926

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Так не знижка ж, а бали, які впадуть згодом

Не завжди. Я вже двічі заправлявся на WOG по акції, коли була моментальна знижка 5 грн./л.
Інша справа, що буває таке нечасто. Того року було в чорну пятницю і ще в якийсь день.
Повідомлення про акцію отримував на ел.пошту або sms.

ЗАЗ Lanos -> Renault Sandero Stepway 1.5dci Zen 2019 (Сіра комета)
Київ - Хмельницький - Київ

рУССКИЙ? СРАЗУ НАХ*Й
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1



927 Відредаговано Георгич (2019-09-05 21:38:11)

Re: WOG или ОККО???

YT написав:

Не завжди. Я вже двічі заправлявся на WOG по акції, коли була моментальна знижка 5 грн./л.
Інша справа, що буває таке нечасто.

Це не принципово і нічого не міняє. Бізнесу не потрібна швидка реалізація, бізнесу потрібен сам бізнес і його розвиток.
Кока-Кола у всіх супермаркетах і в усіх регіонах коштує однаково. І не тільки Кока-Пепсі
-пиво-горілка. Та багато чого іншого.
Інакше демпінг і крах.

  0

928

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Кока-Кола у всіх супермаркетах і в усіх регіонах коштує однаково. І не тільки Кока-Пепсі

Це брехня.

Renault Logan 1.5dci ...и просто аватарка...
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_1

929 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-05 22:32:49)

Re: WOG или ОККО???

Veterok написав:

Це брехня.

101%  upp Даже ціни дистропуції різні, як для кого. Так торгові наполягають на однаковій ціні, але їх шлють ринок свої умови диктує! У монополістів ціни рівні +- тільки!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

930

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Кока-Кола у всіх супермаркетах і в усіх регіонах коштує однаково

Категорически нет. Даже в рамках одной сети, ценообразование может отличаться в зависимости от региона.

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0

931

Re: WOG или ОККО???

paveldne написав:

Категорически нет. Даже в рамках одной сети

Ну погнали, куплю водку...

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

932

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:
paveldne написав:

Категорически нет. Даже в рамках одной сети

Ну погнали, куплю водку...

Это признание своей неправоты или попытка съехать за счет государственно регулируемых цен на алкоголь? Поясните.

Renault Kangoo II Model type KW08 02.2014 1.5 dCi K9K 66kW logan.in.ua
"Кевин" drive2.ru
DACIA Logan 1.4Mpi Ambiance 2007 - продан
Daewoo Matiz 1.0 Best 2007 - продан
  0

933 Відредаговано Георгич (2019-09-07 23:59:59)

Re: WOG или ОККО???

Abashyn, готовлюсь к проводам в армию.
Куплю водку, пепси-колу и далее по списку.

Так будут все-таки предложения от "не брехунов" на демпинговые цены в различных торговых сетях и разных регионах на Коку-Колу?

  0

934 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-07 13:00:54)

Re: WOG или ОККО???

Трохи юмора, але тут не досміху.
https://ukraine-standart.com.ua/images/mernik33.jpg

З таким на вог, приїхати, з багажника вийняв, перелив smile Судя по всьому окупиться!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

935

Re: WOG или ОККО???

Не знаю куди, написати, гадаю сиюди
авто накатало до 5 тис на талонах вог (змінив по причині вечного недолива)
Та до 16500 на талонах брсм звичайний дизель

Фільтр просто чернющий, на йому світлого місця нема. Одна людина підскакала мінять фільтр з маслом. Що там що там пишуть сертифікати білоруське пальне.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

936

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

Та до 16500 на талонах брсм звичайний дизель

Фільтр просто чернющий, на йому світлого місця нема.

Варто задуматись.
Коли я їздив на ВОГ, то фільтр міняв через 20 тис (так і радили офіціали), але він був повністю чистий, жалко було викидати.
Зробило б Рено корпус фільра прозорим - можна було б його періодично контролювати.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-08 14:26:37[/merge_posts_bbcode]

Про бензин БРСМ форумчани теж писали, що він чорний.

  0

937 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-08 14:35:31)

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Зробило б Рено корпус фільра прозорим - можна було б його періодично контролювати.

Да вони взагалі додумались куда його засунути! Просто геніально "більш кращого місця" в авто не найти для його!
Уже про прозорість мовчу!!!

Георгич написав:

Варто задуматись.

Задумався.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

938

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

Да вони взагалі додумались куда його засунути! Просто геніально "більш кращого місця" в авто не найти для його!

Я про це 4 роки тут писав. Найшли найчистіше, найтепліше і найдоступніше для обслуговування місце. Технологічність Рено визиває подив. Це м'яко кажучи.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

939

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

Фільтр просто чернющий, на йому світлого місця нема.

Последние  5 лет авто ездит на WOGовской солярке, иногда - Параллелевская (5-10% от объема выкатанного). Фильтр чистый.

Renault Logan 1.5dci ...и просто аватарка...
  0

940 Відредаговано Георгич (2019-09-08 16:00:05)

Re: WOG или ОККО???

Veterok написав:

Це брехня.

Аргументы будут?

Георгич написав:

Так будут все-таки предложения от "не брехунов" на демпинговые цены в различных торговых сетях и разных регионах на Коку-Колу, 2л?

  0

941 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-08 16:56:05)

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

Георгич пишет:
Варто задуматись.

Задумався.

В різниці палива 4,5-6 грн на літрі - дешевше його частіше мінять..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

942

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:

В різниці палива 4,5-6 грн на літрі - дешевше його частіше мінять..

Фільтр затримує частинки розміром від 30 мкм +/-.
Прецизійні пари паливної системи працюють з зазорами 2 мкм.
Отже, фільтр до лампочки.
Щоб убити Делфі достатньо однієї каністри грязного палива. Це вже неодноразово доведено.
Континенталь витримає трохи більше, але навіть і БОШ мре на CRDI.

  0

943 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-08 19:45:31)

Re: WOG или ОККО???

Георгич написав:

Щоб убити Делфі достатньо однієї каністри грязного палива. Це вже неодноразово доведено.

Тут спору нема!...

Георгич написав:

Континенталь витримає трохи більше, але навіть і БОШ мре на CRDI.

Все воно і так убивається,можна навіть так сказать манера їзди вбиває ще більше чим пальне.
Суть на пальному зекономити на нові запчастини, авто. Коли делфі геть непригодне до викоритання було, то там точно така логіка не недопустима. Тут думаю має бути ліпше.
Треба буде, перерахувати, вартість пального та вартість фосунок, в розрізі 160т/км думаю так вірно буде. Скільки 4 нові контіка будуть? хто підскаже?

А так якбижто вог окко, гарантувало якість палива, там теж попадаються, партії ще ті...В одессі був заправився раз.. Якби було делфі точно тамби і оставсяб! А так все гарантування тільки на брошурах та словах! І у всіх так.

Здохнуть так здохнуть, то таке. Всі чеки на місці є! буде гарна реклама, но фільтр факт чорний, жодної світлої пляминки! Дай і часу, побігати, у мене при достатньо - навіть буде чим зайнятись в задоволення.

На сайті, окко кругом, прям аніме що пальне "якісне" - але жодного сертифікату, чи паспорту якості нема...
Інші хоч не скривавить, це а у ВОГ навіть стабільно оновлюють інформацію! З іншої сторони у вог недоливають, теж можна включить до собівартості.

Тому тут важка задача вибрати більш економічне рішення. Завтра заскочу заберу нові талони по 20,85... Ось і хз як рахувати.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

944

Re: WOG или ОККО???

Хтось Сокаром користується. Було далеко до Шеллу їхати, вирішив на Сокарі заправитися і відповідно попросив  картку.
Розробники сайту олені  dumbom
Не можу там зареєструватися http://www.socar.com.ua/login
а ось відгуки про їх додаток  https://play.google.com/store/apps/deta … views=true
Несолідно

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

945 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-09 00:19:40)

Re: WOG или ОККО???

sergiosem написав:

Сокаром

соскар! мне там нема, я вірю в слова! Щоб таку назву підібрать ну не знаю, чим думать треба...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

946 Відредаговано sergiosem (2019-09-09 00:24:02)

Re: WOG или ОККО???

sdj387jsd написав:
sergiosem написав:

Сокаром

соскар! мне там нема, я вірю в слова! Щоб таку назву підібрать ну не знаю, чим думать треба...

звідкіля ти родом? пишеш, як східняк - суржиком. Вчися правильно писати та розмовляти!
Азербайджан - нафтова держава та й у ЄС їх заправок немало...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

947 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-09 09:15:09)

Re: WOG или ОККО???

sergiosem написав:

пишеш, як східняк - суржиком

sos та сос не плутати, то різні слова, якщо них плутать то можна стати от сос цеж "сос" crazy  crazy  crazy  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

948 Відредаговано oleksy (2019-09-09 08:57:30)

Re: WOG или ОККО???

sergiosem написав:

Хтось Сокаром користується. Було далеко до Шеллу їхати, вирішив на Сокарі заправитися і відповідно попросив  картку.
Розробники сайту олені  dumbom
Не можу там зареєструватися http://www.socar.com.ua/login
а ось відгуки про їх додаток  https://play.google.com/store/apps/deta … views=true
Несолідно

Я в основному на Сокарі й заправляю свій авто (років 2 вже). Нарікань нема. Недоливів особливо теж не помічав. Хоча це все суб'єктивно.
Логіка яка: АЗС вони будують не з дешевих матеріалів, це видно (можна сказати "по-багатому"). Завжди все чисто, охайно.
Навряд чи власники захочуть втрачати репутацію та клієнтів, підмішуючи якусь "каку". Хоча, в нас все можливо, мабуть...


P.S. Коньяк в них добрий, TOVUZ називається, з Азербайджану. Рекомендую.
І горілка TOVUZ теж нічого так...

P.P.S. ОККО споганились останнім часом (це моя особиста думка): в туалетах часто брудно, обшарпані, видно, що потрібно б зробити ремонт, але мабуть жаба давить...логічно припустити, що й за якістю пального вони слідкують таким же чином...адже для цього кошти потрібно вкладати. Хоча раніше я тількм на ОККО й заправляв авто.
До-речі, знайомий з Закарпаття розповідав, що на деяких ОККО там не варто заправлятись (які знаходяться в невеликих селах) - є проблеми з автомобілями після заправки (останнім часом). Тільки на великих АЗС в містах чи  на в'їзді/виїзді з міста.
На рахунок WOG - х.з. Раніше дизель там був гіршим за ОККО, зараз - не знаю. Недавно залив палливо на WOG, по лічильнику залили стільки, що це стало рекордом (за всі 2 роки). Я так розумію, на...бали. Але кава там смачна (мабуть, найкраща з усіх АЗС). Хоча, знову ж таки, гарна кава також на Сокар.
Ще непогане паливо на Шелл, але загальний стан АЗС - як на ОККО, хоча загалом трохи чистіше.Хоча іноді заливаю паливо також там.

  0
Спасибо сказали: svserj, sdj387jsd, sergiosem3

949

Re: WOG или ОККО???

oleksy написав:

Але кава там смачна (мабуть, найкраща з усіх АЗС). Хоча, знову ж таки, гарна кава також на Сокар.

Спірно, на любителя. В мене дружина дуже кавоман, то на її думку, нормальна кава тільки на ОККО.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-09 09:12:10[/merge_posts_bbcode]

Прийшло сьогодні на пошту:

10-го вересня 19 років WOG!
Але навіщо чекати?
Починаємо святкувати День народження вже!
9 та 10 вересня заправляй будь-яку кількість пального з PRIDE,
а ми повернемо до 100% вартості заправки бонусами на PRIDE!
І це не все!
Персональна вигода, що встановлена на PRIDE також буде нарахована!
Подарунки ГАРАНТОВАНО отримають всі!

ЗАЗ Lanos -> Renault Sandero Stepway 1.5dci Zen 2019 (Сіра комета)
Київ - Хмельницький - Київ

рУССКИЙ? СРАЗУ НАХ*Й
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

950

Re: WOG или ОККО???

YT написав:
oleksy написав:

Але кава там смачна (мабуть, найкраща з усіх АЗС). Хоча, знову ж таки, гарна кава також на Сокар.

Спірно, на любителя. В мене дружина дуже кавоман, то на її думку, нормальна кава тільки на ОККО.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-09 09:12:10[/merge_posts_bbcode]

Прийшло сьогодні на пошту:

10-го вересня 19 років WOG!
Але навіщо чекати?
Починаємо святкувати День народження вже!
9 та 10 вересня заправляй будь-яку кількість пального з PRIDE,
а ми повернемо до 100% вартості заправки бонусами на PRIDE!
І це не все!
Персональна вигода, що встановлена на PRIDE також буде нарахована!
Подарунки ГАРАНТОВАНО отримають всі!

В мене теж дружина кавоман...каву на ОККО (Латте) пити не може: каже, що дуже погана.
От і вір їм, цим кавоманам :-)

  0