1

Re: Глохне двигун при запуску....

Cандеро 1.4 (2008). Після запуску (холодного)двигуна падають оберти і двигун глохне. При підгазовці вдається втримати оберти і все стабілізується. З прогрітим такого немає. Замінив РХХ. Проблема не вирішилась. Може в когось було схоже? Де шукати причину?

  0



2 Відредаговано igorsh88 (2024-01-12 19:31:35)

Re: Глохне двигун при запуску....

Привіт  empathy Схожого не було но шукав би причину в бензонасосі чи його фільтрі. Також, мона поміряти тиск в паливній рампі.

БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ
• Dacia Logan MCV 2011 1.6 16v К4М Laureate ГБО BRC
• Dacia Sandero 2009 1.6 MPI К7М Ambiance
  0
Спасибо сказали: vovic07911

3

Re: Глохне двигун при запуску....

Якщо є ELM, подивіться чи коректно працює датчик охолдж.рідини, якщо все ок - дивіться форсунки

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0
Спасибо сказали: vovic07911

4

Re: Глохне двигун при запуску....

Було схоже. Сдох бензонасос

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

5

Re: Глохне двигун при запуску....

vovic0791, ВАНГУЮ, где-то может быть дикий подсос

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

6 Відредаговано vicsoter (2024-01-21 12:12:26)

Re: Глохне двигун при запуску....

Logan 2008, двигун K7M 1.6 8v бензин. З настанням осені і холодів вилізла та сама проблема, часто на холодну запускалась обороти падали і глохла. Треба було підгазнути 3-4 рази і двигун виходив на свої прогрівочні обороти. Начитавшись багато інфи з тією ж проблемою і варіанти вирішення почав розбиратись. Та вся епопея тривала пів року, багато потраченого часу, лишніх грошей і в результаті непотрібних запчастин. Ну і поїхали...

1. Підсос повітря. Поширена проблема особливо звернути увагу на резинове кільце, яке стоїть між дросилем і впуским колектором, замінив - не помогло.
2. Закоксований сам дросель. Це попутньо треба глянути коли будете дивитись до пункту 1, заслонка була чистенька, на всякий випадок перемив - не помогло.
3. Регулятор холостого ходу. Замінив на новий - не помогло.
4. Котушка запалювання. Вона можна сказати лежить на клапаній кришці. Температура, вібрації і час в результаті дуже часто тріскає знизу і йде пробій, результат пропуски запалювання. Замінив - не помогло.
5. Як то кажуть, пішла корова най йде теля, махув свічки і дроти - не помогло.
6. Бензонасос. Міняв - не помогло.
7. Оскільки в мене стоїть ГБО, був варіант що десь пропукає газ в впускний колектор, відповідно забагато топлива і глохне. Перекривав вручну кран на балоні - не помогло.
8. Фільтр абсорбер. Стоїть справа за підкрилком. Є проблеми що не тримає клапан, відповідно пропускає випари бензини за ніч і маємо те що пункт 6. Заглушив абсорбер - не помогло.
9. Датчик температури. Був варіант що глючить. Замінив - не помогло.
10. Вже ніби всі варіанти перебрали. Авто добре їде, проблем не було в їзді тільки вось з холодним запуском. Дали варіант датчик положення колінвалу. Але потім відкинув. Авто ж добре їде і по місту і за містом. Не воно....
11. Лишав на ніч електрикам щоб зранку CLIP'ом всі датчики при запуску. Все ніби ок, але майстер рекомендував спробувати замінити датчик кисню він же верхній лямбда. Не мав якого підкинути, купляти не мав бажання ну і лишив старого.

Забив на проблему, постійно підгазовував, до ПОКИ... якось так історично склалось, натрапив на статтю на DRIVE2 по прошивці блока прошивкою від Паулюса. Плюси від прошивки краща динаміка їзди, з низів краще двигун їде, на трасі впевненіше себе почуває і бла-бла-бла. Скачав прошивку, купив кабель перешив. Результатом довольний. Хоча з першого разу не получилось, але розібрався все ок. Прошивку обрав під А-95 і під євро2, оскільки каталізатора вже давно немає. Все як автор описував все так є. Появився підрив, динаміка їзди бензин-газ не відчутно, коли кондюх включений їзда впевненіша. Самі плюси... І саме цікаво що проблема з запуском рішилась автоматично.

Результат, один пострілом вирішилось 2. Якось так...

  0
Спасибо сказали: vovic07911

7 Відредаговано Migen (2024-01-21 12:36:58)

Re: Глохне двигун при запуску....

vicsoter написав:

Оскільки в мене стоїть ГБО,

Вот тут проблема!!!
Пред прошивкой диагностику делали?
Прошивкой, наверняка, отключили верхний лямбдазонд. А смесь так и осталась на газе бедной. Готовимся к прогару клапанов. (Все сказанное - ИМХО)

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

8 Відредаговано vicsoter (2024-01-21 12:54:21)

Re: Глохне двигун при запуску....

Migen написав:
vicsoter написав:

Оскільки в мене стоїть ГБО,

Вот тут проблема!!!
Пред прошивкой диагностику делали?
Прошивкой, наверняка, отключили верхний лямбдазонд. А смесь так и осталась на газе бедной. Готовимся к прогару клапанов. (Все сказанное - ИМХО)

Повертаємось до Пункту 11. Діагностику робили... ГБО поставили 100тис км назад (зараз 280тис км) попереднім власником.  ГБО тут не проблема, скільки логанів і сандериків бачив, все стоїть гбо. І потім начишавшись форумів таки знашов, що є проблема з холодним запуском з цими ЕБУ під ЄВРО-3.
Авторові теми можу лише пробувати через все що я перейшов, єдине тиск топлива можна переміряти маномертом. Пробувати підсос повітря шукати між дросилем і колектором, ну і заглушити абсорбер.

  0
Спасибо сказали: vovic07911

9 Відредаговано Migen (2024-01-21 12:58:11)

Re: Глохне двигун при запуску....

vicsoter написав:

ГБО тут не проблема, скільки логанів і сандериків бачив, все стоїть гбо.

Если делали диагностику. Топливные коррекции при работе на газе какие были?

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

10 Відредаговано vicsoter (2024-01-21 13:12:49)

Re: Глохне двигун при запуску....

Migen написав:
vicsoter написав:

ГБО тут не проблема, скільки логанів і сандериків бачив, все стоїть гбо.

Если делали диагностику. Топливные коррекции при работе на газе какие были?

Чесно кажучи я не памятаю, це було рік назад. Електрик казав що все в нормі і при холодному запуску зауважень не було.

  0

11

Re: Глохне двигун при запуску....

В любом случае прошивка делается только на полностью исправном авто. В других случаях, это затычка от проблем в машине. Но это личное дело каждого. Ни на чем не настаиваю. Хозяин счастлив, вот и замечательно.
ИМХО.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

12

Re: Глохне двигун при запуску....

Migen написав:

В любом случае прошивка делается только на полностью исправном авто. В других случаях, это затычка от проблем в машине. Но это личное дело каждого. Ни на чем не настаиваю. Хозяин счастлив, вот и замечательно.
ИМХО.

Хозяин то я. І я сам ці всі речі досліджував, пробував, питав в майстрів і відповідно кидали вони кидали свої варіанти. Результат є і я дуже довольний...

  0

13

Re: Глохне двигун при запуску....

Попробуй когда плохо заводиться,снять разьем с датчика температур.Если завелось и газует сильно то вопрос в лямда зонде.Очень много случаев когда закисают контакт на разьеме.Прочистил и забувають про це.Ну можно и прошивку менять но уж больно радикально

  0