51

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Vokraga написав:

хочу подякувати madmen   , оскільки його дописи та БЖ допомогли з вибором.

Поздравляю с приобретением! app  Считаю, что удачным! Пусть машинка радует и служит без проблем. Рад, что был чем-то полезен.
storstark

Renault Logan MCV Expression 2016 серая платина, бензин 0.9tce Energy (турбо), 5РКПП, Start&Stop, климат, круиз, МediaNAV
Ранее - Renault Sandero 2011, 1.4, ГУР, без кондея
  0



52

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Aprox написав:

Чота как-то многовато! У меня 6,7 при том, что приходится вынимать кишки из чахлого моторчика, чтоб хоть как-то ехать... Тут думал будет ближе к дизельному расходу... А оно, оказывается, кушать любит... Может тысячам к 5 устаканится...

У меня та же комбинация силовых агрегатов и почти такой пробег. Сейчас на 2000 км пробега имею расход 6,2 л/100 км. Режим - в основном город, и раз в две недели - 80 км трассы. Еще совсем недавно у меня был средний расход 6,7, а сейчас вот идет тенденция на снижение. Так что все идет по плану! К тому же движок еще практически девственный, чего от него хотеть? Зато он достаточно резвый и его не надо уговаривать рвануть когда надо!  Все почему-то этот движок с дизелем хотят сравнить.  Каждый по-своему хорош... storstarkЗато у дизеля начинает просматриваться конкурент.. это хорошо, будет выбор...

Renault Logan MCV Expression 2016 серая платина, бензин 0.9tce Energy (турбо), 5РКПП, Start&Stop, климат, круиз, МediaNAV
Ранее - Renault Sandero 2011, 1.4, ГУР, без кондея
  0

53 Відредаговано Александр007 (2017-06-05 19:03:01)

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Даеш 6л. В городе rock
Давление у вас штатное 2.2 по кругу

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

54

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

madmen написав:
Aprox написав:

Чота как-то многовато! У меня 6,7 при том, что приходится вынимать кишки из чахлого моторчика, чтоб хоть как-то ехать... Тут думал будет ближе к дизельному расходу... А оно, оказывается, кушать любит... Может тысячам к 5 устаканится...

У меня та же комбинация силовых агрегатов и почти такой пробег. Сейчас на 2000 км пробега имею расход 6,2 л/100 км. Режим - в основном город, и раз в две недели - 80 км трассы. Еще совсем недавно у меня был средний расход 6,7, а сейчас вот идет тенденция на снижение. Так что все идет по плану! К тому же движок еще практически девственный, чего от него хотеть? Зато он достаточно резвый и его не надо уговаривать рвануть когда надо!  Все почему-то этот движок с дизелем хотят сравнить.  Каждый по-своему хорош... storstarkЗато у дизеля начинает просматриваться конкурент.. это хорошо, будет выбор...

У меня степвей 2017го с таким же двигателем и мкп, расход к сожалению пока не радует: 7.4л получается в среднем, Киев и пригород. Пробки столицы конечно свою коррективу вносят, но все равно, ожидал меньше. Пробег 3300км.

Stepway 0,9 мех
  0

55

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Карочи, дизель непобедим по расходу! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

56

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Aprox написав:

Карочи, дизель непобедим по расходу!

Але дизельне пальне майже в 2 рази дорожче газу. wink А для чого ще потрібен малий розхід крім як для економії?
Тому якщо треба економію - найкраще ГБО. Дизель, сам по собі, ні в чому не є найкращим. Але при воборі конкретних моделей і комплектацій, дизельний варіант може виявитись найкращим по співвідношенню динаміки, економічності і ціни. Як це зараз і є у випадку з Логаном. Хоча знову ж таки, кому динаміка по барабану а треба тільки економічність, то краще 1.2 з ГБО. Це якщо виходити з того, що на 0.9 ГБО не ставиться.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

57

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Larsen написав:

Тому якщо треба економію - найкраще ГБО. Дизель, сам по собі, ні в чому не є найкращим.

О !услада для моих ушей !

  0

58

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Larsen написав:

А для чого ще потрібен малий розхід крім як для економії?

Ще для великого запасу ходу, більше 1000км.  wink

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

59

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

запас хода - дело такое - канистр в бахажник и вот запас хода

  0

60 Відредаговано Larsen (2017-06-10 11:09:23)

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

MACK написав:

Ще для великого запасу ходу, більше 1000км. 

А, точно!  upp
Правда з ГБО є бак з газом плюс бензобак. Але тоді пів шляху, на бензині, буде вже зовсім не економно. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

61

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Larsen написав:

Правда з ГБО є бак з газом плюс бензобак. Але тоді пів шляху, на бензині, буде вже зовсім не економно.

Ну да. Пока будешь ехать 500 км. думаю можно найти газовую заправку. Уж где-где, а в Украине АГЗС хватает (на каждом шагу)

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

62

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Larsen написав:

Але дизельне пальне майже в 2 рази дорожче газу. wink А для чого ще потрібен малий розхід крім як для економії?

Во-первых, я еще ни одного 0.9 с ГБО не видел (и еще не ясно, как эти моторы вобще переносят газ, и как там регулируются клапана), а во-вторых - малый расход как раз и нужен, чтоб с ГБО не заморачиваться!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-06-10 15:01:44[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Дизель, сам по собі, ні в чому не є найкращим.

В крутящем моменте на низах! ))

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-06-10 15:02:46[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Хоча знову ж таки, кому динаміка по барабану а треба тільки економічність, то краще 1.2 з ГБО.

Вот давай не надо мне рассказывать про 1.2 с ГБО!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

63

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Aprox написав:

Во-первых, я еще ни одного 0.9 с ГБО не видел

Ну а я що про 0.9 писав? Ось:

Larsen написав:

Це якщо виходити з того, що на 0.9 ГБО не ставиться.

Aprox написав:

малый расход как раз и нужен, чтоб с ГБО не заморачиваться!

А ГБО потрібне щоб не заморочуватися з дизелем?  dntknw

Aprox написав:

В крутящем моменте на низах! ))

Ну, візьми бензиновий двигун більшого об'єму, або трубіну, і буде не гірша еластичність за  дизель. Питання в совокупності всіх характеристик, і в важливості кожної з них для конкретного покупця. Ну і в доступних комплектаціях. От наприклад, Логан з 2 літровим атмосферником і ГБО, був би десь таким же економним як і дизель, але їхав би значно динамічніше. Але такого варіанта нема. З ГБО є тільки 1.2, він економніший за дизель, але дизель динамічніший, тому тут вже питання що важливіше. Ну і так далі.

Aprox написав:

Вот давай не надо мне рассказывать про 1.2 с ГБО! 

Який в тебе розхід газу?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

64 Відредаговано Aprox (2017-06-10 19:59:05)

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Larsen написав:

Який в тебе розхід газу?

От 7,5 зимой до 11 летом... )) В среднем где-то 8-8,5... Виртуальный расход бензина по БК - 6,7..6,8
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-06-10 20:00:15[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А ГБО потрібне щоб не заморочуватися з дизелем?

Вот у тебя небыло ГБО - тебе не понять! ))) Это одновременно и восхитительно и неприятно...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

65

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Aprox написав:

Вот у тебя небыло ГБО - тебе не понять! )))

Тут ти правий. Не було, і не хочу. Але якби виникла потреба економити, то поставив би. Адже коли не вистачає грошей, то на такі дрібниці не звертаєш увагу. Якщо ж вони тебе достають, значить не такий вже й напряг по грошам, і можна кататись на бензині (що я і роблю). smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

66

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Странно тема скатилась к обсуждению гбо...
Уточняю: на 0.9 гбо ставится, более того, есть заводские комплектации (в Европе) сразу с гбо.
Далее, поездил сегодня без пробок около 150км накатал, средний расход за 400км (после заправки) упал до 6.9.

Stepway 0,9 мех
  0

67

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Ну що, накатали ми вже майже 16000  tbsenile
Перше ТО (15) коштувало 2508,56 грн. (то з усіма можливими на момент проведення ТО знижками).
Нарікань на роботу автівки не маю, однак є претензії що неодноразово лунали на форумі - то тряска на холодну. З цією проблемою ще не їздив.
Виявилась ще одна проблема, а саме запотівання фар. Поїду на сервіс і разом з питаннями по роботі КП буду вирішувати по фарам.

Щодо витрат пального. В середньому з тим як я пересуваюсь містом приблизно 7,5 л/100 км. Вчора скинув БК та поїздив з лімітером швидкості, встановленому на 50 км/год - результат 5,4 л/100 км. Коли почнуть фіксувати порушення в автоматичному режимі, думаю у всіх помітно впадуть витрати пального.

Renault Logan 2017 (Expression, 0.9 РКП)
  0
Спасибо сказали: Хохол1

68

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

А розкажи як працює обмежувач на роботі.
Виставив 50 і як не тисни на газ, швидше не їде?
А можливо виставити круїз і ліміт одночасно?

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

69

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Хохол написав:

А розкажи як працює обмежувач на роботі.
Виставив 50 і як не тисни на газ, швидше не їде?
А можливо виставити круїз і ліміт одночасно?

Круїз та ліміт одночасно не можна увімкнути. Лише щось одне. Тим більш вони на одному перемикачі.
А щодо обмежувача, то так, налаштував швидкість і після досягнення встановленої більше не їде. Налаштовувати граничну швидкість необхідно після кожного запуску двигуна (не враховуючи коли він виключається системою старт/стоп) Якщо не помиляюсь, то втопивши педаль газу в підлогу, можна розігнати її далі (різні бувають ситуації на дорозі), але я не пробував. Можу по дорозі з роботи спробувати... відпишусь.
Так само як і на круїзі. Ти можеш збільшити встановлену швидкість (наприклад для обгону), а потім прибравши ногу з педалі газу, автівка дочекається зниження швидкості до встановленої, та продовжить її підтримувати.

Renault Logan 2017 (Expression, 0.9 РКП)
  0

70

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Vokraga,
5.4 по городу,  лучше дизеля  plus

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

71

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Александр007 написав:

Vokraga,
5.4 по городу,  лучше дизеля  plus

Так, але з купою умов. Швидкість, майже "зелена хвиля", вихідний з незначним потоком.

Renault Logan 2017 (Expression, 0.9 РКП)
  0

72

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Александр007 написав:

Vokraga,
5.4 по городу,  лучше дизеля 

Саша, на работу и обратно на круизе 69 км/ч без пробок по Киеву турбоОктавия жрет 4,9л/100.  Какой дизель, какой газ?

  0

73

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Георгич написав:
Александр007 написав:

Vokraga,
5.4 по городу,  лучше дизеля 

Саша, на работу и обратно на круизе 69 км/ч без пробок по Киеву турбоОктавия жрет 4,9л/100.  Какой дизель, какой газ?

Шикарні показники!
Ще собі мабуть треба повторити експеримент, але коли дійде до 50, руками увімкнути 5 передачу. Може ще більше впадуть витрати…

Renault Logan 2017 (Expression, 0.9 РКП)
  0

74

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Георгич,
Покатайся по Саксаганского и Жилянской  wink
4.9 прям по трассе ехал  plus

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

75

Re: Renault Logan Еxpression 0.9 РКП (2017 р.в.)

Александр007, мой маршрут Урловская/Ахметова - Днепр.Наб.-Южный мост-Байковое-Гринченка.
Южный преодолевается до или после пробок.
Спорить не буду - езда даже легче чем по трассе, т.к. круиз на 69.
По трассе так тошнить анриал smile
Но и расход получается более чем разумный.

  0