26

Re: О продуктах питания

Zevs написав:

потому что масло в компрессоре начинает густеть

А, ну может... А что , пожиже масло низзя залить? Или там как в машинах, в каждую климатическую зону свое масло?))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0



27

Re: О продуктах питания

Rothmanz написав:

Физику процесса понимаю, но не могу понять почему такие ограничения?

Ограничения на диапазон температур, в которых эксплуатируется холодильное оборудование накладывают свойства фреона и компрессорного масла.
Около 15-17 лет назад бытовые сплит-системы не могли использоваться для обогрева. Дорогие модели имели электроподогрев масла в компрессорах. Затем появились масла для фреоновых компрессоров, которые могут работать при отрицательных температурах (особенно пуск). Это привело к появлению режима обогрева в бытовых сплит-системах. Если у Вас старая сплит-система, то скорее всего в паспорте будет указана минимальная температура +5 С
Бытовые холодильники и морозильные шкафы почти всегда расположены в обогреваемом помещении. Производители просто не видят на рынке нишу, в которой можно продать достаточное количество морозильных шкафов для установки вне отапливаемых помещений.

Будьте внимательны к своим мыслям - они начало поступков. /Лаоцзы/
MCV 1,6+ГБО+ЭСП+БК+ЧТ (by _AlexSander_)
  0

28

Re: О продуктах питания

Rothmanz, фреон застывает, поэтому компрессор не может стартонуть.
В одноконтурных морозилках до -15 исп. другой фреон.
Холодильники ниже +10 не делают потому, что это никому не нужно -кто ж будет продукты замораживать? Но они прекрасно работают в холодных помещениях, проверено.
Ну а морозилку на балкон сам бог велел - существенная экономия зимой. И если балкон утеплен, то температура на нем ниже +10 не опускается. Если просто застеклен, то ниже нуля тоже не опускается. Так что никакого риска в холодильнике и морозилке на балконе нет.

  0

29

Re: О продуктах питания

Георгич написав:

до -15 окружающей температуры работают морозилки Либхер.

Либхер мне нравятся. Одни из лучших холодильников по эргономике. Но сейчас в стране их всего несколько моделей и почти все за 40 тыс грн. Да не люблю я мороз настолько  big_smile

Rothmanz написав:

Не могу понять, почему? Казалось бы легче заморозить, да и тепло отвести в холодном помещении проще

Как объясняют, на морозе надо решить проблему с маслом компрессора, с тем, чтобы фреон успевал переходить в газообразную форму и обратно, с правильною настройкой термодатчика. Короче производитель гарантирует работу агрегата согласно климатическому классу а это максимальная дельта +10+43. А то, что говорит Георгич, что работает холодильник и при более низкой температуре - да, какие-то работают, но при выходе за диапазон температуры все риски на себя берет уже хозяин холодильника.
Важно еще знать, что если холодильник с морозильником с одним компрессором и между контуром холодильной камеры и контуром морозильника нет  регулирующего клапана, тогда в таком холодильнике датчик стоит только в холодильной камере. Там есть усредненная настройка заморозки, относительно холодильной камеры. Естественно, если такой холодильник поставить в холод, температура в холодильной камере станет понижаться и компрессор буде включаться реже. Морозилка в такой ситуации разморозится

  0

30

Re: О продуктах питания

Немного о продуктах питания. Так повелось, что какого-то одного магазина нет. Приходится что-то покупать в Ашане, что-то в АТБ, Метро, Сильпо, Варусе. В Метро интересный выбор сыров с плесенью, неплохая витрина с морепродуктами. Там беру солод для черного хлеба, оливковое и рисовое масло. Рисовое классно для жарки. Метро классный тем, что много товаров представлены только в нем и нигде больше в моем городе.

  0

31 Відредаговано Сіренький (2021-06-22 23:53:41)

Re: О продуктах питания

Георгич написав:

К примеру оливье  и шуба наилучшие в Новусе. У Сильпо лучше селедка, скумбрия матиос.

чи то я відстав...чи щось пропустив... Олів'є намагаюся не їсти через варену ковбасу і майонез. Звісно виключно домашнє. Оселедець скумбрія зроблена вдома, або червона риба обрізки. Ціна десь 160/170 грн кг. Ще осінню з товстого в люблю також свою але від риби залежить, мулякою буває віддає. По мороженій рибі в моєму місті є безліч мафів . Купую там де серга і не залежуються.
Курятина також домашня, але іноді трапляється щось середнє між Рябою і т.п. і справжньою домашньою яку варити потрібно довго. Її купуємо виключно на супи.
Свинина або від тещі або від перевірених людей. Останніх стає дуже мало.
Гриби намагаюся лише сушені білі з Карпат до картоплі періодично або суп, підлива до макаронів. Макарони люблю дуже. Купую італійські з твердих сортів, малий нажаль більше любить картошку.
Закупаюся в основному АТБ. сільпо лише імпорт і акції. Ще благо поруч відкрився Треш.
З чим маю залежність то це сушена риба , сухарики чіпси. Якщо є вдома то обов'язково швидко з'їм,тому їх вдома ніколи і нема щоб не кортіло. Маю залежність до твердих сирів. Пліснява, Радомир, Моцарелла, Сулугуні.
Кетчуп чумак дитячий, гірчиця з АТБ з апельсином і буває зелена з васабі здається тієї ж марки. Торчин діжонська іноді Американська.
Мінералка Моршинська зелена, Миргородська лагідна, Поляна 8.
Горілки взагалі не п'ю. Вина лише Грузія або мускат Коблево, напівсолодкі. Люблю Кіндзмараулі. Сумую по Кримській Масандрі.
Пиво останні роки не заходить взагалі ні під що. Зараз останній рік Хюгарден або Корона.
Морозимо багато. Є атлант 1.95 з великою морозилкою і своїм компресором і Снайге морозилка 1.6м орієнтовно. В основному овочі і фрукти на кампоти.
Ковбаса і копченості з нового року практично зовсім ні. До того також дуже мало. Бренд ,," Маршалок" це місцеві. Дорожче від всіх але стабільно якісніше і свіже.
Проблеми з овочами. Мої вдома починають їх купувати і їсти зарано. В цьому році помідори зелено /червоні. Всі решта овочів намагаюсь купувати коли вони з'являються масово, наприклад як зараз полуниця 35-40грн домашня, а не 14 днів назад 80грн і кисла, без смаку зато червона.

Георгич написав:

вареники

найбільше люблю з домашім паштетом з печінки, м'яса, серця. Тісто завжди містить хлібопіч. Хліб найбільше "заварний" свій але щось лінуюся.
Айран люблю, кефір Галичина.
Олія переважно оливкова від 100грн 0.5 літра в лляна. До рисової напавно ще не доріс. )
Наче все  dntknw

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: Migen1

32

Re: О продуктах питания

Сіренький написав:

Олія переважно оливкова від 100грн 0.5 літра в лляна.

лляна олія у вас не встигає прогоркати?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

33

Re: О продуктах питания

floyd47, встигає але мені це заходить нормально.
З точки зору обміну речовин і шкідливості не знаю.
Знаю лише багато переваг.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

34 Відредаговано Георгич (2021-06-23 17:14:57)

Re: О продуктах питания

Сіренький написав:

чи то я відстав...чи щось пропустив... Олів'є намагаюся не їсти через варену ковбасу і майонез. Звісно виключно домашнє.

Оливье не из колбасы делают))) Хотя варианты возможны)))

Сіренький написав:

Оселедець скумбрія зроблена вдома, або червона риба обрізки.

Рыба и икра - только Эгерзунд, это топчик. Еще не плохо сельдевые и скумбрию солят в нек. магазинах Сильпо, в частности РиверМолл и Аркадия.

  0

35 Відредаговано Георгич (2021-06-23 17:15:25)

Re: О продуктах питания

Сіренький написав:

Ще осінню з товстого в люблю також свою але від риби залежить, мулякою буває віддає.

Речную рыбу - только днестровскую.

  0

36

Re: О продуктах питания

Сіренький написав:

Вина лише Грузія або мускат Коблево, напівсолодкі. Люблю Кіндзмараулі.

раджу переходити на сухі; рано чи пізно, а таки перейдете по стану здоров*я. то краще зара. але ж треба трохи часу, щоби втягнутися. я втягнувся давно, десь у 21-22 роки.

Сіренький написав:

товстого в люблю також свою але від риби залежить, мулякою буває віддає.

від річкової давненько вже відмовився, виключно морепродукти. але ж як іноді судачка захочеться... але втримуюсь... та й ціна на нього!

Сіренький написав:

Олів'є намагаюся не їсти через варену ковбасу і майонез.

взагалі то класичний рецепт--не з вареною ковбасою, а зі шматочками м*яса (свинини, здається). ну, то таке; смак--справа індивідуальна.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

37

Re: О продуктах питания

floyd47 написав:

раджу переходити на сухі; рано чи пізно, а таки перейдете по стану здоров*я. то краще зара. але ж треба трохи часу, щоби втягнутися. я втягнувся давно, десь у 21-22 роки.

можна детальніше?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

38

Re: О продуктах питания

Давайте поговорим о масле.
Собственно в этом году рейтинг след:
"Волошкове поле"
"Галичина"
"Здорово"
"Молокія"
"Полтавський смак"
"Попільнянське"
"Радимо"
"Чортків"
"Харківське"
Лично я за сметану и масло Молокия

  0

39 Відредаговано floyd47 (2021-06-23 21:09:32)

Re: О продуктах питания

Сіренький написав:

можна детальніше?

якщо просто озагальнити підхід до вина, то сухе--"найсправжніше" та найкорисніше. цукор псує та вбиває справжній смак вина та його цінність як лікувального продукту. ну, звісно, лікувального при споживанні десь до 100-120 мл (як на мене) за прийом на добу (хоча наукова нешкідлива доза ще менша). з вітчизняного продукту це (виключно червоні) Вілла-Крим (сапераві/каберне/мерло). від грузинського виробника це Мукузані (Телані Велі). але порівнювати ці два напої марно, бо Мукузані--просто шедевр від Телані Велі... шампанське -- виключно білий брют від грузинського виробника, бо червоне сухим ніхто не виробляє. раніше брав ахметівське (Крим, витримане 3 роки й більше, але останнім часом почав замічати, шо якість звичайного грузинського брюту нічим не поступається ахметівському, та й дешевше на 30-45 грн.
червоне у мене йде кожного дня в обід, особливо до жирного (свинина ошийок, грудинка чи макрель або кіжуч). ігристе йде зазвичай вже під вечір до фруктів або ягід (грейпфрут, персик, ананас, черешня, малина тощо) або до пліснявого сиру чи простого твердого (зазвичай літовський Джюгас), бо жирніі на кшталт пармезану зовсім не пасують до ігристого. до речі, плісняві сири (пеніцилінові, не білі м*які брі) дуже подобаються і без шампанського.
смачного!  coffee
/upload/iblock/571/20200920_111135.jpg

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

40

Re: О продуктах питания

floyd47 написав:

його цінність як лікувального продукту. ну, звісно, лікувального при споживанні десь до 100-120 мл (як на мене) за прийом на добу

Вино не є лікувальним продуктом ні в яких дозах. Цю дезу в минолому розповсюджували зацікавлені в продажах вин люди посилаючись на дослідження, хибність якого встановлена. На даний момент не існує об'єктивних досліджень які б вказували на користь від вживання вина.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

41 Відредаговано floyd47 (2021-06-23 21:57:53)

Re: О продуктах питания

Larsen написав:

Вино не є лікувальним продуктом ні в яких дозах.

вашу позицію з цього приводу я пам*ятаю, дякую!

Larsen написав:

Цю дезу в минолому розповсюджували зацікавлені в продажах вин люди

так, древні греки та римляни.  lol1
а беладонна--лікувальна чи отруйна? це питання--суто риторичне, бо усе, що ми вживаємо, одночасно є і отруйним, і лікувальним, тобто корисним. вся справа у дозах вживаного.
амінь!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

42 Відредаговано Larsen (2021-06-23 21:58:31)

Re: О продуктах питания

floyd47 написав:

вашу позицію з цього приводу я пам*ятаю, дякую!

Нічого не пропоную. Лише уточнюю що саме лікувального ефекту від вина нема, адже це дуже поширений міф в який багато хто досі вірить.
А вживати чи ні - сам собі вирішуй. Тим більше що в таких дозах і шкоди ніякої теж нема (нема досліджень які б це показали), ну і врешті решт, все вирішує бажання!  upp

floyd47 написав:

так, древні греки та римляни.

У греків з римлянами небуло ніяких досліджень. А вірили вони багато в яку маячню. Не думаю що вони можуть бути для тебе переконливими. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

43

Re: О продуктах питания

Георгич написав:

Давайте поговорим о масле.

К сожалению, инновации не остановить. К сожалению, потому что по моему мнению в молокопродуктах новые технологии уходят от натуральности. Но в Украине еще встречаются маленькие молокозаводы, которые просто не имеют денег на новые технологии, поэтому делают еще по старым лекалам. Вот их масло еще очень близко к тому, "смаку дитинства". Но их все меньше, технологии вытесняют старое малорентабельное

  0

44

Re: О продуктах питания

Larsen написав:

Лише уточнюю що саме лікувального ефекту від вина нема

Є і від вина і від пива й від будь-якого алкогольного продукту. Це може бути як лікувальний ефект так і шкідливий, все залежить від дози й того, хто його приймає. По-перше алкоголь в малій дозі може покращити реологічні якості крові а по-друге алкоголь може змінити психологічний стан людини й виступити психологічним розвантажувачем. Але одне але. Все це дуже індивідуально. І потрібно розуміти, що нема нешкідливих доз алкоголю на печінку, слизову органів травлення. Тому потрібно розуміти, з якими вадами алкоголю миритися можна а з якими ні.

  0

45

Re: О продуктах питания

RUNO, так, мається на увазі корисного в будь-якому випадку. В окремих випадках навіть ампутація корисна. wink
Хоча щодо психологічного ефекту таки напевно можна погодитись. Якщо у людини покращується настрій, то це вже користь.  upp

RUNO написав:

І потрібно розуміти, що нема нешкідливих доз алкоголю на печінку, слизову органів травлення.

Ну от, я це теж вже говорив, але не всі вірять...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

46 Відредаговано Георгич (2021-06-23 23:33:42)

Re: О продуктах питания

RUNO написав:

К сожалению, инновации не остановить. К сожалению, потому что по моему мнению в молокопродуктах новые технологии уходят от натуральности

нет, в молочке дело совсем не в инновациях и нью технологиях. Их попросту не существует. На моем счету несколько молокозаводов, знаю о чем говорю. Причина в другом и банальном.
С малыми молокозаводами тоже не все так просто, многие из них кормятся из яготинского цеха сухого молока.
Но есть и добросовестные, например КАГМА, знаю их владельцев, говорили, что пытались бодяжить, но не получалось.
В чем то уникальной я назвал бы белоцерковскую Белую линию. В целом их продукция лично мне не очень, имхо, но вот технология приготовления сметаны уникальна.

  0

47

Re: О продуктах питания

можливо, комусь буде цікаво. дуже стисло про сири з пліснявою.
До сирів з блакитною пліснявою відносяться:
-Рокфор. Його виготовляють з овечого молока, потім
відправляють на визрівання в спеціальні умови на три
місяці. Для проникнення цвілі усередину сиру в ньому
голками проробляють отвори. Так з'являються красиві сині
прожилки.
-Горгонзола. Цей італійський сир виробляють з коров'ячого
молока за технологією ідентичною рокфору, однак, термін
дозрівання становить чотири місяці.
-Дорблю — німецький сир, рецепт якого тримається в секреті.
На відміну від своїх «сирних» побратимів, має більш
ніжний, м'який смак.
-Данаблу — данська альтернатива рокфору, має більш солоний
присмак.
-Стилон — роблять з коров'ячого молока, термін витримки —
дев'ять тижнів.
  Penicillium roqueforti являє собою культуру цвілі,
використовувану для виробництва блакитних сирів. Класична
рецептура свідчить, що житній хліб залишали у печері на
півтора-два місяці і чекали поки він покриється спорами
грибів. Потім буханець подрібнювали і перетирали на
порошок, який в подальшому використовувався для
приготування сирного делікатесу.
    Penicillium camamberti або candidum — так називають
білу цвіль. На відміну від свого блакитного побратима ця
культура росте лише на зовнішній поверхні сирної головки,
не проникаючи всередину. Види сирів з "білим пушком":
-Брі.
-Камамбер виготовляють його з коров'ячого молока в період
з вересня по травень. Цей сир відрізняється вершково-
грибним присмаком.
-Нешатель відрізняє наявність щільної сухої сирної
скоринки, покритої світлим пліснявим нальотом і гостро-
грибним смаком.
-Пикодон виробляють з козячого молока, за рахунок чого він
має солодко-солоний смаковий відтінок з деякою часткою
кислинки.
дієтологи не радять змішувати в одному прийомі їжі сири з білою та зеленою пліснявою,
бо вони одне з одним "не товаришують". отже, це не піде на користь нашому організмові.
смачного!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

48 Відредаговано Георгич (2021-06-24 10:51:52)

Re: О продуктах питания

Сіренький написав:

Сумую по Кримській Масандрі.

На массандре я тоже внедрил пару проектов в нулевых годах. Знаю их главных специалистов, технологов. Проблема их вин в том, что очень много фальсификата.
Вот пример Черный доктор https://winestyle.com.ua/products/Massa … octor.html
Черный доктор производила Солнечная долина. Массандра его не делала. При янеке Солнечная долина вошла в Массандру, но и тогда это вино не производилось, хотя в торговых сетях всегда присутствует))).
В завис. от региона и торговой сети фальсификата Массандры было от 20 до 80%.
Я пил их вина прямо на заводе - ничче. Но в Крыму есть гораздо лучше вина - новосветовское розовое игристое. Продавалось в 2 точках - прямо на заводе на розлив, и 2 точка ближе к пляжу. Вот его мы и пили - в Новый Свет заезжали почти каждый сезон, и всегда вез его домой. Это реально вестчь! Для желудка шо доктор прописал.
Этот завод тоже прибрали донецкие. Как и легендарную новосветовскую Голубую бухту. С тех пор я там не был.

  0
Спасибо сказали: Сіренький1

49

Re: О продуктах питания

Георгич написав:

Причина в другом и банальном

В чем?
Расскажи что ты знаешь о твердых сырах. Может какие  производственные нюансы влияют на качество. Я не знаю ни один украинский сыр, который был бы всегда стабильно одинаков по вкусу. Ниче-ниче и бац, какая-то лажа.

  0

50

Re: О продуктах питания

RUNO написав:

украинский сыр, который был бы всегда стабильно одинаков по вкусу.

Гранде від Комо (так було, коли я його купував, але то вже--історія).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0