76

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Clone-77 написав:

Усі соцмережі забиті проханнями допомогти вилікувати таких дітей....звідки ті хвороби?

Clone-77 написав:

А відповідь одна...невідомий состав вакцин,іх консервантів...і умовчування впливу вакцинації на організм.

Я відповім на  питання. Насправді вони не такі складні, як здається.
З приводу соц.мереж.
30-40% - брехня. За слізливими повідомленнями стоять ласі до грошей довірливих людей ділки. Але 60-70% - правда. Та насправді кількість пухлин і невиліковних хвороб стало не набагато більше. Просто ми стали частіше про них чути. Бо є інтернет, телебачення і т.і.

Щодо проблем у здорових дітей.
Пухлини не виникають за день - два. І не виникають від 2-3 щеплень. Діти народжуються з дефектом генів, який дозволяє розвинутись пухлині. А щодо вад - то діти народжуються з ними, ще до щеплень.
А от проблема матерів, які вживають небезпечні речовини під час вагітності, передчасного народжування - це більш серйозний аргумент "на користь" проблем.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Clone-771



77

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Clone-77, можна сказати коротше - щеплення вбивають людей, але покращують статистику. Так воно насправді і є. Це той випадок коли жертвують ідивідами заради популяції.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

78

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Larsen написав:

щеплення вбивають людей,

Про епідемію поліомієліту нічого не чули? Саме вакцина допомогла її приборкать. Не кажучи про натуральну віспу.
І про масові загибелі від щеплення нічого не чув.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-01-05 01:31:10[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

жертвують ідивідами заради популяції

Тут згоден. Закони популяції.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

79

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

І про масові загибелі від щеплення нічого не чув.

Бо від щеплень не вмирають. Так само як не вмирають від СНІДу. Вмирають від наслідків. Яких ніхто і ніколи не признає наслідками щеплення, тому що в результаті доведеться від них відмовлятись, а значить постраждає популяція.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Clone-771

80 Відредаговано Doc (2019-01-05 01:49:27)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Larsen написав:

Вмирають від наслідків

Так. Дехто.
Але смерть від дифтерії значно імовірніша. І в більш широких масштабах.
А не робити щеплення від сказу після укусу скаженої собаки - це самогубство і приречення на муки

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: az74, Clone-772

81

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:

Але смерть від дифтерії значно імовірніша. І в більш широких масштабах.

В умовах епідемії звісно так. Масова вакцинація потрібна для запобігання таких епідемій. Саме тому більшість медиків активно пропагують вакцинацію, при цьому своїм дітям щеплення роблять далеко не завжди.

Doc написав:

значно імовірніша.

Смерті від епідемії приховати або списати на інші проблеми не можливо. Тому цю небезпеку ми знаємо досить точно. А от смерті, або негативні наслідки для здоров'я людини на все життя від щеплень - можна. Коли у дитини після щеплення різко падає зір, коли після щеплення в неї при звичайних вірусних ОРЗ температура починає підніматись за 40, це все звісно не наслідки щеплення, це звичайне співпадіння. І коли у дитини несподівана зупнка серця на другий день після щеплення, це теж не наслідок щеплення, нажаль таке буває, а тут просто співпало що в наступний день... Реальних негативних наслідків для здоров'я нації ніхто не порахує. Бо в даному випадку - звинувачуваний, слідчий і суддя - одна "особа". Тому наскільи "значно ймовірніша", ми просто не знаємо.

Doc написав:

А не робити щеплення від сказу після укусу скаженої собаки - це самогубство і приречення на муки

Так само як і не робити щеплення від малярії при поїздках в Африку... Мова не про це, а про превентивну масову вакцинацію. От та ж сама кір - страшна хвороба. Але щеплення, зі всіма ризиками, не захищає від неї повністю і на все життя. Намагатись захистити себе від неї означає потребу в ревакцинаціях. І кожен раз з ризиками і можливими наслідками. При цьому всеодно можна захворіти, хоча ймовірність меньша. І так по кожній хворобі зі списку...
Я не кажу що перехворіти кіррю один раз краще. Але вакцина не панацея. Це лише меньше зло. Причому меньше воно в масштабах популяції, а в кожному індивідуальному випадку може виявитись більшим. І кожен хто в цьому приймає участь повинен це розуміти і приймати усвідомлене зважене рішення.

Причому, мені здається що якби вся державна пропаганда масової вакцинації не приховувала ризиків, як вони це роблять побоюючись що люди злякаються і будуть відмовлятись масово, а навпаки відверто і прямо розказували про всі ризикі і переваги, то в результаті меньше народу відмовлялось би від вакцинації. Чому мені так здається? Тому що як не замовчуй і не приховуй ці наслідки, так чи інакше вони всеодно випливають. Виникають підозри. Часто необгрунтовані, але на фоні загальної брехні тут вже так - збрехав раз, збреше ще. Тому народ вже не вірить офіційній інформації, і попадає під вплив різних альтернативщиків, ну і просто ростуть "забобони", як про ГМО чи пальмову олію... Ну а там вже страхи можуть перевершувати реальну загрозу. Тому я б її не приховував...
От тільки якщо реальна загроза значно більша ніж мені здається, тоді не вийде розказати правду, тоді дійсно все провалиться. Можливо так воно і є, і тому не розказують? Адже такі ризики як неякісні вакцини, невідповідне їх зберігання, неправильне застосування, неякісна діагностика перед застосуванням і т.д. - це може бути нашими локальними особливостями, а не принциповими загрозами вакцинації. І тут вже я не знаю... може не дарма замовчують...  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Clone-771

82 Відредаговано Doc (2019-01-05 16:16:21)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Larsen написав:

при цьому своїм дітям щеплення роблять далеко не завжди.

Ми робили.
Але річ не про те. Ви порівнюєте "тепле" і "м'яке". Вони приємні на дотик, та це не одне і те ж.
Повідомлень про побічну дію ліків і вакцин дуже багато. Пересічний громадянин навіть не уявляє, що майже на кожен препарат, що продається в аптеці колись було подане оголошення про побічну дію. Це або почервоніння, або температура, або щось більш значиме. Я сам двічи стикався з несподіваною реакцією на ацетилсаліцилову кислоту, при тому один раз у 6-річної дитини. Це не була алергія - гірше! Синдром Рея - гостра нирково-печінкова недостатність. Тобто відмова нирок і печінки одночасно. Дитина померла за 3 дні. Хтось скаже, що аспірин треба заборонити? Наврядчи.
А крик навколо німесуліду! Його заборонили продавати в аптеках дітям. Так, він впливає на печінку. Але є нюанс! Якщо коротко то заборонений німесулід значно більш безпечний, ніж дозволений дітям ібупрофен і парацетамол. Американьці дослідили 9500 пацієнтів з гострою печінковою недостатністю в листі очікування на трансплантацію і виділили коефіцієнти ризику при прийому німесуліду, ібупрофену і улюбленого парацетамолу. У німесуліда він склав 1,6%, ібупрофену 2,3% і парацетамолу 3,3%. Тобто парацетамол вдвічи більш небезпечний за німесулід (насправді значно більше, ніж вдвічи!). Але заборонили німесулід. Хтось бачив в пошуках Google щось про небезпеку парацетамолу? А от криків чому продають заборонений німесулід - повно.
Так от що я хочу сказати - ризик є завжди!!! Ви можете прийняти таблеточку аспірину і через 3 дні померти від с-му Рея, можете купити в аптеці дитячий дозволений парацетамол і стати в чергу на трансплантацію печінки, можете не щеплюватись і не хворіти, можете провести щеплення і мати певні проблеми, можете провести щеплення і НЕ мати жодних проблем, можете мати приховані проблеми як то кардіопатію від якої можна померти в будь-яку секунду. Можна вийти на балкон, а вам на голову впаде балкон зверху. Чи треба при цьому заборонити балкони, як небезпечні? Ви можете сказати про превентивну іммунізацію, що це погано, але чи впевнені ви, що ваша дитина перехворіє (а це напевно станеться) кіром, краснухою і паротитом чи не дай Боже(!!!) поліомієлітом залишиться здоровою чи навіть живою? Ви звертаєте увагу на поодинокі повідомлення про небезпеку, яку просто вкидують ласі до сенсацій корреспонденти і напевно ні разу не дивились в інтернеті, що буває при вживанні "безпечних" аспірину чи парацетамолу.
НАпевно ризикують всі! І ті, хто щеплює і ті, хто не щеплює. Але зваживши ризики я схиляюсь до тих, хто щеплюється. І я, і діти мої, і дружина - всі щеплені.І живі...
А перевірити напруженість імунітету до кіру мені треба було, коли вперше стикнувся зі спалахом. Це був не перший, а шостий контакт за місяць. Крім того в дитинстві я щеплень дуже боявся (як і ін'єкцій взагалі), тому досить імовірно, що втомившись бігати за мною по территорії садка просто махнули рукою і записали просто так. Мало імовірно, але можливо.
Дякую за увагу!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  1
Спасибо сказали: Clone-77, AndreyB, Ігор33703

83

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Спочатку написав дуже довгу відповідь, розібравши кожне нелогічне твердження, але потім передумав. Адже:

Larsen написав:

Саме тому більшість медиків активно пропагують вакцинацію

Дякую за увагу!

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

84

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Larsen написав:

Саме тому більшість медиків активно пропагують вакцинацію

Сусідка,завідуюча дитячим відділенням...сама мені призналася що у її внуків нема щеплення,але коли була епідемія чогось(вже не пам'ятаю),то вакцинацію терміново зробили.
Ще ж забув одну річ...чому як робиш вакцинацію то підсовують бумагу на підпис,чим знімають з себе відповідальність якщо щось піде не так.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

85

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Про малярию.
От малярии вакцины не существует!  Прививка от малярии - развод на деньги ( бинзес)... Иначе её - малярию - уже победили бы.... В настоящее время насчитывают более 400 видов малярии, и для каждого непрерывно модифицируют  препараты. именно по этой причине закупать лекарства от малярии заблаговременно - абсурд, могут не сработать. Мы в командировках всегда мониторили ( были на связи)  с врачами и домой брали проверенные лекарства от конкретного типа малярки. И, всё же, были ( и есть) случаи, когда уже в Украине спасти не успевали. Как правило, после 2-недельного пребывания дома с выпивкой по поводу... Есть данные, что люди с 4-й группой крови и отрицательным резус-фактором не подвержены заболеванию малярией! А с 1-й группой и + резусом уберечься довольно трудно, особенно при длительном пребывании в зоне малярки. И осложнения ( различные заболевания, камуфлирующие собственно причину - малярию), могут быть совершенно разными со всеми вытекающими последствиями.
Так же не существует вакцины от красной лихорадки. Ваааще. От жёлтой- существует, но тоже очень разные и разобраться в вакцинах очень не просто. Одна новость - прививку от жёлтой лихорадки признали пожизненной ( раньше была на 10 лет, потом ревакцинация). Правда, в Украине  как-то молчат, что делать с сертификатами , которые выданы на 10 лет.
Вакцина от кори. Не знаю, что колят сейчас, но противопоказаний в тех, что кололи в моём детстве - выше крыши. Наблюдались и летальные случаи, о чём в аннотациях и предупреждали. Испытывать судьбу своего ребёнка - дело персональное, для статистики -пустяк. Заболевшие 50 с лишним детей после вакцинации на западенщине - это профилактика? Какие последствия для здоровья тех детей? Все молчат - нет проблемы! Так что не стоит винить "отказников", это их право. И не факт, что они станут причиной эпидемий. Я больше на лаборатории киваю.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

86

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

ivalent написав:

на западенщине

как бы это этого тоже прививки не спасают, извини, но...

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

87

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

ivalent написав:

Про малярию.
От малярии вакцины не существует!  Прививка от малярии - развод на деньги ( бинзес)... Иначе её - малярию - уже победили бы.... В настоящее время насчитывают более 400 видов малярии, и для каждого непрерывно модифицируют  препараты. именно по этой причине закупать лекарства от малярии заблаговременно - абсурд, могут не сработать. Мы в командировках всегда мониторили ( были на связи)  с врачами и домой брали проверенные лекарства от конкретного типа малярки. И, всё же, были ( и есть) случаи, когда уже в Украине спасти не успевали. Как правило, после 2-недельного пребывания дома с выпивкой по поводу... Есть данные, что люди с 4-й группой крови и отрицательным резус-фактором не подвержены заболеванию малярией! А с 1-й группой и + резусом уберечься довольно трудно, особенно при длительном пребывании в зоне малярки. И осложнения ( различные заболевания, камуфлирующие собственно причину - малярию), могут быть совершенно разными со всеми вытекающими последствиям.

Малярія...дядько був миротворцем в одній африканській країні...привіз її в Україну-ледь відкачали,трохи не вмер.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

88

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Clone-77 написав:

чому як робиш вакцинацію то підсовують бумагу на підпис,чим знімають з себе відповідальність якщо щось піде не так.

що би мати перевагу у суді, якщо надійде позив. й до ворожки не ходи...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

89

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

floyd47 написав:
Clone-77 написав:

чому як робиш вакцинацію то підсовують бумагу на підпис,чим знімають з себе відповідальність якщо щось піде не так.

що би мати перевагу у суді, якщо надійде позив. й до ворожки не ходи...

Звісно.Вакцинація-лотерея,ніколи не знаєш який буде результат.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

90 Відредаговано floyd47 (2019-01-06 14:40:25)

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

ivalent написав:

Есть данные, что люди с 4-й группой крови и отрицательным резус-фактором не подвержены заболеванию малярией! А с 1-й группой и + резусом уберечься довольно трудно,

а Ви не замислювалися, який відсоток населення має групу I(O) Rh+ та IV(AB) Rh-?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

91

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

floyd47 написав:
ivalent написав:

Есть данные, что люди с 4-й группой крови и отрицательным резус-фактором не подвержены заболеванию малярией! А с 1-й группой и + резусом уберечься довольно трудно,

а Ви не замислювалися, який відсоток населення має групу I(O) Rh+ та IV(AB) Rh-?

Не задумывался, т.к. нет необходимости. У меня -1-я, малярки нахватал по-полной за 20 лет, спасала только скорость реакции ( анализ и приём таблеток за сутки), в экипаже были с 4-й, обошлись без малярки. Просто выдаю инфу для коллег, мало ли...
Тем более, что миротворцев особо не информируют, только в общих чертах и симптомов они часто не знают - поэтому и получают по-полной, 4-е ++++, а там - как повезёт. И таблетки, закупленные у англичан пару лет назад, могут не помочь. Надо везти с собой домой именно те, которые используют в данной стране в данное время.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-01-06 17:10:41[/merge_posts_bbcode]

Если заменю слово "западенщина" на Прикарпаття ( где произошло это ужасное событие - заражение детей некачественной вакциной), обиженных не будет? Хотя сути это не меняет!

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  -1

92

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

floyd47 написав:

що би мати перевагу у суді, якщо надійде позив. й до ворожки не ходи...

Взагалі то зараз інформовану згоду підписують на БУДЬ-ЯКЕ лікування!!!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

93

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

ivalent написав:

Если заменю слово "западенщина" на Прикарпаття

а шо за проблема со словом ,шо не так ?

  0

94

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc написав:
floyd47 написав:

що би мати перевагу у суді, якщо надійде позив. й до ворожки не ходи...

Взагалі то зараз інформовану згоду підписують на БУДЬ-ЯКЕ лікування!!!

Так,це правда.Матері два місяці назад стенти ставили(5 штук)у Полтаві,то такий документ був.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

95

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

сяся, нет такого слова в названии части страны. Ни исторического, ни территориального.

  0

96

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

lukis, Оо та то Вы с нашими гавайцямы не общались - как они токо наши территории не называют , а в народе у нас постоянно так говорят - западеньци и западенщина и это считается вполне удобоваримым ,чё я так и удивился .
хотя конечно правильнее говорить схиднякы -так как они жители восточной ( схидной ) галиции , но то такэ не в этой теме акцентировать

а за прививки - ну я привит и все домочадцы от мала до велика тоже , тьфу тьфу пронесло пока а вот у нашего супервайзера дочь лежит бревном не перший год -  последствие прививки  sad

  0

97

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

сяся, Офф топ припиняємо

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

98

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

О как!  А судьи кто? Кто тут самый "информированный"?  Подпись мою прочтите, прежде чем обижаться...  По факту ифицирования детей есть что сказать?

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

99

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Doc, так -

сяся написав:

хотя конечно правильнее говорить схиднякы -так как они жители восточной ( схидной ) галиции , но то такэ не в этой теме акцентировать
а за прививки - ну я привит и все домочадцы от мала до велика тоже , тьфу тьфу пронесло пока а вот у нашего супервайзера дочь лежит бревном не перший год -  последствие прививки

  0

100

Re: EMERGENCY!!! Перша невідкладна допомога до прибуття швидкої.

Ну и про прививки вообще-то в этой теме тоже оффтоп. Ну разве что переименовать в медицинскую тему smile

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0