1

Тема: Яка довжина в салоні при знятому передньому сидінні?

Всім доброго дня.
Треба перевезти довгу тонку не гнучку деталь 1,7 м. От думаю чи поміститься в салон при знятому передньому сидінні пасажира.
Якщо покласти від низу спереду на задню спинку до заднього скла. Логан седан 2012, зараз в гаражі і нема можливості поміряти.
Може хто перевозив, поділіться досвідом.
Дякую за відповіді.

  0



2

Re: Яка довжина в салоні при знятому передньому сидінні?

Поміряв в себе. Від ніг переднього пасажира, до підголовника заднього ряду по прямій вийшло десь 210-220см. Так що 1,7м повинно поміститись без проблем.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Andriy_11

3

Re: Яка довжина в салоні при знятому передньому сидінні?

Andriy_1,

Andriy_1 написав:

Логан седан 2012

Larsen,

Larsen написав:

LogAn 2013 1.2

а салоны одинаковые ?

  0
Спасибо сказали: Andriy_11

4

Re: Яка довжина в салоні при знятому передньому сидінні?

В жигулі двометрова дошка вузька заходить при опущеній спинці переднього пасажира. Так шо думаю без питань.
якщо тонка, то і сидіння не заважатимуть, просто між ними покласти, завівши через задні ліві двері до підлоги переднього пасажира.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0
Спасибо сказали: Andriy_11

5

Re: Яка довжина в салоні при знятому передньому сидінні?

сяся написав:

а салоны одинаковые ?

Думаю різниця явно меньша 40см, навіть якщо вона є, і навіть якщо вона на мою користь. wink Так що 170 повинно влізти. І це ще я навіть не до заднього скла міряв, як просив Андрій, а тільки до підголовника заднього ряду. До скла там ще пару десятків сантиметрів запасу.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Andriy_11

6 Відредаговано Evgenий (2016-05-17 12:12:58)

Re: Яка довжина в салоні при знятому передньому сидінні?

Andriy_1 написав:

От думаю чи поміститься в салон

Там проблема в запихавании в салон. Если влезет, то легко ляжет smile Если труба, то влезет 2,3-2,4м.(если пихать через левую заднюю дверь, отодвинув водительское сидение вперед.)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Andriy_11

7

Re: Яка довжина в салоні при знятому передньому сидінні?

Logan седан 2005г. помещалась спокойно 2-х метровая стандартная столешница просто при опущенной спинке переднего сидения.

  0
Спасибо сказали: Andriy_11