101

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

sdj387jsd написав:

Тай авто не стало, але сам роботоспособний. А ось коли взліг на койку, то ...

нарешті чую світ!!!  upp  Людина - це дійсно не авто... - не так що відробив - і на "свалку"... Та навіть ремонт авто ще можно відкласти, а ось деякі аварії людини - ні... Тут ДОК вам роскаже історіі з життя!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 01:53:03[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Хто сам по собі, або в "економній компанії", той сам себе страхує, при бажанні, це не так вже й дорого, але погано те, що по страховці мало чого можна зробити. Навіть зуби підлікувати і то обмеження. І далеко не всі клініки працюють зі страховими.

я, наприклад, як раз з цієї когорти... Плачу сам за свої. Але розумію на що я можу розраховувати, а на що ні, бо такі умови СК... розумію що вони не благодійний фонд, які покриють все й завжди, є й обмеженні й виключення... До того ж, в мене вже років з 5 Медстраховка, починалося все з медстраховки від компанії, але на наступний рік компанія сказала "дєнєг нєт, но Ви дєржітесь, жєлаем всього доброго, здоровья Вам!"(с) і на наступний період "за свої" гроші застрахувались аж 3 людини з майже 30-ти... Хтось хотів, але "денег жалко", а хтось і не хотів - "я нє разу не обратился за год по страховке, значит я здоров, и мне страховка не нужна..."
Потом конечно наблюдал последствия... - я по болезни обращался и не раз, подтверждая для себя свой опыт, по НС, дякувати Богові, ні разу не довелося випробовувати... А інші - по 7 тисяч викладали за загострення і лікування хвороби... і кричали "ах сволочи, дерут с трудяшихся"!!!... Тому можу якісь виводи з цього робити і мати власну думку про те, як працює медицина... Тому СК можуть дати гроші на медицину взагалі але, звісно, вони також хочуть мати з цього зиск, бо нагадаю, вони не благодійні фонди, вони коммерційні установи.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0



102

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

розумію на що я можу розраховувати, а на що ні, бо такі умови СК...

Саме це я хотів донести, що наявність медичної страховки, це зовсім не повне каско. Треба це розуміти.

  0

103

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

про стоматологію - так, сумма зазвичай не така і велика на покриття, в недорогих страховках вона становить приблизно 1000-2000 грн на рік... але її вистачить на ургентне усунення проблеми ще й у будь який час доби... Все одно, якщо зуб прихватить, то як не маєшь страховки, то все рівно заплатиш і 3 і 5т грн, але щоб не боліло "тут і зараз"... Але !!! Звісно той ліміт можно і підняти, але скільки я б не спілкувався з СК, вони радять ті лишні гроши не витрачати, а залишити на якіст планові походи до стоматолога... а страхові- залишити на ургентні випадки...

про те, що не всі мед заклади працюють із СК - тут дві сторони: СК дає кліента, і платить за нього. Але потребує офіціозу і відповідальності від медзакладу і його лікарів... Не всі медзаклади і лікарі на це згодні... чому? Бо тоді треба офіційно платити всі налоги, а не кидати кєш на карман, а по-друге - краще приймати такіх паціентів як АЗ74, якому зуб зламав тай я навішав лапши, що то воно само поломалося, та їх би сильно ругали,якщо б що, чим нести повну відповідальність як метерільну, так і карну, за свої вчинки при встановленні діагнозу та лікуванні...
Наразі, навіть середної руки СК може олпатити БУДЬ ЯКОМУ МЕДЗАКЛАДУ або ЛІКАРЮ його послуги, але при умові що ті мають ліцензію, та можуть виписувати рахунки і приймати оплату безготівково...
І далі таких кліентів стає дедалі більше, як і приватної практики в лікарів, тому боротьба за кліента буде спонукти підписувати договори з СК, та приймати їх кліентів...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 02:11:15[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

наявність медичної страховки, це зовсім не повне каско. Треба це розуміти.

Ба більше, КАСКО - теж буває різним, big_smile  а базово - там не так й багато ризиків покривається...але то предмет іншої веткі форуму...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 02:13:03[/merge_posts_bbcode]

П.С. до БЖ Александера та його КАСКО - Зазвичай авто приймають на КАСКО у віці до 10-ти років...

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

104

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин, все це логічно, і все так, але одна справа "деякі" клініки (на кшталт маленький, підвальних). Для них зрозуміло, що поки прилетить страховий лаг, то вони здохнуть...
Але ж і монстри туди ж, на кшталт Добробута. Аргумент простий - СК дуже погано платять, а виразку треба вирізати сьогодні, тому ви можете звернутись до будь-якої іншої клініки, ми вас навіть відвезем (не безкоштовно). Або ж все таки хай ваші родичі підсуєтяться... і ми вам за 2 косаря відшпандьорим грижу (риторично).
Стосовно стоматологій, то вони по суті всі малі й підвальні.
Страховка так, допомагає і виручить в складному випадку, але не панацея. Це не КАСКО.
Це треба зрозуміти. І якщо це розумієш, то... (ну ти мене зрозумів smile)
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 02:21:25[/merge_posts_bbcode]

Сусанин написав:

КАСКО - теж буває різним

Ну я писав про повне КАСКО smile

Сусанин написав:

Зазвичай авто приймають на КАСКО у віці до 10-ти років...

Мені чомусь запам'яталась цифра 7 років, що мене й збентежило. Можливо це залежить авто приватне чи корпоративне, а може і від марки/моделі.

  0

105

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Георгич написав:

Але ж і монстри туди ж, на кшталт Добробута. Аргумент простий - СК дуже погано платять, а виразку треба вирізати сьогодні, тому ви можете звернутись до будь-якої іншої клініки, ми вас навіть відвезем (не безкоштовно).

в мене є сумніви, чи була у Вас колись медстраховка... Чи знаете Ви, як вона технічно діє? Чому ви звертаєтесь у лікарню (ще й в Добробут - одну з 4-х найдорожчих клінік), а не звертаетесб напряму до СК і не передаете її медасістансу вірішувати всі питання з медзакладом або лікарем? Я розумію Ваше бажання лікуватися в найдорожчому закладі, але зазвичай в стандартних пакетах медстрахування на такі клінікі дуже величенька франшиза, та й маю не дуже схвальні відгуки про цю клініку від кліентів, і що більш вражаюче - від СК!!!  kez_15
Тому хай би між собою вирішували свої договірні стосунки, а Вас це б не стосувалося і Ви б отримували належне лікування.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 02:41:40[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Мені чомусь запам'яталась цифра 7 років, що мене й збентежило. Можливо це залежить авто приватне чи корпоративне, а може і від марки/моделі.

не залежить ні від приналежності ні від марки... Залежить тільки від політики СК...
Можливо 7-ка - це той термін, на який більша кількість автовласників бере кредит на авто, а одною з основних вимог банку є оформлення страхового поліса Повного КАСКО. Ну і майже всі пропозиції про кредити на авто - до 7ми років... Вважаеться, що авто має "фінансову привабливість" для фін установ тільки до 7-ми років...

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

106

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

Чому ви звертаєтесь у лікарню (ще й в Добробут - одну з 4-х найдорожчих клінік)

Ну чому ж, ще Ісіда, Борис.
В лікарню звертаюсь, коли в цьому виникає необхідність. Швидка по дорозі в страхову не заїзжджає smile
В лікарню звертаюсь для того, щоб отримати бажаний результат. Добробут в цьому себе не підвів.
Чому такий вибір? - моя жінка лікар, це її вибір, її призначення.

  0

107

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Георгич написав:

Швидка по дорозі в страхову не заїзжджає

Дивно це чути... Вже майже 100 років винайдено телефон!  big_smile
Тому дзвонок у СК - свою фамілію й ім'я, бажано номер полісу або картки кліента, жалоба що турбує, і Швидка вже шукаеться найближча вільна, хоч комерційна, хоч державна, але вони вже напевно знають де вас забрати і куди довезти без будь яких додаткових оплат Швидкій... (тим більше врачу, медсестрі, водієві кєшем...)
Тому я і запитав- що за дивний у Вас страховий поліс?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 02:52:13[/merge_posts_bbcode]

а чому тоді Медіком не згадали?  big_smile

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

108 Відредаговано az74 (2020-03-03 10:59:39)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

это говорит только о том, что у тебя никогда не было медстраховки.

Не было, ты прав. Калькулятор говорит, что на данном этапе это экономически более целесообразно.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

109

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:
Георгич написав:

Швидка по дорозі в страхову не заїзжджає

Дивно це чути... Вже майже 100 років винайдено телефон!  big_smile
Тому дзвонок у СК - свою фамілію й ім'я, бажано номер полісу або картки кліента, жалоба що турбує, і Швидка вже шукаеться найближча вільна, хоч комерційна, хоч державна, але вони вже напевно знають де вас забрати і куди довезти без будь яких додаткових оплат Швидкій... (тим більше врачу, медсестрі, водієві кєшем...)
Тому я і запитав- що за дивний у Вас страховий поліс?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-03 02:52:13[/merge_posts_bbcode]

а чому тоді Медіком не згадали?  big_smile

Не вже це так важко зрозуміти, що коли у людини критичний стан, то вона і її оточуючі думають будь про що, але точно не про страховку.
З Медікомом мати справу не доводилось.

  0

110

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Хрень в том, что сумма страховой напрямую зависит от моего здоровья. Чем хуже - тем дороже. Мне, с гипертонией, псориазом и т.д. дешевле налом дать или не болеть

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

111

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

az74 написав:

Хрень в том, что сумма страховой напрямую зависит от моего здоровья. Чем хуже - тем дороже. Мне, с гипертонией, псориазом и т.д. дешевле налом дать или не болеть

У меня друг тоже так думал... А потом попал на неделю в реанимацию с расходом примерно 15-20 тыс. грн. в сутки... Быстро окупил всю экономию на мед.страховке!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

112 Відредаговано Doc (2020-03-03 12:59:57)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин, звісно від страхової медицини ми нікуди не втечемо, хоча, повторюсь, це для нас не панацея. І ще раз повторюсь - медичне страхування зараз в Україні буде вкрай збитковим, якщо буде повальним (тобто для всіх) адже з масовими виплатами не справиться ні одна компанія. А такі будуть, адже якщо сказати, що за все платить страхова. Це раз!
Два. Якщо я правильно пам'ятаю, то закон страхування гласить - відшкодовуються не 100%  збитків. Може звісно я і помиляюсь. Але здається саме так.
Три. Ми працювали зі страховими. І якщо відверто це було ну дуже напряжно. Не для нас, хоч і для нас теж. По-перше - всі страхові, з якими ми працювали на основі разових послуг в основному ВІДШКОДОВУВАЛИ витрати. Тобто вертали гроші, витрачені на лікування. З цього виходить, що кошти все одно потрібно мати при собі. В середньому 40'000 грн. Далі йде карусель! Пацієнт приносить чеки до страхової, страхова починає задавати питання: - чому саме цей стент? - чому плавікс, а не вітчизняний колпідогрель (це особливо бісить!!!!), - а де установчі документи фірми постачальника, - чого два стента, а не один? - де заключення незацікавленного спеціаліста? - чому двокамерний стимулятор, адже є однокамерний дешевше? - чому такий двокамерний, адже є дешевше? ну і таке інше. Це не повний список питань, які задають пацієнтам, а вони передають їх нам. Є різні варіації. Якщо страхова нормальна, то просто самі зв'язуються по телефону з фірмами постачальниками і отримують необхідний пакет. Але на жаль так не завжди буває. От і бігає потім той бідний пацієнт по конторам. Думаєте від цього настрій і довіра до СК покращується? Гірше, коли у пацієнта грошей немає взагалі і операція проводиться в борг під чесне слово про майбутню оплату (хочете вірте, хочете ні, але таке буває). І пацієнт вже не дуже зацікавлений в оплаті рахунків. Своє він отримав, а бігати, вибивати оплату вже не його боргу не дуже хочеться. Особливо коли СК починає упиратись.
Тому я б не ідеалізував би страхування, як таке. Мені наприклад вистачило боротьби з СК "ОРАНТА", які затримали виплату ремонту мого ще Логана на 7 місяців.
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-03-03 12:57:23[/merge_posts_bbcode]

Rothmanz написав:

пациент умер от врачебной ошибки

Мушу сказати, що за лікарську помилку карати не варто. Ну вірніше так, помилка помилці не рівня.
Якщо халатність чи неправильне рішення в межах компетенції, чи відхилення від настанов - то да, треба карати.
Якщо складний випадок, недостатньо досвіду, недостатньо діагностичних і лікувальних можливостей - то за що карати? Треба навчити, забезпечити і вже потім питати, якщо раптом ситуація повториться.
Як приклад - в одну з лікарень Черкаської області поступив пацієнт з інфарктом. Особливо не лікували, бо поступив пізно. Просто проводили курацію стану. В принципі не є правильно, але і не критично. І от у пацієнта виникає ускладнення - набряк легенів з кровохарканням. І тут пішли помилка за помилкою - ставиться неправильний діагноз (хр.бронхіт з кровохарканням), - призначається протипоказане при інфаркті лікування (кровоспинні, глікозиди, еуфілін). І все - людина на тому світі. Тут однозначно помилка невиправдана.
Другий випадок - виклик на ускладнений інфаркт в одну з лікарень області. Приїхали. Пацієнтка лежить (УВАГА!!!) в реанімації з ускладненим інфарктом без кардіомонітора, без венозного доступу і... МЕРТВА!!!! І про це персонал взнає від нас! Тобто до нашого приїзду на хворого ніхто не дивився. Це халатність.
І інша ситуація. Поступає пацієнт з інфарктом. Важкий інфаркт, важкий (в прямому сенсі - ожирівший) пацієнь, тиску немає, зміни на ЕКГ відповідні інфаркту. Все збігається. Робився тромболізис (бо тиску немає, інфаркт - в принципі все вірно!!!) на етапі Швидкої допомоги. Хворому не легше - привозять до нас. Все сходиться - по ЕКГ, клініці - інфаркт. Робимо коронарографію... Розшаровуюча аневризма аорти. Через годину пацієнт помер. Це лікарська помилка? Так!!! Але чи винен лікар Швидкої, що провів тромболізис, що протипоказаний при розшаруванні? ОЧевидно що НІ!!!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: az74, sayrus2

113

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

az74 написав:

Калькулятор говорит, что на данном этапе это экономически более целесообразно.

Саша, когда калькулятор покажет "целесообразность", страховку уже не купишь, чтобы покрыло этот диагноз даже частично...  sad

Георгич написав:

Не вже це так важко зрозуміти, що коли у людини критичний стан, то вона і її оточуючі думають будь про що, але точно не про страховку.

от це і погано... Тут ментальність виходить на перше місце... Але щоб не мати зайвого клопіту, та убезпечити себе від непотрібної мішури в подальшому та при спілкуванні з СК про компенсацію, то непогано було б підготувати себе та близьких про можливі дії під час критичного стану, накшталт номера картки застрахованої особи та оперативного телефону СК у всіх найближчих родичів (сам так роблю і навчаю навіть дочку) ... - бо іноді чекати звичайну Швидку по номеру 103 в декілька разів довше, ніж ту, що викликає СК, тому що розрахунок іде саме на комерційну, хоча зазвичай можуть використати найближчу вільну до паціента...

az74 написав:

Хрень в том, что сумма страховой напрямую зависит от моего здоровья. Чем хуже - тем дороже.

Заблуждение! Сумма зависит только от пакета, который ты выбираешь по согласованию с СК, есть такое понятие как лимит ответственности - а вот тут и зашита сумма. Как правило в недорогих пакетах это от 100т до 200т грн... в Более дорогих - может быть от 500т до 850т...
А то, что Ты описываешь - это зашить в исключениях... - лечение всех хронических заболеваний не покрывается, тут ты прав...Но! Даже тут есть бонус - снятие острой фазы хронического заболевания как правило покрывается...

Aprox написав:

У меня друг тоже так думал... А потом попал на неделю в реанимацию с расходом примерно 15-20 тыс. грн. в сутки... Быстро окупил всю экономию на мед.страховке!

вот тут сказано все, что вам нужно знать об экономии  plus
и таких случаев на моей практике все больше и больше...  sad  sad  sad
Но и тут его величество менталитет присутствует... Некоторые клиенты готовы даже лоб разбить о стену, но заплаченную за страховку сумму израсходовать хотя бы в НОЛЬ а лучше и больше, пока им будут тот лоб латать!!! Для более продвинутых - другой подход. Они спокойно относятся к этим затратам и говорят "дякую, Боже, що взяв грошима!"(с)

Это я к чему - реформа медицины, это не только реформа учреждений, врачей-докторов, методик и подходов... - это еще и реформа ментальности по отношению к медицине и своему здоровью!!!

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

114

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

от це і погано... Тут ментальність виходить на перше місце...

Саме так, ментальність, у кожного свої пріоритети.
Наприклад, ваша компанія збираючись мандрувати на святкові дні Незалежності в Чорноморськ, везете з собою все до дрібнички.
Хоча там все те ж саме можна купити і навіть дешевше, і інший вибір, і напевне свіжіше.
То чи варто тягати 500км повні багажники?
Це не докір, це просто як приклад різних ментальностей.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-05 00:54:21[/merge_posts_bbcode]

Сусанин написав:

Для более продвинутых - другой подход. Они спокойно относятся к этим затратам и говорят "дякую, Боже, що взяв грошима!"(с)

Именно так.

  0

115 Відредаговано Сусанин (2020-03-05 01:15:09)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Георгич написав:

Наприклад, ваша компанія збираючись мандрувати на святкові дні Незалежності в Чорноморськ, везете з собою все до дрібнички.
Хоча там все те ж саме можна купити і навіть дешевше, і інший вибір, і напевне свіжіше.
То чи варто тягати 500км повні багажники?

Зовсім невдале порівняння, якщо честно.  sad  Як людина, яка пхаеться в той самий Чорноморськ кожного року упродовж 11-ти років маю пояснення - кожний робить як йому до вподоби, хтось саме так і вважає і робить все як ви описали вище - скуповує все на місці... Але наприклад я пхаю все із собою по двом причинам: 1). для 2-3 днів відпочинку на морі провести пів дня на закупах  по магазинах це занадто велика витрата часу...  big_smile  2). У себе в місці я знаю де і що і якої якості я купую, про що не можно бути впевненим на місцевому Чорноморському маркеті...(це ж Одеса!!!  lol ) До речі, лікі також беремо з собою, це все досвід пошуків працюючих аптек в районі відпочинку там...
І це ми про відпочинок розмовляемо... - він може бути як вдалим, так і не вдалим... - наступного року можливо виправити помилки... А ось життя - це не репетиція... - наступного разу може й не трапитись...  smoke

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

116 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-05 01:56:14)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

на морі провести пів дня на закупах  по магазинах це занадто велика витрата часу...

Безглузда, так точніше...А далі привели всі причини. А головне це все породжує лінь. Лінь ніколи не дозволить безглуздо скакати по древах, викрикуючи різні звуки.

Сусанин написав:

это еще и реформа ментальности по отношению к медицине и своему здоровью!!!

Це так. Нажаль. Тому на масові зміни чекати не варто.

Георгич написав:

То чи варто тягати 500км повні багажники?

Все-рівно тож не руками не ногами...Тай коли все під рукою є, не потрібно пишній раз думати, про непотрібне. В цей час краще роздивлятись на інші випадкові речі, там багато чого цікавого можна підмітити.

Набагато цікавіше, тай краще розгружає, йти по принципу а куди небудь. Тоді так там вага має значення. І там уже нічого готового не може бути. Далі тільки руками, ногами та головою. Така атмосфера просто заставить користуватись головою.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

117 Відредаговано Георгич (2020-03-05 02:52:10)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Сусанин написав:

У себе в місці я знаю де і що і якої якості я купую, про що не можно бути впевненим на місцевому Чорноморському маркеті...(це ж Одеса!!!   )

Таврія-В цілком вирішує 99% питань. Йти до неї не довго.
І чому б не оргвнізувати відпочинок на кшталт 5 робочих днів, а це вже 10 календарних.
Втім це також приклад ментальності. Бо одесье море за 3-5 днів надоїдає.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-05 02:49:30[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

В цей час краще роздивлятись на інші випадкові речі, там багато чого цікавого можна підмітити.

Так це і є погулянка - шоппінг, зирінг.
Найяскравішим прикладом у цьому Євпаторія... Втім, колись була.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-05 02:56:05[/merge_posts_bbcode]

Сусанин написав:

для 2-3 днів відпочинку на морі провести пів дня на закупах  по магазинах це занадто велика витрата часу..

Зовсім ні. На пляжі з 12 до 14 все-одно валятись не будеш - це не Середземне море. Отже, піти пройтись і в ту ж Таврію завалити, на 2 поверх, там зовсім непоганий обід і дешеве ніж вдома і пиво ніччо.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-05 02:56:45[/merge_posts_bbcode]

Стоп, ми зафлудили тему Дока.  kapitulation

  0

118

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

http://images.vfl.ru/ii/1583788094/0bbef715/29823997.jpg

4500 грн. за операцію. Ну-ну...

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

119 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-10 00:39:57)

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Doc написав:

4500 грн. за операцію. Ну-ну...

Сама брошура взагалі шедевр. Все маркетологи і сюди добрались acklad  acklad  acklad Мені навіть цікаво стало які "Акції" запропонують. crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

120

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Тема не та. Это надо в прикольные картинки

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

121

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

az74 написав:

Тема не та. Это надо в прикольные картинки

smile

  0

122

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Doc написав:

4500 грн. за операцію. Ну-ну...

Доктор, откуда у вас такие картинки?))))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

123

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Якщо не брешуть:

С сегодняшнего дня, 1 апреля 2020 года, согласно постановлению Кабинета Министров Украины №65 "Порядок реализации программы государственных гарантий медицинского обслуживания населения в 2020 году" большинство медицинских услуг станут для украинцев бесплатными.
В гарантированный пакет медицинских услуг входит:

    Первичная медицинская помощь.
    Экстренная медицинская помощь.
    Амбулаторная вторичная (специализированная) и третичная (высокоспециализированная) медпомощь взрослым и детям.
    Маммография молочной железы.
    Гистероскопия.
    Эзофагогастродуоденоскопия.
    Колоноскопия.
    Цистоскопия.
    Бронхоскопия.
    Лечение больных методом экстракорпорального гемодиализа в амбулаторных условиях.
    Хирургические операции взрослым и детям в стационаре.
    Стационарная помощь взрослым и детям без проведения хирургических операций.
    Медицинская помощь при остром мозговом инсульте.
    Медицинская помощь при остром инфаркте миокарда.
    Медицинская помощь при родах.
    Медицинская помощь новорожденным в сложных неонатальной случаях.
    Диагностика и химиотерапевтическое лечение онкологических заболеваний.
    Диагностика и радиологическое лечение онкологических заболеваний.
    Психиатрическая помощь взрослым и детям.
    Диагностика и лечение взрослых и детей с туберкулезом.
    Диагностика, лечение и сопровождение лиц с ВИЧ.
    Лечение лиц с психическими и поведенческими расстройствами вследствие употребления опиоидов с использованием препаратов заместительной терапии.
    Стационарная паллиативная медицинская помощь взрослым и детям.
    Мобильная паллиативная медицинская помощь.
    Реабилитация младенцев, которые родились преждевременно и/или больными, в течение первых 3 лет жизни.
    Реабилитация взрослых и детей от 3 лет с поражением опорно-двигательного аппарата.
    Реабилитация взрослых и детей от 3 лет с поражением нервной системы.

https://zdorove.clutch.ua/48436-i-eto-n … source=iua

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

124

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Evgenий написав:

Якщо не брешуть:

Это намерения. Как будет на самом деле - х.з.
Думается армия рвачей врядли откажется от налички на лапу, и будут искуственно создавать для этого предпосылки.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

125

Re: Новини медицини і медична реформа в Україні.

Evgenий написав:

Якщо не брешуть:

Можно навіть не брехати - достатьньо не сказати всієї правди...
Те що цей перелік буде "безкоштовним" для паціента - це правда... але про те що тільки в межах тих сум, що вказані в картинці DOC-а недоговорили або промовчали...
Напевно діятиме як франшиза -якщо паціент вклався в означену МОЗом суму - окей лікуся "безкоштовно", а якщо сума перевалила ту межу то вже "за згодою" паціента він буде покривати сам... Звісно, якщо в нього немає медичного страхового полісу...

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1