901

Re: WOG или ОККО???

во кино - незаправляюсь на ОККе но пришла смс - отримуйте балами:
3грн/л за бензин та ДП , 1 грн/л за ГАЗ , дие до 26.08 не сумується з іншими знижками

  0



902 Відредаговано dli (2019-08-24 19:17:54)

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

3грн/л за бензин та ДП

Підтверджую, сьогодгні заправив 31,8 літра ДП на ОККО, знижка 3 грн за літр пішла на наступну заправку.

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0

903

Re: WOG или ОККО???

dli, Вы раньше тож заправлялись ? А я нет , откуда эти сцуки узнали мой номер и на хрена мне их скидки если я там ни разу не был

  0

904

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

dli, Вы раньше тож заправлялись ? А я нет , откуда эти сцуки узнали мой номер и на хрена мне их скидки если я там ни разу не был

Глобализация Саня! Я например за пол часа до зачисления денег на карту получаю пару десятков сообщений от всех крупнейших торговых сетей - так и узнаю что скоро зарплата smile а по теме скидки прислали только вог и окко, шелл амик и глуско что то отморозились sad

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

905

Re: WOG или ОККО???

Graas написав:

Я например за пол часа до зачисления денег на карту получаю пару десятков сообщений от всех крупнейших торговых сетей

а как от этих пи до ра сов отделаться ? никакой зажщиты не существует ?

  0

906

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:
Graas написав:

Я например за пол часа до зачисления денег на карту получаю пару десятков сообщений от всех крупнейших торговых сетей

а как от этих пи до ра сов отделаться ? никакой зажщиты не существует ?

Не знаю Саня, я так прикинул если менять свой номер телефона то это все начинать сначала лет этак 15 назад надо откатываться, сейчас на телефоне вся жизнь подвязана, нет телефона и даже пенсию и сбсидию говорят люди не получишь:)

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

907

Re: WOG или ОККО???

Graas написав:

нет телефона и даже пенсию и сбсидию говорят люди не получишь:)

врут . жена получает без привязки к моб.

Graas написав:

я так прикинул если менять свой номер телефона

да я не о том - мож какая то программа есть шоб отсекать паразитов или закон какой шоб на них накатать об его нарушении

  0

908 Відредаговано _AlexSander_ (2019-08-24 22:54:07)

Re: WOG или ОККО???

на воге сегодня выиграл 10 грн . легли на прайд. на окко заправил 30л. 150 легло на счет. оплата через оккопэй

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

909

Re: WOG или ОККО???

_AlexSander_ написав:

на воге сегодня выиграл 10 грн

Аналогично

  0

910

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

да я не о том - мож какая то программа есть шоб отсекать паразитов

Нема телефонна нема проблем crazy А так на всіх нових телефонах, щось подібне є. Признаюсь завів номер телефонна для "мами та тата", тільки вони і можуть додзвонитись.

_AlexSander_ написав:

на воге сегодня выиграл 10 грн

30 грн за літр - не совість там все-таки є трохи. Побачили що забагато заробили, треба своїм реєстрованим вернуть.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

911

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

dli, Вы раньше тож заправлялись ?

Все время ОККО

сяся написав:

откуда эти сцуки узнали мой номер и на хрена мне их скидки если я там ни разу не был

Сдали Вас

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0

912

Re: WOG или ОККО???

dli написав:

Сдали Вас

dash1  dash1  dash1 мать , ДФ - больше некому

  0

913

Re: WOG или ОККО???

Мужик передо мной заправлялся на UPG и выиграл 20000. Вот весело было - все бегают, смотрят всякие правила-положения, вышла управляющая и все уставились в экран - что там требуется от них и от мужика. Ниче, тоже развлечение. А я карту (UPG good) не регистрировал. И мне только кофе-чай за бонусы положены. Ну, может бонусная заправка, если достаточно накопится. Зато не достают смс

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

914

Re: WOG или ОККО???

Сегодня заправился 20 л ДП, скидку не увидели в 5 грн, только 3, но без окко Пэй, т.е 60 легло на счет.

Sandero-II, XII.2013, 1,5dCi (AUT15НЕ4, HNK, FL + On-Board Computer & Cruise Control).
Sandero-I, IX.2011, 1,4 (sold out)
  0

915

Re: WOG или ОККО???

NevAN написав:

Сегодня заправился 20 л ДП, скидку не увидели в 5 грн, только 3, но без окко Пэй, т.е 60 легло на счет.

В мене на аміс 3грн/л знижка можна сказати постійна (в місяць купуєш 60л на наступний місяц отримуєш 3грн/літр), так що оковська зника до одного місця) дизель по відчуттям не гірший ніж оковський

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

916

Re: WOG или ОККО???

сяся написав:

во кино - незаправляюсь на ОККе но пришла смс - отримуйте балами:

сяся написав:

откуда эти сцуки узнали мой номер и на хрена мне их скидки если я там ни разу не был

Сяся, это очень просто - ничего узнавать не нужно, они шлют смс-ки всем подряд (от 000-00-01  и до 999-99-99, по всем операторам).

сяся написав:

мож какая то программа есть шоб отсекать паразитов или закон какой шоб на них накатать об его нарушении

А зачем? - Удалил ненужные смс-ки и всех делов.

  0

917

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

А зачем? - Удалил ненужные смс-ки и всех делов.

Георгич, дело в том шо моё молодое поколение к сожалению глухие  и "звонят" т.е. шлют СМС токо когда им шо то очень нужно или шо то случилось , то я на каждую смс нервно реагирую , отакэ блин-дерун .

  0
Спасибо сказали: Георгич1

918

Re: WOG или ОККО???

сяся, ясно

  0

919

Re: WOG или ОККО???

Заправився і я вчора на окко ДП. На телефоні встановлений додаток "Фішка" і там вказано - знижка до дня незалежності 5 грн/л. Хоча приходили смс зі знижкою 3 грн/л. Я заправився на 300 грн. Видало знижку 1 грн/л. Питаю в касира, що за фігня? А вона - дзвоніть на гарячу лінію. Телефоную, а вони кажуть, що вам так комп"ютер порахував. Кажу, нащо тоді акція, якщо комп рахує по-своєму, а вона заявляє - у вас не підключена акція.
І нахрена така акція, якщо людям обіцяють, а потім не виконують?
А для того, щоб побільше людей ошукати.

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: Graas, sdj387jsd2

920

Re: WOG или ОККО???

Підкажіть, будла, на KLO можна на касі скидочну картку "ДякуU" показувати фоткою з телефона?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

921 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-03 12:13:20)

Re: WOG или ОККО???

b1ss написав:

Заправився і я вчора на окко ДП. На телефоні встановлений додаток "Фішка" і там вказано - знижка до дня незалежності 5 грн/л. Хоча приходили смс зі знижкою 3 грн/л. Я заправився на 300 грн. Видало знижку 1 грн/л. Питаю в касира, що за фігня? А вона - дзвоніть на гарячу лінію. Телефоную, а вони кажуть, що вам так комп"ютер порахував. Кажу, нащо тоді акція, якщо комп рахує по-своєму, а вона заявляє - у вас не підключена акція.
І нахрена така акція, якщо людям обіцяють, а потім не виконують?
А для того, щоб побільше людей ошукати.

А нема чого, давати гроші а потом питати де бонуси... Спочатку зайти, та спитати яка буде знижка по цій картці, якщо я заправлю скільки.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

922

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

А нема чого, давати гроші а потом питати де бонуси... Спочатку зайти, та спитати яка буде знижка по цій картці, якщо я заправлю скільки

plus я завжди так роблю, коли пропонують мега-знижки. Підїхав, вставили пістолет, пішов на касу, даю картку (фішка/прайд) і прошу подивитись, яка буде знижка, якщо заллю таку то кількість літрів такого-то палива.

ЗАЗ Lanos -> Renault Sandero Stepway 1.5dci Zen 2019 (Сіра комета)
Київ - Хмельницький - Київ

рУССКИЙ? СРАЗУ НАХ*Й
  0

923

Re: WOG или ОККО???

YT написав:

Підїхав, вставили пістолет, пішов на касу, даю картку (фішка/прайд) і прошу подивитись, яка буде знижка, якщо заллю таку то кількість літрів такого-то палива.

Так не знижка ж, а бали, які впадуть згодом.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

924

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:
YT написав:

Підїхав, вставили пістолет, пішов на касу, даю картку (фішка/прайд) і прошу подивитись, яка буде знижка, якщо заллю таку то кількість літрів такого-то палива.

Так не знижка ж, а бали, які впадуть згодом.

Вот в этом то и самое большое разочарование.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

925 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-05 08:47:23)

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Так не знижка ж, а бали, які впадуть згодом.

Даже так  crazy  не знав. У окко молодці працюють. Супер мега пупер знижка- купи! А ми потом подумаємо скільки, кому начислить і на що crazy Геніально!
З економічної сторони теж геніально! Всі бонуси накидаються на витрати майбутніх періодів. І в подальшому формують ціну на паливо. Всі бонуси оплачують інші водії! crazy Дай при перевірці, моносрольного чому так дорого? Покажіть ціноутворення а там бонусів! як ... crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Георгич1