2,801

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, і нафіг нікому не здалася та самоізоляція.... і не треба нам ніяких карантинів...  facepalm
Треба самоізолюватися настільки наскільки це можливо. Особливо для людей в групі ризику. Не можна в цій ситуації покладатись на інших. За своє здоров'я і життя кожен відповідає сам. Ну і за своїх дітей і підопічних теж...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



2,802 Відредаговано Larsen (2020-10-01 14:50:56)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

получит коллективный иммунитет - это все равно не исключает того что тебя и потом не достанет этот вирус

Ну, ніщо в цьому житті не виключає нічого. Однак якщо буде колективний імунітет то не буде епідемії. А якщо не буде епідемії то ймовірність зараження буде десь на рівні ймовірності загинути переходячи вулицю на зелене світло, або від удару блискавки. Тому тоді вже самоізолюватись не буде особливого сенсу. Ковід не єдина хвороба яка може вбити. Але зараз він вимагає особливої уваги саме тому що ймовірність зараження дуже висока.
Тому ти правильно кажеш, вся ця епопея закінчиться тоді коли буде колективний імунітет і скінчиться епідемія. А це може бути досягнуто масовою вакцинацією (причому не обов'язково всіх), якимись ефективними засобами що зупиняють його поширення, еволюцією віруса в безпечну форму, або всім цим разом. Як би там не було, епідемія закінчиться. Питання лише часу. Ця хвороба не настільки смертельна щоб становити загрозу суспільству. Однак вона небезпечна для конкретних індивідів, особливо в групі ризику.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,803

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

ты готов вакцинироваться если будут вакцины? мне интересно

Не знаю. Я ж не знаю яка та вакцина буде і всіх інших обставин.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,804

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

То ли у нас прорыв в области тестирования, то ли ситуация ухудшается маленько...
Соблюдаем. У мну спец крючок для маски в машине  crazy
/upload/iblock/5f0/UA_Cov_2020_10_01.jpg

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

2,805

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Как устроен рынок тестов на COVID-19 и кто на них зарабатываетhttps://biz.liga.net/all/fmcg/article/k … rabatyvaet

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

2,806

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

но бумажки на прививки нам передают например. всей семье

Приятно удивлен, что еще так где-то делают на участках и на предприятиях.

Yanus написав:

ты готов вакцинироваться если будут вакцины?

Если будет вакцина, которая прошла все стадии клинических испытаний и доказана её эффективность и приемлемый уровень побочек, то однозначно прививаться буду. Но перед этим сдам тест на антитела. При их высоком титре смысла в прививке нет

Yanus написав:

больницы будут заполнены и новый год веселый и счастливый обеспечен!

Уже понятно, что Украина заходит в первую настоящую волну коронавируса. А так как у нас народ не пуганный, волна будет как в Бразилии - одна и с 9-м валом. Больницы будут переполнены. Может из-за этого народ начнет возмущаться такой медициной. Может как-то это повлияет на протестное движение, на политические расклады. Может коронавирус обострит другие проблемы в стране. Не знаю.
Но обращаю внимание, что в Украине эпидемиологический порог превышается каждую зиму. В лютые эпидемии эпидпорог может быть превышен в несколько раз. Так вот если никакие другие инфекции не забьют коронавирус и он будет основным в популяции и причиной превышения эпидпорога, то спустя 2,5 месяца после превышения эпидпорога у страны уже может быть выработан коллективный иммунитет. Если же за счет карантинных мер будут сбивать эпидемию, то волна эпидемии будет не пиковой а более пологой, значит в таком случае высока вероятность, что к началу или концу марта уже страна пройдет эпопею с коронавирусом.

  0

2,807

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, дружина схоже принесла.
Сьогодні третій день її простуди, легкий кашель був, зараз нема, трохи паршить горло ломота і слабкість.
Вранці остаточно втратила нюх і смак.
Вчора скаржилася але не так. Нежиті немає.
Дільнична поки сказала лишатися вдома .

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,808

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

дружина схоже принесла

Одужання!
А дільнича якесь лікування призначила? Тести?

  0

2,809

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Тест тільки ПЛР бажано, зайвих 1800 нема.
По статистиці такі нікуди напевно не попадають аж до госпіталізації.
Вірогідність ковіду напевно 95%. У них спалах на роботі, із 13ти 8 з симптомами. Троє без смаку і запаху, важких випадків поки нема як і температури.

Лікування поки ні, там є свої нюанси.
Одна приймає антибіотики.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,810

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

остаточно втратила нюх і смак

Корона 100%. Сам такой  sjuk

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

2,811 Відредаговано Don Kortes (2020-10-01 22:05:26)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Олена Монова
1 ч.  ·
Прочитала, що за весь час карантину з ковідного фонду не було витрачено жодної копійки на апарати ШВЛ.
Я, звісно, не мала жодних ілюзій стосовно того міцелію, що зветься в нас владою, але ж йбнврт.
Ну хоч би шланг купили окремо (1 шт) чи кальосіко.
Ну і  можна  знову спробувати напарити бюджету і перестрашеним громадянам оту хуйню на пердячій тязі з педалькою, Новічьок чи то пак Новатор, з якої вже рже весь інтернет, а реаніматологи при одній тільки згадці голосно матюкаються і  харкають прямо в педальку.
Карочі з фонду на сьогодні вже потягли 25 мільярдів гривень, з них на на медичне обладнання і засоби індивідуального захисту 289 мільйонів. Такіє дєла

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

2,812

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Migen написав:

Корона 100%. Сам такой  sjuk

Держись! Как протекает борьба?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

2,813

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

В Швеции, не вводившей строгий карантин весной, уровень заболеваемости коронавирусом значительно ниже, чем в других европейских странах. За последние сутки в этой стране ни один человек не скончался от COVID-19.
В значительной степени, причиной того, что противоречивая стратегия Швеции в сдерживании вируса сработала является даже не то, какие решения принимало правительство страны, а как эти решения выполняло население.
Будь то в транспорте, школах, торговых центрах или на улице, маску носят только иностранцы или некоторые пожилые люди.
Фактически, месседж с самого начала эпидемии всегда был одним и тем же: оставайтесь дома при малейшем симптоме, мойте руки, соблюдайте дистанцию, работайте из дома, избегайте общественного транспорта, и особое указание для тех, кто старше 70 лет: самоизолируйтесь.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

2,814

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

Вірогідність ковіду напевно 95%

Вважаючи, що пропав смак та нюх - це дуже точна ознака ковіду в сьогоднішніх реаліях. Якщо температури нема в перші дні, то подальший перебіг хвороби не повинен ускладнитись. Хоча напевне сказати нічого не можна. Бажано, щоб була можливість міряти рівень кисню у крові. Ну а так прохолодне вологе повітря, багато рідини, вітамін Д й оптимістичний настрій.

До речі, я декілька разів то там то там чув, що люди приймали алкоголь й потім мали легкий перебіг хвороби. Навіть на це питання відповідав Комаровський, який ніяк не проти 150 грамів якісної водки й гарний настрій, ніж хвилювання. А тут ще недавно теж почув, що сабантуй на роботі, один не пив, захворів ковідом. Потім ще один сабантуй, двоє не пили алкоголь та захворіли ковідом. Я вже не знаю що й думати. Можливо люди хочуть в це вірити. Але якщо віра допомагає покращити психологічний стан, то чому ні. Хоча з алкоголем повинна бути міра. Грам 100-150 дійсно зменшує ризик інфарктів та інсультів, бо незначні дози зменшують ризик появи тромбів. Але великі дози алкоголю навпаки ризик появи тромбів збільшують. Ковід збільшує ризик появи тромбів, отже потрібно правильно розглядати можливість прийому алкоголю при ковіді

  0

2,815

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Migen написав:
Сіренький написав:

остаточно втратила нюх і смак

Корона 100%. Сам такой  sjuk

Шо ? Попал ?

  0

2,816

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

якщо віра допомагає покращити психологічний стан, то чому ні.

Хоча б тому що алкоголь послаблює імунітет...

RUNO написав:

Грам 100-150 дійсно зменшує ризик інфарктів та інсультів, бо незначні дози зменшують ризик появи тромбів.

Звідки це? Є наукові дослідження які це підтверджують?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,817

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Don Kortes написав:

жодної копійки на апарати ШВЛ

Як показує досвід інших країн, ШВЛ не дає великого результату. З 10 хворих на ШВЛ вижива 1. Набагато корисніше тримати хворого на кисні доки є можливість. Отже влада повинна була робити все, щоб оснастити лікарні киснем, апаратами для кисневого дихання, закупити медпрепарати, які довели свою ефективність або навіть купити ліцензію у фармкомпаній та налагодити виробництво генериків цих препаратів в Україні. Але влада робить свої справи а народу посміхається та махає руками.
Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем парни.

  0
Спасибо сказали: Don Kortes2

2,818

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

Є наукові дослідження які це підтверджують?

Звичайно е. Але шукай сам.

  0

2,819

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

Звичайно е. Але шукай сам.

Значить нема. Я раніше шукав, нічого не знайшов крім всіляких пліток і псевдонаукових вигадок. Власне тому і питаю, може в тебе є щось достовірне...  dntknw

PS Якщо ти висуваєш якесь твердження, саме ти повинен його підтверджувати.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,820 Відредаговано RUNO (2020-10-02 00:01:32)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

Значить нема

А тобі списком подати?  big_smile  Ти думаєш тобі в інтернеті будуть викладати наукові роботи? Ні, ти звичайно можеш зайти на сайти університетів світу й заплатити гроші за те, щоб почитати наукові роботи вчених. Чи ти хочеш, щоб я витрачав свій час на те, щоб тебе переконати? Час це гроші. Плати за мій час -  я тобі пошукаю. А інакше сам. От подобається мені твій стиль - докажи мені або ти брехун. Я дав інформацію, хто хоче, використає її. Іншим вона не потрібна. Просто проходь мимо   wink

  0
Спасибо сказали: lukis, Сіренький3

2,821

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Рекомендую на 7 день болезни сделать КТ грудной клетки.
Пневмония может проходить безсимптоно.
Из своего опыта говорю.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

2,822 Відредаговано Larsen (2020-10-02 08:18:25)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, знову купа поржніх слів, без будь-яких підтверджень. facepalm
Ти взагалі знаєш що не існує ніякої нешкідливої дози алкоголю? Ти знаєш що алкоголь у будь-яких дозах шкідливий для організму? Ти розумієш що твої рекомендації щодо вживання алкоголю хтось може сприйняти в серйоз, і тим самим завдати зайвої шкоди своєму організму? І ти хочеш щоб я проходив повз? Ні, це проходити повз пораду вживання алкоголю треба всім, кому не байдуже їхнє здоров'я!

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,823

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen, вопрос серьезный , а как же лекарства и лекарственные настойки - они ведь на спирту ?!

  0

2,824

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Migen, який день, як самопочуття , лікування якесь назначали?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

2,825

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

az74, сяся, Сіренький,
Докладываю. Три дня была температура 37,1-37,6. Сильная головная боль. Боль в глазах, во всех мышцах спины, туловища, ног, недающая возможности лежать. Дикая слабость. Потом падение температуры до 36,0. На 5-й день заметил отсутствие запахов. Лечение только симптоматическое, т.е. никакого. Парацетамол снимает головную боль, но и снижает температуру, а до 38 ее снижать не рекомендовано. Поэтому старался не принимать. Сегодня 7-й день , слабость еще большая.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: Сіренький, сяся, anry77, Svetlov5