1 Відредаговано freewill (2007-05-12 12:54:48)

Тема: купівля Logan Ambiance, 1.6

Всім привіт,

мене звати Роман, найближчим часом збираюся стати логановодом  cool
хочу взяти Ambiance, 1.6, гідропідсилювач + конд.

В покупці авто повний чайник  tbsenile

Наразі підшуковую пристойного, з точки зору обслуговування, чесності і надійності, продавця (у Києві),
розглядаю такі варіанти:

1. Автоцентр Київ
2. Кий-Авто
3. Арма-моторс
4. ... ?

від продавця  я очікую наступне:

1. Щоб можна було перед купівлею встановити додатково ЦЗ з ДУ, сигналку, протиугонку, і більш-менш пристойну музику (програвач на flash-картах, наприклад)
2. Renault Assistance
3. Щоб повністю взяли на себе реєстрацію в ДАЇ і т.д. (мабуть будуть якісь ньюанси, бо не маю київської реєстрації, хоча працюю тут вже 6 років)
4. Правильно виклали на папері всі-всі витрати, які мене чекатимуть  smile

Буду брати в кредит з початковим внеском (розглядаю, як варіант, банки: OTP, Укрсоц, Аваль, SEB...)

Наскільки я знаю, страхову компанію можу обирати я сам - наразі нічого крім "Оранти" в голову не приходить. Мої вимоги до страховки є такі:
1. ризики - дтп, викрадення з будь-якого місця в будь-який час, збитки, завдані 3-м особам...
2. на рахунок франшизи не впевнений - як краще?
3. страхування 100% початкової вартості (маю на увазі, щоб з часом сума не знижувалася)
4. Який-небудь пристойний асістанс, типу евакуатора, швидких адекватних консультацій і т.д.

На днях здавав екзамен в МРЕВ на Братиславській, зайшов в АвтоцентрКиїв на другому поверсі, потинявся серед машин, поговорив з дівчинкою-менеджером - сподобалося, що вони беруть на себе всю реєстрацію в МРЕВ (не дивно - далеко ходити не треба  big_smile ), Сказали, що машини на складі є, можна ставити свою музику (забув запитатись щодо сигналки, бо візит був трохи сумбурним). Працюють з обмеженою кількістю банків і страховиків. Але які є відгуки про них, хто там купував?

На форумі вже стільки всього начитався, що голова кругом йде  kapitulation

Буду радий усім розумним порадам і коментарям  storstark

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0



2

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Если хотите с получением номерных знаков в салоне без ГАИ, то вроде бы тут Вам поможет только "Кий-авто".
Однако есть вот какой нюанс, который меня лично от "Кий-авто" отвратил и указал мне путь в "АИС". Договор "Кий-авто" предусматривает корректировку цены автомобиля при его получении, если с момента заказа до получения вырос курс евро. В "АИСе" цена останется той же, какой была на момент заключения договора. Я свою машину заказал 7 марта, а получать буду вроде бы через неделю-другую - прикиньте, насколько дороже она бы мне встала, если бы я заказывал в "Кий-авто"!!! Пришлось бы, вероятно, даже отказываться от покупки...

Синий Logan 1.4 Laureate с ABS, кондишеном и подушкой пассажира smile
  0

3

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

freewill написав:

...хочу взяти Ambiance, 1.6, гідропідсилювач + конд.

Дуже рекомендую розглянути варіант з Laureate 1.6 (там вже є гідропідсилювач) + конд.
Різниця в ціні між варіантами Laur_9850Є - Amb_8850Є - Гур_350Є = 650Є ~= 885$.
Це приблизно на 20$ в місяць більший щомісячний кредитний внесок.

На цю різницю ти матимеш:
+ Бортовий комп'ютер;
+ Зовнішні дзеркала з електроприводом і підігрівом;
+ Передні склопідіймачі;
+ Центральний замок дверей і багажника з ДУ;
+ Стальні диски R15 (може попастись ґума Continental або Michelin, як у багатьох);
+ Сідушка водія з регулюванням висоти;
+ Кишеньки у спинках передніх сідушок;

- Касетна магнітола, від якої не можна відмовитись  sad (але, ніби, у Rothmanza її не було?  shok).

Крім того, на всіх дверях будуть заводські датчики відкритих дверей, ну там хрому більше на решітці радіатора і фарби більше на бампері  smile.

  0

4

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Ihor написав:

Дуже рекомендую розглянути варіант з Laureate 1.6

Полностью поддерживаю.  :imho: Лучше брать Лауреат 1,4 чем Амбианс 1,6.

freewill написав:

1. Щоб можна було перед купівлею встановити додатково ЦЗ з ДУ, сигналку, протиугонку, і більш-менш пристойну музику (програвач на flash-картах, наприклад)
2. Renault Assistance
3. Щоб повністю взяли на себе реєстрацію в ДАЇ і т.д. (мабуть будуть якісь ньюанси, бо не маю київської реєстрації, хоча працюю тут вже 6 років)
4. Правильно виклали на папері всі-всі витрати, які мене чекатимуть

По-моему это делают все автосалоны.

freewill написав:

Буду брати в кредит з початковим внеском (розглядаю, як варіант, банки: OTP, Укрсоц, Аваль, SEB...)

Посоветую Ощадбанк - у самого в нем кредит. Как это ни странно, но обслуживание и проценты :upp: Выбор страховых компаний около 20.

freewill написав:

Наскільки я знаю, страхову компанію можу обирати я сам - наразі нічого крім "Оранти" в голову не приходить.

Советую Инго или Про100.

freewill написав:

2. на рахунок франшизи не впевнений - як краще?

Если новичок, то лучше брать с нулевой франшизой.

freewill написав:

4. Який-небудь пристойний асістанс, типу евакуатора

Это тебе не нужно, поскольку это включено в Renault Assistance.

freewill написав:

Працюють з обмеженою кількістю банків і страховиків

Страховые к автосалону вобще никакого отношения не имеют - они связаны только с банками. И как автосалон может работать только с определенными банками? Им же все равно от кого деньги получать. :dntknw:

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

5

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

freewill
Раді вітати тебе в нашому клубі.  :storstark:
Стосовно твоїх запитань хочу порадити не купувати машину в Автоцентрі, а якщо і купувати то не ставити там допи. Мій тесть там купував Логан. Музику поставили через ругательство. Мені подобається обслуговування на Армі Моторз та на Кій авто. Хоча на Кій-Авто я тільки дистанційний замок на багажник встановлював, але зробили добре. Далі, що стосується реєстрації в ДАЇ то це зроблять в будь якому салоні. Але послуга не здишевих. Щодо банку, я брав кредит в ОТП. Нормально. Все строго але справедливо. Також у них є пристойний вибір з страхових компаній з якими вони працюють. Але, якщо брати кредит в ОТП то машину купуй в Кій-авто. Вони типу партнери - відсоток буде менший.

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

6

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Я брал кредит в Ощадбанке. Рекомендую.
Плюсы:
Проценты за пользование кредитом, платишь из расчета суммы которую должен банку на момент платежа.
Например: на данный момент тело кредита=10000, значит платишь проценты=10000х15%/12мес + месячный платеж (или большую сумму по желению)
Это выгодно если вдруг появились деньги- можешь в момент выплатить кредит.
В других банках это сложнее, при погашении кредита - нужно оплатить все тело кредита + проценты за все будущие годы, а уж потом банк сделает перерасчет.
Еще похвальная история: мне нужно было выехать на кредитной машине за границу, так мне письмо, о том что банк не возражает, сделали без вопросов за 15-20 мин.( даже не спросили вернусь-ли я  :lol:)

Минусы: каждый раз сумму вашего взноса с процентами пересчитывает ТЁТЯ на калькуляторе, и если приходишь в последний день платежа то будешь стоять вместе с коллегами в очереди к вышеупомянутой ТЁТЕ :lol:
Я не работник банка :cool:

  0

7

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Однозначно - Кий Авто й менеджер Музичено Олександр! Скажеш шо ти за направленням з Логан-Клубу
Кредитні умови у всіх банків, коли питання стосується твоєї кишені, - однакові.

Й хлопці однозначно праві: Лауреат найліпший вибір!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

8

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Если во время Kyiv Automotive Show 2007 возьмешь флаер OTP банка, то в течение месяца сможешь взять у нас кредит на машину без 2% за обслуживание банка. Эти флаеры можно будет получить только на выставке у наших промоутеров. + там еще будет лотерея и розыгрыш денежный среди тех, кто заполнит анкету (чтобы получить флаер надо будет заполнить анкету)

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

9

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

моя думка: ОТП + Універсальна (і там і там свої), а також Лауреат

  0

10

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

JaMoS написав:

Я свою машину заказал 7 марта, а получать буду вроде бы через неделю-другую - прикиньте, насколько дороже она бы мне встала, если бы я заказывал в "Кий-авто"!!! Пришлось бы, вероятно, даже отказываться от покупки...

Мда, суттєвий недолік. Це взагалі нормальна практика так довго чекати на машину? Чи може якась сезонна особливість, коли старі машини розібрали, а нових ще не завезли?

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

11

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Ihor написав:

Дуже рекомендую розглянути варіант з Laureate 1.6 (там вже є гідропідсилювач) + конд.
Різниця в ціні між варіантами Laur_9850Є - Amb_8850Є - Гур_350Є = 650Є ~= 885$.
Це приблизно на 20$ в місяць більший щомісячний кредитний внесок.

- Касетна магнітола, від якої не можна відмовитись  sad (але, ніби, у Rothmanza її не було?  shok).

Крім того, на всіх дверях будуть заводські датчики відкритих дверей, ну там хрому більше на решітці радіатора і фарби більше на бампері  smile.

Касетна магнітола це якийсь анахронізм, ще б вініловий програвач поставили smile
Взагалі цікавий варіант, мабуть вже і подушку для пасажира варто додати.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

12

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

eastpak написав:

Полностью поддерживаю.  imho2 Лучше брать Лауреат 1,4 чем Амбианс 1,6.

Хочеться більш потужнішу, ніж 1.4, якщо зупинюся на Лауреаті, то візьму 1.6

eastpak написав:
freewill написав:

1. Щоб можна було перед купівлею встановити додатково ЦЗ з ДУ, сигналку, протиугонку, і більш-менш пристойну музику (програвач на flash-картах, наприклад)
2. Renault Assistance
3. Щоб повністю взяли на себе реєстрацію в ДАЇ і т.д. (мабуть будуть якісь ньюанси, бо не маю київської реєстрації, хоча працюю тут вже 6 років)
4. Правильно виклали на папері всі-всі витрати, які мене чекатимуть

По-моему это делают все автосалоны.

Але, хтось же ж це робить краще, а хтось гірше wink

eastpak написав:

Страховые к автосалону вобще никакого отношения не имеют - они связаны только с банками. И как автосалон может работать только с определенными банками? Им же все равно от кого деньги получать. dntknw

Мені взагалі до останнього часу було складно визначити взаємозалежність трійки "банк-салон-страхова". Тепер потихеньку вдупляюсь smile

Дякую за поради!

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

13

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

rozumnyk написав:

Раді вітати тебе в нашому клубі.  storstark

Дякую  storstark

rozumnyk написав:

Стосовно твоїх запитань хочу порадити не купувати машину в Автоцентрі, а якщо і купувати то не ставити там допи. Мій тесть там купував Логан. Музику поставили через ругательство. Мені подобається обслуговування на Армі Моторз та на Кій авто. Хоча на Кій-Авто я тільки дистанційний замок на багажник встановлював, але зробили добре.

Щодо Автоцентру - то я взагалі зайшов туди випадково і до цього часу я про нього не знав, а розглядав, як пріоритетні варіанти, Арму або КійАвто.

rozumnyk написав:

Далі, що стосується реєстрації в ДАЇ то це зроблять в будь якому салоні. Але послуга не здишевих.

А "не з дешевих" - який порядок цифр приблизно? Я чув про ~100 у.о. На крайняк я можу і додому (до Львова) з"їздити зареєструватися, але трохи стрьомно взагалі не маючи досвіду (автошкола не рахується smile) їздити на великі відстані.

rozumnyk написав:

Щодо банку, я брав кредит в ОТП. Нормально. Все строго але справедливо. Також у них є пристойний вибір з страхових компаній з якими вони працюють. Але, якщо брати кредит в ОТП то машину купуй в Кій-авто. Вони типу партнери - відсоток буде менший.

Заходив в ОТП в п"ятницю розпитував що до чого, в принципі мені сподобалося (ну і від роботи 2 кроки до них). Умови не найгірші, тим більше, що нижче Drakosha пише про акцію на автошоу.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

14

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

ventilator 11 написав:

Минусы: каждый раз сумму вашего взноса с процентами пересчитывает ТЁТЯ на калькуляторе, и если приходишь в последний день платежа то будешь стоять вместе с коллегами в очереди к вышеупомянутой ТЁТЕ lol

Тьотя з калькулятором в ощадбанку прирівнюється за абсурдністю до касетної магнітоли в Лауреаті  lol

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

15

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Crazy Poison написав:

Однозначно - Кий Авто й менеджер Музичено Олександр! Скажеш шо ти за направленням з Логан-Клубу

Дякую за пораду, спробуємо smile

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

16

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Drakosha написав:

Если во время Kyiv Automotive Show 2007 возьмешь флаер OTP банка, то в течение месяца сможешь взять у нас кредит на машину без 2% за обслуживание банка. Эти флаеры можно будет получить только на выставке у наших промоутеров. + там еще будет лотерея и розыгрыш денежный среди тех, кто заполнит анкету (чтобы получить флаер надо будет заполнить анкету)

Прикольно, обов"язково зайду на ваш стенд. Дякую за інфу.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

17

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

freewill написав:
rozumnyk написав:

Далі, що стосується реєстрації в ДАЇ то це зроблять в будь якому салоні. Але послуга не здишевих.

А "не з дешевих" - який порядок цифр приблизно? Я чув про ~100 у.о. На крайняк я можу і додому (до Львова) з"їздити зареєструватися, але трохи стрьомно взагалі не маючи досвіду (автошкола не рахується smile) їздити на великі відстані.

Мені пропонували заплатити за реєстрацію близько 3000 грв. Сам я все зробив за 1000. Тобто їх навар близько 400 доларів. Я не зміг переконати всою жабу що це коштує таких грошей. Проблема ще в тому що якщо захочеш реєструвати сам то машину тобі ніхто не дасть. Тобто, доведеться зі всіма документами їхати потягом до Львова і там шукати доброго дядю в ДАЇ який закриє очі на те що ти без машини приїхав. І не факт що все получиться. Відверто кажучи такий гемор вже коштує цих 400 долярів. Вирішуй сам

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

18

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

rozumnyk написав:

Тобто, доведеться зі всіма документами їхати потягом до Львова і там шукати доброго дядю в ДАЇ який закриє очі на те що ти без машини приїхав. І не факт що все получиться. Відверто кажучи такий гемор вже коштує цих 400 долярів. Вирішуй сам

Купуеш страх.поліс на 6 днів і забираеш машину.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

19

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

rozumnyk написав:

Мені пропонували заплатити за реєстрацію близько 3000 грв. Сам я все зробив за 1000. Тобто їх навар близько 400 доларів

Тут ты не прав. Мне тоже регистрация в салоне обошлась около 3000 грн., но в это стоимость регистрации "под ключ", включая налог 3% в ПФ, дорожный сбор и чето-там еще по мелочи + услуги автосалона. При стоимости авто, например, 60 000 грн - только 3% ПФ = 1800 грн., так что вы ведете речь о немного разных ситуациях.

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

20

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

eastpak
мені також пропонували ставити машину на облік за 3000 грн. Сам поставив за 2124 грн. разом з пенсійним фондом...

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

21

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

rozumnyk написав:

Тобто їх навар близько 400 доларів

їх навар близько 150-200 баксів...залежить від того 50 чи 100 баксів вони віддають в ДАЇ

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

22

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

В кий авто оформлення обійшлося 2700грн.       
Взнавав у знайомого ДАІшника як би самий оформляв заплатив-би 2200!!
2700-2200=500 грн.  500грн економія але день як мінімум оформлення в даі+куча нервів+розчарування в нашій міліції (в неперший раз) :dash: :dash: :dash: :dash: :dash: :dumbom: :dumbom: :dumbom:

  0

23

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

freewill написав:
JaMoS написав:

Я свою машину заказал 7 марта, а получать буду вроде бы через неделю-другую - прикиньте, насколько дороже она бы мне встала, если бы я заказывал в "Кий-авто"!!! Пришлось бы, вероятно, даже отказываться от покупки...

Мда, суттєвий недолік. Це взагалі нормальна практика так довго чекати на машину? Чи може якась сезонна особливість, коли старі машини розібрали, а нових ще не завезли?

Просто в наличии была в такой же комплектации или синяя, как я хотел, машина 2006 года, или "свежая" 2007-го, но в траурном темно-сером колере. Поскольку ни один из этих вариантов меня не устроил, то пришлось заказывать производство - а это как раз 2-3 месяца. Сделали мою машину только на 18-й неделе - с 30 апреля по 6 мая.

Синий Logan 1.4 Laureate с ABS, кондишеном и подушкой пассажира smile
  0

24

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

rozumnyk написав:

Мені пропонували заплатити за реєстрацію близько 3000 грв. Сам я все зробив за 1000

Не верю :perec: :visslar:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

25

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

H@mmer написав:
rozumnyk написав:

Мені пропонували заплатити за реєстрацію близько 3000 грв. Сам я все зробив за 1000

Не верю perec vissla

і шо мені тепер робити  crazy

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0