101

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

Ви ж просили допомоги у виборі МАШИНИ!...

Правильно! А Тигуан за 10 куе - это НЕ машина! Это - лохотрон!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Grey, alex.cver2



102

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Машини, зроблені інженерами, для людей, щоб їздити.

Логан та його родичі на спільній тележці (бо платформою то назвати занадто голосно буде) зроблені як раз маркетолохами, які ставили інженерам одну-єдину задачу - ТОТАЛЬНА економія на всьому!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-24 12:42:37[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Правильно! А Тигуан за 10 куе - это НЕ машина! Это - лохотрон!

Ну за 10 может и лохотрон, но от 12 - уже можно смотреть, например, полностью "вылеченный" из США.

Кому не нравятся битки - на риа есть варианты в диапазоне 10-11 и у нас (от 2012 года) - Пыж 3008, кашкай, каптюр, Джук (для жены же ищем?). Я убежден, что это все будет лучше, чем детище дачии

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0
Спасибо сказали: Георгич1

103 Відредаговано Grey (2020-02-24 12:55:18)

Re: Куплю Duster

В Логанах майже нічого "маркетологічного" нема. Це суто практичні машини. Були. Але й вони теж вже вироджуються в той одноразовий непотріб.
Тому я й настроєний взяти останнього нормального Степвея, бо таких вже нема, і напевно вже не буде. А потім куплю якусь електричку, після Степвея. Коли електрички трохи еволюціонують.
Хоча, може бути таке, що електрички минуть стадію розвитку, і перейдуть відразу в технологічний декаденс. Бо це модна зараз тенденція в світі.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-24 11:53:41[/merge_posts_bbcode]

Xabr написав:

Я убежден, что это все будет лучше, чем детище дачии

Друже Xabr, мені здається, що змінивши нормальну машину Логан (новий) на одноразовий ФВ (мабуть БУ, та ще й дизельний  facepalm  dash1), Ви підсвідомо розумієте свою помилку. Але визнавати цього не хочете навіть самі собі, тому так вперто бакланите Логани і вихваляєте ФВ. Щоб переконати оточуючих і себе, що Ви не лоханулися.
empathy

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

104 Відредаговано Xabr (2020-02-24 13:28:17)

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Друже Xabr, мені здається, що змінивши нормальну машину Логан (новий) на одноразовий ФВ (мабуть БУ, та ще й дизельний    ), Ви підсвідомо розумієте свою помилку. Але визнавати цього не хочете навіть самі собі, тому так вперто бакланите Логани і вихваляєте ФВ. Щоб переконати оточуючих і себе, що Ви не лоханулися.

Все строго навпаки! Помилкою була дачія!
1. На новому логані я за майже 5 років проїхав 45ткм. Останній рік був таким, що сідаючи до авто хотілось блювати, дивлячись на її інтер'єр та органи керування. Пересів на нову Лачетті і довгооо гриз лікті з думкою "чому я не купив її свого часу замісь логана?" В 2008 р ціна на базовий лачік була майже такою ж як топовий логан
2. ФВ купив новим в салоні і шукав саме дизель. За 2.5 роки проїхав на ньому вже більше, ніж на логані. Сідаючи в машину реально кайфую від всього. Тільки з ФВ стало ясно, якою саме має бути авто. А технічні рішення просто заставляють знімати капелюха перед німецькими інженерами.

До речі, єдине авто, на якому було соромно кудись під'їхати, чи відповісти на питання друзів/знайомих "на чому їздиш?" - був саме Логан! ))
Я вихваляю не ФВ, а будь-який нормальний автобренд! А логан, так, бакланю. Бо є за що. І цих "що" там дууууже багато!

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0
Спасибо сказали: Георгич1

105 Відредаговано Grey (2020-02-24 13:39:08)

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

2. ФВ купив новим в салоні. За 2.5 роки проїхав на ньому вже більше, ніж на логані. Сідаючи в машину реально кайфую від всього. Тільки з ФВ стало ясно, якою саме має бути авто. А технічні рішення просто заставляють знімати капелюха перед німецькими інженерами.

Ну, ясно, якщо новий, то можна й одноразового брати. Вам вистачить. А потім спхнете його якомусь лоху.  smoke
Я можливо б теж купив би нову якусь тарантайку, якби бачив у цьому сенс. Але з пробігом менше 10 ткм на рік сенсу в цьому немає.
На своїй машині я проїжджаю понад 40 ткм на рік різноманітними дорогами, а деколи й без доріг, тому купував нову, але не німецьку.  big_smile

Якби ви їздили, а не час від часу каталися б, то менше звертали б увагу на статусність та умовний "комфорт" машини, а більше на практичність та ресурсність.
В людей різні потреби, можливості і сприйняття прекрасного.  smile  Тому прошу не нав"язувати свою думку, в моїх очах хибну, стосовно вибору мною машини.

Дякую!

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0
Спасибо сказали: Vitafresh1

106

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

Кому не нравятся битки - на риа есть варианты в диапазоне 10-11 и у нас (от 2012 года) - Пыж 3008, кашкай, каптюр, Джук (для жены же ищем?). Я убежден, что это все будет лучше, чем детище дачии

Особенно по цене обслуживания...
Автомобиль купить это одно дело, а его же еще содержать надо!
И по ценам на запчасти мне лучше чинить Логан, чем Тигуан/Кашкай/3008! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Grey, сяся, alex.cver3

107

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

було соромно

Ось вона справжня причина... vissla lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Grey, alex.cver2

108 Відредаговано Evgenий (2020-02-24 14:02:43)

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

чи відповісти на питання друзів/знайомих "на чому їздиш?"

комплекс.Не? Или по статусу положено? smile
Клиент у нас был. На крузак 200 купил себе красивые диски. Приехал с просьбой заменить на идентичные оригинальным. По причине, что друзья его засмеяли, потому как диски обязаны быть оригинальными.
А если американцев покупают, но в некоторых кругах говорят: что, на нормальную машину денег не хватило? smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Grey1

109 Відредаговано Vader (2020-02-24 14:27:29)

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

До речі, єдине авто, на якому було соромно кудись під'їхати, чи відповісти на питання друзів/знайомих "на чому їздиш?" - був саме Логан!

Не ображайтеся, але тут справа не в Логані, а в вашій голові. Ци ви самі собі придумали проблему.

От я, наприклад, взагалі не розумію, як може бути соромно за авто, яке сам вибрав і купив на чесно зароблені гроші. От якби я її вкрав - тоді, дійсно, мені було б соромно. А якщо хтось, дивлячись на моє авто, буде крутити носом и казати "фу, пазор, не пацанская тачила" - то нехай іде лісом. Я авто купляв для себе, а не для друзів чи знайомих. Якщо їм вона не подобається - хай дадуть мені грошей на Мерседес.  smile

P.S. В першого Логана чудовий салон та передня панель. Вони не впадають у вічі і нічим не відволікають від керування.

  0
Спасибо сказали: Grey, Engineer, Vitafresh3

110

Re: Куплю Duster

Vader написав:

От я, наприклад, взагалі не розумію, як може бути соромно за авто, яке сам вибрав і купив на чесно зароблені гроші.

Я, даже когда на Таврии ездил - тоже самое говорил всем!
На что были деньги - то и купил! Кому-то не нравится - можете подарить мне что-то получше! )))
Всегда найдётся тот, кто даже новый Тигуан/Кашкай/3008 назовёт "корыто для лохов" и что дальше? )))

Vader написав:

P.S. В першого Логана чудовий салон та передня панель.

Ну, а тут, я категорически не согласен! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

111

Re: Куплю Duster

Aprox написав:
Vader написав:

P.S. В першого Логана чудовий салон та передня панель.

Ну, а тут, я категорически не согласен! ))

Имея возможность постоянно использовать/сравнивать первый-второй smile
Скажу, что второй гораздо лучше, но ещё есть куда улучшать и улучшать.
Всё это конечно личное мнение...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0
Спасибо сказали: сяся1

112

Re: Куплю Duster

Bob3000 написав:

Имея возможность постоянно использовать/сравнивать первый-второй smile
Скажу, что второй гораздо лучше, но ещё есть куда улучшать и улучшать.
Всё это конечно личное мнение...

Я ж о чём! То что оно было функционально за свои деньги - это да, но на счёт "чудовий салон та передня панель" - извините...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

113

Re: Куплю Duster

Думаю, тут уже вкус фломастеров. Многим нравится, когда на приборке и центральной консоли всё по-багатому - много блестяшек, разных диодиков, ламочек и прочих красивостей. Типа, добавляет радости от владения машиной.

А вот я люблю, когда панель незаметна. В 90-е так делали - и машины были лучше. А теперь куда ни сядь - ну прям космолёт из фантастического фильма, аж в глазах рябит smile Хотя во время езды смотреть нужно не на красоту внутри, а на дорогу.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-24 15:28:31[/merge_posts_bbcode]

Единственная моя претензия к салону в Логане - это подстаканники, сделанные непонятно под какие ёмкости. Под бумажные стаканчики, наверное. Хотя правильнее было делать под стандартные пластиковые бутылки.
А, и еще на складывании спинки заднего сиденья зря сэкономили.

  0
Спасибо сказали: Grey, floyd472

114

Re: Куплю Duster

Vader написав:

Думаю, тут уже вкус фломастеров. Многим нравится, когда на приборке и центральной консоли всё по-багатому - много блестяшек, разных диодиков, ламочек и прочих красивостей. Типа, добавляет радости от владения машиной.

А вот я люблю, когда панель незаметна. В 90-е так делали - и машины были лучше. А теперь куда ни сядь - ну прям космолёт из фантастического фильма, аж в глазах рябит smile Хотя во время езды смотреть нужно не на красоту внутри, а на дорогу.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-24 15:28:31[/merge_posts_bbcode]

Единственная моя претензия к салону в Логане - это подстаканники, сделанные непонятно под какие ёмкости. Под бумажные стаканчики, наверное. Хотя правильнее было делать под стандартные пластиковые бутылки.
А, и еще на складывании спинки заднего сиденья зря сэкономили.

Солідарєн!  coffee

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

115

Re: Куплю Duster

Я тут не в тему, но все-таки, что там со Степвеем? Вы хозяйке звонили?

Renault Sandero Stepway 2013, 1.6 база+БК
  0

116

Re: Куплю Duster

Sanches написав:

Я тут не в тему, но все-таки, что там со Степвеем? Вы хозяйке звонили?

З власницею поки-що нема зв"язку. Чекаю, поки з"явиться.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

117

Re: Куплю Duster

Grey написав:

І шо би ето значіло?.. 

ціни бачив? Навіть з розмитненням  цікаво

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

118 Відредаговано Grey (2020-02-25 00:16:52)

Re: Куплю Duster

Don Kortes написав:
Grey написав:

І шо би ето значіло?.. 

ціни бачив? Навіть з розмитненням  цікаво

А-а-а... ось ти про що.
1. Рулєтка. Якщо щось, то потім навіть морду набити не буде кому.  dntknw
В моєму колі спілкування немає позитивних прикладів, коли "гонщики" не наєб...ли. Скажу навіть трохи більше - один тіпок в моїй родині саме цим і промишляє. І говорить на родинних посиденьках, як воно є. І я у нього машину не замовляю.
2. Самому їхати по машину ТУДИ, тупо лєнь. І безперспективно. Друг, старий і вірний, якось недавно пригнав собі машину. Сам, але їздив туди зі знайомими "гонщиками". Суть коротко: все нормальне навіть не доходить до публікації. Ну а шрот - для всіх.

Короче, не переконуйте. Я вже переконаний.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-24 23:19:11[/merge_posts_bbcode]

Вопрос не по темі: а чого це Дядько Федір у всіх забанений? Був же ж нормальним хлопакою колись?..

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

119 Відредаговано floyd47 (2020-02-25 01:23:37)

Re: Куплю Duster

Grey написав:

а чого це Дядько Федір у всіх забанений? Був же ж нормальним хлопакою колись?..

життя зіпсувало людину. так саме, як і всіх нас... smoke

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

120

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Вопрос не по темі: а чого це Дядько Федір у всіх забанений? Був же ж нормальним хлопакою колись?..

Я эти сказочные времена, видимо, не застал...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

121

Re: Куплю Duster

Ну всьо, купив! Приймаю вітання.  kapitulation
big_smile

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Сарданапал, alex.cver3

122

Re: Куплю Duster

Grey, вітаю! Нехай вірно служить, ніколи не підводить, і приносить тільки задоволення!  upp  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Grey1

123

Re: Куплю Duster

Grey, вітаю! А більш детальна інформація буде?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Grey1

124

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Ну всьо, купив! Приймаю вітання.  kapitulation
big_smile

А что купили то?

Renault Sandero Stepway 2013, 1.6 база+БК
  0

125 Відредаговано Grey (2020-02-25 23:57:45)

Re: Куплю Duster

Останній раз я на Логані за кермом їхав 8 чи 9 років тому, коли продав свого.  grater  А сьогодні поки переганяв Степвея з Чернівців до Львова, мало сльозу не пустив.  lol1  Яка ж у Логанів пздта підвіска! Я б навіть сказав, не побоюся цього слова - оху...тєльна!  upp  Чотко збита, тримається купи, пружна! А не ото шо січас.
Хто знає, що таке Франківська об'їзна, той знає! А я її пролетів сьогодні на одному подиху, не збавляючи темпу! Не гірше ніж на своєму бобіку. І це на передніх стійках від простої Сандери.  shok  upp

Ладно, тему можна закривати!
Всім дякую!
storstark  alc


Пи.Си. Відкрию борт. журнал. Ще поговоримо.  smile
І вопрос Дядька Хведора ще не закрит.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-25 22:22:50[/merge_posts_bbcode]

Sanches написав:

А что купили то?

Так Степвея ж.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-02-25 22:24:24[/merge_posts_bbcode]

jasonua написав:

Grey, вітаю! А більш детальна інформація буде?

Буде, в борт. журналі вже.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0