51

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

http://i.piccy.info/i9/7b55107a8da73bd1 … _7_800.jpg

Тобі вже бензонасос недвузначно продемонстрував реальний стан речей. А ти далі дивись на вилизані яйця. Не здивуюсь якщо невдовзі виникнуть ще якісь серйозні проблеми, характерні для пробігу понад 200 тис.

autofraht написав:

Именно розраховують.

Тільки дуже наївні.

autofraht написав:

Особенно когда история авто подтверждена дилером

Підтверджена ділером історія робиться без проблем. В нас таких машин з Європи купа.

autofraht написав:

и стоит еще родной комплект резины и заводская АКБ!

Слухай, мені тобі розказати які можуть бути варіанти? Чи сам додумаєшся? Ну наприклад - зліпили одну машину з двох. У однієї кузов норм, але пробіг був великий, друга перевертень, але акум і гума що нова. Обидві були шротом.

autofraht написав:

Исходя из своего опыта.

В тебе до цього випадку не було ніякого досвіду з європейськими вживаними авто. І якось логічно думати тобі не хочеться. От ти кажеш що ніхто б не заморочувався його вилизувати до продажу? А хто ж тоді його полакував, і нафіга квіточки з метеликами здирали? Факт: його готували до продажу.

autofraht написав:

НО, в личном владении машин с "датчиками, мозгами и лямбдами и т.д." не было!

Ну от тому твій досвід в даному випадку навіть шкідливий, що і виявилось на практиці коли ти попалив проводку бензонасоса...

autofraht написав:

И кстати, всегда опасался такой "техники". 

Напевно не дарма...

autofraht написав:

Но все трердили, что детские болезни преодолены, надежность данных папелацев более чем

Нових! Хто тобі коли розказував що майже десятирічний Логан буде абсолютно безпроблемним? Хіба що хтось, хто такі проблеми не вважає проблемами, а як я вже казав, дивиться на серйозні речі такі як капіталка.

autofraht написав:

Внутренние, знаю прецеденты избавились от всего "нового и красивого", ищут живые "трактора" конца 90-х, начала 200-х, вваливают деньги приводя в порядок по кругу, из расчета, что та неприхотливая техника пробегает еще лимон км.

Правильно, українців можна травити, і дороги вхлам розбивати перегрузом, і засинати за кермом забираючи з собою на той світ інших учасників ДР...  facepalm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



52

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen написав:

Тобі вже бензонасос недвузначно продемонстрував реальний стан речей. А ти далі дивись на вилизані яйця. Не здивуюсь якщо невдовзі виникнуть ще якісь серйозні проблеми, характерні для пробігу понад 200 тис.

Ну как же.. как же без Ваших нравоучений smile))
А что продемонстрував бензонасос? Расшифруйте?
То что бак идеально чистый так же как и заборная сетка, стакан и т.д? Что модуль стоял на заводских "пломбах"? И что по отзывам специалистов данное американское чудо просто хронически не ходит, хотя стоит в разы дороже? И что до меня никто туда не лазил?!
Или что-то другое Вы имели ввиду?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-22 14:29:08[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

і засинати за кермом забираючи з собою на той світ інших учасників ДР...

А это еще к чему????
Я ж не говорю, что Вы имеете привычку садиться за руль мертвецки пьяный. Все терпят! Но Вы же патологический убийца!

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

53 Відредаговано _AlexSander_ (2019-06-22 14:46:15)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

вчора був присутній при "визначенні гарантійного випадка". Клієнт почув стук в ходовці. тачко проїхало десь біля 3к. тобто гарантійна. на першому офіц сервісі все перевірили, нічого не знайшли. він приїхав на інший. тестовий забіг. людина мчить по місту близко 90, на кільці навалює и біля 80 перелітає трамвайні колії, чується стук. він : ага, ось воно!  гарантійщик: а не пробували швидкість скидати хоча б до встановленної пдд? скинув, повторно - не стукає. ні, ну ви ж чули? стукало! а тут як раз з автовоза зняли нові тачки. такі самі . садять клієнта за кермо , роблять тестовий заїзд на тих самих швидкостях, СТУКАЄ! Ще більше!!  клієнт в шоці. нова ж тачка!

не треба порівнювати те, що робилось колись. якщо б не економили, то досі всі б катались на кабанах, бехах, фордах транзіт/скорпіо до 2000р.в. , а автоіндустрія би збанкротувала, мільйони людей шукали б нову роботу.
і якщо вважаєте, що купили в Європі, то вона повинна бути ідеальна, то .. треба було купити бричку (палка з двома парами колісних вісей) і  отримати надійність на довгі роки.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Kap1toshka1

54

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

_AlexSander_ написав:

і якщо вважаєте, що купили в Європі, то вона повинна бути ідеальна, то .. треба було купити бричку (палка з двома парами колісних вісей) і  отримати надійність на довгі роки.

И к Вам тот же вопрос....
Доколе!! Доколе приличное общество будет терпеть Ваши пьяные выходки?!
smile)

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  -2

55 Відредаговано Larsen (2019-06-22 14:57:47)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

Ну как же.. как же без Ваших нравоучений

Насос тобі показав, а ти його ігноруєш. Я тут яким боком? Машина сама каже - я дохла, пожалій мене, здай в шрот, а ти не віриш, бумажками махаєш, пилюку пальцем перевіряєш...  lol1

autofraht написав:

А что продемонстрував бензонасос? Расшифруйте?

На 60 тисяч в Логанів бензонасоси не горять. Продемонстрував він те що попрацювати йому довелося або значно більше, або в якихось дуже тяжких умовах.

autofraht написав:

То что бак...

Пофіг - насос здох, це факт.

autofraht написав:

И что до меня никто туда не лазил?!

Це не факт. А згорівший бензонасос - факт.

autofraht написав:

Или что-то другое Вы имели ввиду?

Я маю на увазі дуже просту річ - якщо машина сиплеться наче після пробігу в 200 тисяч, то це самий головний факт який вказує на її пробіг.

autofraht написав:

А это еще к чему????

Це до того як бідних дальнобійників в ЄС "пресують", еконорми заставляють виконувати, з перегрузом їздити не дають, слідкують за часом за кермом ну і так далі. Гнобителі погані! Не то що у нас. Можна і по 24 годиниза кермом піляти...  facepalm

autofraht написав:

Я ж не говорю

І правильно робиш, тому що я не роблю шкідливих речей з моїм ТЗ навіть якщо наше недосконале законодавство дозволяє на це ложити. І не розказую що якби не ЄС, то можна було б їздити на небезпечному і шкідливому шроті, і т.д. А от ти висловим такі думки, значить тобі пофіг на наслідки, головне щоб відро з болтами було дешево і просто кувалдою ремонтувати...  facepalm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

56 Відредаговано autofraht (2019-06-22 15:01:16)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen написав:
autofraht написав:

Ну как же.. как же без Ваших нравоучений

Насос тобі показав, а ти його ігноруєш. Я тут яким боком? Машина сама каже - я дохла, пожалій мене, здай в шрот, а ти не віриш, бумажками махаєш, пилюку пальцем перевіряєш...  lol1

autofraht написав:

А что продемонстрував бензонасос? Расшифруйте?

На 60 тисяч в Логанів бензонасоси не горять. Продемонстрував він те що попрацювати йому довелося або значно більше, або в якихось дуже тяжких умовах.

autofraht написав:

То что бак...

Пофіг - насос здох, це факт.

autofraht написав:

И что до меня никто туда не лазил?!

Це не факт. А згорівший бензонасос - факт.

autofraht написав:

Или что-то другое Вы имели ввиду?

Я маю на увазі дуже просту річ - якщо машина сиплеться наче після пробігу в 200 тисяч, то це самий головний факт який вказує на її пробіг.

autofraht написав:

А это еще к чему????

Це до того як бідних дальнобійників в ЄС "пресують", еконорми заставляють виконувати, з перегрузом їздити не дають, слідкують за часом за кермом ну і так далі. Гнобителі погані! Не то що у нас. Можна і по 24 годиниза кермом піляти...  facepalm

autofraht написав:

Я ж не говорю

І правильно робиш, тому що я не роблю шкідливих речей з моїм ТЗ навіть якщо наше недосконале законодавство дозволяє на це ложити. І не розказую що якби не ЄС, то можна було б їздити на небезпечному і шкідливому шроті, і т.д. А от ти висловим такі думки, значить тобі пофіг на наслідки, головне щоб відро з болтами було дешево і просто кувалдою ремонтувати...  facepalm

Слушайте! Настоятельно Вам советую перестать бухать за рулем! Привычка судя по всему и буйство переходит в бухание перед компом! smile))

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

57 Відредаговано Larsen (2019-06-22 15:05:27)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

Слушайте! Настоятельно Вам советую перестать бухать за рулем!

Я взагалі не вживаю алкогольних напоїв. І не палю.  empathy

autofraht написав:

Привычка судя по всему и буйство переходит в бухание перед компом!

А я думав ти на тверезу голову таку фігню пишеш. Ну якщо це ти так забухав за компом, тоді я розумію, почекаю поки протверезієш і поясню ще раз.  empathy
PS Оверквотінг це в тебе теж від нетверезого стану?  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Migen1

58

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

Что модуль стоял на заводских "пломбах"?

как вариант- перекинуть бак с другой машины (которая ездила на газу. в баке бензин не возила- насос и подплавился)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

59

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen, схоже маємо реінкарнацію kristal  fly  lol  lol  lol
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-22 15:11:45[/merge_posts_bbcode]

ось вам. не так давно клієнт був. шеві. гбо.
https://photos.app.goo.gl/UUMGDofb25rMDhFJ9

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Larsen1

60 Відредаговано autofraht (2019-06-22 15:23:54)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen написав:

Це до того як бідних дальнобійників в ЄС "пресують", еконорми заставляють виконувати, з перегрузом їздити не дають, слідкують за часом за кермом ну і так далі. Гнобителі погані! Не то що у нас. Можна і по 24 годиниза кермом піляти... 

К вашему сведению...
В Украине уже как несколько лет на дорогах режим труда контролируют транспортники
Есть также весовые комплексы по контролю за перегрузами
Я не понимаю, как такой проницательный человек как Вы об этом не знаете?!
Говорю же Вам - перестаньте бухать! Взгляните на реальность трезвыми глазами! smile

З.ы. В Европе достаточно старой техники, только им "внутри" дозвола не нужны, а вследствии и условия для их получения.

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

61

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

Я не понимаю, как такой проницательный человек как Вы об этом не знаете?!

Знаю, а ще я знаю що екологічні норми в нас теж діють. Але ж це не я тут розказую як наші розумні дальнобійники ложать на ці норми, правда? Так само і не мені тобі розказувати як в нас їздять з перегрузом не дивлячись на всі контролі.

autofraht написав:

Говорю же Вам - перестаньте бухать! Взгляните на реальность трезвыми глазами!

В мене з реальністю все впорядку. Я ще ні разу не купив авто, яке б не відповідало моїм сподіванням. Напевно тому що якраз таки це я не бухаю. Взагалі. На відміну від тебе, правда? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

62

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Evgenий написав:
autofraht написав:

Что модуль стоял на заводских "пломбах"?

как вариант- перекинуть бак с другой машины (которая ездила на газу. в баке бензин не возила- насос и подплавился)

Господи!!! Что Вы несете...!!
Перекинули бак... перекинули привод ГРМ.. перекинули АКБ.. перекинули обратно родные тормоза и резину, отбелили загоревшие от пробега бачки жидкостей.. перекинули всю проводку с идеальными белоснежными разьемами, заодно и ковролин новый на новой шумке.. и пенопласт.. тоже что б не желтоватый был..  И металл везде  новый перекинули, ну что бы ни следа от конденсата, протечек разводов в скрытых плоскостях...
И так далее. что бы получить "сверху" навара в 1500 Е в отличии от машин за 100 тыс. пробега.. focus   shok
Боже..!! Что вы несете!!!???   shok  dash1

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

63

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

режим труда контролируют транспортники

Та шо вы говорите? Только аж в этом году об обязательности "шайб" заговорили smile

autofraht написав:

Есть также весовые комплексы по контролю за перегрузами

Есть. У меня возле работы такой установили smile Только не работают они. Почему то.

autofraht написав:

Говорю же Вам - перестаньте бухать! Взгляните на реальность трезвыми глазами! smile

Вы к себе на "Вы" обращаетесь?

_AlexSander_ написав:

схоже маємо реінкарнацію kristal

може это он и есть? smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-22 14:53:48[/merge_posts_bbcode]

autofraht написав:

Боже..!! Что вы несете!!!???   shok

Вы в шоке? А у меня сосед по гаражу такое провернул с Октавией перед увольнением с работы . За сутки с сыном все что можно переставили с одной машины на другую.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

64

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen написав:

Знаю, а ще я знаю що екологічні норми в нас теж діють. Але ж це не я тут розказую як наші розумні дальнобійники ложать на ці норми, правда? Так само і не мені тобі розказувати як в нас їздять з перегрузом не дивлячись на всі контролі.

Хм... а может Вы еще не в курсе что в нашей стране не автобаны? Так спрошу на всяк случай...
А может это вы подходили ко мне -" так все приехали, перегруз! Как будем решать?"
-"та как протокол писать по всей строгости" Такой ураинский воздух пошел тяжелый, что аж пустой - и перегруз!"
-" та че ж ты гад поехал на весы и перед весами не сказал?"
-"счаззззз .. может мне надо было перед весами перед вами лезгинку станцевать.. нее??? "
Ото точно как вы.. все сходиться.. заиграй да заиграй.. как пьяный дол роадио.. (а че КАК пьяный) smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-22 15:56:55[/merge_posts_bbcode]

Evgenий написав:

А у меня сосед по гаражу такое провернул с Октавией перед увольнением с работы

Вы вообще в курсе сколько человеко/час труда стоит в Германии?
Е-мае.. человечище с удачным экземпляром, умершим за 800 верст после порога салона.... У меня просто.. слов нет...

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

65

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht, короче, ти купив "говно", в яке перетворюється будь-яке нове авто через певний час, пробіг, насилля. І нічого в цьому паганого нема - якщо комусь треба "говно", то чому б і не купити? Погане тільки те що ти думав що це "цукерка", і тепер намагаєшся переконати себе і всіх, що це дійсно "цукерка", тільки чомусь "смердить, і не смачна". Тобі тяжко усвідомити що ти лоханувся, чи що тебе кидонули? Простіше повірити в те що "запах і смак говна" це норма для "цукерки"?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Migen1

66

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen написав:

autofraht, короче, ти купив "говно", в яке перетворюється будь-яке нове авто через певний час, пробіг, насилля. І нічого в цьому паганого нема - якщо комусь треба "говно", то чому б і не купити? Погане тільки те що ти думав що це "цукерка", і тепер намагаєшся переконати себе і всіх, що це дійсно "цукерка", тільки чомусь "смердить, і не смачна". Тобі тяжко усвідомити що ти лоханувся, чи що тебе кидонули? Простіше повірити в те що "запах і смак говна" це норма для "цукерки"?

Я понимаю, что вы судите по своему родному городу автокидалова. Ну давно известно, что точка "сидения" определяет точку зрения...
Поэтому в ваш город за авто мало уже кто едет. и есть мнение переименовать город новым названием " Не бита не крашена"...
Давайте лучше обсудим  купленное "говно" Евгения например.....
По вашему, сколько сотен тыс. проехало его "говно", как его марафетили в конфетку, перебивали номера на "свежак с завода, что померло через 800 км. после ворот салона???    А потом тормоза... а потом сапун бака... Ну точно тысяч 200 !! Правда же?!
А ну проницательный вы наш экстрасенс, расскажите как все было? И как он лоханулся..?  app

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

67 Відредаговано Larsen (2019-06-22 17:20:38)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

родному городу автокидалова.

Ага, тому не тобі мені розказувати на який лохатрон ти попався. Я ще не такі тут бачив. wink

autofraht написав:

" Не бита не крашена"...

Це якраз те що ти купив. smile

autofraht написав:

Давайте лучше обсудим  купленное "говно" Евгения например.....

А чому тільки Євгенія? Тут цілий форум власників Логанів, як нових, так і вживаних. І тільки в тебе одного виникла гостра невідповідність сподівань і результату. Ну ще є кацапська збірка, але це вже інша історія, там "говно" буває прямо з заводу.

autofraht написав:

И как он лоханулся..? 

В тому то й прикол що він не лоханувся, на відміну від тебе.  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

68 Відредаговано autofraht (2019-06-22 18:04:22)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen написав:

В тому то й прикол що він не лоханувся, на відміну від тебе. 

Знаете, поездив по миру, я давно сделал для себя печальный вывод  - никогда в этой стране ничего не будет.. никогда.
Почему? Все просто - народ такой хороший, добрый, проницательный, а самое главное самый логически мыслящий... и все знает лучше других.. Ну за кацапов вообще промолчу, но разница конечно есть, но не пропасть.... (((((((((

З.ы. Можно на спор! Как вы ведро с 200 тыс. пробегом не вылизывайте - я все равно это увижу...  smile  И... не скажу как... smile
Ну а вы теште свое самолюбие..и что вы самый "умный"... ну а все естественно дураки и лохи.  g_hosp

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

69

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

я все равно это увижу

autofraht написав:

вы теште свое самолюбие..и что вы самый "умный"

Ну-ну...  vissla  lol

Мені то взагалі всеодно який в тебе реальний пробіг. І я про це вже казав - можливо вистачило 8 років стояння під сонцем чи щось в такому роді. А можливо його погано експлуатували. Я не знаю що з ним було, я не знаю як його готували до продажу. Однак я точно заню факти приведені тобою. А саме ті проблеми які в тебе виникли. І що такі проблеми у машин в "стані нової" не буває. Ти просто ігноруєш головні факти які вказують на стан авто. А саме - на його поломки. І при цьому стверджуєш що в ньго реально "стан нового", спираючись на свій досвід (при тому що в тебе нема досвіду пригону авто з Європи), на папірці, і тому подібне. І далі в тебе починається просто феєрична логічна послідовність: якщо є папірці і я не бачу слідів пробігу і "експерт" сказав що "стан нового", значить авто однозначно в "стані нового", а значить всі його поломки не від вживаності а від особливостей цієї моделі, отже нове авто теж так само ненадійне. Однак це хибний висновок, адже останнє твердження хибне виходячи з досвіду великої кількості власників цього авто - в "стані нового" нічого подібного з ним не трапляється. Далі, поломки які виникли в тебе, характерні для старих авто і авто з великим пробігом. Тому єдиний правильний висновок який з цих фактів можна зробити, це те що авто в тебе не в "стані нового". Його стан значно гірший, ніж ти сподівався. Це не той стан, від якого можна чекати абсолютно безпроблемної експлуатації. І це не той стан, в якому логан прийнято вважати надійним авто.

Проблема не в тому який стан твоєї машини, і хто кого там як намахав. Проблема лише в тому що твої сподівання не співпали з реальністю. Ти хотів щоб авто себе поводило насправді як нове. Але виявилось що це не так. І причина в цьому лише одна - воно не нове. І от ці дві речі ти не можеш усвідомити - те що воно "не нове" слідує з його ломучості. І я навіть знаю чому ти не можеш цього признати, хоча це беззаперечний факт.

Короче, ти не подумай що я щось проти тебе маю. Насправді я тобі щиро співчуваю. Тобі реально не повезло. І навіть не важливо хто чи що в цьому винний. Однак ти робиш неправильні висновки звинувачуючи конструкцію авто в твоїх негараздах. Діло не в ній. І саме на це тобі вказую я, і інші учасники форуму.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

70 Відредаговано autofraht (2019-06-23 11:21:06)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Есть такая упрямая весЧь как логика и факты.
С одной стороны жалобы на отказы абсолютно нового авто как например у Евгения, причем неоднократные! С несвойственными поломками для нового авто. Чего только стоит жалоба на отказ сапуна бака! Это как? Ведь это же чистая элементарная механика! Плюс куча..куча.. роликов на Ю-тубе. Вот это через 50 тыс. вот это через 30..а вот то выходило АЖ 70 тыс.!  Может кто-то считает это нормой, но для меня это вывод, что авто  скорей всего надо будет регулярнно что-то ремонтировать. До покупки я акцентировал свое внимание на таких вещах как ресурс двигателя, основных агрегатов, долговечность кузова. И "пропустил" инфу для кого то считаемую "та ерунда.. по мелочам"!
Например тот же бензонасос Вальбро... Вопреки его стоимости, отзыв спецов - не ходит!  А этому специалисту за много лет я доверяю. Выполнял такие ювелирные работы, как вскрытие (развальцовывывание) и восстановление датчиков.. и давления масла в том числе, когда вопрос стоял, что новый стоит больше сотни Евро. Реставрация с переточкой под другие втулки мотора печки Рено, и восстановление крыльчатки (побило и разнесло) с двумя оторваными лопастями, балансировка на призмах и т.д. прилично лет назад (ходит до сих пор).
Возможно они не переносят нашего "качественного" топлива.  На Жуже неоднократно за много лет доказано - по жаре отказывает бензонасос (последние лет 15). Езда только с политой водой тряпкой вокруг насоса, для охлаждения. И замены приводят к такому же результату - гонит пузыри и все! Но стоит иногда заправиться нормальным топливом или в РФ, то проблема исчезает! Бензин не закипает, не гонит пузыри, качает при любой жаре и после остановки в жару под 40 все в норме!
Я понял, что вы упрямо будете отстаивать свое мнение. И по вашему пробег, или ряженый, или АЖ 60 тыс - что ты ждал? (как по мне 30-40 тыс - это полная обкатка.. у грузовиков 150 тыс. с первым ТО 100-120тыс.)
Ну я еще могу понять трабл с закоксовыванием заслонки и клапана ХХ (хотя на Кадди скоро под 200 тыс. и 11 лет с магазина о таком даже никто не слышал). Но подсос воздуха через уплотнительный кольца у всех и повсеместно..??? Разве это не явный косяк конструкции? 
Например в Жуже 35 лет от роду, родная резинка на воздухан/карб и никакого подсоса никогда и не у кого не было от слова - совсем! smile
По остальным фактам, "скрученности авто" я даже уже никому  (тем более вам) ничего не хочу доказывать. Опытный глаз да увидит... состояние пластика, облицовки, запескоструенности фронтальных частей авто, фар, потертости накладки в багажном отсеке, крепеж и т.д. Тем более при снятии бампера, для монтажа защитных сеток от насекомых и камешков.. состояние проводки ПТФ, разьемов,  скрытых точек крепления и т.д.
В общем кому я обьясняю? Как там пан Александер высказался.. как колотушкой в бубен....  smile

З.ы. Вот поэтому уже никто и не едет в Луцк, т.к. 95% авто ряженые, наряженные, и мытые/перемытые. Но опытный глаз все вычислит...  g_hosp

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0

71

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Larsen написав:

Ну ще є кацапська збірка, але це вже інша історія, там "говно" буває прямо з заводу.

Як власник машини з Автофрамосу, можу сказати, що не все так погано, як кажуть. Моя Реношка, зібрана кацапами, з першим власником - пофігістом, який за нею взагалі не слідкував, бита зпереду і ззаду, частково перефарбована - їздить без жодних проблем. Бо двигун з коробкою збирала Дачия, а все інше там таке просте, що й кацапам було важко зіпсувати.

  0

72

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Оці розповіді яка класна жужа ставить під сумнів інші оповідання cool  lol

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: Larsen1

73

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

-По поводу бензонасосов, выход из строя в частности оплавление возможно только при условии отсутствия охлаждения его. Только отсутствие охлаждения - тоесть очень маленький уровень бензина в баке.
-По поводу пластика, облицовки, состояния моторного отсека и всего остального - обычная предпродажная подготовка б.у. авто.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

74 Відредаговано Evgenий (2019-06-25 12:43:17)

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

autofraht написав:

Давайте лучше обсудим  купленное "говно" Евгения например.....

Давайте:

Итак авто 6 лет, пробег 120 тыс Машинка радует smile  Кроме планового ТО (масло и фильтры каждые 15 тыс) заменено следующее:
40 тыс. Оба наконечника рулевых тяг + развал-схождение.Шлейф подушки.
60 тыс. Ремни-ролики.
75 тыс. Комплект свечей (оригинал).
80 тыс. Передние тормозные колодки.
Правый наконечник рулевой тяги + развал-схождение.
98,5 тыс.Установлено ГБО.
105 тыс. Регулятор холостого хода (подклинивал).
115 тыс. Датчик гидроусилителя (интенсивно потек)+ замена жидкости ГУ
Комплект свечей (оригинал).
Приварены на место два кронштейна выхлопной трубы (в разное время)
121 тыс. Ремни-ролики, помпа, сальник коленвала, масло в КПП.
Масла в КПП было 2,6-2,7 литра. Влезло 3,0.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

75

Re: Перегорает предохранитель бензонасоса

Evgenий написав:

Итак авто 6 лет, пробег 120 тыс Машинка радует  

Я за вас искренне рад!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-06-25 13:33:37[/merge_posts_bbcode]

Лево написав:

-По поводу бензонасосов, выход из строя в частности оплавление возможно только при условии отсутствия охлаждения его. Только отсутствие охлаждения - тоесть очень маленький уровень бензина в баке.
-По поводу пластика, облицовки, состояния моторного отсека и всего остального - обычная предпродажная подготовка б.у. авто.

Я устал повторять - минимум пол бака было и есть. И до лампочки не допускал никогда! Еще раз добавлю + сеточка идеально чистая, +внешний фильтр новый, +чистота в баке, + чистота стакана модуля! +++ До меня авто было только на бензе! ГБО утанавливал после пригона 6 тыс. назад!
По поводу пластика - как вы не натирайте и как не мойте, вам не удастся "зашпаклевать" царапины.  Тем более качество и твердость пластика обшивок салона как "пластилин". Ногтем "прорезать" можно! Вам не удастся скрыть потертости и придать фактуру пластику, также как и восстановить например дверные ручки "покрашенные" серебрянкой, дефлектора, кулису и т.д.
При переезде из гаража в гараж я уже больше царапин наделал на пластике в багажном отсеке, хотя упаковывал и предохранял как мог. И никакими "полиролями" и силиконами царапины не убрать и не придать структуро заводского "офсета"! Только можно "затонировать".
К тому же авто сейчас на обработке антикором, защита арок, брызговики и т.д у доверенного человека (с 18 года очереди ждал).
Его вердикт - состояние кузова и скрытых полостей идеальное, т.е по факту сравнимое с новым....
Так что не надо "так сильно завидовать" ...   facepalm  А то сглазите... kapitulation

Dacia Logan MCV Laureat 1.6  16V  Hi-Flex  5 мест  2011г. + ГБО на 60 л. Красный рубин
+ВАЗ 2107 почти 1.6 л.  84 г. ГБО 2 пок. "Желтая ракета"
  0