51 Відредаговано Mellon (2012-04-21 23:40:05)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Довелось сьогодні проїхатись на сімейній копійці.Ніби і в хорошому стані.Але після двох тижнів на Логані я на ній ледве поїхав.До хорошого звикаєш швидко.Якось непомітно за 2 тижні капнуло 850км пробігу.Поки що лию 95,знайшов хорошу заправку,на трасі Львів - Стрий,біля Миколаєва...Ось тільки я не памятаю чия це)Там здається навіть немає марки...Там з одного боку ОККО ,а з другого вона.95а була ще в четвер 10,99.Ніби хороша...Різниці з Шелом не помітив ніби

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0



52

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon
Був сьогодні в Н.Роздолі, хотів набрати, а номера то нема.......

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

53

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Час абсолютно відсутній.Через це Євро-2012 тільки одні проблеми.В ВУЗі викладачі як з цепу зірвались,часу на здачу всього матеріалу обмаль+ ще закінчення бакалавратури.Машинка куплялась на всю сім'ю ,а в реальності вийшло що катаюсь тільки я.Бо маршрутками можна повіситись кожен день їздити.Вже 1250км,виручає машина звичайно сильно.Першими кандидатами на заміну в машині все ще залишаються двірники,але не знаю коли знайду час заїхати на Зелену,на базар.Без БК трохи некомфортно,хочеться все таки бачити свій розхід.Замовили з батьком в знайомого кілька листів STP,як прийдуть обезшумимо хоча б арки.
Моторчик потрохи просинається,хоч і обкатка але на деяких обгонах приходиться до 3,5-4к крутнути оберти.Сподіваюсь це не буде дуже критично.
Заглядав на масляний щуп,потемніння масла немає зовсім,задумуюсь чи їхати на ТО0(на 3000 км)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

54

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Давненько не писав...Ніяк не виберу момент що б зробити фотографії чистої машини)Кожен раз як тільки помию - впаде дощ:(
За цей час поставив задні бризговички і затонував машину...Виглядає симпатично.Дістало брязкання магнітоли,тому взяв і приклеїв на внутрішню сторону мордочки магнітолки кілька відрізків утеплювача під паркет.Тепер тишинааааа)
Помітив один нюанс,і не можу зрозуміти що це - при різкому наборі швидкості на другій передачі(різкому- це варіант педаль в підлогу),машина розганяється з невеликими поштовхами.Ніби ривками чи що...На інших передачах такого нема.Що це може бути?

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

55

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

2550км.Ривки пропали ніби.Самі собою.Очевидно встало все на свої місця))Заради цікавості купив на авторинку на Зеленій 4 листа STPшки. Поклеїв в багажник,різниці особливо не помітив,хіба що шуму від коліс ззаду стало поменше. На повноцінну шумоізоляцію поки що не вистачає фінансів,та і хотілось би ,що б її зробила все таки людина яка в цьому розбирається(цікаво чи з гарантії знімуть...)
Замучився з поскрипуванням магнітоли+щось на ямах в салоні трохи погримує.Чітке враження що кришка бардачка...Таке реально?...
Кілька днів назад таки не втримався на трассі Львів-Розвадів,притопив  до 150км\год.Пішла дуже впевнено,що приємно.Але гуркоту трохи забагато,тому будемо далі кататись на 3000 обертів(і 110км\год).
Прикрутив задні бризговички. Самі звичайні,універсальні.Але виглядають симпатично
До покупки Логана завжди думав ,що добре вмію відчувати габарити машини. Хех...З цією кормою коли паркуюсь то інколи 3 рази потом зійду,боячись зачепити машину що ззаді.Це вже потім виясняється,що до неї місця просто дууууже багато.Парктронік ставити якось не хочеться,скоріш за все пізніше прикуплю навігатор з відеовиходом і підключу камеру на зад

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

56 Відредаговано OKurylyshyn (2012-05-19 01:11:05)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Заради цікавості купив на авторинку на Зеленій 4 листа STPшки.

якщо я правильно розумію то ти упив не шумо, а вібро ізоляцію (фольгована смола), вона тобі шумів забрати зможе не більше 15-20%

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

57

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Та там особливо великої претензії на шуми з багажника то і не було.Я швидше хотів перевірити чи буде так і далі стукотіти каміння по днищу.Стукає))

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

58

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Замучився з поскрипуванням магнітоли+щось на ямах в салоні трохи погримує.Чітке враження що кришка бардачка...

Меня тоже доставали поскрипывания магнитолы (не штатная), проклеивал съемную панель, чтобы меньше болталась. Закончилось, снятием декоративной накладки на "бороду", а под ней четко были видны следы потертости. Проклеил места сопряжения накладки с торпедой антискрипом - стало тихо. Крышка бардачка - проклеил по периметру тем же антискрипом - не помогло. Источником постороннего звука оказался провод или трубка, лежащий на вентиляционных каналах перед передним пассажиром. Снизу, под торпеду как т можно глубже запускаешь руку и все там ощупываешь, потом фиксируешь или подкладываешь прокладки из шумомоизоляции.

Будьте внимательны к своим мыслям - они начало поступков. /Лаоцзы/
MCV 1,6+ГБО+ЭСП+БК+ЧТ (by _AlexSander_)
  0

59

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Заглянув сьогодні на масляний щуп.На ньому видно ,що масло досить сильно вже потемніло.Спочатку було абсолютно прозорим.Питання про заміну масла на 3к км залишається все ще відкритим. Втиху задумався про заміну масла своїми руками.А на 15к скажу офіціалам що не міняв ще нічого як вони і радили:)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

60

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon
та не парся ти, нащо воно тобі здалося? як залиєш нове, то за 1500-2000км воно знову почорніє.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

61

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

після обкатки машини пішов у школу підвищення водійської кваліфікації(в них площадка біля Метро,рекламувати напевно не можна). Планував на основний,а інструктор після перевірки сказав що краще зразу на професійний о_О. Цікаво.Дуже.Правда колесам хана прийде 100%. Перший раз вдалось спробувати хоч трохи на що взагалі здатний автомобіль.
P.s.інструктор питався чи не з логан клубу,тк ви до них часто приїзжаєте на покатушки)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

62

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon
Рега?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

63

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Так

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

64

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Так

У Львові його всі знають, в нас на сайті його реклама висить.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

65

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Я їхню рекламу давно побачив.Років 5 назад на їхній раллійній машині.З того часу і слідкую потрохи

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

66

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Виплило два нюанси:
1)Щось сильно застукало на любих нерівностях в карті передніх пасажирських дверей.Стукіт явно металічного походження,таке враження що відкрутився замок дверей чи що...
2)При проходженні віражів на змійці,стукає права задня стійка.Причому це було чути зразу як тільки почав виконувати маневри.Спочатку грішили з інструктором на те,що щось в багажнику кидає.Витягнув все - не помогло.Тоді він сів заді на те місце - стукіт пройшов.Порадив подивитись чи на заводі все добре докрутили і чи є всі резинки (ліва задня нічого не видає)

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

67

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

колдун дивись smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

68

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

_AlexSander_ написав:

колдун дивись

Уааа,поясніть детальніше що це)))Я не так добре розбираюсь у всіх технічних деталях))

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

69

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Уааа,поясніть детальніше що це)))Я не так добре розбираюсь у всіх технічних деталях))

Это распределитель тормозных усилий. Стоит на автомобилях без АБС. Расположен он над задней балкой посередине. От него идут металлические трубки к тормозным барабанам. Возможно в нем лопнула пружина или еще чего...

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

70

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

снизу машины - распределитель тормозных усилий. такой рычаг с тягой, в вернюю его часть входят тормозные трубки.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

71

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Ну...але по логіці речей,якщо удари ідуть тільки коли машина опускається на задню праву стійку...так би не було ж някої різниці,праве опускається колесо вниз,чи ліве?
А що в карті дверей може бути?

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

72

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Давненько не писав...
Пробіг вже 4600км.До машини впринципі немає претензій.Швидше до себе.Коли розвертався - непомітив зелений камінь,в зеленій траві.Результат - загнув поріг і царапина довжиною 7-8см по порозі.Добре що хоч не двері...Фотографій не робив - злий дуже був на себе,машинка вже відправилась на виправляння пошкоджень.Сьогодні повинен забрати...
А,і ще із сумного.Стукіт і коник-стрибунець в дверях став просто нестерпним.Але причину я так і не знайшов.Хотів зняти карту дверей,але прямота(точніше кривість ) моїх рук,не дозволили це зробити.Боявся зламати фіксатори карти...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

73

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Давненько не писав...
Пробіг вже 4600км.До машини впринципі немає претензій.Швидше до себе.Коли розвертався - непомітив зелений камінь,в зеленій траві.Результат - загнув поріг і царапина довжиною 7-8см по порозі.Добре що хоч не двері...Фотографій не робив - злий дуже був на себе,машинка вже відправилась на виправляння пошкоджень.Сьогодні повинен забрати...
А,і ще із сумного.Стукіт і коник-стрибунець в дверях став просто нестерпним.Але причину я так і не знайшов.Хотів зняти карту дверей,але прямота(точніше кривість ) моїх рук,не дозволили це зробити.Боявся зламати фіксатори карти...

Снимать карты первый раз сложно, там помимо фиксаторов ещё герметик по периметру. Я когда ставил обратно - отмыл весь герметик с карты и с двери антисиликоном, другим не советую, и проклеил антискрипом (полоска ткани с одной строны, с другой скотч).  Снимается карта с усилием, я начина снизу и просто отрывал карту. После я поснимал оставшиеся андапки с двери и повставлял в отверстия на карте.

  0

74 Відредаговано sansa (2012-07-06 20:22:43)

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mellon написав:

Хотів зняти карту дверей,але прямота(точніше кривість ) моїх рук,не дозволили це зробити.Боявся зламати фіксатори карти...

О-о-о, про карту дверей можно песни писать и поэмы складывать. Я когда ставил динамики, снимал переднюю пассажирскую, так пока снял - всё проклял два раза. big_smile Очень туго клипсы сидят, рвать надо сильно. Я рвал и плакал, думал, повыламываю все к чёрту. Но к тому моменту меня это уже не остановливало. И герметик там качественный, скотина. Я на половине периметра оторвать его не смог. Видать, совсем ослаб. Оттягивал карту и подрезал ножом. Это было вначале, и я ещё надеялся решить вопрос нежно. big_smile Кроме того, у меня в двух разных руководствах по обслуживанию логана тактично упущен один винтик на карте. Который в фазе два прячется под накладкой ручки. Сама накладка на защёлках, снимается, и под ней болт. Нашёл его не сразу.
Самый оргазм был, когда я наконец снял карту - перемазанный герметиком, злой, мокрый и готовый убить всех, до кого дотянусь - и понял, что снимал её зря. Ничем в установке динамика это не помогает. dash1
Зато теперь знаю, как снимать карту. Опыт - великое дело. big_smile
Так что ты подумай, нужно ли тебе её снимать? smile

  0

75

Re: Logan 1.4 Black (БЖ Mellon)

Mister написав:

я начина снизу и просто отрывал карту

неправильно вы Дядя Фёдор бутерброд едите. Вы его снизу , а надо сверху wink

sansa написав:

в двух разных руководствах по обслуживанию логана тактично упущен один винтик на карте

Реальные инструкции иногда читать нужно.иногда  помогает: FAQ&action=all

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0