101

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

alexgreen написав:
PGP написав:
kotovyi.m.o написав:

Заходил в трейд -ин в Автосалон менеджер сказал что очень много сдают этих машин на обмен.

Багато здають бо  0,9 TCe не виправдав себе на їхню думку, чи причина в роботі? Те що я бачу зараз в Трейд-ін і на авто.ріо переважна більшість авто на  0,9 TCe саме з роботом.

на механике 0.9 - вполне бодрый мотор. катаюсь с конца ноября, пока впечатления только положительные.

Машинка супер особенно расход газа )))

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0



102 Відредаговано gatuno (2020-04-15 23:03:37)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

С этой машиной точно стану блогером , скоро скину видео как у дилера проходим диагностику сотый раз ))))

Сюжет з Джедаями. Мда, реношники як гоп.сто поводяться. Цікава реакція Рено.fr
https://m.facebook.com/story.php?story_ … tions=true
m.facebook.com/story.php?story_fbid=2607261112819081&id=1397334377145100&anchor_reactions=true

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0
Спасибо сказали: Олежа, alex.cver2

103

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Я насправді не розумію дії дилера... Вони посередник і вести себе повинні відповідно. Данна поведінка притаманна тільки бандитам... Блін, видайте ви людині якийсь меганчик з підмінного парку, цю заберіть та зношайте "рено" поповній. хай розбираються... Вони пофакту підставили диллера поставляючи небезпечні автомобілі. В Америці покупець вже б судовий позов подавав би на виробника та дилера на мільйонні суми.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

104 Відредаговано Grafik87 (2020-04-16 00:02:19)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Це просто якийсь атас... диллер дуже крепко підставив свою репутацію.. а могли навпаки тільки покращити зайнявши позицію покупця...

* ми займаємось розробкою та впровадженням систем автоматизації... в основному і комплектацією обладнання багатьох виробників таких як siemens, sсhneider, ABB та інші. Відповідно трапляються гарантійні випадки, то в нашому пріоритеті завжди забезпечити замовника необхідною заміною/ремонтом і т.д (замовник не має страждати він за це заплатив купуючи обладнання). А вже потім ми звертаємось до поставщика і вирішуємо проблеми з ним, замовнику необхідно тільки звернутись до нас і вказати на проблеми що виникли... решта то наші проблеми.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

105 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-16 00:25:12)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

Я насправді не розумію дії дилера...

Ось уявіть, Вам щоб мати можливість продавати майонез "Рога-копита-хвіст", потрібно. Виконувати плани, як по впродажі, валом так і в продажі по номенклатурі. Не зможете, виробник майонеза "Рога-копита-хвіст", зменшить Вам заробіток, чи зовсім...
Коли на продукції,є багато зазору, та оборот всі щасливі, всі довольні. А ось починаються гарантійні випадки малі зазори ось там стає цікавіше. І тоді продавцю майонеза "Рога-копита-хвіст", стає пофіг. Виробник майонеза "Рога-копита-хвіст", тому залишає, який заробіток та на зразок, робіть що хочте, нас влаштує і велика присутність аби продавалось. В ітозі, споживач страждає.
Це так найбільше, популярний сценарій, загнивання. Їх там декілька десятків, часто поєднуються. Інколи комбінуються в залежності від, рішень які приймаються для лікування.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

106 Відредаговано Grafik87 (2020-04-16 00:32:35)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Зачекайте... проблеми заробітку то інші проблеми.. бувають такі випадки що виробник вашого майонезу може його продавати навіть собі у збиток ( наприклад щоб заграбастати ринок у майонеза рога-і хвіст)

Оборудка покупки-продажу відбулась ? Відблуась, відповідно до всіх вимог законодавства.
Покупець заплатив диллеру-диллер заплатив-виробнику. Далі вже гарантійні зобов"язання і вони повинні виконуватись без урахування хто та скільки заробив на продажі авто.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

107

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

Я насправді не розумію дії дилера... Данна поведінка притаманна тільки бандитам...

Я про це 100 раз приводив приклади як ведуть себе нормальні дилери.

Grafik87 написав:

Вони посередник і вести себе повинні відповідно...

Дилер не посередник, дилер це відділ продажів виробника, який діє згідно затвердженої політики продаж.

  0

108 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-16 00:38:07)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

Далі вже гарантійні зобов"язання і вони повинні виконуватись і без урахування хто та скільки заробив на продажі авто.

На-жаль в нашій країні, "гарантійне" - законодавство застаріле, тому багато чого і де, так як зараз і є. Тому якість товарів там і тут може бути іншою, того ж самого товару. І це "гарантійне" - законодавство - виконати як два пальці об асвальт, у більшості випадків. З майонезом, простіше, дата до. І далі санстанція, і або неналежні умови зберігання, виробництва, транспортування, чи просто перебита дата. І то з перебиваннями дат, порядок навести не можуть. А тут складні технічні вироби.

Георгич написав:

Дилер не посередник, дилер це відділ продажів виробника, який діє згідно затвердженої політики продаж.

Поки вигідно, писав раніше.  big_smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

109

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Все дуже просто... заменіть автомобіль літаком... гарний приклад Boeing. Вони виробник і вони несуть гарантію... а хто там торгує їхніми літаками це вже інша справа.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

110

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

* ми займаємось розробкою та впровадженням систем автоматизації... в основному і комплектацією обладнання багатьох виробників таких як siemens, sсhneider, ABB та інші.

А ви не дилери ви інтегратори. Гарантійні претензії вирішуєте не ви, а ваш постачальник - дилер чи дистриб'ютор. За вами лише організаційна частина та косяки власного виробицтва - зборка шкафів, польовий монтаж, пусконаладка.
ЗІ. АВВ все, амба.

  0

111

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Георгич написав:

Дилер не посередник, дилер це відділ продажів виробника, який діє згідно затвердженої політики продаж.

Арма-Моторс це окрема фінансова структура і вона є посередником між вироником і покупцем... а їхні внутрішні політики продажів суті не міняють. Юридично прямі відносини у покупця і продавця(Арма). а гарантію несе виробник.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

112

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

sdj387jsd написав:

Поки вигідно, писав раніше. 

Немає у них ніякої вигоди, вони не суб'єкт. У них є лише план продаж.

  0

113

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Георгич написав:
Grafik87 написав:

* ми займаємось розробкою та впровадженням систем автоматизації... в основному і комплектацією обладнання багатьох виробників таких як siemens, sсhneider, ABB та інші.

А ви не дилери ви інтегратори. Гарантійні претензії вирішуєте не ви, а ваш постачальник - дилер чи дистриб'ютор. За вами лише організаційна частина та косяки власного виробицтва - зборка шкафів, польовий монтаж, пусконаладка.
ЗІ. АВВ все, амба.

Так все вірно, але на мою думку різниці між інтегратором і дилером немає бути.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

114

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

Арма-Моторс це окрема фінансова структура і вона є посередником між вироником і покупцем...

Це податково-бухгалтерська схема фінансових розрахунків. Як касовий апарат, в який бабло пихають, але який нічого не вирішує.

  0

115

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Лдно... суть нам всім зрозуміла... основне Арма "три-два-раси"...

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

116

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

Так все вірно, але на мою думку різниці між інтегратором і дилером немає бути.

Нічого подібного, це зовсім різний бізнес. Наприклад, на Шайдер у вас яка знижка?

  0

117

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Георгич написав:
Grafik87 написав:

Арма-Моторс це окрема фінансова структура і вона є посередником між вироником і покупцем...

Це податково-бухгалтерська схема фінансових розрахунків. Як касовий апарат, в який бабло пихають, але який нічого не вирішує.

Ну якщо що то покупець буде подавати позов в суд на Арма

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

118 Відредаговано Grafik87 (2020-04-16 00:47:39)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Георгич написав:
Grafik87 написав:

Так все вірно, але на мою думку різниці між інтегратором і дилером немає бути.

Нічого подібного, це зовсім різний бізнес. Наприклад, на Шайдер у вас яка знижка?

Останнім часом рідко беремо... невелика, там трохи інша кухня... у сіменса може бути знижка до 60%

З.И. Хоча згадав... шнайдер беремо через дилерів бо напряму виходить дорожче...

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

119

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

Арма "три-два-раси"..

Суть вірна, але перші 4 букви не вірні. Це наслідок, а причина теж на 4 букви )))

  0

120

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Георгич написав:
Grafik87 написав:

Арма "три-два-раси"..

Суть вірна, але перші 4 букви не вірні. Це наслідок, а причина теж на 4 букви )))

Ну дивись.. хто вмовляв мене купити це авто? арма ? кому я заплатив гроші ? армі ? хто мені дав  ключі від цієї машини ? арма ? хто три-два-рас ?  рено далеко.. то десь франція... фіг знає де.. велика компанія... а ось ці хлопці мене уговорили купити цю тачку, а воно гівно.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

121 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-16 01:01:15)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Хлопці, біда сучасного світу, він дуже швидко міняється. Поки людина, вивчиться, набереться досвіду в данній посаді, поки через тести, резюме. Цю людину провірять стаж, допустять інші ще, на 30 років відставші люди, по даній професії. То все що вона (майбутній працівник) вчили, неправда.
Ось навіть як,  вчили раніше фірма в перші три роки, має максимальні можливості для завоювання ринка, оскільки там і вікно можливостей, маневреність, і нема негативного досвіду, і це нова фірма. Поки це керівники, економісти, менеджери вчили. Та набирали, персонал, то це все стало неправдою.

Ось хто на роботу візьме, без досвіду, креативну людину? на керівну посаду? (і то креативність, всі наперед знають чого хочуть, та що не можна, і тільки чуть-чуть за рамки, то уже перебір) А якщо проявити справжню креативність то уже відразу вовчий білет.

Майбутнє за гіками одиночками. І які преференції не робити, великим організаціям, вони неповороткі тормоза, які живуть, минулим (винятки тільки важкі/складні технічні засоби)

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

122

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

шнайдер беремо через дилерів бо напряму виходить дорожче...

Знаю, це перший пункт, який безпосередньо відноситься до політики продаж. Далі сама політика - кому, коли, скільки.
Михало Георгійович (знаєш такого?) вам солодкі умови не зробить, і не тільки вам. він з 16 року не слабо так дістриків перетряс. Яхонт у них чемпіон, чи вже здувся?
А по сіменсу можемо попрацювати. Мене періодично можуть цікавити серії S7-1200, S7-1500, S7-300, HMI, та промислові PC.

  0

123 Відредаговано Георгич (2020-04-16 01:10:05)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Grafik87 написав:

Ну дивись.. хто вмовляв мене купити це авто?

Ніхто, це тобі самому в голову прийшло  dash1

Grafik87 написав:

кому я заплатив гроші ? армі ? хто мені дав  ключі від цієї машини ? арма ? хто три-два-рас ?  рено далеко..

Арма ніхто вивіска з касовим апаратом. Якби не було Рено, то не було б і Арми.
Ти міг купити це ж саме гівно у любому іншому салоні Рено і отримав би той же самий результат. Така політика- навішать лохам гарний дизайн за типу невелику ціну, а замість цукерки завернути в цей дизан какашку.
В магазини Рошен заходиш? Якщо тобі смак тортику не подобається, у цьому винна продавчиня?

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Олежа2

124

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Георгич написав:

Знаю, це перший пункт, який безпосередньо відноситься до політики продаж. Далі сама політика - кому, коли, скільки.
Михало Георгійович (знаєш такого?) вам солодкі умови не зробить, і не тільки вам. він з 16 року не слабо так дістриків перетряс. Яхонт у них чемпіон, чи вже здувся?
А по сіменсу можемо попрацювати. Мене періодично можуть цікавити серії S7-1200, S7-1500, S7-300, HMI, та промислові PC.

Я закупами вже не займаюсь... віддали це людині з більшими коммерційними здібностями, мені простіше з замовником працювати а не вибивати відсотки знижок  smile Знаю що шнайдер наразі беремо черз ТФС (найвигідніші умови).  На раухнок сіменса пиши обов*язково, на разі у нас дуже хороші знижки.

З.І. А в якій сфері працюєш? ми займаємось в основному ТЕЦ , основний замовник це цукрові заводи.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

125

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Георгич написав:

В магазини Рошен заходиш? Якщо тобі смак тортику не подобається, у цьому винна продавчиня?

По суті погоджуюсь... виробник вироблає і продає гівно. але притензію я маю нести до того хто мені це продав.  smile

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0