101 Відредаговано FS (2011-07-20 15:23:25)

Re: Регулировка клапанов

Sniff написав:

FS
Пардон. Недочитал.

smile
Кстати, снимал крышку 4 или 5 раз, прокладку не менял. Но соблюдал все рекомендации ( болты откручивал в обратном порядке ), крышку снимал оччень аккуратно (бывает , прокладка прилипает одним краем к головке, а другим - к крышке). Потёков масла нет, болты все родные.

Logan 1,4 Base 2006 г.
  0



102

Re: Регулировка клапанов

FS написав:

Кстати, снимал крышку 4 или 5 раз, прокладку не менял. Но соблюдал все рекомендации ( болты откручивал в обратном порядке ), крышку снимал оччень аккуратно (бывает , прокладка прилипает одним краем к головке, а другим - к крышке). Потёков масла нет, болты все родные.

Аналогично.

Правда, болты я заменил. Были под ТОРКС, поставил под обычный ключ на "10".

  0

103 Відредаговано pavel_iv77 (2011-07-20 16:23:17)

Re: Регулировка клапанов

я конечно тоже заменил обломаные не оставил big_smile тоже снимал много раз .порядок затяжки большой роли не играет. пробывал затягивать по разному  специально. масло не текло . прокладка сейчас стоит наверное паронитовая. до этого стояла металическая два раза и начала сопливить. эта держит снимал раз 10 -15.

logan 1.4 2006 г база
  0

104

Re: Регулировка клапанов

sergok
Дякую.

  0

105

Re: Регулировка клапанов

pavel_iv77 написав:

прокладка сейчас стоит наверное паронитовая. до этого стояла металическая два раза и начала сопливить. эта держит снимал раз 10 -15.

У меня наоборот, паронитовые (2шт) пропускали, пока не поставил металлическую. Теперь все сухо и комфортно vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

106

Re: Регулировка клапанов

pavel_iv77 написав:

эта держит снимал раз 10 -15.

А зачем столько раз снимать крышку? Пробег большой?

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

107

Re: Регулировка клапанов

Дядя Федор написав:

А зачем столько раз снимать крышку? Пробег большой?

Тренировка  crazy

  0

108

Re: Регулировка клапанов

Ну ось і я сьогодні зранку регульнув клапани. Часу зайняло біля 2-х годин але це від моменту зняття з сигналізації і встановлення на сигналізацію. За цей час з сусідом трохи теревенив і чистив вхідний тракт від шару масла з пилюкою. Саме регулювання чистим часом зайняло біля години часу. Робив це вперше і максимально ретельно. Так от розбіжності були тільки на одному 4-му циліндрі як впуск (пролазив щуп 0.2) так і випуск (теж легко проходив щуп 0.2) На впуск налаштовував по щупу 0.15 (проходження з невеличким зусиллям) а на випуск 0.25 (проходження без зусилля щупа). Щупи мав із кроком 0.05 от і довелось так хитрувати. Що вразило. Необхідно досить точно виставляти позицію кулачків а це не так легко бо не нема чіткої позиції задньої сторони кулачка і при зміні кута колеса (5-та передача) зазор може змінитись на 0.05. Отож треба спочатку візуально а потім щупами знайти максимальний зазор і тільки після цього регулювати. Прокладку залишив стару металічну але якщо чесно не подобається вона мені. Фарба з неї почала облущуватись. Сумніваюсь в герметичності але час покаже. Також як писав вище виявив шар масла з пилюкою на дросильному вузлі починаючи з заслінки і до двигуна. Перед дросельною заслінкою чисто і сухо. З пилюкою є версія бо знайшов тріщину на гумовій прокладці між корпусом фільтра і дросельним вузлом хоча тріщина тільки ззовні. А от звідки масло у впускному тракті та щей тільки за заслінкою не знаю :-(
На одній з фоток видно де я стер мастло а в кутику масло ще залишилось. Ну і та тріщина.

  0

109

Re: Регулировка клапанов

Donpedro
Странный метод регулировки. Обычно регулируют или по положению цилиндра в ВМТ, или по полному открытию выпускного клапана. Я делал последним методом.

  0

110

Re: Регулировка клапанов

Vladimir_K
Ну, яку інструкцію знайшов (на рос. форумі) так і регулював. То ж вперше.  dntknw

  0

111

Re: Регулировка клапанов

странно что такие маленькие зазоры в третим риме написано что только новые клапана надо ставить 0,2 на впускные 0,25 на выпускные. я после змены клапонов проехал на заниженых зазорах около 10тыс. потом поставил о,25  0,3  smile

logan 1.4 2006 г база
  0

112

Re: Регулировка клапанов

Vladimir_K написав:

Обычно регулируют или по положению цилиндра в ВМТ

я тоже вычеслял ВМТ - спицу вставлял в свечное отверстие...

pavel_iv77 написав:

странно что такие маленькие зазоры в третим риме написано что только новые клапана надо ставить 0,2 на впускные 0,25 на выпускные. я после змены клапонов проехал на заниженых зазорах около 10тыс. потом поставил о,25  0,3

это как? на впускные 0,25???  shok  Впускные должны 0,10-0,15.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

113

Re: Регулировка клапанов

Vladimir_K
mekena
Мужики, по ВМТ выставляют, когда кулачка не видно. как на ВАЗах, например.
wink

  0

114

Re: Регулировка клапанов

Sniff написав:

Мужики, по ВМТ выставляют, когда кулачка не видно. как на ВАЗах, например.

мне так проще и надежней..

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

115

Re: Регулировка клапанов

Доброго дня! пробіг 58 тис. і недавно машина стала ДУЖЕ туга, особливо на газі під горку на 1 передачі ледве виїжджає, (свічки нові) і вихлоп не рівний давненько, хочу відрегулювати клапана, і можливо хтось підскаже чи є якісь відмінності в регулюванні (зазори....і тд) їх якщо машина на газі (метан)??? дуже дякую!

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

116

Re: Регулировка клапанов

Зазори слід регулювати максимально допустимі, тобто, впускні - 0,15, випускні - 0,30 мм.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

117

Re: Регулировка клапанов

Машина на ГАЗУ ? Клапана срочно на регулировку!!!

" Главное -  не Очковать "
  0

118

Re: Регулировка клапанов

Властелин Кубика написав:

Машина на ГАЗУ ? Клапана срочно на регулировку!!!

Да, я вже це і сам зрозумів...надіюсь що обійдеться лише регулюванням. ДЯКУЮ

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

119

Re: Регулировка клапанов

Им самым, без него такое именно и бывает, иногда зазоры получаются вообще 0, вот тогда похуже, и клапана погнуть может.

  0

120

Re: Регулировка клапанов

Гххм, а есть какие-то однозначные внешние признаки, что клапана пора регулировать?
Если че, пробег 32 ткм.

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

121

Re: Регулировка клапанов

Xabr написав:

Гххм, а есть какие-то однозначные внешние признаки, что клапана пора регулировать?

неустойчивая работа движка, плохая тяга, перебои работы движка....

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

122

Re: Регулировка клапанов

Есть, уменьшается тяга на газу , да и на бензине
Иногда слышна детонация при нажатии на педальку
и подёргивание двигателя особенно на холостых

  0

123

Re: Регулировка клапанов

тяга пропала ДУЖЕ, а на рахунок детонації ніби незначна, вихлоп також нерівний. пробіг уже 58 тис.  завтра зранку мають регулювати клапана, вот і думаю тепер чи обійдеться лише регулюванням...

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

124

Re: Регулировка клапанов

Обойдётся, если не слышал чёткого металического стука, то обойдётся wink

  0

125

Re: Регулировка клапанов

В мене машина вже 73000км пробігла, клапана ніразу не регулював.
Сам задумуюсь, можливо пора?
Чи є якісь думки, коли бажано регулювати клапана?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0