26

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

sergiosem написав:

сенс замка на кришці який?

Я думаю, что это защита от дурака, чтоб не уехать с заправочным пистолетом в баке.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0



27

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

sergiosem написав:

сторонніх - це кого

Я так думаю, что производитель авто установил замок на бак с целью ограничить круг людей, имеющих доступ. Как следствие, люди не имеющие доступ к ключу, являются посторонними.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-07 00:17:25[/merge_posts_bbcode]

Grim написав:
sergiosem написав:

сенс замка на кришці який?

Я думаю, что это защита от дурака, чтоб не уехать с заправочным пистолетом в баке.

А ключ в замке зажигания, как защита от дурака, чтобы не уехать с замкнутый рулём.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-07 00:23:49[/merge_posts_bbcode]

Ну так что с аргументами? Про логіку, сенс, сторонніх,  я Вам ответил. Ответил на 3 Ваших вопроса, противопоставленых одному моему, Вами проигнорированому.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

28

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

sergiosem написав:

ти мешкаєш серед гопоти ?

Центр Днепра, двор находится через  дорогу от ТЦ "Пассаж" (если интересно, погуглите, это центрее уже некуда)... Картина утром у  моего брата...

http://i.piccy.info/i9/53b2f1c0740e586ed3f30439c3728a3b/1573106046/108514/1244875/Bezymiannyi_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-11-07-05-54/i9-13485811/759x562-r/i.gif

Да, соседи оказались сознательными, да вызвали полицию, да чуваков приняли... И да, их потом отпустили... По итогу минус литров 10 бензина в самом престижном районе города!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

29 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-07 09:03:46)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

anry77 написав:

Я так думаю, что производитель авто установил замок на бак с целью

Чергова садо-мазо штучка - захист від білявок! Після заміни, другий ключ остався, на зберіганні виникнутий в рідку кришку lol?

Aprox написав:

Картина утром у  моего брата...

- а нема чого паркуватись в поперек smile  crazy  crazy  crazy  lol

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

30

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Люк же открывается из салона в Степвее? Не обратил на это внимание на тест-драйве... Если да, то тоже заменю на обычную пробку без ключа. Это совсем лишнее телодвижение бегать открывать каждый раз. Спасибо за инфу

  0

31 Відредаговано PGP (2019-11-07 12:09:39)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Label написав:

Люк же открывается из салона в Степвее? Если да, то тоже заменю на обычную пробку без ключа. Это совсем лишнее телодвижение бегать открывать каждый раз.

Так, лючок для доступу до горловини бензобаку відкривається важелем зліва внизу від водійського сидіння, прямо біля порогу. Не досить вдале місцерозташування, бо він приблизно по центру двірного отвору. Наче норм і не заважає, але на днях мені прийшлося дуже щільно паркуватися, ледь-ледь протиснувся тілом між дверима і стійкою коли виходив з авто. Якимось дивом ногою зачепив той важіль, не відчув навіть. Лючок звісно відкрився. Я не помітив, авто на сигналку і пішов собі. Добре, що колеги по роботі, які трохи пізніше приїхали, побачили незакритий лючок. Прийшов закрив. Так до чого це я все: не треба виключати, наприклад, банальну підліткову цікавість або жагу до адреналіну, могли побачити і насипати чогось або ще якусь х@йню утворити. А так горловина на ключі/замку, щоб відкрити треба вже мудохатись, як варіант банально відпадає бажання щось утворити.

Сперечатися з цим постом або щось мені доказувати не треба, я просто ділюся інфою. Дякую.

  1
Спасибо сказали: sdj387jsd, Label2

32 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-07 14:30:36)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

PGP написав:

Так, лючок для доступу до горловини бензобаку відкривається важелем зліва внизу від водійського сидіння, прямо біля порогу. Не досить вдале місцерозташування, бо він приблизно по центру двірного отвору. Наче норм і не заважає

Припаркуйтесь до стіни впритул до лівого боку, вийдіть та зайдіть в авто з правої дверки - зробите для себе відкриття crazy
не дочитав уже зробили

PGP написав:

Лючок звісно відкрився

lol все те саме smile ламав голову, трохи  mad

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

33 Відредаговано sergiosem (2019-11-07 13:18:27)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Aprox написав:
sergiosem написав:

ти мешкаєш серед гопоти ?

Центр Днепра, двор находится через  дорогу от ТЦ "Пассаж" (если интересно, погуглите, это центрее уже некуда)... Картина утром у  моего брата...

http://i.piccy.info/i9/53b2f1c0740e586ed3f30439c3728a3b/1573106046/108514/1244875/Bezymiannyi_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2019-11-07-05-54/i9-13485811/759x562-r/i.gif

Да, соседи оказались сознательными, да вызвали полицию, да чуваков приняли... И да, их потом отпустили... По итогу минус литров 10 бензина в самом престижном районе города!

PGP написав:
Label написав:

Люк же открывается из салона в Степвее? Если да, то тоже заменю на обычную пробку без ключа. Это совсем лишнее телодвижение бегать открывать каждый раз.

Так, лючок для доступу до горловини бензобаку відкривається важелем зліва внизу від водійського сидіння, прямо біля порогу. Не досить вдале місцерозташування, бо він приблизно по центру двірного отвору. Наче норм і не заважає, але на днях мені прийшлося дуже щільно паркуватися, ледь-ледь протиснувся тілом між дверима і стійкою коли виходив з авто. Якимось дивом ногою зачепив той важіль, не відчув навіть. Лючок звісно відкрився. Я не помітив, авто на сигналку і пішов собі. Добре, що колеги по роботі, які трохи пізніше приїхали, побачили незакритий лючок. Прийшов закрив. Так до чого це я все: не треба виключати, наприклад, банальну підліткову цікавість або жагу до адреналіну, могли побачити і насипати чогось або ще якусь х@йню утворити. А так горловина на ключі/замку, щоб відкрити треба вже мудохатись, як варіант банально відпадає бажання щось утворити.

Сперечатися з цим постом або щось мені доказувати не треба, я просто ділюся інфою. Дякую.

мені дуже шкода, що мешкаєте в люмпенізованих краях - це трагедія! В своїх краях про таке не чутно більше 15-и років  wink
Стосовно важіля відкривання кришки баку:

/upload/iblock/178/WP_20190914_17_22_59_Pro.jpg

з такими килимками  зачіпити  майже нереально  wink
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-07 13:16:06[/merge_posts_bbcode]

anry77 написав:
sergiosem написав:

сторонніх - це кого

Я так думаю, что производитель авто установил замок на бак с целью ограничить круг людей, имеющих доступ. Как следствие, люди не имеющие доступ к ключу, являются посторонними.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-07 00:17:25[/merge_posts_bbcode]

Grim написав:
sergiosem написав:

сенс замка на кришці який?

Я думаю, что это защита от дурака, чтоб не уехать с заправочным пистолетом в баке.

А ключ в замке зажигания, как защита от дурака, чтобы не уехать с замкнутый рулём.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-07 00:23:49[/merge_posts_bbcode]

Ну так что с аргументами? Про логіку, сенс, сторонніх,  я Вам ответил. Ответил на 3 Ваших вопроса, противопоставленых одному моему, Вами проигнорированому.

З такою логікою можна і штани не підняти, виходячи з туалету... поїхати з відкритими дверцятами або багажником  wink
Чому конструктори не всіх моделей Рено та інших популярних брендів не "дійшли" до такого "геніального"  рішення? Чому багато де, воно зараз рахується архаїзмом?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

34 Відредаговано Evgenий (2019-11-07 13:22:27)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

sergiosem, Зачем вы все подряд цитируете? Цитирования ключевых слов не достаточно?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

35

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

sergiosem написав:

мені дуже шкода, що мешкаєте в люмпенізованих краях - це трагедія!

Тю, Ви добре подумали аби таке ляпнути? Ось знову Вас хлібом не корми, аби тільки була можливість в черговий раз спробувати довести що Галичина "цивілізованіша" ніж інші регіони України. Чому вам так кортить вічно всіх брудом облити?

Мені дуже шкода, що я відписався по ділу в вашому бортовику.

  1

36

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Господа, не ссорьтесь. Давайте уважительно относиться друг к другу.

Мне или везло, или не все так страшно. Автомобили годами стояли под домом в 50 метрах от метро Оболонь, где всегда туча народу, и ничего. Никто люк не отламывал, и крышки не скручивал. Даже месяц простояла без лючка (на разборку отдал чтобы крыло в цвет подобрали). И тоже ничего не произошло. Оригинальную пробку украл как раз заправщик. Заметил не сразу. Пришлось купить неоригинал.  Раз закрывается люк - буду менять. Жене точно не понравится ключом открывать

  0

37

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

PGP написав:

Якимось дивом ногою зачепив той важіль, не відчув навіть. Лючок звісно відкрився. Я не помітив, авто на сигналку і пішов собі. Добре, що колеги по роботі, які трохи пізніше приїхали, побачили незакритий лючок. Прийшов закрив.

В мене один раз було відкрився, коли я килимок діставав, щоб витрусити. Теж випадково, в останній момент побачив і закрив. Я міг би піти і лишити незакритим. Я теж 100% за кришку на замку. Вважаю це перевагою, а не недоліком. На заправках, відкриваю і закриваю власноруч.

ЗАЗ Lanos -> Renault Sandero Stepway 1.5dci Zen 2019 (Сіра комета)
Київ - Хмельницький - Київ

рУССКИЙ? СРАЗУ НАХ*Й
  0

38

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

YT, перевага это когда без ключа и без крючка в салоне, прошлый век.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: sergiosem1

39

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

PGP написав:

Тю, Ви добре подумали аби таке ляпнути? Ось знову Вас хлібом не корми, аби тільки була можливість в черговий раз спробувати довести що Галичина "цивілізованіша" ніж інші регіони України. Чому вам так кортить вічно всіх брудом облити?

Мені дуже шкода, що я відписався по ділу в вашому бортовику.

дякую за інформацію, яка ніколи зайвою не буває. 
Крадіжки бензину та різні пакості - це вади культури суспільства от і робіть висновки. Хто захоче, того не зупинять ніякі захисти! Брудом нікого не поливаю, напевно де-хто комплексує...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

40 Відредаговано alex.cver (2019-11-07 16:44:11)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Александр007 написав:

Тут недоработка в рено об этом молчат.
Мол по гарантии поменяем.

А что уже есть проблема с роботом однодисковым у вас?
Машина то новая совсем?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-07 15:42:21[/merge_posts_bbcode]

sergiosem написав:

сенс замка на кришці який?

Чтобы не уехать с заправки со вставленным в бензобак шлангом. Защита от вот таких блондинок. Не каждый раз сзади попадется такая помощь


6 год машине - вообще ни разу не мешало никак. Это скорее плюс а не минус.
И всегда можно оплатить через мобильное приложение чтобы не заходить даже к кассиру.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

41 Відредаговано sergiosem (2019-11-07 16:54:35)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

alex.cver написав:

Чтобы не уехать с заправки со вставленным в бензобак шлангом. Защита от вот таких блондинок. Не каждый раз сзади попадется такая помощь

Багато машин не мають замок запалювання, а заводяться з кнопки. У їх випадку така ситуація може відбутися із набагато більшою ймовірністю.
З такою логікою можна і штани не підняти, виходячи з туалету... поїхати з відкритими дверцятами або багажником   dumbom
Чому конструктори не всіх моделей Рено та інших популярних брендів не "дійшли" до такого "геніального"  рішення? Чому багато де, воно зараз рахується архаїзмом?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

42

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

sergiosem написав:

ти мешкаєш серед гопоти ? Суспільство наших країв ці пережитки 90-х давно переросло...

щасливчик!

sergiosem написав:

Логіка замка на кришці баку яка?

може для Львову і ніякої, а для кривбасу-- зайвий час на виламування...
а щось я вперше бачу степвея без надписів на дверцятах... і вже 2 сторінки цей момент нікого не цікавить?..

o4karikjean написав:

у всіх обзорах ключ з кришки забрали після рестайлу,

це у обзорах забрали, а у степвея--ні.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sergiosem, NevAN2

43

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

floyd47 написав:

а щось я вперше бачу степвея без надписів на дверцятах... і вже 2 сторінки цей момент нікого не цікавить?..

Sandero Stepway Techroad - не має надписів. Зверни увагу, що на бокових дзеркалах та ковпаках є червоний колір. На середніх дверних стійках є  надпис  smile
https://www.renault.ua/vehicles/suv/ste … hroad.html

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: NevAN1

44

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

PGP написав:

в черговий раз спробувати довести що Галичина "цивілізованіша" ніж інші регіони України. Чому вам так кортить вічно всіх брудом облити?

ну, це Ви даремно... людина Вам співчуває, а висновки у Вас якісь дивні. треба бути більш самокритичним.
сорі за  offtopic

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sergiosem1

45 Відредаговано Александр007 (2019-11-07 21:51:08)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

alex.cver,
Да печально...
Перепрошивали не один раз.
Следующий раз если задергает то менять сцепление с маховиком.
Однодисковое не надежное  imho2
Короче вернули авто производителю.

Обидно пробег маленький.....  Ех..  dash1 жена так к ней прывыкла
..

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

46

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Александр007 написав:

alex.cver,
Да печально...
Перепрошивали не один раз.
Следующий раз если задергает то менять сцепление с маховиком.
Однодисковое не надежное  imho2
Короче вернули авто производителю.

Обидно пробег маленький.....  Ех..  dash1 жена так к ней прывыкла
..

скільки наїздили на ньому?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

47 Відредаговано Александр007 (2019-11-07 21:54:15)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

sergiosem,
16500
Резина на дисках только осталась..R16

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

48 Відредаговано alex.cver (2019-11-07 22:04:35)

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Александр007 написав:

alex.cver,
Да печально...
Перепрошивали не один раз.
Следующий раз если задергает то менять сцепление с маховиком.
Однодисковое не надежное  imho2
Короче вернули авто производителю.

Обидно пробег маленький.....  Ех..  dash1 жена так к ней прывыкла
..

Пздц. Я в шоке. Сочувствую, реально, потому что это попадалово со стороны Рыно.
Так а что они вернули деньги вам за авто или вы поменяли на механику или трейдину на другое авто?
Я бы поменял уже хотя бы на механику если так можно с какой то доплатой.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

49

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

Александр007 написав:

sergiosem,
16500
Резина на дисках только осталась..R16

створіть тему по роботу. Трошки обміняємося досвідом для інших форумчан.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

50

Re: Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R Highland Grey (Сіра Скеля)

floyd47 написав:

а щось я вперше бачу степвея без надписів на дверцятах....

sergiosem написав:

Sandero Stepway Techroad - не має надписів.

Тоже Techroad, и тоже нет надписей Stepway.  Но это осознание пришло ко мне лишь спустя три месяца пользования авто. Хотя кажется, что с салона забирала с надписями, а потом они куда-то исчезли...  dntknw Надо было все фотографировать, память такая ненадежная штука sad

Renault Sandero STEPWAY 1,5 dCi, 2019, azure blue, 50 000 - сейчас.
Daewoo Matiz, 0,8 АТ, 2007, sky blue, 70 000 -  был.
  0
Спасибо сказали: NevAN1