1

Тема: Оформление нового авто и платежи при оформлении

Моя машинка уже на подходе и хочется прикинуть во что это выльется
Народ , подскажите пожалуйста

1. какие платежи при оформлении.
2. стоит ли оформлять самому или лучше пусть салон сам это делает

Да - важный нюанс - авто берётся в КРЕДИТ

Logan Expression 2013 1.5 Дизель+ климат контроль. Пепельно-бежевый "Малыш"  crazy_pilot ; VW Golf-2 1.6 Дизель. Серебряный "Старичок" upp
  0



2

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

Тут можна прикинути орієнтовну вартість оформлення
http://dbroker.com.ua/postanovka_pervaya
Часто в МРЕВ відбувається так званий дефіцит бланків тому на це варто зробити поправку в сторону 50-100 у.о.

якщо авто береться вкредит  - мабуть доведеться скористатися послугами автосалону стосовно постановки на облік, бо банк(чи інша установа) не випустять з салону автомобіль без номерів. Хоча можна взяти в салоні документи, червоні номера і спробувати зареєструвати автомобіль самостійно(в крайньому разі спорбувати можна)

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

3

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

IronJuice написав:

1. какие платежи при оформлении.

Марка авто в профілі. Варітсть 104.200грн, без ПДВ - 86.833грн33коп.
2.605грн. - пенсійний фонд.
67,**грн. (скільки копійок не пам'ятаю) - за першу реєстрацію.
523,15 - за експрета, перевірка, держ.номер, свідоцтво, т.п. (однією квитанцією).

близько 70грн - бариги банківські наворили як комісія за банківські послуги.

IronJuice написав:

2. стоит ли оформлять самому или лучше пусть салон сам это делает

Стоїть оформляти самому.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

4 Відредаговано wyler (2013-07-17 12:49:04)

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

Кожному своє. Можна і самому оформити, але бігати з документами прийдеться Вам. Добре якщо в МРЕО є свій кум, який за символічну бутилку пива "порішає" там всі питання. Якщо нема такого кума, то готуйтеся, як мінімум, пів-дня провести в Мрео або біганиною між МРЕО і салоном (то з бумагами щось не так чи ще щось). Ті, хто швидше оформив авто, то це швидше одиничні випадки-вийнятки із правил-повезло. Або мовчать про кума у МРЕО wink.  Мені, наприклад , не хотілося витрачати свої нерви і сили а також свій час на цю колотнечу, тому 1000грн була відложена заздалегідь і занесена в салон, де брав авто. На наступний день, з гарним настроєм і спокійними нервами , забирав авто із номерами.  tease

Але, якщо, у Вас є купа вільного часу а з 1000гривасів проблема!(оформлення через салон у минулому році) чи просто хочете зекономити, то будь ласка, оформляйте самі. Кожен сам повинен для себе визначити, що йому цінніше. Я свій вільний час ціню, тому і не хотів витрачати його на біганину по інстанціям. Удачі!!!  coffee


regulator написав:

Хоча можна взяти в салоні документи, червоні номера і спробувати зареєструвати автомобіль самостійно(в крайньому разі спорбувати можна)

Так і робиться...:nose_eat:

regulator написав:

Часто в МРЕВ відбувається так званий дефіцит бланків тому на це варто зробити поправку в сторону 50-100 у.о.

А чи не простіше відразу в салоні заплатити 1000грн і йти пити пиво?. А на завтра забрати повністю готове авто!

Рено Логан Silverline 2012.Бортовик http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=12383
Настоящий мужчина не должен сожалеть о двух решениях в жизни: о своей жене; о своём автомобиле...сам выбирал.  (не моё, но правда и, защита от нытиков)
  0

5

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

wyler написав:

А чи не простіше відразу в салоні заплатити 1000грн і йти пити пиво?. А на завтра забрати повністю готове авто!

Вот пока мы так размышляем и поступаем, мы и будем так жить дальше и

wyler написав:

готуйтеся, як мінімум, пів-дня провести в Мрео або біганиною між МРЕО і салоном (то з бумагами щось не так чи ще щось)

И постоянно с бумагами будет что-то не так. Вы платите салону, они делятся с ГЕЯМИ. У ГЕЕВ вечная очередь, дабы заставить вас нести деньги за решалово. Я сам оформлял машину, принципиально.

Renault Espace V 1.6 DCI
"Хороший человек не тот, который умеет делать добро, а тот, который не делает зла!"
  0

6

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

И я сам оформлял. И нормально. Не так уж дорого. И бланки были.
Кстати, высновок эксперта с новой машиной не нужен, вроде. Это если продажа авто.

Нет неразрешимых проблем, есть неприятные решения.
Уже Opel Astra H 2013 и Mazda CX5
  0

7

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

ПС. Забув написати відносно часу. В мене все зайняло трохи більше 2-х годин (в т.ч. близько 1 год в черзі в перший кабінет). Правда вже за номерами та техпаспортом сказали прийти через 10 днів. Мені не критично. Я ж можу їздити на авто з червоними номерами поки не видадуть постійні, то куди спішити. Почекаю. Можливо від мене чекали грошей??? А за що??? fool

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

8

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

дядя Міша написав:

ПС. Забув написати відносно часу. В мене все зайняло трохи більше 2-х годин (в т.ч. близько 1 год в черзі в перший кабінет). Правда вже за номерами та техпаспортом сказали прийти через 10 днів. Мені не критично. Я ж можу їздити на авто з червоними номерами поки не видадуть постійні, то куди спішити. Почекаю. Можливо від мене чекали грошей??? А за що??? fool

Я смотрю у них это стандартный ответ. По закону что ли максимальный срок?
Если ставите - да. А если снимаете по причине продажи?
Вот продает человек свою машину, естественно пока не продал не снимает. Нашел покупателя - приехали переоформлять, а тут - 10 дней.
В итоге кормишь спиногрыза из МРЭО и спиногрыза-посредника (поскольку напрямую все кристально честные и неподкупные) smile

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

9 Відредаговано wyler (2013-07-18 23:46:00)

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

offtopic    Спеціятельно  для дядя Міша  wink .   Я працюю у офдилера, і теж є така послуга, як оформлення авто через салон. І чомусь 99% відсотків клієнтів, які купляють авто вартістю як 10 Логанів і більше, нею користуються  dntknw  . І, до речі, це все законно. Було б не законно, то боялися б пропонувати таку послугу відкрито.  І ніхто не заставляє, хочеш плати, не хочеш- дуй сам у МРЕО.  crazy_pilot
До того ж, кожен має право вирішувати те чи інше питання на свій розсуд і по своїм можливостям. З вільним часом , у мене були проблеми, весь час на роботі. ТОму !!!!! заплатити 1000грн за оформлення авто і нічого не робити, для мене було, ну.... як бальзам на душу  storstark .
А вільний час провести з дружиною...  Але це лірика.  imho2    Кожному своє.  wink    imho2

Рено Логан Silverline 2012.Бортовик http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=12383
Настоящий мужчина не должен сожалеть о двух решениях в жизни: о своей жене; о своём автомобиле...сам выбирал.  (не моё, но правда и, защита от нытиков)
  0

10

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

wyler написав:

які купляють авто вартістю як 10 Логанів і більше,

Озвучте  список этих авто, за 100тыс . По своему опыту знаю, у Тойоты эта сумма составляла 400грн. за авто стоимостью 260т. грн. Мне мой Логан предлагали оформить около 4000грн в 2007 году. Где реальность?

Logan 1,4 Base 2006 г.
  0

11 Відредаговано дядя Міша (2013-07-19 09:47:44)

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

wyler написав:

...  Я працюю у офдилера, і теж є така послуга, як оформлення авто через салон. ...

Ось тут і криється корінь ваших порад. Ви лили воду на свій млин.

wyler написав:

... . І, до речі, це все законно. Було б не законно, то боялися б пропонувати таку послугу відкрито...

Нічого не маю проти. Напевне і калькуляція з розрахунками такої послуги проведені,  наказом по підприємству затверджені, де розписано звідки береться така сума та її економічне обгрунтування. Ще покладіть руку на серце і підтвердіть, що з тої суми жодної копійки не віддають посадовим особам в реєстраційних відділах.

offtopic
wyler мені просто смішно з вашої відповідної оцінки. Якщо вам так подобається, можете ще один мінус поставити.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

12

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

Люди добрые! а при оформлении и регистрации у МРЕВ проверят комплектацию, типа: аптечка , аварийный знак, вогнегасник? как в былые-древние времена?

Renault Sandero Stepway dCi 2013 -  RSS dCi Perpetuum Mobile.
  0

13

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

ГРОЗ написав:

Люди добрые! а при оформлении и регистрации у МРЕВ проверят комплектацию, типа: аптечка , аварийный знак, вогнегасник? как в былые-древние времена?

Лично у меня не проверяли, но эти предметы все равно Вам понадобятся в будущем! Поэтому, если есть возможность, можно сразу укомплектовать ими свой автомобиль!;)

wyler написав:

заплатити 1000грн за оформлення авто і нічого не робити, для мене було, ну.... як бальзам на душу 

Для меня та же 1000 грн., это не лишние деньги, поэтому оформлял и регистрировал самостоятельно!:lol1:
Подробности и детали в моем бортовом журнале!:coffee:

Renault LogaN Silver line 2011^^^made in AVTOFRAMOS (Россия):1,6(84л/с)8V K7M Бенз.
ГУР/Конд./ПТФ/перед. ЭСП/ лето: литье R15 DEL ARTE/ Amtel PLANET DC 92 185/65/R15;
зима: 185/65/R15 FULDA KRISTAL MONTERO 3 / PIONEER 1400 UB; иммоб./центрозамок
  0

14

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

дядя Міша написав:

wyler мені просто смішно з вашої відповідної оцінки.

Ну і добре. Я з Вашої теж потішився wink .

дядя Міша написав:

Ось тут і криється корінь ваших порад. Ви лили воду на свій млин.

Нікому нічого я не радив. Я лишень розповів про свою ситуацію  dntknw . А вирішувати як діяти, кожен повинен сам, виходячи із своїх можливостей.  reta   
І хто зрозумів про що мова, це добре. Я тільки радий за таких людей.  coffee   
І доречі, млин не мій, так як працюю зовсім в іншому відділі сервісу і, мені одинаково, чи платять за оформлення в салоні чи ні. Це всьго навсього послуга від автосалону, а не корупційна схема, як Ви стверджуєте.  coffee   І зрозуміло і так що, empathy  ці гроші дерибаняться з МРЕО. В "рамках правового поля" , в противному разі боялися б.

Рено Логан Silverline 2012.Бортовик http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=12383
Настоящий мужчина не должен сожалеть о двух решениях в жизни: о своей жене; о своём автомобиле...сам выбирал.  (не моё, но правда и, защита от нытиков)
  0

15

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

ГРОЗ написав:

Люди добрые! а при оформлении и регистрации у МРЕВ проверят комплектацию, типа: аптечка , аварийный знак, вогнегасник? как в былые-древние времена?

Нет. Никто ничего не проверял. Сверили только номера с растаможкой и всё. Проходил сам. За 3 часа справился.

Renault Logan 1.6mpi AMBIANCE 2010 (blue mineral) Чипованый под 95-й.
  0

16

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

FS написав:

Озвучте  список этих авто, за 100тыс

Відповів у личку.   kapitulation      offtopic

Рено Логан Silverline 2012.Бортовик http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=12383
Настоящий мужчина не должен сожалеть о двух решениях в жизни: о своей жене; о своём автомобиле...сам выбирал.  (не моё, но правда и, защита от нытиков)
  0

17

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

В моем случае самостоятельное оформление вышло на 1400 грн дешевле, чем предлагалось через автосалон.

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

18

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

FS написав:

Тойоты эта сумма составляла 400грн

Ой - шо вы курите:fly:
260000 минус ндс и 3% только пенсионка-а вы 400 грн,не смешите народ-поверят:app::tease:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

19

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

FS написав:

Где реальность?

И вы поставили машину на учёт за 50грн:dumbom::lyssna::dumbom:

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

20

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

wyler написав:

І чомусь 99% відсотків клієнтів, які купляють авто вартістю як 10 Логанів і більше, нею користуються

Людям покупающим такие машины + / - 1000 доларов ,до лампы,а вы про 1000грн говорите,они наверно ожидая свою машину на выдачу, в кафе салона оставляют тыщу гривен)))

читающий и присутсвующий на форуме околоклубник
  0

21

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

IronJuice написав:

Моя машинка уже на подходе и хочется прикинуть во что это выльется
Народ , подскажите пожалуйста

1. какие платежи при оформлении.
2. стоит ли оформлять самому или лучше пусть салон сам это делает

Да - важный нюанс - авто берётся в КРЕДИТ

В салоне предложили поставить на учет за 7000грн. Поставили сами за 5000грн,+100 грн эксперту. На счет кредита не знаю. Каско оформляют однозначно при кредите (в салоне запросили от 7000 до 8000грн). Наверное покупатель сам выбирает, как оформлять машину. Главное, чтобы была застрахована.

Новый Логан 2013 1,5 dCi Expression.
Бортовой журнал - http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 85#p400785
  0

22

Re: Оформление нового авто и платежи при оформлении

H@mmer написав:

Ой - шо вы курите

Только "Прилуки особливi" без "добавок":D.
  400 грн. - это чисто маржа салона.:dumbom: То я некорректно написал, указав полную сумму в Рено 4000грн. Но в Рено сама услуга обходились баксов в 200.

Logan 1,4 Base 2006 г.
  0