1

Тема: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

В связи с неадекватными ценами на бензин решил с вашей помощью выяснить нужно ли платить больше за бренд ОКкО,ВОГ,Шелл или есть альтернатива.
снизу прицепил голосовалку
коментарии тоже приветствуются (обсуждаем только бензин и его качество)

Renault Logan 1.2  2017 Снеговик
https://www.drive2.ru/r/renault/logan/5 … 734926020/
  0

26

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

alex.cver написав:

Это в Киеве там у вас ANP

alex.cver написав:

"как у Бени побывал"

smile

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0



27

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Сіренький написав:

Завжди лив Окко 95.

PMP написав:

Заправляюсь последние лет 8 главным образом на ОККО, АИ92 и 95

Ну як можна на цьому лайні їздити?! Ще й черги на заправках... може 95+ всі заправляються, а не звичайним 95євро(хоча який він євро, і не лежав біля справжнього євро)?

З переліку голосувалки мій топ такий
ТНК зазвичай тут заливава 92, 95, інколи Пульсар (нормально їде, ціна нижче, зараз у них ребрендинг, хз що буде).
UPG (нормально їде, ціна нижче)
SOCAR (хорошо їде, дорого)

окко 95євро - дно, гірше бенз мабуть тільки на всяких маршалах і нонеймах.

Зараз спробував і дуже задоволений динамікою авто на бензі АКАЗС SC-Formula ( у них тільки звичайний 95). Питав пару людей, які на цій азс постійно заправляються - відгуки позитивні. Не реклама

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

28

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno написав:

окко 95євро - дно, гірше бенз мабуть тільки на всяких маршалах і нонеймах.

Ти часом не переплутав ОККО з ВОГом?  dntknw Останні 5 років я майже виключно заправляюсь на ОККО. Правда про звичайний 95 не скажу, я ним взагалі майже ніколи не заправлявся, ні на яких заправках. На ОККО беру тільки 95 Пульс.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

29 Відредаговано Engineer (2017-11-13 14:25:45)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Larsen написав:

Правда про звичайний 95 не скажу

Я скажу - всі службові машини заправляєм на ОККО, 95м і дизелем. Проблем не має. Так, іноді тупіша, іноді шустріша, але вцілому норм. Минулого року були проблеми з дизелем - вантажівки після свят позамерзали.
Але я проголосував за ANP/Укрнафта.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Larsen, alex.cver2

30 Відредаговано gatuno (2017-11-13 15:02:40)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Larsen написав:

Ти часом не переплутав ОККО з ВОГом... про звичайний 95 не скажу... беру тільки 95 Пульс.

Ні, не переплутав. ГімноККО ні з чим не переплутаєш. Таку срань продавать по максимальній ціні в державі - ЦІНИ АЗС - треба бути утирками ще тими (Сьогодні окко95євро вже 29,50!!! "Лучшіє", трясця їм). А народ ще й підтримує гривнею і чергами на їх заправках: "ну це ж окко(вог,...) мережева заправка, там же ж все хорошо має бути..." Ага, щас. Ну не парадокс. А потім скіглять чого так тяжко живеться. Бо їх дивіз "бєз лоха і жізнь плоха". І ситуація на азс - тільки один з проявів свинячих справ властьімущих.

ВОГ теж лайно. Один колєга на окко, інший на вог заливалися - у обох заміна Лямбд всього лиш на пробігові ~50тискм (машини Евро5)! Мабуть дуже хороший бензин...
Ну подумаєш

Engineer написав:

іноді тупіша, іноді шустріша, але вцілому норм

. Не іноді - а стабільно тупий бензин!
Обїзждайте їх стороною ці великомережеві "смачні" заправки.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0
Спасибо сказали: UAShumaher1

31

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno, можливо діло в конкретних заправках, на яких ти заправляєшся? Можливо самі заправщики щось бодяжать? Адже вцілому, негативних відгуків по ОККО дуже мало, і з власного досвіду, як і досвіду свого оточення, проблем, тим більше такого масштабу як в тебе, не було. dntknw На яких заправках ОККО тобі, і твоїм друзям, попадався такий говняний бензин?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

32

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

alex.cver написав:

   У нас заправляюсь ДТ только на ОККО ибо даже на WOG оно гуано.

ну окка шебелинское пальное закуповывает - нераз их бочки под воротами были замечены .

  0

33 Відредаговано gatuno (2017-11-13 16:16:52)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Larsen написав:

ОККО беру тільки 95 Пульс.... На яких заправках ОККО

Мабуть пульс сильно кращий.

Одеська траса, перед в'їздом в Київ (біля НовоїЛінії).
Житомирська  траса, на виїзді в сторону Києва за розв'язкою.
Колега на Броварському пр. заправлявся.
По факту він весь однаково поганий в мережі.

Експериментувати з цим лайном окко95євро більше не збираюся і іншим не рекомендую. Шукайте собі інші менші мережі азс, можливо вони борються за клієнта кращою якістю. А ці "смачні" мастодонти вже втратили відчуття реальності і женуть відвертий шмурдяк по космічним цінам.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

34

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno написав:

ТНК зазвичай тут заливава 92, 95, інколи Пульсар (нормально їде, ціна нижче, зараз у них ребрендинг, хз що буде).

Теперь будет Glusco. Не все ОККО одинаково полезны, то тебе жадный директор АЗС попался.  hmm

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

35 Відредаговано alex.cver (2017-11-13 21:51:06)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Larsen написав:

Можливо самі заправщики щось бодяжать? Адже вцілому, негативних відгуків по ОККО дуже мало, і з власного досвіду, як і досвіду свого оточення, проблем, тим більше такого масштабу як в тебе, не було.  На яких заправках ОККО тобі, і твоїм друзям, попадався такий говняний бензин?

100% поддерживаю. Сменил несколько машин НИ разу не было не качественного бензина от ОККО. На ТО стошники говрили что вы заправляете что вам пора свечи менять а они как новые. Стараюсь заправляться только Пульсом, но иногда обычным Евро. Если бензин могу и на ВОГе при случае, то ДТ только на ОККО.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-13 20:38:21[/merge_posts_bbcode]

gatuno написав:

Мабуть пульс сильно кращий.

Да. Спортейдж мой сильно в динамике добавляет на Пульсе да и расход меньше. В целом "дешевле" выходит ездить на Пульсе.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-13 20:52:26[/merge_posts_bbcode]

Engineer написав:

Але я проголосував за ANP/Укрнафта.

2 раза? Так не чесно  big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

36 Відредаговано gatuno (2017-11-14 10:30:48)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

alex.cver написав:

негативних відгуків по ОККО дуже мало

Але вони є. То адепти мабуть не сміють писати правду про свою улюблену священну корОвККО:
OKKOOKKO відгуки
"Время визита:  30.06.17
Сегодня позвонили сказали не солярка а полное г...но(прямая речь)Форсунки залипли на ходу...такого они еще не видели что бы на ходу..."

"Время визита: 20.01.2017
Стал замечать увеличение расхода а через сутки средний расход увеличился на 2 литра и ощутимо снизилась приёмистость и мощность - раза в два...  окко для меня кончилась."



Моя відповідь топікстартеру: НЕ ВАРТО ЗАПРАВЛЯТИСЯ НА ОККО 92м та 95євро! Це шкідливо і для двигуна, і для нервів водія

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

37

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno написав:

Але вони є. То адепти мабуть не сміють писати правду про свою улюблену священну корОвККО:

Це тіпа я адепт?!  shok Друже, а може це ти адепт якогось "підзаборного бензиновиробника" і, відповідно, лютий хейтер конкурентів? Дійсно схоже на те - "ви всі їздите на говні, і самі про це не знаєте, от я вам відкрию очі, і по секрету, в приват, розкажу якусь мегауофуєнну заправку з цілющим бензином". От всі дружно "прозріють", кинуть говняне ОККО і табуном ломануться запрявлять в якусь "пупкін нафту" чи що ти там рекламуєш. lol

Ти палку не перегинай, а то комічно виглядаєш з таким, мало не істеричним вкидом.  empathy

gatuno написав:

Сегодня позвонили сказали не солярка а полное г...но(прямая речь)Форсунки залипли на ходу...такого они еще не видели что бы на ходу...

Бідний alex.cver, треба його попередити, виявляється в нього форсунки вже роками на ходу заліплені, а він і не в курсі!  shok  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

38 Відредаговано gatuno (2017-11-14 11:22:08)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Larsen написав:

мегауофуєнну заправку з цілющим бензином

Larsen, ти сам сказав, що заправляєшся Пульсом. Так що...
"Давайте спорить о вкусе устриц и кокосовых орехов с теми, кто их ел, до хрипоты, до драки, воспринимая вкус еды на слух, цвет на зуб, вонь на глаз"
Ти ж не знаєш як воно "чудово" їдеться на 95єврокко, про що мова? Заправ на порожній бак цієї МОккоЧІ і тоді в "бій" з аргументами. + ти не знаєш як їдеться на бензині SC. Так що або спробуй, або... якось твої закиди таки виглядають окко-адепто-фанатично.

Періодично заправляюсь(заправлявся, більше не збираюсь) 95єврокко , інколи 92. Ну, так ставалося - то талонів дешевих запропонують, то просто на пробу в пошуках пристойного бензину. І кожен раз машина відповідала лютим тупняком (рівно як і останній раз на початку місяця 11.2017). Докатую оккосрань до порожнього баку, заправляюсь SC і машина їде - з пристойною динамікою, тихо. Все пізнається в порівнянні.
Ладно б то тільки моє враження, але паралельно маю відгуки колєги на OpelAstra'12 на роботі, теж 95єврокко. Та ж сама картина - машина явно "тупіє". Чудес в світі азс не буває. окко - лайно.

PS "Выводя продукцию на уровень мировых стандартов, которых никто не видел(це про якість бензину у нас), мы до предела разовьем все семь чувств плюс интуицию, которая с успехом заменяет информацию. С чем и приходится себя поздравить. Прошу к столу - вскипело!" )

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

39 Відредаговано alex.cver (2017-11-14 11:24:06)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Зачем вы спорите? Пусть себе человек заправляется из стоящих у обочин бензовозов. (шутка)
Larsen и я будем и дальше как "ненормальные" заправлялся на ОККО и "страдать".  big_smile
Чем хорош рынок - кто как хочет так и дро.. (заправляется). Мой опыт мне показывает отсуствие пробем вообще на ОККО. Зачем мне что то менять? Возможно есть какие то отдельные "кидальные ОККО заправки" но там где я заправлялся все было Ок причем даже когда езжу на далеко куда то там в Буковель там то же ОККО.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

40 Відредаговано gatuno (2017-11-14 11:37:54)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

alex.cver написав:

отсуствие пробем вообще на ОККО

Перелік трастедокоо київських АЗС в студію де чудовий 95євро.
Може при нагоді спробую.

І я порекомендую, особисто заправляюсь на :
- м. Київ, вул. Заболотного, 37 (ТРЦ "Art Mall")
АКАЗС SC
Людидобрі, спробуйте хоч хтось - ну цікаво ж )

+ трохи відгуків з форума


alex.cver написав:

Пусть себе человек заправляется из стоящих у обочин бензовозов.

Смєшно )).

https://scformula.ua/upload/DSC_0004.JPG

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

41

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno написав:

Смєшно )).

Потому там и было - шутка в конце.

alex.cver написав:

Пусть себе человек заправляется из стоящих у обочин бензовозов. (шутка)

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

42

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

UAShumaher написав:

В связи с неадекватными ценами на бензин решил с вашей помощью выяснить нужно ли платить больше за бренд ОКкО,ВОГ,Шелл или есть альтернатива.
снизу прицепил голосовалку
коментарии тоже приветствуются (обсуждаем только бензин и его качество)

 

Заправлялся все время на ОККО 95 бензином! Потом решил заправиться на Параллели ! Разницу в расходе сильно не заметил но вот запах выхлопа какой то совсем другой (как на карбюратор е)! Хотя пишут что бензин одинаковый- Мозырь!

На мой взгляд На ОККО бензин лучше! И гарантии того что меньше шансов нарваться на пленку!

Renault Logan 1.6  8v ambience 2012  птф+конд
  0

43

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno, значить Пульсом заправлятись на ОККО дозволяєш? angel lol
Якийсь ти сильно емоційний в цьому питанні. Я все розумію, і я вірю що тобі міг не сподобатись якийсь там бензин на ОККО. Але ж подивись, в жодному повідомленні, я не закликаю нікого заправлятись чи не заправлятись у якихось конкретних брендів, правда? І навіть не прозиваю ніяких брендів і їхній бензин нехорошими словами. А ти кажеш адепт... Мені просто дуже дивно чути аж настільки агресивно-радикальне обурення бензином ОККО, адже таку реакцію я бачу вперше, при тому що знаю багато людей які заправляються на ОККО, і ще більше тих, хто там запраляється рідко, але не тому що якість погана, а тому що дорого. Про погану якість в ОККО від реальних людей я ніколи не чув, ні про які види палива, ні про ДТ ні про різні бензини. А тут в тебе все настільки катастрофічно, що такої великої проблеми ну явно не могли не помітити інші. Правда? Власне тому я і подумав що в твому випадку, діло могло бути в якихось конкретних заправках. В мене колись така біда була з ВОГом, коли на власному досвіді переконався що одна заправка лила якийсь шмурдяк, а інша нормальний бензин. І обидві в одномі місті. Отже таке буває.
Короче, якби ти сказав що ОККО тобі не сподобався, і ти надаєш перевагу іншому бренду, я б навіть не звернув увагу на це. Але ж коли закликаєш мене не заправлятись там де я це роблю, то тут вже слід розібратись, хто з нас "адепт". smile

Доречі, я не пробував, але знайомий стверджує що в нього авто просинається на етанольному бензині в порівнянні зі звичайним. Можливо той бензин, порівняно з яким тупить ОККО, теж розбавлений спиртом? dntknw
Чи, можливо, ти порівнюєш простий 95 від ОККО, з якимось 95-м, який містить присадки (як Пульс чи Мустанг)?
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-14 12:43:42[/merge_posts_bbcode]

О! Бензовоз з кульками!  app

gatuno написав:

Смєшно )).
https://scformula.ua/upload/DSC_0004.JPG

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

44 Відредаговано Evgenий (2017-11-14 14:12:53)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno написав:

ГімноККО ні з чим не переплутаєш.

Город укажите... и адреса заправок...

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

45

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Evgenий написав:

Город укажите...

gatuno написав:

Одеська траса, перед в'їздом в Київ (біля НовоїЛінії).
Житомирська  траса, на виїзді в сторону Києва за розв'язкою.
Колега на Броварському пр. заправлявся.
По факту він весь однаково поганий в мережі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

46

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Larsen, дык все заправки "на околицах". Там могут бодяжить все что угодно.
gatuno, не обращали внимание что на чеках пишут? "ОККО" или "ЧП Пупкин"?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

47

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Evgenий написав:

Larsen, дык все заправки "на околицах". ... "ОККО" или "ЧП Пупкин"?

Чеки мабуть вже викинув та й чи може там бути "ЧП Пупкин" - хіба у окко є франчайзи?

То хтось дасть локації самих чотких і перевірених на предмет 95євроокко заправок в Києві чи всі просто "авіаційний очищенний лучшєє дєтям" розливають?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

48 Відредаговано Evgenий (2017-11-14 16:55:10)

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

gatuno написав:

локації самих чотких

Литовский бензин на Укравто (Петровка, выезд на Борисполь,Столичное шоссе возле авторынка)
БРСМ на Богатырской и на Заболотного
ОККО на Окружной

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

49

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Evgenий написав:

на Укравто

Ще на Стеценко є.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

50

Re: Рейтинг брендовых АЗС (Бензин) а стоит ли платить больше...

Логика железная, чем дороже бензин тем он лучше smile а я вижу массу бензовозов со стороны белгорода, едут они не на крупные сети, от сюда и цена на около 10 дешевле, как они это делают не спрашивайте это называется бизнес.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0