1

Тема: По Закону когда менять резину

доброго времени суток.
Подскажите, как по правилам дорожного движения когда менять нужно летнюю на зимнюю
если в курсе как обстоит дело в этом вопросе в Украине, России и Европе.

Logan MCV 2014 diesel
  0



2 Відредаговано grinder (2014-11-02 13:39:28)

Re: По Закону когда менять резину

Leon.ofm, а почитать первоисточник?
Кстати ПДД это не закон это Постанова КабМина

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-%D0%BF

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

3

Re: По Закону когда менять резину

grinder, та то на сильно много букв ссыль дал нуно ж и строчку указать   big_smile

  0

4

Re: По Закону когда менять резину

ну я думаю как отопительный сезон начинается с 15 октября по 15 апреля.
Хотя кто то мне говорил с 31 октября и по 1 апреля.

живу как могу!!!
  0

5

Re: По Закону когда менять резину

с температурой должно быть связано, а можно как в ралли возить в багажнике и менять за 20 секунд  dumbom

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

6

Re: По Закону когда менять резину

Да нету в ПДД и Законах ничего про смену резины.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

7

Re: По Закону когда менять резину

Это определяет сам водитель. Обычно, когда среднесуточная температура не превышает +7 обувают зимнюю, когда превышает - обувают летнюю...

Logan I F2 1.4 MPi base Gris Platine 2009 → Logan II 1.5 DCi "Zen" Gray comet 2020
  0

8

Re: По Закону когда менять резину

Leon.ofm написав:

доброго времени суток.
Подскажите, как по правилам дорожного движения когда менять нужно летнюю на зимнюю
если в курсе как обстоит дело в этом вопросе в Украине, России и Европе.

Якщо ще актуальне запитання...

ПОСТАНОВА

від 10 жовтня 2001 р. № 1306

(Про Правила дорожнього руху)

31.4.5.Колеса і шини:
........
Примітка :   

У разі постійної експлуатації транспортного засобу на дорогах, на яких проїзна частина слизька, рекомендується використовувати шини, що відповідають стану проїзної частини (зміни № 111 від 11.02.2013)

Більше ніяких ВКАЗІВОК І НАКАЗІВ немає, все носить лише рекомендаційний характер, тут головне, що випадку ДТП страхова звертає увагу, яка гума і в яку пору року встановлена.

Logan mcv 1,5d 2013
  0

9

Re: По Закону когда менять резину

Мне страховая даже СМС-ки шлёт с напоминанием, что надо переобуться! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

10

Re: По Закону когда менять резину

Aprox написав:

Мне страховая даже СМС-ки шлёт с напоминанием, что надо переобуться! ))

Нічо се))) ві ай пі клієнт напевне  smoke

Logan mcv 1,5d 2013
  0

11

Re: По Закону когда менять резину

Я худею.... ПДД знать надо, иногда почитывать если что-то забыл. А потом аварии... менты разводят.. и во всём Петя, Вова  виноваты.

  0

12

Re: По Закону когда менять резину

den87 написав:

Нічо се))) ві ай пі клієнт напевне  smoke

Не, просто страховая приятная... Заранее звонит напоминает, что скоро полис заканчивается... Новый полис на работу могут привезти, если по времени к ним в офис ехать неудобно... Карочи сервис... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

13

Re: По Закону когда менять резину

Шле, шле! Моя страхова теж шле. Вони це роблять шоб зменьшити кількість аварій серед їхніх клієнтів. Без ніяких V.I.P., їм самим це вигідно. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14

Re: По Закону когда менять резину

Larsen написав:

Шле, шле! Моя страхова теж шле. Вони це роблять шоб зменьшити кількість аварій серед їхніх клієнтів. Без ніяких V.I.P., їм самим це вигідно. wink

Про vip, то я звичайно пошуткував app

Logan mcv 1,5d 2013
  0

15 Відредаговано Aprox (2015-07-23 12:57:42)

Re: По Закону когда менять резину

Пункт 31.4.5 ПДД Украины. Колеса и шины:

бла-бла-бла

Примечание

В случае постоянной эксплуатации транспортного средства на дорогах со скользкой проезжей частью, рекомендуется использовать шины, соответствующие состоянию проезжей части.

А вот договор со страховой почитать стоит... Там может оказаться пункт про соответствие шин сезону...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16

Re: По Закону когда менять резину

yanus написав:

эт шо получается, гайцы не имеют права штрафовать, если ты на летней лысой 20-ти летней давности резине по гололеду легко присыпанному снегом с горки едешь?  lol1  lol1  lol1

В правилах написано про минимально допустимую высоту протектора.
Но, вроде как на дороге ДАЙцы не имеют права проверять тех.состояние автомобиля.

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

17

Re: По Закону когда менять резину

Пункт 19.2. Наказу МВС від 27.03.2009 №111
Забороняється  застосування  технічних засобів та приладів,  які не сертифіковані, не сертифіковані в Україні у разі якщо   вони   підлягають   сертифікації   відповідно   до  чинного законодавства  та  які  не пройшли метрологічної повірки або мають свідоцтво  про  таку  повірку,  термін  дії  якого  минув, а також передавати такі прилади для користування безпосередньо на маршруті патрулювання   без   здійснення   контролю  командиром  підрозділу результатів роботи приладу за зміну.

Ви десь бачили прилад для вимірювання глибини протектора, який використувється працівниками ДАІ, який пройшов повірку, сертифікацію....., я не бачив, тим паче такого приладу немає і в наказі № 33 "Перелік технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху".

Технічний стан автомобіля не мають права перевіряти "прості" даішники, є там пункт в ПДР, що можуть перевірити технічий стан...., але тільки спеціально визначені особи і бла бла бла.... і спеціальними приладами, які повторююсь повірені, сертифіковані і допущені до роботи відповідно до чинного законодавства.

Logan mcv 1,5d 2013
  0

18

Re: По Закону когда менять резину

Взагалі, особисто я, за те щоб всі взимку їздили на зимовій гумі, тому що це і моя безпека на дорозі також. Але якщо законодавство цього не вимагає, то за що штрафувати? А якщо хтось не знає ПДР, шо можна і не можна водіям, даішникам, пішоходам, пасажрим ... то це їх проблеми. Я іноді зустрічаю ДАІ, які на фен ловлять і протоколи штампують ))) хоча фен вже давно тема не актуальна для тих хто хоча би новини в інеті читає  dumbom

Logan mcv 1,5d 2013
  0