76

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

trueman написав:

Масло меняю просто потому что считаю так правильнее для любого типа двигателей и могу себе это позволить wink

coffee
imho2 Дело в том, что как показывает практика, наше топливо низкого качества + маркетологи, а не технари пишут инструкции по ТО. По этому замена масла на 7-10 тыс. будет совершенно уместна, да и лучше считать пробег авто не по одометру, а по моточасам. И для тех, особенно, кто живет в мегаполисе и редко выберается за его предел замена масла на 7-8 тыс. абсолютно предпочтительна. Конечно, если чел меняет авто, как перчатки-поездил 2-3 года и наездил 100тыс. (отмотал до 30 тыс.) , да и пару раз всего менял масло, то ему все равно что там дальше, когда он его скинет. А если человеку придется ездить 7-10 лет, а может и того дольше, то уж лучше своевременно ухаживать за авто, чем потом "выбрасывать" сразу кучу бабла потому что ездить все таки надо.

  0



77

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Все вірно хлопці говорите.
От цікаво, у кого з форумчан реально цей двигун набігає 250тис. км і буде далі без проблем робити!? smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-03-07 13:03:38[/merge_posts_bbcode]

Чи хтось ризикне його залишити чи скине на пробізі до 200тис км якомусь "селюху"!!))))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

78 Відредаговано PGP (2020-03-07 15:16:19)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

jasonua, давай спочатку доїдемо до тих 200-250т.км smile Бо наприклад у trueman пробіг 70т.км, скільки у Олежа не знаю. Коли був в осени у дилера, то вони казали, що максимальний пробіг якій вони фіксували на цьому дигуні у клієнта склав 90т.км. Бігає собі далі. Двигун відносно новий для України, тому ще ніхто мабуть не набігав таких відстаней wink

P.S. Щойно заліз на авторіо, подивився б/у Renault з 0.9 tce smile
Renault Clio - 79т.км (скорше скручений, бляха, бо наче у нас такі не продавалися ніколи)
Renault Sandero StepWay 2017 - 65т.км (коробка "адаптивна" пишуть  lol )
Renault Logan 2016 - 69т.км (коробка "автомат" lol знаємо що за автомат на 0,9 двигуні)
Renault Logan MCV 2016 - 120т.км (теж "автомат" lol)
Renault Captur 2014 - 52т.км (механіка)

Як бачимо пробіги невеликі і я не думаю що причина продажу саме двигун, скоріше за все це "автомат"  lol1

А тепер дивимося різні пригнані Dacia з 0,9 tce (всі на ручці) - від 38т.км з 2014р (вірите в це?), до 145т.км з 2013р. Навіть якщо припустити, що ті 145т.км не скручені, то як бачимо що все бігає.

  0

79

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

давай спочатку доїдемо до тих 200-250т.км smile

  0

80

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

SanychGT, налякав їжака голою дупою.

0,9 TCe ходить і більше цих 275т.км, у того ж самого румуна з відео wink

Я давав відповідь на питання:

jasonua написав:

От цікаво, у кого з форумчан реально цей двигун набігає 250тис. км і буде далі без проблем робити!

Бо жоден з форумчан ще не проїхав на авто з цим двигуном такої відстані.

  0

81

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

За двигателя могу сказать что они приходят на рынок Украины бракованные , а дилеры скрывают эту проблему .
Я приобрел машину в автосалоне только выехал у меня начали плавать обороты холостого хода от 500 до 1500.

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0

82 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-09 23:04:58)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

у меня начали плавать обороты холостого хода от 500 до 1500.

В раніших моделях там холості нищі були то форумчани писали що добряче притрушовало. Якщо не помиляюсь холості там  1100 десь так а щоб так гіпер конкретно плавало такого не було. Та ні не було там плавання, то в трактора на обкатці якось був момент плавали обороти але пройшло.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

83

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o, А докладніше? Як проявляється? Коли саме? Як часто? Кожний день, чи лише при конкретній температурі навколишнього середовища? А якщо заправитися іншій АЗС?

  0

84

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

За двигателя могу сказать что они приходят на рынок Украины бракованные , а дилеры скрывают эту проблему .
Я приобрел машину в автосалоне только выехал у меня начали плавать обороты холостого хода от 500 до 1500.

У меня за 3 месяца эксплуатации такого ни разу не было.

Sandero 0.9 механика
  0

85

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

kotovyi.m.o, А докладніше? Як проявляється? Коли саме? Як часто? Кожний день, чи лише при конкретній температурі навколишнього середовища? А якщо заправитися іншій АЗС?

На холодный двигатель такой проблемы нет  ,  проявляется только на горячий особенно когда идет на электро нагрузка, каждый день на днях выложу видео. Заправки уже менял , к дилеру ездил ссылаются на ГБО которое сами установили , но это проблема и на бензине.

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0

86

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:
PGP написав:

kotovyi.m.o, А докладніше? Як проявляється? Коли саме? Як часто? Кожний день, чи лише при конкретній температурі навколишнього середовища? А якщо заправитися іншій АЗС?

На холодный двигатель такой проблемы нет  ,  проявляется только на горячий особенно когда идет на электро нагрузка, каждый день на днях выложу видео. Заправки уже менял , к дилеру ездил ссылаются на ГБО которое сами установили , но это проблема и на бензине.

Может связано с включением-отключением генератора?. Попробуйте при этом напряжение бортовой сети посмотреть. У нас заряд аккума идет не постоянно и зависит от режима работы двигателя и еще бог знает от чего.

Sandero 0.9 механика
  0

87

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

alexgreen написав:
kotovyi.m.o написав:

За двигателя могу сказать что они приходят на рынок Украины бракованные , а дилеры скрывают эту проблему .
Я приобрел машину в автосалоне только выехал у меня начали плавать обороты холостого хода от 500 до 1500.

У меня за 3 месяца эксплуатации такого ни разу не было.

Значит у меня двигатель с дефектом или при установке ГБО дилер что-то нарушил .
Такая проблема не у меня одного.
Скоро ссылку на видео скину.

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0

88

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

у меня такая проблема с оборотами холостого хода

https://www.youtube.com/watch?v=F6Cz3pb … e=youtu.be

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

89 Відредаговано PGP (2020-03-10 14:27:44)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o, Дякую за відео. В мене однозначно такої поведінки обертів немає, але в мене і ГБО немає.

Просто завів двигун, оберти 1000-1100 не більше, через 1-2 хвилини стрілка падає до 800 приблизно.
[merge_posts_bbcode]Added: 10-03-2020 13:30[/merge_posts_bbcode]

kotovyi.m.o, краще було і це відео теж надати сюди  smile


  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

90 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-10 15:11:39)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Ахаха,  жесть!...Варто відзначити що на дизелі, обороти пічки теж, впливають на обороти двигуна, але вони не плавають включив +2 = 100 оборотів. В тягучках штука прикольна, на холостих пустив і котиться треба прискоритись положення пічки +2 швидше покотився.
Ще і на відео коробка йобот  crazy Станете блогером smile 100% crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

91

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

kotovyi.m.o, Дякую за відео. В мене однозначно такої поведінки обертів немає, але в мене і ГБО немає.

Просто завів двигун, оберти 1000-1100 не більше, через 1-2 хвилини стрілка падає до 800 приблизно.
[merge_posts_bbcode]Added: 10-03-2020 13:30[/merge_posts_bbcode]

kotovyi.m.o, краще було і це відео теж надати сюди  smile

Спасибо , я уже пол года ругаюсь с дилером за эту проблему . Главное они признают что это не норма в усной форме но не дают документов официально. Буду писать претензию по правам потребителя. Хочу чтобы импортер признал машину что она с дефектом.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-10 15:31:09[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Ахаха,  жесть!...Варто відзначити що на дизелі, обороти пічки теж, впливають на обороти двигуна, але вони не плавають включив +2 = 100 оборотів. В тягучках штука прикольна, на холостих пустив і котиться треба прискоритись положення пічки +2 швидше покотився.
Ще і на відео коробка йобот  crazy Станете блогером smile 100% crazy

С этой машиной точно стану блогером , скоро скину видео как у дилера проходим диагностику сотый раз ))))

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0
Спасибо сказали: PGP, sdj387jsd2

92 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-10 16:03:38)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

С этой машиной точно стану блогером

Порада, зайдіть до них, та попросіть а може Ви там якось по тредину, обміняєте мені це авто, на сприйнятливих для всіх умовах. Блогерство грошей не принесе smile Зате авто Вас .... Сам так і зробив.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

93

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

sdj387jsd написав:
kotovyi.m.o написав:

С этой машиной точно стану блогером

Порада, зайдіть до них, та попросіть а може Ви там якось по тредину, обміняєте мені це авто, на сприйнятливих для всіх умовах. Блогерство грошей не принесе smile Зате авто Вас .... Сам так і зробив.

Уже написал претензию на некачественный товар.

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0

94

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

Уже написал претензию на некачественный товар.

Співчуваю тоді crazy .

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

95

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

у дилера проходим диагностику сотый раз

Поумнічаю - глюки регулятора ХХ можуть бути повязані з підвищеною напругою борт.мережі, мо в генераторі причина. А вони хоч щось замінювали, чи тільки 100 діагностик?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

96

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

gatuno написав:
kotovyi.m.o написав:

у дилера проходим диагностику сотый раз

Поумнічаю - глюки регулятора ХХ можуть бути повязані з підвищеною напругою борт.мережі, мо в генераторі причина. А вони хоч щось замінювали, чи тільки 100 діагностик?

Сегодня заново ездил к Дилеру за машиной сказали что поменяли свечи и проблема прошла ) , проехал тест драйв на машины с представителем от сервиса только машина прогрелась и появилась проблема . Заходил в трейд -ин в Автосалон менеджер сказал что очень много сдают этих машин на обмен.

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0

97

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

поменяли свечи и проблема прошла

Ви дуже лояльні з цими офф.діячами - З НИМИ ТРЕБА ФОРМАЛЬНО І ЖОРСТКО. Інакше буде каша по столі...(як у вас і є). Якщо вони так довго шукають причину, так то їх "спєци" так розбираються де її шукати. Заїдьте в приватний сервіс (реношний профіль бажано) і нехай вам знайдуть причину, потім поїдете до офів і ткенети їх фейсом.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

98

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

kotovyi.m.o написав:

Заходил в трейд -ин в Автосалон менеджер сказал что очень много сдают этих машин на обмен.

Багато здають бо  0,9 TCe не виправдав себе на їхню думку, чи причина в роботі? Те що я бачу зараз в Трейд-ін і на авто.ріо переважна більшість авто на  0,9 TCe саме з роботом.

  0

99

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:
kotovyi.m.o написав:

Заходил в трейд -ин в Автосалон менеджер сказал что очень много сдают этих машин на обмен.

Багато здають бо  0,9 TCe не виправдав себе на їхню думку, чи причина в роботі? Те що я бачу зараз в Трейд-ін і на авто.ріо переважна більшість авто на  0,9 TCe саме з роботом.

Двигателя хватает для езды сам по трасе ехал скоростью 150 км Киев - Одесса . Рено Украина завозит бракованные машины и втюхивают нам , особенно обидно что про эту проблему знают все менеджеры по продажам.

renault megane 3 1.5 dci автомат 2017г --->>> renault logan 0.9 ГБО на роботе 2019г
  0

100

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:
kotovyi.m.o написав:

Заходил в трейд -ин в Автосалон менеджер сказал что очень много сдают этих машин на обмен.

Багато здають бо  0,9 TCe не виправдав себе на їхню думку, чи причина в роботі? Те що я бачу зараз в Трейд-ін і на авто.ріо переважна більшість авто на  0,9 TCe саме з роботом.

на механике 0.9 - вполне бодрый мотор. катаюсь с конца ноября, пока впечатления только положительные.

Sandero 0.9 механика
  0