876

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

електрокари що заряджаються від сонячних батарей чи вітроелектростанцій

Я ж кажу, що мрії мають бути казковими....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0



877

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:
Eyheniy K. написав:

А так это мечты

Будь-яка реальність, колись була мрією. wink

Что бы дожили мы до Вашей мечты.  big_smile
Я не живу завтра, я живу сегодня.
На сегодня лифы и прочее аналогичное  - это унылые игрушки, а не машины. wink
Я не против батарей для них, которые стоят не 4-5 куе, а 1-1.5куе и живут 5-6 лет.
Я не против пробега 400-600км, а не 100 без печки при скорости 60кмч, я не против подзарядки в течении 20 мин, а не полутора часов. smile

  0
Спасибо сказали: MACK, Дядя Федор2

878

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

Что бы дожили мы до Вашей мечты. 

А я б так не загадував. От скажи, ще якихось років 20 тому, якби тобі сказали що ми будемо тут, в Україні, всі ходити з карманними комп'ютерами значно потужнішими за робочі станції того часу ціною в десятки тисяч доларів, і що в них буде вбудований мобільний голосовий і відеозв'язок з усім світом, повноцінний інтернет, в десятки разів швидший тодішніх найдорожчих модемів, що в них буде GPS з детальними мапами всіх міст і трас, що ними можна буде фотографувати якісніше ніж на плівкові мильниці того часу, і навіть знімати повноцінне відео, значно вищої якості ніж популярний тоді VHS, і тримати архіви цього всього на носіях, розміром з монету в одну копійку.... Ти б в це повірив? Дуже сумніваюсь. Тому не кажи "гоп". Хто зна, може ми ще побачимо це щастя за нашого життя. wink

Eyheniy K. написав:

На сегодня

Ну а якими були мобілки в 90-х? А яке було покриття? Ото ж бо. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Clone-77, Автоматчик2

879

Re: Это интересно (разное) - 2

Очень хороший и размазанный ответ. Встретимся на Марсе. Я возьму пару бутылок хорошего вина. wink
"Не кажи гоп", могу сказать также.  reta
Поживем - увидим. А пока бензин и дизель наше все.  wink

  0

880

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

А пока бензин и дизель наше все. 

І що? Все, не можна говорити більше ні про що?  dumbom

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

881

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:
Eyheniy K. написав:

А пока бензин и дизель наше все. 

І що? Все, не можна говорити більше ні про що?  dumbom

Когда будет - тогда будет предмет для разговора.
На сегодня эта философия никому не нужна.  reta
А мечта хорошая, никто же не спорит.:)

  0

882

Re: Это интересно (разное) - 2

Израильский танкист, уничтоживший до 60 советских танков в одном бою

Лейтенант-танкист Цви Грингольд, которому был 21 год, совершил уникальный подвиг в дни Войны Судного дня - в течении непрерывного танкового боя, продолжавшегося 30 часов, он уничтожил до 60 вражеских танков Т-54, Т-55, Т-62. Трижды его танк был подбит, гибли члены экипажа, сам он получил тяжелые ожоги. Из горящих танков он переходил на другие танки и продолжал бой.
По числу танков, уничтоженных им в ходе боя, Цви Грингольд может быть признан самым результативным танкистом во всемирной истории танковых войск

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

883

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

Когда будет - тогда будет предмет для разговора.

Забули в тебе спитати дозволу?

Eyheniy K. написав:

На сегодня эта философия никому не нужна.

По перше, це не філософія, по друге, не розписуйся за всіх.

Eyheniy K. написав:

А мечта хорошая, никто же не спорит.:)

Мова була про можливе вирішення проблеми викидів. Те що електрокари можливе вирішення цієї проблеми - факт, а не мрія.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Автоматчик1

884

Re: Это интересно (разное) - 2

Так может для начала прекратим тыкать. wink
Я вроде с Вами нормально общался.
При чем тут мое разрешение и абсолютно бессмысленный троллинг о проблеме выбросов? smile
Кто-то откажеться от тэц-аэс, не будут сжигать мусор? smile
Электро-мобили сегодня позиционируют как эко транспорт, только самого эко в нем очень мало.
Главное с чувством преподносить, что бы другие поверили, ага.

  0

885

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

Так может для начала прекратим тыкать.

Я з друзями спілкуюсь тільки на ти.  storstark

Eyheniy K. написав:

Я вроде с Вами нормально общался.

Нормально, мене взагалі не легко образити ненормальним спілкуванням. smile

Eyheniy K. написав:

При чем тут мое разрешение

І я думаю що воно нікому не потрібне. Однак ти чомусь вирішив інакше. wink

Eyheniy K. написав:

бессмысленный троллинг о проблеме выбросов?

Друже, тролити електрокари почав ти. І взагалі, це вже не перший раз. Я так бачу, в тебе до них якась особлива антипатія. В чому річ? Можливо заздриш комусь хто собі може таку цяцьку дозволити? Чи тобі якийсь Ліф десь дорогу переїхав?  empathy

Eyheniy K. написав:

Кто-то откажеться от тэц-аэс, не будут сжигать мусор?

А без електрокарів що, не спалюють? Подумай про це так - зі збільшенням електрокарів, збільшиться споживання електрики. Значить збільшиться її виробництво. Питання за рахунок чого? В ЄС вже вирішили. Вітряки. От і вся історія. Причому для них це вже сьогодні реальність. Вітроелектростанції там вже зараз генерують значно більше ніж споживаються всі електрокари.

Eyheniy K. написав:

Электро-мобили сегодня позиционируют как эко транспорт, только самого эко в нем очень мало.

Ну, по-перше, як я вже казав, мова не йшла про сьогоднішнє позиціонування, чи, наприклад, про те, що тобі треба купувати і на чому їздити. Мова йшла про те, як покращити екологічність транспорту, в контексті пропозицій від ДФ (підняти ККД ДВЗ до 90%, наприклад wink ). По-друге, ти всеодно не правий. Зі збільшенням продаж електромобілів, не спостерігається збільшення шкідливих викидів існуючих електростанцій в світі.

Eyheniy K. написав:

Главное с чувством преподносить, что бы другие поверили, ага.

Тіпа так: "нема предмета для розмови", "нікому не цікаво"? Ну не знаю хто в таке повірить. Сильно вже по дитячому. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Автоматчик1

886 Відредаговано Eyheniy K. (2017-03-29 07:58:19)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Я з друзями спілкуюсь тільки на ти.  storstark

Хорошо, будем знать.

Larsen написав:

Нормально, мене взагалі не легко образити ненормальним спілкуванням. smile

Уже лучше. smile

Larsen написав:

І я думаю що воно нікому не потрібне. Однак ти чомусь вирішив інакше. wink

Даже не думал об этом.

Larsen написав:

Друже, тролити електрокари почав ти. І взагалі, це вже не перший раз. Я так бачу, в тебе до них якась особлива антипатія. В чому річ? Можливо заздриш комусь хто собі може таку цяцьку дозволити? Чи тобі якийсь Ліф десь дорогу переїхав?  empathy

Я вижу електрокар со стороны потребителя, и про экологию не особо думаю в данном вопросе.
Так вот, со стороны потребителя - она никакая, а купить лиф, не есть проблема.
Зависть - то, чего у меня никогда не было, наверное от нормальной жизни без нужды в чем-то. Да и говорить о возможностях других людей, в инете, ничего не видя глупо.

Larsen написав:

А без електрокарів що, не спалюють? Подумай про це так - зі збільшенням електрокарів, збільшиться споживання електрики. Значить збільшиться її виробництво. Питання за рахунок чого? В ЄС вже вирішили. Вітряки. От і вся історія. Причому для них це вже сьогодні реальність. Вітроелектростанції там вже зараз генерують значно більше ніж споживаються всі електрокари.

Eyheniy K. написав:

Электро-мобили сегодня позиционируют как эко транспорт, только самого эко в нем очень мало.

Ну, по-перше, як я вже казав, мова не йшла про сьогоднішнє позиціонування, чи, наприклад, про те, що тобі треба купувати і на чому їздити. Мова йшла про те, як покращити екологічність транспорту, в контексті пропозицій від ДФ (підняти ККД ДВЗ до 90%, наприклад wink ). По-друге, ти всеодно не правий. Зі збільшенням продаж електромобілів, не спостерігається збільшення шкідливих викидів існуючих електростанцій в світі.

В Ес решили - звучит крайне не убидительно, где-то, локально решат проблему ветряками.
А где-то возьмут эл-во с аэс/тэц, которые стоят в других странах.

Larsen написав:

Тіпа так: "нема предмета для розмови", "нікому не цікаво"? Ну не знаю хто в таке повірить. Сильно вже по дитячому. wink

Хай буде по-дитячому.

  0

887

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

Я вижу електрокар со стороны потребителя, и про экологию не особо думаю в данном вопросе.

Ну от, бачиш, а я ж тут зовсім про інше говорив. Це всеодно що один каже: "Феррарі краще бо швидше", а йому відповідають: "ні, воно гірше бо розхід більший". Ну чи щось в цьому роді. wink

Eyheniy K. написав:

Так вот, со стороны потребителя - она никакая,

Вже ми якось про це говорили. Не для всіх, навіть в наших реаліях, вона ніяка. Якщо брати другим авто в сім'ю, а в нас таких сімей багато, тоді все може бути не так вже й погано. Ну от, наприклад, в мене щоденні поїздки по місту не перевищують пробіга Ліфа на одній зарядці, навіть зимою. Поїздив день по справах, повернувся додому, поставив в гараж на зарядку на ніч. І ніяких поїздок на заправки. Витрати на електрику копієчні порівнюючи з бензином. Звісно, витрати на обслуговування можуть бути дуже навіть великими, якщо БУ і не повезе. Але вцілому, навіть так, варіант привабливий, враховуючи те як він їде.

Eyheniy K. написав:

Зависть - то, чего у меня никогда не было

Це радує! Але звідки тоді така антипатія до електромобілів? Ні, ну я розумію що вони тобі можуть неподобатись, і це нормально. Але ж ти наполягаєш на тому що вони погані для всіх. Чому так?

Eyheniy K. написав:

В Ес решили - звучит крайне не убидительно

Поїздть по ЄС, подивись на пейзажі, зрозумієш. wink Ну і є статистика, і плани, офіційні. Переконливо чи ні, не має значення. В Норвегії через пару років взагалі заборонять ДВЗ, це не місцевий вибрик якихось фріків, це тенденція, причому безповоротня. І причини в ній не тільки в екологічності чи економічності, не забуваємо про обмежені запаси вуглеводнів. Якщо не почати зпригувати з них зараз, потім буде пізно.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Автоматчик1

888 Відредаговано Eyheniy K. (2017-03-29 09:30:43)

Re: Это интересно (разное) - 2

В Ес был, Ес разное. В Норвеги не успел еще, в Швеции был, рядом.
Все друзья европейцы даже не думают об електрокарах хотя обсуждали это.
В семье на 2х человек которые ездят 3 своих 1 рабочая машины. Электрокар не вписался.
Да и при относительно маленьких моих пробегах могу в обед сорваться и уехать относительно далеко.
Для меня обустройство всего под електрокар дороже електрокара, стоит ли овчинка выделки, не думаю.
Со стороны кажется что так жестко о электрокарах? smile Нет. Это не так.
Кончаются углеводы? Ну нечего сказать мне на это, может они завтра закончатся, а может чез 50-100 лет, я этого не знаю.  wink
Выше уже сказал очень кратко о том, что хочу видеть в электрокаре. Мнение не предвзятое.

  0

889 Відредаговано Bob3000 (2017-03-29 09:43:20)

Re: Это интересно (разное) - 2

MACK написав:

Израильский танкист, уничтоживший до 60 советских танков в одном бою

Лейтенант-танкист Цви Грингольд, которому был 21 год, совершил уникальный подвиг в дни Войны Судного дня - в течении непрерывного танкового боя, продолжавшегося 30 часов, он уничтожил до 60 вражеских танков Т-54, Т-55, Т-62. Трижды его танк был подбит, гибли члены экипажа, сам он получил тяжелые ожоги. Из горящих танков он переходил на другие танки и продолжал бой.
По числу танков, уничтоженных им в ходе боя, Цви Грингольд может быть признан самым результативным танкистом во всемирной истории танковых войск

Это уникальный подвиг пропагандистов smile 
Ну точнее не уникальный. 
Дело нужное особенно во время войны.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-03-29 08:37:40[/merge_posts_bbcode]

Если бы доходы позволили иметь доп авто и гараж в городе, это вполне мог бы быть небольшой хэтч пробегом хотя бы 100-200 км
(для Днепропетровска дневной городской пробег вполне может уложится в 50-80 км.), а там бы конечно уже начал лепить что-то солнечно-ветряное.

P.S.

В ближайшем будущем солнечные панели будут напыляться на поверхности как спрей,
а фотоэлектрическую пленку будут печатать прямо на окнах домов и автомобильных крышах.
Такой прорыв станет возможным благодаря перовскитам, рассказывает Bloomberg New Energy Finance.

Ворота гаража покрыть и крышу smile

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

890

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

Кончаются углеводы? Ну нечего сказать мне на это, может они завтра закончатся, а может чез 50-100 лет, я этого не знаю.

Они с 1970-х годов кончаются и никак не кончатся, сколько было тем, типа "Что будет когда закончится нефть?" Достойной, прогрессивной  замены, типа как  было при переходе от паровых машин на ДВС, я пока не вижу.  imho2

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: Eyheniy K.1

891 Відредаговано MACK (2017-03-29 10:16:26)

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K., Георгич, мужики, мы же в сети, а здесь возраст и регалии не имеет значения как правильно, на "ты" или на "вы".  coffee  А то что Ларсен любит потрындеть уже давно всем понятно.  big_smile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

892

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

Для меня обустройство всего под електрокар дороже електрокара, стоит ли овчинка выделки, не думаю.

Ну так цього ніхто не заперечує. Я лише кажу що це так не для всіх. Бо ти казав що це "нікому" не треба і т.д. smile

MACK написав:

Они с 1970-х годов кончаются и никак не кончатся

Знаєш що таке планування? Тим більше в глобальних масштабах. Вони закінчують з того моменту, коли їх почали добувати. Це ж незаперечний факт, правда? Питання тільки в термінах. Так от, говорять про цю майбутню проблему ще з 70-х не тому що вони вже в 70-х мали закінчитись, а тому щоб встигнути підготуватись до їхнього закінчення. Це довгий процес, і починати його потрібно задовго до їх закінчення.
Ну а так то ще можеш сказати що давно говорять про те що Сонце згасне, а воно все не гасне ніяк. wink

MACK написав:

я пока не вижу.

Наразі все в процесі. Знаєш, коли перші авто з'явилися, багато хто не бачив їх як серйозну заміну коням. А воно вон як вийшло. smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-03-29 09:18:30[/merge_posts_bbcode]

MACK написав:

А то что Ларсен любит потрындеть

Ну а тебе вже я чим образив?  angel

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

893 Відредаговано MACK (2017-03-29 10:24:42)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Знаєш що таке планування? Тим більше в глобальних масштабах.

Т.е. когда рождается ребёнок, то я уже должен планировать что он когда-то умрёт? Друже, планируй что хочешь, а я предпочитаю наслаждаться процессом.  smoke Я покупаю новую машину для себя, а не с мыслями что я её когда-то кому-то буду продавать, дарить, разобью и т.п. Я её заправляю, обслуживаю и езжу.

Larsen написав:

Ну а тебе вже я чим образив?

Меня трудно обидеть, но  ты любишь чтоб последнее слово было твоим я уже заметил. Матёрый тролляка.  lol

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

894

Re: Это интересно (разное) - 2

MACK написав:

Т.е. когда рождается ребёнок, то я уже должен планировать что он когда-то умрёт?

А як можна уникнути наслідків його смерті, чи взагалі самої смерті? Не можна. sad
Тут інший випадок. От наприклад, ще тисячі років тому люди знали що зимою не буде врожаю, значить їжу треба запасати до приходу зими. Це навіть білки з хом'яками занють. А ти пропонуєш їсти поки є що, а про зиму не думати, поки вона не настала. От приблизно така ситуація і з вуглеводнями...

MACK написав:

Я покупаю новую машину для себя

Так тут не йшла мова про те, що тобі, чи навіть комусь іншому, краще купувати зараз! Ну почитай все спочатку, чи що... Мова про те, що обмежені запаси вуглеводнів є однією з причини активного розвитку електрокарів і альтернативних джерел енергії в розвинутих країнах. Це взагалі ніяк не стосується нашого з тобою вибора авто. Ми купуємо те що нам вигідно, і все. smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-03-29 09:32:53[/merge_posts_bbcode]

MACK написав:

ты любишь чтоб последнее слово было твоим я уже заметил.

Та ну? Якщо я не правий, я завжди це признаю. Не помічав? wink

MACK написав:

Матёрый тролляка.

Ні, троль це трошки інше. Я просто люблю хорошу, аргументовану дискусію. Адже "у суперечках народжується істина"! upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

895

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Ми купуємо те що нам вигідно, і все

Отложи в сторону экологию и чем сейчас выгоден электрокар?

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

896

Re: Это интересно (разное) - 2

MACK написав:

Отложи в сторону экологию и чем сейчас выгоден электрокар?

Напевно це краще питати в тих хто їх купує. Я ж собі його не взяв. Хоча якби шукав друге авто, то серйозно би задумався. З економічної точки зору вигода сумнівна, ну це так само як і з дизелем проти ГБО. Але їздить він прикольно, і хлопоту з ним меньше (в моїх умовах), тому навіть для мене, варіант цікавий, хоч і не однозначний.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

897

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

ну це так само як і з дизелем проти ГБО

Когда как, уже считали  smile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

898

Re: Это интересно (разное) - 2

MACK, ну по економності Ліфа теж різні розрахунки є, і результати різні. Тут тяжко однозначно сказати, по затрати на електрику там в рази меньші ніж на паливо. Але якщо здихає батарея, тоді витрати можуть покрити всю вигоду. Але знову ж таки, не ясно коли вона здохне і на скільки, та і не ясно як рахувати витрати на ремонт, бо її можна і реставрувати, і на нову міняти, що фінансово дуже відрзняється. Ну і на додачу, мова тільки про б/у Ліфи, а там життя батареї - лотерея. Нових то в нас не продають.
Тому я не вважаю що економність Ліфа це серйозний аргумент. Він як мінімум, спірний.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

899 Відредаговано Eyheniy K. (2017-03-29 11:20:05)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

MACK, ну по економності Ліфа теж різні розрахунки є, і результати різні. Тут тяжко однозначно сказати, по затрати на електрику там в рази меньші ніж на паливо. Але якщо здихає батарея, тоді витрати можуть покрити всю вигоду. Але знову ж таки, не ясно коли вона здохне і на скільки, та і не ясно як рахувати витрати на ремонт, бо її можна і реставрувати, і на нову міняти, що фінансово дуже відрзняється. Ну і на додачу, мова тільки про б/у Ліфи, а там життя батареї - лотерея. Нових то в нас не продають.
Тому я не вважаю що економність Ліфа це серйозний аргумент. Він як мінімум, спірний.

Так в чем же плюсы лифа на сегодня ?  lol1

  0

900

Re: Это интересно (разное) - 2

Eyheniy K. написав:

Так в чем же плюсы лифа на сегодня ?

Особисто для мене, як я вже казав, те як він їде, те що не треба заправляти, те що простіше користуватись ну і "не воняє". wink А можливо ще й економніший, але це тільки якщо брати новий, чого зараз нема.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0