4,876

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

Це вже Ви говорите про результат вибору стада.

Вибір це результат прийняття рішення. Ще раз - стадо антилоп не приймає рішення ким жертвувати. Це процес непідконтрольний стаду. Ну от наприклад, коли ти кидаєш гральний кубик, то число що на ньому випало не є результатом твого рішення. Розумієш? Аналогічно і тут.

sdj387jsd написав:

Кого відкинули

Антилопи не відкидують нікого, і не рятують нікого. Не страждай антропоморфізмом, в них стадо значно простіше людського. У деяких тварин, зі складнішою організацією стада, можна щось таке як ти говориш помітити. Наприклад у вовків, де є єрархія, і де реально можуть когось захищати, а когось покинути ну чи щось в цьому роді. Але це не про антилоп. У них все простіше.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



4,877

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

нтилопи не відкидують нікого, і не рятують нікого. Не страждай антропоморфізмом, в них стадо значно простіше людського.

Вас зрозумів, тільки чомусь сам гадаю навпаки!!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,878

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, ну ок, як на твою думку, антилопи захищають якусь антилопу якою вони вирішили не жертвувати, від левів? І як вони жетрвують тою, яку вирішили віддати левам? Який в них механізм реалізації подібного рішення, якщо воно має місце бути? Вони що, відганяють левів від одних, а других навпаки гонять назустріч левам? Як ти це уявляєш?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,879

Re: Это интересно (разное) - 2

anry77 написав:

Так на Донбассе работает Т2, только каналы у них свои.

Тем более сутник нужно возвращать. Кодирование медиаконтента было глупейшим решением. Решение это принял в 2016 году Порошенко.
Что касается поста

sdj387jsd написав:

В Україні розблокують супутникові канали.
https://www.rbc.ua/ukr/news/ukraine-ras … 04503.html

То не все так однозначно. Мы это воспринимаем как зеленая власть поняла ошибку (таки поняла), но это не означает, что на раскодирует свой контент. Вот

Spoiler

Президент України Володимир Зеленський і керівництво провідних українських медіагруп домовилися до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів, повідомляється на сайті Офісу президента.

Як зазначають в офісі, через кодування сигналу не всі українці можуть вільно переглядати понад 20 головних телеканалів.

"Особливо це стосується регіону вздовж контактної лінії та тимчасово окупованих територій", - наголосив Зеленський, зазначивши, що альтернативою українським телеканалам там стало російське телебачення.

У результаті глава держави та представники медіагруп домовилися до 16 березня 2020 року забезпечити запуск незакодованих супутникових міжнародних версій загальнонаціональних телеканалів і знову зробити телебачення доступним для українських громадян.

Крім того, як зазначають в Офісі президента, учасники зустрічі домовилися залучити РНБО для координації зусиль із медіагрупами для боротьби з порушеннями авторського права.

Для комплексного вирішення проблеми з доступом до інформації Зеленський також запропонував провайдеру ефірного цифрового телебачення компанії "Зеонбуд" до 4 березня 2020 року вжити заходів для зміни модуляції сигналу.

"Це розширить покриття цифровим телебаченням на території держави та полегшить доступ населення до телемовлення", - зазначили в Офісі президента.

Крім цього, "Зеонбуд" зобов'язали до 1 травня 2020 року забезпечити встановлення цифрових передавачів у 47 населених пунктах України та модернізувати наявні антенно-фідерні системи для всіх прикордонних територій.

Крім того, операторів супутникового мовлення Xtra TV і Viasat зобов'язали розробити соціальні пакети супутникового телебачення з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств населення, щоб ці громадяни отримали можливість переглядати закодовані телеканали.

Тезисно:
- медиагруппы до 16.03.2020 обязаны нарисовать международные версии своих каналов. На каком или каких языках они будут - вопрос. Это может быть что-то типа Интер+ или 1+1 Интернац. ИМХО. Т.е. выборка. Но ело в том, что эти каналы и не закодировали.
- до 4.03.20202 Зеонбуд (принадлежащий Порошенко) обязали изменить тип модуляции Т2 сигнала (этим увеличится сила сигнала и радиус покрытия). Другими словами говоря, медиаруппы не планируют халявить спутник, а вбрасывают косточку в виде междуародныхверсий с упором на Т2.
- касательно Донбасса. До 1.05.2020 Зеонбуд обязали установить еще 47 ретрансляторов и модернизировать антенны в приграничных территориях.
ЗЫ. Тезисы мое ИМХО.

  0

4,880

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

- касательно Донбасса. До 1.05.2020 Зеонбуд обязали установить еще 47 ретрансляторов и модернизировать антенны в приграничных территориях.

Вопрос в том, как это будет работать. Как заставить приставку ловить пакеты с Украины, а не те, что местный ретранслятор кидает.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

4,881 Відредаговано Георгич (2020-02-29 13:44:03)

Re: Это интересно (разное) - 2

anry77 написав:

Вопрос в том, как это будет работать. Как заставить приставку ловить пакеты с Украины, а не те, что местный ретранслятор кидает.

Это как раз совсем не вопрос - так же как и сейчас ты можешь ловить несколько ретрансляторов. К примеру, наш Евгений ловит и Киев, и Березань. Сигнал передается на разных частотах. В Киеве на 6 частотах (54 канала). В остальных регионах на 4 частотах (32 канала).
Остается выбр за дончанами - что они захотят смотреть, а наша задача им такую возможность предоставить.
У меня другой вопрос возникает - неужели возведение 47 новых ретрансляторов и модернизация существующих обойдется дешевле, чем разблокировать "вечерний квартал" со спутника?

  0

4,882

Re: Это интересно (разное) - 2

anry77 написав:
Георгич написав:

- касательно Донбасса. До 1.05.2020 Зеонбуд обязали установить еще 47 ретрансляторов и модернизировать антенны в приграничных территориях.

Вопрос в том, как это будет работать. Как заставить приставку ловить пакеты с Украины, а не те, что местный ретранслятор кидает.

Та ловитиме. Приставці все одно що ловити, аби було бажання дивитись. Тут де я живу, крім 32 українських ще ловить з півтора десятка польських каналів і трохи менше білоруських

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

4,883

Re: Это интересно (разное) - 2

anry77 написав:

Вопрос в том, как это будет работать.

на километров 40 в степи,если по пути не будет гор (прямая видимость), ловить будет.

Георгич написав:

разблокировать "вечерний квартал" со спутника?

Рашка свою помойку не кодирует вроде бы. Почемуто.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

4,884 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-29 14:57:10)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

ну ок, як на твою думку, антилопи захищають якусь антилопу якою вони вирішили не жертвувати, від левів?

Ось Ви все розділяєте на добре погано, вірно чи не вірно, чорне та біле. Давно треба уже забутись ці всі критерії, їх взагалі не має бути. Во всьому вище що писав, частинка стеба, частинка іронії, частинка правди, та частинка вимислив та домислів. Тому нічого і ніщо не захищаю. З Вами вести переписку, ще щось подібне як вести бесіду із священником. Каюсь так є в мене трішки антинаучних думок, да простіть мені святий ларсен, мої грішні та похотливі помисли crazy

anry77 написав:

Вопрос в том, как это будет работать

Та ніяк гроші на вітер - там все поглушать. У нас на ретрансляторах гроші зароблять. Всіх все влаштовує.

Георгич написав:

- до 4.03.20202 Зеонбуд (принадлежащий Порошенко) обязали изменить тип модуляции Т2 сигнала (этим увеличится сила сигнала и радиус покрытия). Другими словами говоря, медиаруппы не планируют халявить спутник, а вбрасывают косточку в виде междуародныхверсий с упором на Т2.

Поки мені, тільки мені, особисто мені - не будуть платити 1/10 мінімалки за годину перегляду т2, не зможу себе заставити дивитись те авно.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,885

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

Ось Ви все розділяєте на добре погано, вірно чи не вірно, чорне та біле.

Ні, скріше на плавну градацію відтінків сірого. wink

sdj387jsd написав:

Давно треба уже забутись ці всі критерії

А от чому? Ти розумієш що аргументація того що це слід забути, теж буде тим, що ти пропонуєш забути. wink

sdj387jsd написав:

Во всьому вище що писав, частинка стеба, частинка іронії, частинка правди, та частинка вимислив та домислів.

Ага. А читач твоїх повідомлень значить повинен телепатично зрозуміти те що ти в них хтоів вкласти? Навіщо писати так, щоб ніхто не зрозумів думку?

sdj387jsd написав:

Каюсь так є в мене трішки антинаучних думок, да простіть мені святий ларсен, мої грішні та похотливі помисли

Нема нічого поганого в антинаукових думках. Просто треба їх антинауковість чітко і однозначно вказувати. Ну от наприклад візьмемо Зоряні Війни. Штука трошки більше ніж повністю антинаукова. Але ж вона не просто має право на існування, а і взагалі сама по собі явище. Хоч і культурне. І я ж не накладаю анафему на Джорджа Лукаса, і не палю на кострах копії цього кіновитвору. wink
А от за що я тебе критикую, так це за використання подібних речей як аргументацію в об'єктивних питаннях. Розумієш? Вигадуй казки скільки хоч, жартуй і прикалуйся, і я навіть підтримаю. Але не тоді коли ти намагаєшся спростовувати щось об'єктивне подібними вигадками. Та ще й ніяк не натякаючи що це сарказм чи іронія. Розумієш?
Ну от з антилопами - ти ж навіть смайликів не наставив. А коли я уточнив, ти не відповів жартом, чи якось так щоб стало ясно що це жарт ну чи там художня метафора, а почав обговорювати це питання на повному серйозі. Ну принаймі це так виглядає. Ну от і я на повному серйозі все це коментував. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,886 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-29 15:54:18)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Ага. А читач твоїх повідомлень значить повинен телепатично зрозуміти те що ти в них хтоів вкласти?

Нуда без "руЬскогО" мата, чи нецензурних слів, багатьом мало що зрозуміло... dntknw А про стакан та ти мене розумієш..ось головне забув.. crazy

Larsen написав:

ти ж навіть смайликів не наставив. А коли я уточнив, ти не відповів жартом, чи якось так щоб стало ясно що це жарт ну чи там художня метафора,

А що уточняти, зарплату треба видавати в останній робочий день тижня, та щотижнево, як раніше було.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,887

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, так вон воно що! lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

4,888 Відредаговано Migen (2020-02-29 18:25:12)

Re: Это интересно (разное) - 2

Интересная лекция для детей и не только ...

Spoiler



Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: lktrgl1

4,889

Re: Это интересно (разное) - 2

пожилых людей погубит коронавирус а молодые убьют себя играя в Подсечку

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

4,890

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes,  Да, это ругательство. Я своих проинструктировал еще месяц назад. Пока случаев не наблюдалось, ни в младшей школе, ни в старшей.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

4,891 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-01 15:48:22)

Re: Это интересно (разное) - 2

Rothmanz написав:

Я своих проинструктировал еще месяц назад.

Своїх, сам вчу. У мене можна все, хочеш пальці в кип'яток будь ласка. Так трішки жорсткувато, все-рівно треба придивитися, але по дрібницях не звертаю уваги, хоч падай зі стула і тд. Результат головний мозг начинає працювати. Краще один раз навчити думати чим міліон раз дозволяти чи забороняти. Щоб цвяхи в розетки не пхали, розказав що таке електрика, та дав корону на язик. Відразу все розуміють, краще лампочки провода на короні, чи там. Доречі батарейка провода лампочка електромотор чудовий конструктор!
Тому мене ці ігри мало хвилють, згадайте своє дитинство чи гадаєте такого не було?...було ще і гірше..Алеж так не верещали всі..
Гра дитинства, вкради техніку у держ організацій (пмк, колхоз, автбаза і тд)(авто, трактор, автокрану вишку) та остав в центрі, ось це були круті ігри!!!! Та як зловлять, тиждень в школі на кріслі сидіти неможливо було...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,892 Відредаговано Don Kortes (2020-03-01 20:20:12)

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, були небезпечні ігри, як і у дорослих зараз, були адреналінові. Дебільних - не було. Як то порізати ножем руки і відправити відосик, або підсекти ноги товаришу и залишити його інвалідом

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

4,893

Re: Это интересно (разное) - 2

Що я Вам скажу, більше годин та днів перебувайте на роботі, та не переживайте Ваших дітей виховають за Вас. Тільки потім не дивуйтесь...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,894

Re: Это интересно (разное) - 2

Sivil написав:

Тут де я живу, крім 32 українських ще ловить з півтора десятка польських каналів і трохи менше білоруських

У Польщі нема Т2 у них застарілий стандарт Т1. До речі, КРРТ теж вєщає в Т1. Тюнери Т2 роздупляють і Т1.

  0

4,895 Відредаговано Sivil (2020-03-01 23:02:04)

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:
Sivil написав:

Тут де я живу, крім 32 українських ще ловить з півтора десятка польських каналів і трохи менше білоруських

У Польщі нема Т2 у них застарілий стандарт Т1. До речі, КРРТ теж вєщає в Т1. Тюнери Т2 роздупляють і Т1.

Я і не знав). Деякі польські канали "вєщають" в HD, реально "тягне" в тому форматі  в мене якийсь їхній релігійний католицький канал, і якість "картинки" просто вражає

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

4,896

Re: Это интересно (разное) - 2

Сегодня заехал в Рено, узнать, какую епитимью придётся уплатить за свои прегрешения (регулировка клапанов в гаражиках). К соседнему приёмщику сидела девушко весьма респектабельного вида и о чём-то общалась с ним. И тут, во внезапной тишине, прозвучала фраза "замена задних сайлентблоков, только по запчастям, будет стоить 22 тысячи грн"... Пять мужских голов одновременно повернулись в сторону беседующей пары! С немым вопросом и крайним удивлением в глазах! Один не выдержал и озвучил:
- Они у вас платиновые чтоли, сайленты эти?
Приёмщик насупился и ответил:
- Вы бы хоть спросили, шо за авто...
- И шо ж это за авто?
- Эспас!

Мне насчитали, за все мои грехи, примерно 9-10 тыс грн... Я сидел, смотрел на предварительную смету работ и запчастей и в голове крутилась всего одна мысль "Дякую тоби, боже, шо у меня не Эспас!"  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1

4,897 Відредаговано jasonua (2020-03-06 22:22:53)

Re: Это интересно (разное) - 2

Aprox написав:

Мне насчитали, за все мои грехи, примерно 9-10 тыс грн...

400$ за регулювання клапанів?  shok

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,898 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-06 22:50:38)

Re: Это интересно (разное) - 2

Баблакар, цікава штука, кава і тошнотики на шару, так ще геть не скучно в дорозі smile Попалась така пі.зда.болка. Ну свою потребу в спілкуванні з людиною вгамував, напевно на пів року вперед.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,899

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, блаблакар хороша штука, часто дорога виходить безкоштовно а іноді і у плюсі непоганому!)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,900 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-06 22:59:57)

Re: Это интересно (разное) - 2

jasonua написав:

часто дорога виходить безкоштовно а іноді і у плюсі непоганому!)

Треба купувати маршрутку smile Чи якогось фургона на С, насипом насипав, вихлоп афігенний. Точно верхня загрузка  crazy  crazy  crazy А якщо серйозно, штука непогана сподобалась. Сама затія непогана штука популярна. Правда зі сторони прогера, вона дуже погано реалізована  acklad Але і на тому треба говорити дуже велике дякую! Що хоч так! coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0