26

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Ihor написав:

freewill написал:

...хочу взяти Ambiance, 1.6, гідропідсилювач + конд.

Дуже рекомендую розглянути варіант з Laureate 1.6 (там вже є гідропідсилювач) + конд.
Різниця в ціні між варіантами Laur_9850Є - Amb_8850Є - Гур_350Є = 650Є ~= 885$.
Це приблизно на 20$ в місяць більший щомісячний кредитний внесок.

На цю різницю ти матимеш:
+ Бортовий комп'ютер;
+ Зовнішні дзеркала з електроприводом і підігрівом;
+ Передні склопідіймачі;
+ Центральний замок дверей і багажника з ДУ;
+ Стальні диски R15 (може попастись ґума Continental або Michelin, як у багатьох);
+ Сідушка водія з регулюванням висоти;
+ Кишеньки у спинках передніх сідушок;
- Касетна магнітола, від якої не можна відмовитись

У меня Ambiance, 1.6+центральний замок дверей+airbag для водителя (стандарт) + допы: гідропідсилювач + конд+передние ЭСП. Что хотел, то и взял: оптимальный минимум и мне хватает, зачем платить больше ? Ни разу не пожалел, что не взял Laureate.
P.S. Лучшее - враг хорошего. :)

И будьте счастливы при малейшей возможности.
  0



27

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

rozumnyk
Даже если машина стоит 47000 грн. то пенсионный=1175 грн,прошу заметить только пенсионный-не складушка получается.Потому и не верю :smoke:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

28

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

H@mmer написав:

rozumnyk
Даже если машина стоит 47000 грн. то пенсионный=1175 грн,прошу заметить только пенсионный-не складушка получается.Потому и не верю smoke

Ги-ги, таки збрехав  nose_eat  crazy Перевірив, насправді 2035 грв за все.  vissla

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

29

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

kapitulation :tbsenile: :crazypilot:rozumnyk

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

30

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

rozumnyk
1000 грн це з пенсійним фондом? якщо з ним - то не вірю

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

31

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Ну вот и я хочу 1.6 Амбианс +конд +г/у +ст/под. тёносиний или тёмнозелёный... неметаллик.

  0

32

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Corvex написав:

У меня Ambiance, 1.6+центральний замок дверей+airbag для водителя (стандарт) + допы: гідропідсилювач + конд+передние ЭСП. Что хотел, то и взял: оптимальный минимум и мне хватает, зачем платить больше ? Ни разу не пожалел, что не взял Laureate.
P.S. Лучшее - враг хорошего. smile

Це точно.  Звичайно Laureat це непогано, але... Думаю.

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

33

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Брать Лаурят. Там резина уже нормального размера.
Разница маленькая.

Рено Сценик после Логана
  0

34

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

freewill
а ти просто на калькуляторі в автосалоні стань і порахуй разом з менеджером, що дешевше: ставити допи в Амбьянс, або брати готовий Лауреат?
Я таким чином колись бридбав Лауреат...а прийшов вибирати базу...

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

35

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Разница есть. А резину можно новую поставить 185/65 R14 например, сплавив стоковую и немножко доплатив.  smile
Кому-то хочется Лауреат, кому-то амбианс... кто-то базу берёт... на то и выбор.  wink А Престиж никто ещё не покупал?  angel

  0

36

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Так на лауряте резина 15" - Румынский Кармаран. Ездить можно.

Рено Сценик после Логана
  0

37

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Al написав:

Так на лауряте резина 15" - Румынский Кармаран

Лауреат приходить не тільки на Корморані. Також приходить на Барумі, Континенталі та Мішлєні.

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

38

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Может быть. Этого я не знаю. А в основном на чём?

Рено Сценик после Логана
  0

39

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Al
в основному на Корморані та Барумі

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

40

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Ясно.
В любом случае я за Лаурят.

Рено Сценик после Логана
  0

41

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

А почему не за Престиж? Все допы стОят денег... А если без них можно обойтись, так почему бы и нет? Если некоторые не ситают их нужными настолько чтоб платить за них лишнее...?

  0

42

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Я, як телефонував в кий-авто, то мені одразу запропонували престиж - це той самий лауреат + подушка пасажира + конд + сдмп3 4 динаміки в базі, і вийшло на 30 євро дешевше smile

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0

43

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Но и цена уже существенно дороже.  angel Дорогие версии у них наверное не очень расхватывают...  roll

  0

44

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Omega написав:

А почему не за Престиж?

тому що поки що тут обговорювали вилку Амбьянс-Лауреат...а Престих - це той же Лауреат, тількти з кондиціонером та подушкою безпеки пасажира в базі...

Omega написав:

Все допы стОят денег... А если без них можно обойтись, так почему бы и нет? Если некоторые не ситают их нужными настолько чтоб платить за них лишнее...?

Вірно...але як на мене. то в Лауреаті стоять якраз самі необхідні допи в базі:
1. Гідропідсилювач керма
2. Електродзеркала з підігрівом(ой як зимою себе любиш, що обрав цю опцію)
3. Передні склопідйомники
4. Протитуманні фари
5. Музика повністю стоїть разом з 4-ма колонками Блаупункт. За бажанням можна на перший випадок доставити тільки пищалки та льогко поміняти голову
6. Водійське сидіння з ліфтом та регулюванням(!) подушки поясничної підтримки ( в дальній дорозі дуже приємна річ)
7. Центральний замок всіх дверей та багажнику з керуванням з ключа
8. Накладки пластикові на порогах
9. Бампери та решітка радіатору фарбовані в колір кузову
10. Розмір диску 15", а колеса - 185/65 R 15

Шо з цього в Амбьянсі є? тільки й загального, що подушка безпеки на кермі. Дзеркала регулююються руками (тобто до правого треба тягнутися, потім рівнятися й дивитися, потім знову тягнутися й підправляти), склопідйомники - як опція, музики нема - є тільки дротики...
Навіть різинового коврика у вигляді всімки у передніх підстаканниках немає))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

45

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

freewill написав:

і вийшло на 30 євро дешевше

ну дешевше ж вийшло ніж комплектувати тим самим Лауреат? дешевше...

Omega написав:

Но и цена уже существенно дороже.   Дорогие версии у них наверное не очень расхватывают...

на вкус і цвєт...це як кому подобається...ти порахуй докосплектацію Амбьянса голого (як він у прайсі йде) до майже Лауретівської - за голову хапнешся в порівнянні з прайсовським Лауреатом

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

46

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Саша, ты всё правильно написал. Твои выводы про прелести Лаурята нужно определить FAQ для сомневающихся.
Респект!!!

Рено Сценик после Логана
  0

47

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Может быть... Разница (ток что посчитал) Между Амбианс 1.6 с конд+гу+ст/под за 10 160 евро и Лауреатом 1.6 + конд за 10740 евро = 580 евро.
Т.е. можно сказать что 580 евро стОят - борт.компутер, противотуманки, д/у к ц/з, сид. рег. по высоте и 15е диски. Ну может оно и стОит того...
Итого этот Лауреат в +2% от цены будет стОить 10 955 евро или 14 700$.  smile

  0

48

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Omega написав:

Может быть... Разница (ток что посчитал) Между Амбианс 1.6 с конд+гу+ст/под за 10 160 евро и Лауреатом 1.6 + конд за 10740 евро = 580 евро.
Т.е. можно сказать что 580 евро стОят - борт.компутер, противотуманки, д/у к ц/з, сид. рег. по высоте и 15е диски. Ну может оно и стОит того...
Итого этот Лауреат в +2% от цены будет стОить 10 955 евро или 14 700$.  smile

Так и есть я свой взял за 10040 евро - это без ABC и подушки пассажира.

Рено Сценик после Логана
  0

49

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Omega написав:

А Престиж никто ещё не покупал?

я чекаю. Був в салоні, порахував і престиж получився дешевше аніж лауреат + салон симпатичніше виглядає

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

50

Re: купівля Logan Ambiance, 1.6

Ant написав:
Omega написав:

А Престиж никто ещё не покупал?

я чекаю. Був в салоні, порахував і престиж получився дешевше аніж лауреат + салон симпатичніше виглядає

В момент моей покупки авто, о пристиже только ходили слухи.

Рено Сценик после Логана
  0