1

Тема: Куплю Duster

Вітаю, друзі!

Тема не зовсім про Логан, перепрошую.  smile  Але близька.

Коротше, шукаю Дастера, повний привід і бензиновий. Якщо хтось має такого на прикметі - маякніть.

Дякую!

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0



2

Re: Куплю Duster

Чому не з Європи? І дешевше і наших доріг не бачила.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3

Re: Куплю Duster

OKurylyshyn написав:

Чому не з Європи? І дешевше і наших доріг не бачила.

Та... нема таких "гонщиків", яким би я довіряв. Все що привозили - мало приховані недоліки, про які ті 3,14-дараси знали, але не сказали. То ж шукаю "клубну" машину.

Ще забув сказати в попередньому повідомленні - потрібна машинка з автоматом. Щоб дружина могла їздити.  smile

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

4

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Та... нема таких "гонщиків", яким би я довіряв.

можу дати свого, вже 4 машини в родину пригнав, машина везеться під клієнта, все обговорюєте, домовляєтесь і він починає шукати. скидує посилання де видно і стан і пробіг. гнав не тільки мені, але і двом співробітникам, і навіть двом людям з нашого форума, всі залишились задоволені вроді.
коротше, якщо цікаво набирай все розкажу.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Grey, Don Kortes2

5

Re: Куплю Duster

Хлопці, я тут трохи передумав...  smile  Мабуть краще замість Дастера, я б купив Степвея з АКПП. Щоб дружина могла їздити. smile
Але нічого не знаю про надійність реношних "автоматів", що ставлять на Степвеї. Якщо хтось має свій досвід, чи чув мо щось - поділіться.

Дякую!

Пи.Си. Не знайшов на форумі теми про АКПП...  hmm

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

6 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-18 20:30:32)

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Але нічого не знаю про надійність реношних "автоматів", що ставлять на Степвеї. Якщо хтось має свій досвід, чи чув мо щось - поділіться.

Робот однодисковий ГОВНО! А класичний автомат, багато пишуть про ламучість, це про старі. На нові сандеро/логан тільки говені однодискові ставлять. Тому нема сандеро/логана на АКПП. дастер/каптур на двухдисковому роботі, напевно саме доступніше із АКПП. У рено.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Grey1

7

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Хлопці, я тут трохи передумав... 

краще би ви передумали електронну пошту на московії тримати.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

8

Re: Куплю Duster

Grey, в этой теме ответы на все ваши вопросы
https://www.logan.in.ua/forum/topic1885 … hroad.html

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Grey2

9 Відредаговано Александр007 (2020-02-18 21:17:13)

Re: Куплю Duster

Grey,
Владели степвей с робот однодисковый.
Пришлось избавиться,
Да он дешевле , но лучше взять другое иначе попандос.

Надёжно только с двухдисковым это Дастер, каджар или Меган.

Или другие авто с классическим АКПП айсин.

Был еще поло седан с акпп это из недорогих

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: Grey1

10 Відредаговано Grey (2020-02-19 14:14:07)

Re: Куплю Duster

floyd47 написав:
Grey написав:

Хлопці, я тут трохи передумав... 

краще би ви передумали електронну пошту на московії тримати.

У мене пошта вже давно-давно на ГМайлі.  smile  Не панікуйте.  storstark
Просто я коли продав свого Логана, то давно не заходив на форум.
Зараз зміню тут в настройках пошту.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-19 13:10:04[/merge_posts_bbcode]
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-19 13:13:23[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:
Grey написав:

Але нічого не знаю про надійність реношних "автоматів", що ставлять на Степвеї. Якщо хтось має свій досвід, чи чув мо щось - поділіться.

Робот однодисковий ГОВНО! А класичний автомат, багато пишуть про ламучість, це про старі. На нові сандеро/логан тільки говені однодискові ставлять. Тому нема сандеро/логана на АКПП. дастер/каптур на двухдисковому роботі, напевно саме доступніше із АКПП. У рено.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-19 13:14:18[/merge_posts_bbcode]

Александр007 написав:

Grey,
Владели степвей с робот однодисковый.
Пришлось избавиться,
Да он дешевле , но лучше взять другое иначе попандос.

Надёжно только с двухдисковым это Дастер, каджар или Меган.

Или другие авто с классическим АКПП айсин.

Был еще поло седан с акпп это из недорогих

Але ж ніби на Степвеї з мотором 1,6л 16кл ставлять гідротрансформаторні АКПП. Нє?

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

11

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Але ж ніби на Степвеї з мотором 1,6л 16кл ставлять гідротрансформаторні АКПП. Нє?

В Украине таких не продают уже очень давно... Или речь про б/у?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

12

Re: Куплю Duster

Aprox написав:
Grey написав:

Але ж ніби на Степвеї з мотором 1,6л 16кл ставлять гідротрансформаторні АКПП. Нє?

В Украине таких не продают уже очень давно... Или речь про б/у?

Авжеж, БУ.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

13

Re: Куплю Duster

Grey,
Если б. У  и есть гидротрансформатор то можно.
Если пробег не большой

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14

Re: Куплю Duster

Александр007 написав:

Если пробег не большой

Б/у та невеликий пробіг = заматаний пробіг - навіть до гадалки ходити не треба, та тим паче гадалку з собою брати nose_eat

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

15 Відредаговано Aprox (2020-02-19 16:38:57)

Re: Куплю Duster

AL-4 и его "рестайл" для Логана не самые удачные гидротрансформаторы... Погуглите... Глюков со сцеплением, как у Easy-R, конечно не будет, но своего головняка там хватает!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Grey1

16

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Але ж ніби на Степвеї з мотором 1,6л 16кл ставлять гідротрансформаторні АКПП. Нє?

Ставили, но тоже не самое удачное приобретение. Древняя 4-ступенчатая коробка и непомерный аппетит у авто.

Renault Sandero STEPWAY 1,5 dCi, 2019, azure blue, 50 000 - сейчас.
Daewoo Matiz, 0,8 АТ, 2007, sky blue, 70 000 -  был.
  0

17

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Мабуть краще замість Дастера, я б купив Степвея з АКПП. Щоб дружина могла їздити

Купіть краще щось більш пристойне та безпечне! Якщо така любов до Рено, то Меган, наприклад

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

18

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

більш пристойне та безпечне!

Та майже кругом, така сама фольга. Екологія понад безпечності. Якщо кузова нормальні робити то це більше матеріалу та вага. А більше ваги таскати то уже небезпечно. Більше викидів..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Grey1

19 Відредаговано Grey (2020-02-19 17:49:53)

Re: Куплю Duster

Xabr написав:
Grey написав:

Мабуть краще замість Дастера, я б купив Степвея з АКПП. Щоб дружина могла їздити

Купіть краще щось більш пристойне та безпечне! Якщо така любов до Рено, то Меган, наприклад

Хм... Якби ж то так легко було, то купив би. Якщо мотор нормальний - то ось АКПП хренова, якщо "автомат" нормальний - то мотор одноразовий. Або ж пузотьорки асфальтові, для села непридатні... Нема нормальних варіантів...  sad
Якщо щось знаєте, то рекомендуйте.

Великої якоїсь "любові" до Рено нема, просто враження від Логана лишилися позитивні - надійний коник був.  upp

Пи.Си. У мене то є "бобік" японський, на ручці.  wink  Треба ще дружині машинку якусь купити.

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

20

Re: Куплю Duster

sdj387jsd написав:

Та майже кругом, така сама фольга.

Та до чого тут фольга? Ну тонкий метал зараз у всіх. Але ж ще є системи активної та пасивної безпеки, які виробники типа Дачія лише останнім часом помітили.
ТС шукає не нову автівку - тому який сенс брати Дачію???
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-19 17:50:37[/merge_posts_bbcode]

Grey написав:

Якщо щось знаєте, то рекомендуйте.

Емммм, бюджет би почути. Та побажання або вимоги.

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

21

Re: Куплю Duster

Grey написав:

Якщо мотор нормальний - то ось АКПП хренова

У Меганов с дизелем идёт EDC - двухдисковый робот, что совсем другое дело по сравнению с однодисковым у Логанов!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-19 17:52:31[/merge_posts_bbcode]

Xabr написав:

Емммм, бюджет би почути. Та побажання або вимоги.

plus

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

22

Re: Куплю Duster

Xabr написав:

Емммм, бюджет би почути. Та побажання або вимоги.

Ну от щось подібне на Степвей, чи Дастер, плюс-мінус 10К, з АКПП (гідротрансфоматор). Компактне, більш-менш сучасне, щоб пузом чи бамперами за дорогу не чиркало, що можна було за кремом сидіти, а не напів-лежати, щоб можна було зайти і вийти, а не "виколупуватися" з машини. Щоб мотор не вкляк через 50-100 ткм. (бо ж БУ).  Багажника не потрібно.  smile
Ніби всьо.  smile

Logan Prestige 2007 (був)
MPS3 2018(19) 2,4л МКПП
Sandero Stepway 2015(16) 1,6л АКПП
  0

23

Re: Куплю Duster

sdj387jsd,
Если автомат.
То там пробег можно точно проверить.
В акпп не скрутишь  wink

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

24

Re: Куплю Duster

Grey написав:

плюс-мінус 10К, з АКПП (гідротрансфоматор)

Вибір - нереально величезний! І все одно не розумію сенс дивитись в бік логана та його похідних!
Шкода (тільки на Фабія і не рахіт), Тойота Ауріс, ФВ (не полуседан), Меган хетч, Пиж 308 та десятки інших варіантів, які на 10 голів вищі по всіх параметрах за дачію
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-19 18:09:08[/merge_posts_bbcode]

Александр007 написав:

В акпп не скрутишь

Поверь, скрутишь. Было бы желание. Есть спецы

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

25 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-19 18:27:44)

Re: Куплю Duster

Александр007 написав:

В акпп не скрутишь

Ага smile Чим більше цьому вірити, тим більше ефективною буде процедура smile...

Xabr написав:

Та до чого тут фольга? Ну тонкий метал зараз у всіх. Але ж ще є системи активної та пасивної безпеки, які виробники типа

Пофіг, що в середину гроб-консерви не став, це все-рівно гроб-консерва. Вам як краще, з подушками чи без, у корпусі зім'яло? Чи Вам як краще з подушками чи без, корпус повністю розірвало? Мені здається це однакові речі smile тільки питання ціни інше...Ну і самовнушення безпеки...
Тай з ремінями, це теж ще не зрозуміло як караще ще, пристібатись чи ні. При дрібних так краще пристібатись. А ось десь на трасі...без ременя є ще шанс вилетіти.....а з ремінем всерівно гроб консерва. Хоча так на трасі з пасажирами обов'язково потрібно пристібатись, якщо на швидкості, все-рівно задніх пасажирів не врятує. А не дай боже вилетиш та зостанешся живим, та на візочку вже життя жаліти....то краще відразу..зі всіма..

Тому пам'ятайте, що ви не тільки за своє, чи близьких - а інших життів у відповіді на які можете вилетіти. І це перше що повинно Вами керувати....Ну це так щось я про те про що краще не говорити заговорив. І не тіште себе ілюзіями про безпечність авто.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0