1 Відредаговано Masster (2023-12-23 10:42:23)

Тема: Голосове керування Андроід-Авто.

Хто користується голосовим керуванням. В кого є звичайно. Думаю не важливо, на якому автомобілі рено. Я спробував пару разів, і на тому закінчилися спроби. Бо наприклад зателефонувати комусь, вийшло раза з десятого. То вона просить уточнити, на який номер телефонувати - мобільний чи ні. То ще щось. Нарешті я здогадався, що медіанав не працює з українською. Довелося переналаштовувати на кацапстанську. Тоді голосове керування почало працювати, хоча і з глюками. Треба казати не тільки кому телефонувати, а ще й що на мобільний номер. А якщо я не відмітив що це номер мобільний, то може і не знайде його, не знаю. Керувати музикою раз спробував і бросив, бо в мене на мобільці її немає. Може три чотири пісні і то на виклики загружені.
В кого є, хто користується? Цікавить, як ви користуєтесь? Якою мовою? Як зробити зручнішим виклик на телефон? Які ще є функції керування? Чим? Музикою, гучністю, покласти трубку?? Якщо музикою, то яким саме плеєром зручніше?
Хоча надії на толкове поясненя мало. Бо на Ютубі, лише пара відео про це, і то - поверхнево.
Може на інших мовах є докладніше?

  0



2 Відредаговано PGP (2023-12-23 19:16:36)

Re: Голосове керування Андроід-Авто.

Masster написав:

Хто користується голосовим керуванням.

З Вашого дозволу поділюся своїм досвідом і розумінням як воно працює.

Якщо коротко: Голосові команди - вони працюють, але через дупу smile

Трооошечки теорії, щоб якось зрозуміти що відбувається.

1. Сам по собі Media-NAV немає жодного впливу на роботу голосовий команд на Android Auto. Бо Media-NAV в зв'язці з Android Auto на смартфоні це лише електронний прилад який відображає те що скаже показати сам Andoid Auto.

2. Ланцюжок приблизно такий: Ваш голос --> мікрофон Media-NAV --> Andoid Auto + Google Assistant (смартфон)

3. Основна проблема в Google Assistant: на дворі майже 2024 рік, а українську мову в нього компанія Google так і не завезла. Ось тому голосові команди на українській мові майже не працюють.

4. В Google Maps і Waze пошук адреси голосом працює майже завжди. Як так - не можу пояснити.

5. Подзвонити комусь через голосову команду - можна. Але, є але: воно не одупляє коли Ви кажете ім'я і прізвище абонента sad Тільки по імені. Приклад на відео.

6. Якщо людина у вас записана одним словом в адресній книжці, наприклад "Дружина" - то на команду "Подзвонити Дружина" у 90% воно почне набирати номер.

7. Якщо на контакті у вас записано кілька номерів як "Домашній", "Робота", "Мобільний", воно спитає на який номер дзвонити і треба голосом сказати, наприклад, "мобільний"

Стосовно плеєра для музики: я використовую AIMP.
На відео є приклад як він працює.

Резумую: із-за цих всіх глюків з голосовими командами у Android Auto, я дуже рідко користуюся голосовими командами.

Саме відео. Вибачаюсь за якість, по темному знімав, нашвидкоруч.

  0
Спасибо сказали: Masster1

3

Re: Голосове керування Андроід-Авто.

PGP написав:
Masster написав:

Хто користується голосовим керуванням.

З Вашого дозволу поділюся своїм досвідом і розумінням як воно працює.

Якщо коротко: Голосові команди - вони працюють, але через дупу smile

Трооошечки теорії, щоб якось зрозуміти що відбувається.

1. Сам по собі Media-NAV немає жодного впливу на роботу голосовий команд на Android Auto. Бо Media-NAV в зв'язці з Android Auto на смартфоні це лише електронний прилад який відображає те що скаже показати сам Andoid Auto.

2. Ланцюжок приблизно такий: Ваш голос --> мікрофон Media-NAV --> Andoid Auto + Google Assistant (смартфон)

3. Основна проблема в Google Assistant: на дворі майже 2024 рік, а українську мову в нього компанія Google так і не завезла. Ось тому голосові команди на українській мові майже не працюють.

4. В Google Maps і Waze пошук адреси голосом працює майже завжди. Як так - не можу пояснити.

5. Подзвонити комусь через голосову команду - можна. Але, є але: воно не одупляє коли Ви кажете ім'я і прізвище абонента sad Тільки по імені. Приклад на відео.

6. Якщо людина у вас записана одним словом в адресній книжці, наприклад "Дружина" - то на команду "Подзвонити Дружина" у 90% воно почне набирати номер.

7. Якщо на контакті у вас записано кілька номерів як "Домашній", "Робота", "Мобільний", воно спитає на який номер дзвонити і треба голосом сказати, наприклад, "мобільний"

Стосовно плеєра для музики: я використовую AIMP.
На відео є приклад як він працює.

Резумую: із-за цих всіх глюків з голосовими командами у Android Auto, я дуже рідко користуюся голосовими командами.

Саме відео. Вибачаюсь за якість, по темному знімав, нашвидкоруч.

Теж помітив, що карти працують нормально.
Через те, що не знає української, не пішло далі діло з голосовим керуванням. За ради Гол. Кер. я не буду переводити смартфон на кацапстанську.

  0

4

Re: Голосове керування Андроід-Авто.

Майже не використовую. Були спроби телефонувати, не виходило. Вмикав радіо, автівка слухалась... Бросив цю справу, щоб не марнувати час. Буде час, пограюсь...

Renault Grand Scenic 4 1,5 110 л.с. 2017г.в.- катаюся.
Renault Logan MCV Laureate 5d Универсал 1.6 ГБО(Landi) 90 л.с. 5G 2WD 2012г.в.- продав.
"Осторожно. Сочувствие и верность делают людей слабыми. Их легко использовать"
  0

5

Re: Голосове керування Андроід-Авто.

Masster, є свіжа інфа що Google готує нові Google Assistant і Android Auto.
Залишається лише сподіватися, що виправлять проблеми з голосовими командами на українській мові. Але це не точно.

  0

6

Re: Голосове керування Андроід-Авто.

PGP написав:

Masster, є свіжа інфа що Google готує нові Google Assistant і Android Auto.
Залишається лише сподіватися, що виправлять проблеми з голосовими командами на українській мові. Але це не точно.

В нас повно айтішників. Хтось і в цій сфері працює. Може якусь петицію в гугл запустити?

  0

7

Re: Голосове керування Андроід-Авто.

Masster написав:
PGP написав:

Masster, є свіжа інфа що Google готує нові Google Assistant і Android Auto.
Залишається лише сподіватися, що виправлять проблеми з голосовими командами на українській мові. Але це не точно.

В нас повно айтішників. Хтось і в цій сфері працює. Може якусь петицію в гугл запустити?

Що можна казати за голосові команди, коли офіційно в Україні Android Auto не підтримується.

  0

8

Re: Голосове керування Андроід-Авто.

Даю лінк на дуже змістовну статтю про Android Auto + Google Assistant + досвіт використання в Україні.
Докладно про проблеми теж розписано.
https://root-nation.com/ua/soft-ua/apps … to-in-use/

  1
Спасибо сказали: Masster1