4,851

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

грандіозно, нічо не скажеш.

Там билеты уже почти все проданы. И по европейскому туру, и по Штатам. На Варшаву вроде еще есть, в конце лета.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0



4,852

Re: Это интересно (разное) - 2

No comments

  0

4,853 Відредаговано Дядя Федор (2020-02-28 11:17:32)

Re: Это интересно (разное) - 2

Кому долго смотреть, посмотрите с 54 минуты... Там буквально 5-ть минут, но эти 5-ть минут таки стоят просмотра...

А если коротко, то стрим по рАсии ... В конце Денис из рАсии за свою жизнь рассказывает.... Он сосед Никиты Михалкова...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

4,854

Re: Это интересно (разное) - 2

Rothmanz написав:

Подготовка стадиона к концерту Rammstein в Дрездене.
Мдя, хотел бы я туда попасть.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

4,855 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-28 19:50:04)

Re: Это интересно (разное) - 2

В Україні розблокують супутникові канали.
https://www.rbc.ua/ukr/news/ukraine-ras … 04503.html

Ооо, ну а що я говорив, скоро будуть доплачувати щоб дивились. А сам уже надіявся що менше стануть одурманюватись. Тому і підтримував всіми кінцівками кодування це smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,856

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

надіявся що менше стануть одурманюватись

Нереально. Навпаки, стали б одурманюватись мордорським лайном, що ще гірше...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,857

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

В Україні розблокують супутникові канали.

Але це міжнародна версія...
У тебе Т2 не пробивається? Якщо ні, то Віасат ще шариться.

  0

4,858 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-28 20:40:55)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Нереально. Навпаки, стали б одурманюватись мордорським лайном, що ще гірше...

Якщо з гівном боротися гівном нічого крім гівна не буде. Можливо треба трішки людей посвящати, прикладами ось подивіться соціальні умови там і тут, подивіться як бізнес ведеться там і тут. А так ні, у нас такий самий мордор як і там...Яка різниця чий савок... acklad

Георгич написав:

У тебе Т2 не пробивається? Якщо ні, то Віасат ще шариться.

Мене взагалі тв не цікавить уже скільки років. Після яника перестав навіть новорічні вітання дивитись, краще дружину в 00,00 відтарабанити, чим із року в рік те саме слухати..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,859

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

Мене взагалі тв не цікавить уже скільки років. Після яника перестав навіть новорічні вітання дивитись, краще дружину в 00,00 відтарабанити, чим із року в рік те саме слухати..

Питання не в тому, що дивитись. Зараз ютуб актуальніший, але це до 1 березня...
А питання у тому, щоб МАТИ МОЖЛИВІСТЬ дивитись.

  0

4,860 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-28 21:01:16)

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

Питання не в тому, що дивитись. Зараз ютуб актуальніший, але це до 1 березня...

А що першого березня кінець світу буде?...Знову?

Георгич написав:

А питання у тому, щоб МАТИ МОЖЛИВІСТЬ дивитись.

Їсти - щоб мати змогу їсти smile люблю перефразовувати smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,861

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

Їсти - щоб мати змогу їсти  люблю перефразовувати

Холодильник і плита, для того, щоб мати змогу істи:)

sdj387jsd написав:

А що першого березня кінець світу буде?...Знову?

Ти не в курсі? Прокацапський Самсунг почав першим, з Нового року. З березня ліцензування гугла.

  0

4,862 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-28 21:30:34)

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

Ти не в курсі? Прокацапський Самсунг почав першим, з Нового року. З березня ліцензування гугла.

Дай пофіг, а навіщо таке купувати. Коли давно є телеки на ОС. Навіщо себе свідомо обмежувати, будуть телек використовувати як монітор через hdmi. Также само як розрабами щоб на роботі не спитись, написана неймовірна кількість речей, яні не можна ні модерувати, ні забороняти ні блокувати. Хай скоріше все заборонять. заблокують тоді можливо світ зміниться. Хоча ні будуть бігати по хатах обшуки робити радіоприймачі вилучати та проводити інші профілактичні, профілактики. Що зробиш не світ циклічний, а тварини циклічні.

Георгич написав:

Холодильник і плита, для того, щоб мати змогу істи:)

Багато продуктів і сирих можна їсти, навіть те саме м'ясо:) його не обов'язково, обробляти. Достатньо ніжно промаринувати. А мацик з банки взагалі ділікатес smile треба буде запасів наробити ще.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,863 Відредаговано Сарданапал (2020-02-28 22:27:10)

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

А сам уже надіявся що менше стануть одурманюватись.

Как бы не так. У меня "триглав" на даче, думаю, у многих тоже. А интернет еле-еле, и то Интертелеком. Все эти 3Г, 4Г, 100500Г от Киевстар и прочих - фуфло в итоге. Спутниковых же - нет украинских каналов(хотя Перший, Интер+ и 1+1 International остались, и не прерывались и не кодировались, а то ведь в Канаде не поймут smile ), но российских валом. И что, "пересiчний громадянин" будет деньги платить за ... это, когда то же самое на росс. каналах? Я лично не вижу разницы никакой.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

4,864 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-28 22:43:51)

Re: Это интересно (разное) - 2

Сарданапал написав:

Как бы не так. У меня "триглав" на даче, думаю, у многих тоже

Почепити ворону не важко. Тільки для чого воно все smile

Сарданапал написав:

А интернет еле-еле, и то Интертелеком

Поставити антену:) до 60 км можна витягнути на приємливій швидкості до вишки на рівнині. А шото у Вас так погано провайдери працють, у нас на хуторах і там уже пон (оптику позатягували). Дороги нема оптика вісить.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

4,865

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

А мацик з банки взагалі ділікатес

А з цього місця детальніше smile Що це?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-28 23:41:10[/merge_posts_bbcode]

Сарданапал написав:

Как бы не так. У меня "триглав" на даче, думаю, у многих тоже. А интернет еле-еле, и то Интертелеком. Все эти 3Г, 4Г, 100500Г от Киевстар и прочих - фуфло в итоге. Спутниковых же - нет

Да, всё именно так. Ладно тем кто в радиусе действия ретрансляторов Т2, а что делать крымчанам, донбассу, да всему миру, кто был к нам лоялен?

  0

4,866 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-28 23:48:36)

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

А з цього місця детальніше  Що це?

Просто м'ясо свині кусками, сіль, лавровий лист, перець, трішки оцету звичайного. Сирим в літрову банку закатав і на місяць краще два в погріб. До року зберігається добре, В залежності від солі. Але як правило навіть вистоятись нормально не встигає smile
Для гурманів можна трішки крові добавити..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

4,867

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, тобто як на шашлики замаринувати в банку? А далі що? - солонину їсти, чи як?

  0

4,868 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-28 23:57:01)

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

А далі що? - солонину їсти, чи як?

Та ні не сильно, його трішки солити по смаку, краще перчика більше, це так мої вподобання. А далі відрив воно вже готове до споживання. Якщо кровинку добавляли її зняти.

Георгич написав:

шашлики замаринувати в банку?

Майже але так, просто так просто шашлики не люблю маринувати. Відразу не зрозумів.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

4,869

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsdupp  цікаві речі розповідаєш. В нашій кухні такого нема, або я не знаю.

  0

4,870

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

цікаві речі розповідаєш. В нашій кухні такого нема, або я не знаю.

З получки, замішаю. Тут все детально розпишу з фото.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

4,871

Re: Это интересно (разное) - 2

Твоюжмать, демонтаж моста за 8 часов..


У нас два часа упавший тополь с дороги не могли убрать..

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0
Спасибо сказали: Graas1

4,872 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-29 10:17:39)

Re: Это интересно (разное) - 2

В "Слузі народу" назвали три причини для позачергового засідання Ради.
https://www.rbc.ua/ukr/news/sluge-narod … 41673.html
Все заради Вас. Щоб під час епідемії, у дома з пустим холодильником, Вас розважити другий сезон ток шоу, весінні посадки.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-29 10:11:23[/merge_posts_bbcode]

Корупція в тваринному середовищі. Є, стадо антилоп. Їх об'єднує одне поїдати "зелень" та розмножуватись - такий у них соціум. Як тільки лева, проголадається. Львиці виходять на полювання. І все ці прудкі антилопи, бачать що льови на полюванні, знають що когось з'їдять. І між собою відразу шукають, хто там став менше прудкий, прихворів. Кожна антилопа розуміє, що стадо може її відкинути на поїдання льовам. Та відразу перед стадом показує, ні ні ні мене на поїдання не можна я більш здоровіша, більш прудка, не так багато "зелені" наїла, ось подивіться як я пригаю, що я можу. А льови то голодні. Тому якщо полювання невдале, деякі антилопи, самі жертвують собою. Щоб захистите своє потомство, стадо, соціум самі розуміють що час прийшов.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,873

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, стадо антилоп не вибирає ким жертвувати. Їм пох хто сильний а хто хворий. Вони в разі небезпеки просто рятуються як можуть. А хто не зміг, це вже результат можливостей ну і банально везіння. Не завжди жертвою стає найслабший. Інколи може і найсильнішому не повезти.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

4,874

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

Да, всё именно так. Ладно тем кто в радиусе действия ретрансляторов Т2, а что делать крымчанам, донбассу, да всему миру, кто был к нам лоялен?

Так на Донбассе работает Т2, только каналы у них свои.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

4,875 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-29 10:33:21)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

стадо антилоп не вибирає ким жертвувати. Їм пох хто сильний а хто хворий. Вони в разі небезпеки просто рятуються як можуть. А хто не зміг, це вже результат можливостей ну і банально везіння. Не завжди жертвою стає найслабший. Інколи може і найсильнішому не повезти.

Це вже Ви говорите про результат вибору стада. Кого відкинули, той і рятується як може, якщо після полювання вцілів - все-рівно вертається в соціум, "трава" то зелена смачна. В стаді антилоп, нема ні сильніших ні головніших. Цеж антилопи. І льови якщо голодні,  їдять все, навіть полоумну одиноку макаку. Люблю дивить нешенел географік дику природу.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0