51

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

MACK написав:

Doc, прокомментируй что нужно было делать?

Якщо епілептичний напад - https://www.logan.in.ua/forum/post615675.html#p615675
Я вже все написав.
Епінапад не завжди свідчить про епілепсію.
Думаю сусід таки погарячкував.
Язик ніколи-ніколи не можливо проковтнути.
В принципі - правильно робив, що надавав допомогу. Зважитись на трахеотомію це мужній вчинок. І за це великий плюс.\
Також плюс, що не перерізав сонні артерії, артерії щитоподібної залози і яремні вени. А також не відсік трахею.
З приводу пасти (навіть товстої - спробуйте через неї подихати.
Про вдавився - навряд чи. Щоб настали корчі треба тривала гіпоксія.

А от сусіду MACK, треба пройти обов'язкове обстеження серця. Бо така картина може бути при серцевому нападі у вигляді пароксизмальної тахікардії, особливо, якщо сусуд "СВЯТКУВАВ".

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: MACK1



52

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Bob3000 написав:

Подавился что ли?

Хапнул лишнего - передозировка. https://loronline.ru/forum/images/smilies/094.gif

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

53

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

[відео]

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

54

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Дорогі мої соклубники.
Якщо ви молоді, не маєте згубних звичок і ведете правильний спосіб життя це звісно дуже добре.
Але не сподівайтесь, що у вас 10 життів по 100 років кожне. Можливо саме так думала одна моя пацієнтка, яка живе в селі, не має поганих звичок і думала, що рентген це шкідливо.
Тому жити їй залишилось від сили 3 місяці. Бо в неї занедбаний рак легені з метастазами у кістки, сусідню легеню і серце.
А їй лише 36...

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Хохол1

55

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

А у меня на работе медосмотр отменили...

  0

56

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Ви маєте на увазі флюорографію?

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

57

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

joakim, хоча б.

lukis написав:

А у меня на работе медосмотр отменили...

А дарма.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

58

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

lukis написав:

А у меня на работе медосмотр отменили...

а унас наоборот был раз в два года стал раз в год - рвачи стали в два раза богаче .

  0

59 Відредаговано Игорь Петрович1 (2018-07-31 08:31:52)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Рак це вирок в нашій країні, особливо якщо нема за що лікуватися. Сусідку травили би десятками місяців хіміотерапії,різали хірурги залюбки,моральні страждання хворої та родичів. А так 3 місяця помучається і все imho2

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

60

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

lukis написав:

А у меня на работе медосмотр отменили...

Тут такое дело...
Приходилось сталкиваться с недобросовестным отношением к анализам при медосмотре...
Пишут с потолка, в флюорографию не всматриваются...
И это на крупном (некогда ОЧЕНЬ крупном) предприятии в областном центре...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

61

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Bob3000, так у нас это постоянно. Медосмотры проходят каждый год не менее 5-6 тыс. чел: есть свой 4-х этажный медсанцех и почти все здоровы. Ой ли...

  0

62

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

svserj написав:

Медосмотры проходят каждый год не менее 5-6 тыс.

так приходиться рвачу приплачивать , щоб быть здоровым а то спишут и всё бери кэпочку и под цэркву ...

  0

63

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

сяся написав:
svserj написав:

Медосмотры проходят каждый год не менее 5-6 тыс.

так приходиться рвачу приплачивать , щоб быть здоровым а то спишут и всё бери кэпочку и под цэркву ...

Та нет. У нас очередь за проходной не стоит-работать руками почти нет желающих.

  0

64

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

svserj написав:

У нас очередь за проходной не стоит-работать руками почти нет желающих.

а в нас сельская местность - не хош иди на твоё место десяток найдётся , очень демпингуют гавайцы ( заробитчаны с галычины )

  0

65

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

сяся написав:

рвачу

сяся, по-перше не обзивайся, а по-друге я закликаю всіх більш обдумано і розважливо ставитись до свого здоров'я. І рентген робити раз на рік. Для себе.
Игорь Петрович1, протоколи лікування пухлин всюди однакові. Просто у нас лікування починають тоді, коли за кордоном пропонують паліативну допомогу.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

66

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Трохи поворушу тему.
Давайте про кір. Він зараз голову підняв. Може комусь буде корисно.
Отже - КІР вірусна хвороба, яка передається повітряно крапельно. Кір дуже заразна хвороба. Якщо на кір захворіє якась дитина в домі, то захворіють всі вразливі люди, імунітет яких до вірусу слабкий.
Кір по латині - морбіліс, тобто "хвороба". Називають його так, через те, що при кору можуть бути всі відомі симптоми хвороб - температура, висипка, ураження різних органів, ураження слизових, біль, нудота, діарея і ін.
Починається все на 3-5 день контакту. Слабкість, кволість і підвищується тепература. Вона не просто підвищується. Не рідко до 40-41. І тримається довго. І дуже слабо збивається ліками. Я у 28 років перехворів на кір. Температура 41 у мене трималась 6 днів. Вдавалось її збити в/в препаратами на 2-3 години і потім все заново. Звісно організм страждає від зневоднення, інтоксикації - ти не можеш пити, бо тебе вивертає, ти не можеш ходити, бо низький тиск, ти не можеш сходити в туалет, бо ти нічого не їсеш і не п'єш. Слабкість настільки сильна, що навіть не можеш сфокусувати зір.
Тоді можна побачити а слизових рота червоні плямки. Це перша ознака кору. Але не завжди можна їх побачити і вони достатньо швидко зникають. Але це найзаразніший період кору.
Далі йде висипка на шкірі. Спочатку на голові, потім нижче і нижче. Чим нижче спускається висипка, тим важчий перебіг. Я був в плямах з голови до п'ят. Кожний етап висипки супроводжується новими і новими підйомами температури. Часто пишуть про світлобоязнь, кон'юнктивіт, але це не обов'язковий симптом. Головне - висипка і її етапність.
Висипка на вигляд різна: від червоних плям до крововиливів (т.з геморрагічний кір). Я саме на нього і попав. В кінці висипного періоду я був схожий на леопарда. Ці крововиливи можуть бути не тільки на шкірі, але й і у внутрішніх органах, мозку...
Значно знижується імунітет. Тому часто до кору приєднуються бактеріальні проблеми. У мене була пневмонія. Спочатку вона була вірусна, потім під'єднались бактерії.
У цей же період можливий розвиток найнебезпечнішого ускладнення кору - енцефаліт і менінгоенцефаліт. Тобто запалення мозку і оболонок мозку. Померає від нього 40% хворих. Виникає 1 на 1000 випадків кору.
Після закінчення висипного періоди людина перестає бути заразною на 100%
Що робити?
Якщо був контакт при появі симптомів - в інфекційну лікарню. Вас відокремлять в бокс, заклеють вікна і двері щоб не заразили всю лікарню. Це необхідна міра для своєчасного виявлення (не дай Боже) ускладнень. Плюс в/в дезінтоксикація.
Специфічного лікування не існує. Тільки симптоматичне. Тобто відновлення водного балансу, охоронний режим при важкому перебігу, антигістаміни, дієта. А при бактеріальних ускладненнях - антибіотики.
Легкий кір теоретично можна лікувати на дому, але в умовах ізоляції від оточуючих і під контролем медперсоналу.

Альтернативи щепленню від кору для профілактики не існує.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: kiyn73, paveldne, az74, Evgenий, Bob3000, Clone-77, сяся, ПЕТРО, MACK9

67

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

умеешь, Doc, успокоить ))

  0
Спасибо сказали: Clone-771

68

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Если прививки были в детстве, а сейчас мне 40 лет, иммунитет есть или нет?

  0

69 Відредаговано MACK (2019-01-04 15:49:39)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

lukis написав:

Если прививки были в детстве, а сейчас мне 40 лет, иммунитет есть или нет?

Смотрел интервью с Супрун, говорила зоболели ~ 29 тыс. детей и ~ 20 тыс. взрослых, включая тех, кому ещё при совке делали прививки. А что тогда были за вакцины - ХЗ, кому как повезёт.  dntknw Мне тоже тогда же делали.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

70 Відредаговано lukis (2019-01-04 16:21:03)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

В такой ситуации "как повезет" не катит. Надо знать ответ, делать нам прививки, или нет. В моем городе уже заболело 10 человек, из них один взрослый.

  0

71

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

У меня на старой работе когда-то шеф от кори чуть того, на тот свет не отправился в 33 года  sjuk

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

72

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

lukis написав:

Надо знать ответ, делать нам прививки, или нет

Тогда однозначно делать.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

73

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Да. Вон и у Дока я думаю прививки были, а все равно переболел взрослым.

  0

74 Відредаговано Doc (2019-01-04 20:30:50)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

lukis написав:

Если прививки были в детстве, а сейчас мне 40 лет, иммунитет есть или нет?

Треба визначити напруженість імунітету до кору. Можливо потрібна ревакцинація.
Для цього існують спец.аналізи, які роблять багато комерційних лабораторій.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Clone-771

75

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

MACK написав:
lukis написав:

Надо знать ответ, делать нам прививки, или нет

Тогда однозначно делать.

Я проти прививок...бо вважаю вакцинацію страшним ударом по імунітету....як може ідеальний організм(новонароджене дитя) водночас  захворіти  на рак,і ще купу невиліковних хвороб(генетичні не рахуємо)???Усі соцмережі забиті проханнями допомогти вилікувати таких дітей....звідки ті хвороби?Я розумію як захворіє вже доросла людина,бо за роки можна стільки канцерогенів з'їсти(ті ж барвники),вдихнути(вихлоп дизеля),випити(вода з таблицею Мендєлєєва)....але питання відкрите-звідки ті  хвороби у дитини? А відповідь одна...невідомий состав вакцин,іх консервантів...і умовчування впливу вакцинації на організм.
І лікарі ,і виробники вакцин будуть мовчати...бо вакцини як не як,а рятують життя....і якийсь там процент померлих(хворих невиліковно) від вакцинації,значення для людства немає...
Не подобається мені,коли на моїх дітях ставлять експерименти.
Противник...але коли з'явилася загроза захворювання на кір(у школі)...то довелося робити щеплення обом дітям.
Вважайте мене невігласом,але вакцинацію робитиму по потребі.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0