/у глупо и не рационально.

От состава семьи зависит. Жена, или дети могут продиктовать свои условия в принципе )))
Отсюда - не факт, что второе авто окажется вторым, а твое первое не откатится на третье место smile диалектика smile

  0

7,783 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-21 01:19:46)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Нерухомість зараз треба скуповувати

Завтра, комусь в голову стукне, зроблять ліміт, на смію по одному житлу - а решта оподаткувати. + комунальними податками обкладуть? дай кому здавати буде? Ну нерухомість то так, не самий гірший варіант. Прогуляти значно гірше.
Найкраще вкласти, так щоб можна було собі, жити та за, що жити, курити папіроси десь в лісі подалі від усіх.
Завести курочок, свинок, кізоньку. Вийшов попрацював собі в задоволення. А там і садок, невеличкий. Да і пофіг всякий кризис аби мене не трогали.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,784

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Георгич,
Буду менять около 40тыщ.

Это лишнее. Народ вааще на 60 меняет, но пинки появляются на 50. Это и критерий.
Некоторые вааще не меняют но на 150 меняют гидроблок.
Ну и кому как повезет.

Александр007 написав:

Нашел хорошую контору
2000грн вместе с фильтром и прокладкой.
Купил две канистры 10л. Масла
Подключаются к трубке там где теплообменник и сливается через низ  проходит всю систему.
Итого  с маслом 4000грн

"Не верю" (с).
Не знаю куда подключаются офы (в трубках я не разбирался), но цена у офов в трое выше...

  0

7,785

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Найкраще вкласти, так щоб можна було собі, жити та за, що жити, курити папіруси десь в лісі подалі від усіх..

От тільки куди в нас можна так вкласти, що за рік або десять не втратити все? Ринку акцій в нас немає, депозити в банках можуть зникнути без попередження.
Я теж мріяв, ще рік тому, що накоплю баксів, потім обміняю їх на гривню, покладу на депозит  - і вийду достроково на пенсію. Але зараз бачу, що все йде до того, що доведеться ті бакси брати і тікати з ними світ за очі, як кацапи прийдуть.  sad
Але то вже виходить оффтоп про політику, так що мовчу.

  0

7,786 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-21 01:28:21)

Re: Следующий автомобиль

Тож не в бумажках тримати. Рідкість та потреба у використанні завжди ціниться!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,787

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Завтра, комусь в голову стукне, зроблять ліміт, на смію по одному житлу - а решта оподаткувати. + комунальними податками обкладуть? дай кому здавати буде?

Тут все просто, по-перше - ліміт на одну сім'ю вже є, але він діє у іншому випадку. А по суті - весь світ живе рентою з нерухомості. Різниця лише в тому, що в цивілізованому світі більщість населення живе в арендованому, або кредитному житлі, а у нас навпаки - більшість власники.

Стосовно податків - так, кругом їх платять і ми будемо платити. Це нормально.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-21 01:34:03[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

От тільки куди в нас можна так вкласти, що за рік або десять не втратити все?

В столиці з цим простіше. Новини, які доходять на периферію через ТВ і ЗМІ, формуються і обговорюються в столиці задовго до подій.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-21 01:37:14[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

зараз бачу, що все йде до того, що доведеться ті бакси брати і тікати з ними світ за очі, як кацапи прийдуть.

Дивлячись як прийдуть, якщо з миром, то може жити якось дадуть. Інакше повторимо 20-ий рік минулого сторіччя (5-ий і 14-ий ми вже повторили).

  0

7,788 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-21 02:14:11)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Різниця лише в тому, що в цивілізованому світі більщість населення живе в арендованому, або кредитному житлі, а у нас навпаки - більшість власники.

То що треба зробити? щоб було як в цивілізованому світі? "А то вобще припухли за миску рису робити не хочуть, та ще своє житло мають жах!!"

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,789

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

От бачите, я теж можу бути багатослівним занудою.

Зовсім ні, я так не вважаю. І за це респект! storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,790

Re: Следующий автомобиль

Ну, была семья, в семье был новый Логан 2013 и Матиз 2008. Этого хватало на то время и на ту семью полностью. В Одессу - Логан, в Хотяновку - Матиз. Содержать две ТАКИЕ машины мне не трудно.
Сейчас Матиз не продают, нужна поповозка. Логан я не продаю, нечем заменить. Каждый из бывших супругов купил себе квартиру (не без помощи, конечно)

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

7,791 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-21 11:25:48)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

а ваще тема конечно о фломастерах. кому какая нравится машина...

100% один фломастер, день малює і все, далі навіть в роті він не смачний. Інший пише та пише, а в роті смачний. І губки в кольорі. crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,792

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

слова "я теж" намекают Ларсен шо то ты многословный зануда

Ну я ж сказав що так не вважаю. wink А зануда хтось чи ні, це вже перехід на особистості. Я таким не займаюсь і мене це не цікавить.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,793 Відредаговано eglantier (2019-12-21 17:16:02)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Хотя коробас EDC7 - МОКРОЕ сцепление а EDC 6 - СУХОЕ. Делаем выводы

Это DSG сухие ломались (и до сих пор, вроде), а мокрые - надежные. EDC - принципиально другая коробка. У нее электро-механический привод, а не гидро-механический, как у DSG. Так что параллели здесь нет.
На ломучесть EDC еще никто пока не жаловался (если, конечно, не купил машину со скрученным пробегом).

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

7,794 Відредаговано alex.cver (2019-12-21 17:33:13)

Re: Следующий автомобиль

eglantier написав:

Это DSG сухие ломались (и до сих пор, вроде), а мокрые - надежные. EDC - принципиально другая коробка. У нее электро-механический привод, а не гидро-механический, как у DSG. Так что параллели здесь нет.
На ломучесть EDC еще никто пока не жаловался (если, конечно, не купил машину со скрученным пробегом).

Спасибо и это радует. Есть над чем подумать и что выбрать smile Все таки ВАГовский DSG (ДСГ - два сцепленья в год) напрягает своей дурной славой. То есть еcли выбирать между EDC6 и EDC7 - то 7 понадажнее будет чем 6 все равно ибо мокрое smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

7,795 Відредаговано eglantier (2019-12-21 18:35:11)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

То есть еcли выбирать между EDC6 и EDC7 - то 7 понадажнее будет чем 6 все равно ибо мокрое

Не факт. Проблемы возникают потому, что любое сцепрление, прежде, чем "сцепиться намертво" сначала проскальзывет. Представь себе 2 диска, когда один, вращающийся, прижимают к другому, неподвижному, и диск А начинает вращать диск Б. Усилие, с которым прижимаются диски, увеличивается постепенно, чтобы от резкого удара вся эта конструкция не сломалась. И вот пока диски прижаты не сильно, вращающийся диск елозит по неподвижному.

Сухое сцепление (как ни банально это звучит) сцепливается на сухую и может перегреваться усилиях. Мокрое сцепление (работает в масляной ванне) имеет меньшую вероятность перегрева. Но скольжение дольше, т.к. масло снижает трение. Т.е. в одном случае поднимается температура, а в другом диски дольше "шлифуют".

У Вага гидромеханический привод, способный развивать большие усилия, но не очень точно их дозирующий. От этого и ломается сухое ДСГ (зато на маломощных движках оно живет нормально). Электромеханический - наоборот, не такой сильный, зато точный. Он может снизить нагрев за счет своей точности.

Истина где-то посередине. И не понятно, лично мне, в каком ЕДЦ сцепа прослужит дольше. Проблему, которая есть у Ваг, создатели ЕДЦ (она же, Павер Шифт) обошли, и она не него не влияет.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

7,796

Re: Следующий автомобиль

eglantier написав:

Истина где-то посередине

На механічній звичайній коробці, коли підігнавши обороти можна швидко без пробуксовки зчепитись! Але і коли з ями в яму перевалюватись smile  коли перша довга acklad та терти.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,797

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Та я от сравниваю цены на Sportage и Каджар на ДТ и роботе. Каджар вроде бы чуть дешевле но не намного.
Каджар - 584 тыс дизель 1.5 + робот EDC 6
Sportage - 598 тыс дизель 1.6 +робот DCT 7.
Но весь прикол кроется в деталях. Начинаешь смотреть - у Спортяги база мега крутая.
У Каджара чтобы добавить поддержку Android Auto нужно доплатить внимание - 19 тыс грв и так там куда не плюнь.
Android Auto у Sportage идет даже в базе а не только во 2ой комплектации. У Каджара во 2 комплектации только появляется возможность доплатить и поставить ее за 19 тыс гривен smile Вот голый бубен Каджара в акции норм а все остальное - нифига не дешевле.

Хочу себе безключевой доступ:
Каджар - 561 200 в базе 2 комлпектации
Спортедж - 786 752  только в 4-5 комплектации
А это простите 10к зеленых.

  0

7,798 Відредаговано Александр007 (2019-12-22 17:20:52)

Re: Следующий автомобиль

AleksoR2005,
Рено жаба задушила.
Сделать хорошо.....
Куда не глянь у конкурентов лучше
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-22 17:48:27[/merge_posts_bbcode]

eglantier, Что то вы натворили с философией.
Проскальзывает однодисковое.
В двухдисковом.
Сцепление постоянно в зацепе кроме первой.
Две коробки в одной.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-22 17:48:55[/merge_posts_bbcode]

Переключение муфтой

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-22 17:52:42[/merge_posts_bbcode]

EDC
Наиболее подходящий для переключения передачи момент, определяется блоком управления. Передачи переключаются выключением одного диска сцепления и единовременным включением другого, крутящий момент в полной мере без разрывов передаётся на колёса. Renault заявляет, что скорость переключения передач составляет 0,26 секунды. Это происходит настолько быстро, что водитель не чувствует момент переключения, а ощущает только уверенное и плавное без рывков ускорение.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-22 17:55:18[/merge_posts_bbcode]

https://renault-doctor.com.ua/images/4-.jpg

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-22 18:00:11[/merge_posts_bbcode]

Муфт сцепления здесь две – каждая для своего ряда передач: четного и нечетного. Это позволяет данной коробке начиная разгон на первой уже держать включенной вторую и в нужный момент только разомкнуть одну муфту и сомкнуть вторую. Уменьшается время переключения и прерывание потока крутящего момента. Производит такие трансмиссии для Renault известная немецкая компания Getrag.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: eglantier1

7,799 Відредаговано AleksoR2005 (2019-12-22 18:23:44)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

AleksoR2005,
Рено жаба задушила.
Сделать хорошо.....
Куда не глянь у конкурентов лучше
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-22 17:48:27[/merge_posts_bbcode]

А что лучше, я не пойму - чем Каджар который дешевле на 10к чем Спортедж хуже его?
У меня сейчас головная боль в виде машины с кейлесом - хочется взять с ним.
По итогу:
1) Дастер ЕДС+1,5Д - единственное что смущает это безопасность.
2) Каптюр - приходите после мая 2020.
3) Меган - низкая губа.
4) Каджар - почему не он?

  0

7,800 Відредаговано Александр007 (2019-12-22 18:37:29)

Re: Следующий автомобиль

AleksoR2005,
Дастер безопаснее чем Логан и степвей.
8 или 10 подушек точно не помню.
Жена на Дастере ездит edc
Поставили подкрылки задние и Фаркоп
В нем даже ремни с преднатягом

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0