101

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon
Ну насчет материала стоек ХЗ, а вот под шумок поменять себе или знакомым стойки с новой машины на свои б\у эт как 2 пальца об асфальт.... imho2

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0



102

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

А я приїду,і скажуть що це я сам поставив старі...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

103

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon если скажут, то пусть делают экспертизу болтов/резьб . думаю звонок в рено-украина ускорит решение вопроса в вашу сторону. но имхо скажут - течи нет, а запотевание это нормальная работа газомаслянных амортов.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

104

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Завтра зранку їду ще раз до знайомого автомеханіка,він підніме машину на підйомник і точно буду знати що з ними.Те що заднім вже хана повна він сказав однозначно.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

105

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Хех.Давно нічого не писав
За цей час пробіг потихеньку добрався до 10 тисяч.На стійки махнув рукою.По гарантії вони не міняються,а поки ще живі не бачив змісту міняти.Особливо більше не було проблем( сподіваюсь і не буде). Машинкою задоволений повністю,свою вартість вона виправдовує поки що цілком.Не 1,і не 2 рази катаючись по тому ,що в нас за якимось непорозумінням,називається дорогами порадів великому кліренсу.Боюсь, якщо і буду міняти Логан ,то прийдеться або на паркетник або на джип
Зранку їхав до Львова,на мостах була дика ожеледиця(на літніх ще був),і в одному місці машину таки повело,хоч і аккуратно їхав.На щастя повело не сильно,машин ніяких не було поруч,але надалі вирішив не ризикувати з навколо нульовими температурами, і поїхав поміняти колеса на зимові.Все таки при 0-10 тепла,літня резина вже дубіє і це відчувається
Колеса купив заздалегіть, Kumho I-zen KW31(175\70 R14). Подивимось як будуть працювати

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

106

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Резина доволі...специфічна.Почати напевно треба з того що руль став в біля нульової зони дуже пустий.Що чесно кажучи не зовсім комфортно.Правда на місці крутити стало не просто легко,а дуже легко
Ще з'явилось 2 питання.Походу я дозрів до чіп тюнінгу.Тому перше:машина відкатала 10500км.Чи є зміст робити зараз чіп-тюнінг чи після ТО1?Як то кажеться для повноти ефекту
І 2,у Львові є де провести цю операцію?

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

107

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Резина доволі...специфічна.Почати напевно треба з того що руль став в біля нульової зони дуже пустий.Що чесно кажучи не зовсім комфортно.Правда на місці крутити стало не просто легко,а дуже легко
Ще з'явилось 2 питання.Походу я дозрів до чіп тюнінгу.Тому перше:машина відкатала 10500км.Чи є зміст робити зараз чіп-тюнінг чи після ТО1?Як то кажеться для повноти ефекту
І 2,у Львові є де провести цю операцію?

недавно тоже поставил kw 31 но в размере 185х65х15, описанных симптомов не ощутил; хотя рано о чем-то говорить - еще зимы не было - надо по снегу/гололеду покататься

  0

108

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

у Львові є де провести цю операцію?

Ось тема нашого львівського ЧІПувальника Чіп-тюнінг Логана у Львові
дзвони, домовляйся.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

109

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

О,дякую.Треба буде поговорити
Здійснив накінець свою мрію(ггг),таки поміняв двірники, а то штатні взагалі вже були не робочі.Взяв в Ашані по 30грн безкаркаски(китайські якісь).600мм і 550.Чесно кажучи коли дивився в магазині,був впевнений що не влізе 600ка.Але подумав що форумчанам треба довіряти і таки взяв.Влізла)Площа яку протирають збільшилась,труть класно,довольний як слон
З насущного.Раніше рідко ввечері їздив,і відсутність підсвітки в багажнику не напрягала.А тепер дня фактично нема,і шаритись впотемках по багажнику конкретно задовбало...Треба щось придумати...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

110

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Батько мене класно підставив.Місяців півтора назад взяв з гаражу омивачку для скла.Два рази перепитав чи вона зимова(була без етикетки).
"Так , так, зимова 100%".Залив та і забув.Сьогодні спробував використати - моторчик мовчить.Засунув пальці в бачок - лід.П...ць
Рідини в бачку вже було дуже трішки,поїхав залив зимової(до -40).Але біда в тому що в системі теж лід лишився
Завтра поїду в гараж відігрівати феном.Чи вже нема змісту і шукати мотор на розбірці?...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

111

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Чи вже нема змісту і шукати мотор на розбірці?.

Якщо довго не насилував моторчик, то все нормально. Систему розморозити, залити зимової рідини та кататись дальше.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

112

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Відігрів феном)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

113

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Тарабанить салон поки не прогріється машина.Точніше навіть не салон,а внутрнішні трубки обігріву напевно.Також коли беру зранку холодну машину стукають задні стійки.Таки були вони неадекватні ще влітку(але з часом затихли),тепер вот знов.ХЗ скільки проживуть ще,міняти поки їздять якось лінь.Благо хоч через хвилин 30-40 після початку їзди затихають...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

114

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

На одометрі 14400км,підходить час 1го ТО.Масло напевно сам куплю,думаю замовити ось тут  Шелл. 4 літри вистачить?...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

115

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

4 літри вистачить?..

Навіть забагато.
Заливай рівно 3л.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

116

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Та я не буду робити.Хочу поки що пройти в офіціалів,хай ще буде гаранті.Але лінь в них купляти за тими цінами

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

117

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Вчора пройшов перше ТО.Все стандартно,проходив у Львові на Ю.Р.К.(на Б.Хмельницького).Все зробили швидко і впринципі недорого.Разом з матеріалами(їх),вийшло 750 грн.Правда мені ще доливали літру тосолу.По машинці теж все добре.Механік до речі помітив,що був невеликий удар в задню балку,і питався чи робити геометрію.Але оскільки я це робив буквально місяць назад,змісту не бачив,тому і відмовився.Після заміни масла машинка трішки стала жвавішою,і що однозначно помітив - тихішою на холостому ході.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

118

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Вчора пройшов перше ТО.Все стандартно,проходив у Львові на Ю.Р.К.(на Б.Хмельницького).Все зробили швидко і впринципі недорого.Разом з матеріалами(їх),вийшло 750 грн.Правда мені ще доливали літру тосолу.По машинці теж все добре.Механік до речі помітив,що був невеликий удар в задню балку,і питався чи робити геометрію.Але оскільки я це робив буквально місяць назад,змісту не бачив,тому і відмовився.Після заміни масла машинка трішки стала жвавішою,і що однозначно помітив - тихішою на холостому ході.

вибач... але нічого не зрозумів про літру !!!!!!!!!!!!!! тосолу.  чого її треба було долиивати ?  навіть коли мав стареньке "зубилко (ваз-2108)" то не доливав .....

  0

119

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

And_TC написав:

вибач... але нічого не зрозумів про літру !!!!!!!!!!!!!! тосолу

я за 5 лет долил всего 200 мл воды dntknw

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

120

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

And_TC написав:

ибач... але нічого не зрозумів про літру !!!!!!!!!!!!!! тосолу

Хм.Сказали спочатку літру.По списку матеріалів глянув - долили 200мл.
Пише так:
"Охолоджуюча рідина Рено"
Я просто ще влітку,машину поганяв трішки на контр-аварійних курсах,підозрюю що тому і доливали....

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

121

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

По списку матеріалів глянув - долили 200мл

Це в офіціалів напевно стандартна опція на ТО. Кожні три раза, що був на ТО, доливали (так писало в наряді) 100 мл. - 6.40грн. Дрібниця, а ім з "кожного" напевно приємно. vissla

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

122

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

bravo написав:

Це в офіціалів напевно стандартна опція на ТО.

И не только эта. Соседу по гаражу при обслуживании Кангу, оформленной на его личную фирму, каждый раз в счёт включали баллон ВД-40 (кажется на 150мл). Причём счёт он просматривал уже вне сервиса и возмущался, естественно, "задним числом". Когда же на 3-й раз он всё-таки спросил, не в бак ли они его льют, и попросил показать, что конкретно таким количеством ВД-шки обработано, то получил чёткий ответ : "А что тут показывать, мы всем авто, оформленным на предприятие, так пишем."

Logan 1,4 Base 2006 г.
  0

123

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Пройшла зима(сподіваюсь),вирішив присвятити машині трохи часу.Вимив повністю машинку,почистив салон,поміняв колеса на літні.Машина зразу приємніше їхати стала)А то з чорної,вона вже була коричнева...згори донизу
Взагалі,за зиму претензій до Логана не було взагалі.Після зими нічого не скрипить і не тарахкотить(виняток - замок дверей поскрипує,але я хз як від цього позбутись.Регулярно змащую,але вистачає на місяць-два).Резина впринципі не підводила,задоволений нею цілком,видимого стирання протектора я не побачив.
Недавно був рік як купилась машина,наїздив приблизно 17 тисяч(зараз вже трохи більше),задоволений вибором повністю

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

124

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Вчора на трассі, попав в шкло камінь від попутньої машини(
Результат - скол з водійської сторони на рівні очей.Мозолить очі просто жахливо.Так як на вулиці було мокро в тріщинку точно вже попала і вода і пил(
Печально одним словом(

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

125

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Заробили м'яко кажучи дуже помітно. Майстер сказав що із сколу висипало скло,і краще не може бути. ХЗ, але таке враження що там тепер(через 2 тижні після заробленого), знову утворилась дірочка...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0