1

Тема: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

plustbsenile

MCV (bazuka)2008
  0



2

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

VitaSpirt написав:

щасливим власникам vagonів

А що, власники седанів не щасливы??? visslatease

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

VitaSpirt написав:

plustbsenile

Судячи з відгуків власник седана мріє про vagon:)

MCV (bazuka)2008
  0

4

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

За всих не скажу, а я не мрію. Мені вагони та хетчі не подобаються в любій марці авто.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

5

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Lavrik написав:

За всих не скажу, а я не мрію. Мені вагони та хетчі не подобаються в любій марці авто.

Мені аналогічно , але Logan MCV найпривабливіший серед інших (для мене) і тому до їх числа не входить. Катаємось з ним вже 3 роки:imho:

MCV (bazuka)2008
  0

6

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

VitaSpirt написав:

Катаємось з ним вже 3 роки

І тільки зараз зареєструвались???
storstark

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

7

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Lavrik написав:
VitaSpirt написав:

Катаємось з ним вже 3 роки

І тільки зараз зареєструвались???
storstark

Инэт очень уж сложный предмет - вот его нет , а вот сразу есть .

MCV (bazuka)2008
  0

8

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Приветствую! Не нарадуюсь своей MCV-шке с 2007. Уникальный форм-фактор. А Седану логановскому мы как раз должны быть благодарны: из удобного компактного, крепко сбитого седана, получился компактный универсал с большими возможностями. MCV короче чем Opel Vectra C например.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

9

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Bob3000 написав:

Приветствую! Не нарадуюсь своей MCV-шке с 2007. Уникальный форм-фактор. А Седану логановскому мы как раз должны быть благодарны: из удобного компактного, крепко сбитого седана, получился компактный универсал с большими возможностями. MCV короче чем Opel Vectra C например.

Повністю згоден. Скажу навіть більше , перед купівлею MCV придивлявся і до седанів , але у зв"язку з кризою  2008р. вистачило на вагон (що правда base 5m). imho2

MCV (bazuka)2008
  0

10

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

VitaSpirt написав:

(що правда base 5m)

Теж вітаю на форумі. rock Катаюся на 5ти містному МСВішику. moto Не нарадуюсь. upp А два сидіння позаду, можна при бажанні і потребі доставити самому. imho2

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

11

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

мне вагон нравится за вместимость, а седан приятнее едет быстрее разгоняется  и мягче подвеска, багажник отдельно от салона нет посторонних запахов перевозимого груза rock

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

12

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Александр007 написав:

багажник отдельно от салона нет посторонних запахов перевозимого груза

plus теж по цій причині

Lavrik написав:

Мені вагони та хетчі не подобаються в любій марці авто

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

13

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Я купував авто не тільки з економічних , але й з прагматичних міркувань - можливість його використання у повному обсязі (на той час попереду було будівництво власної хатинки з усіма витікаючими) , тому брав до уваги не тільки екстер"єр , але і всі інші плюси.
Роботою та витривалістю повністю задоволений. rock

MCV (bazuka)2008
  0

14

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Своим МСВ  очень доволен. Рено удалось то, что наверно не удалось никому - совместить экономичность, надежность, универсальность автомобиля.

  0

15 Відредаговано VitaSpirt (2012-02-15 19:17:54)

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

RUNO написав:

Своим МСВ  очень доволен. Рено удалось то, что наверно не удалось никому - совместить экономичность, надежность, универсальность автомобиля.

plus Ще б туди здавляний газ втулить crazy

MCV (bazuka)2008
  0

16

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Александр007 написав:

мне вагон нравится за вместимость, а седан приятнее едет быстрее разгоняется  и мягче подвеска, багажник отдельно от салона нет посторонних запахов перевозимого груза rock

offtopic   big_smile big_smile big_smile

А що ж ми таке возим ? Крадену солярку як в 90 тих ? Коноплю ? Свиней ?

big_smile big_smile big_smile   alc

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

17

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

joakim написав:

[

А що ж ми таке возим ? Крадену солярку як в 90 тих ? Коноплю ? Свиней ?

big_smile big_smile big_smile   alc

на дачу много барахла- рассада, инструменты, еду, обратно урожай   reta
в багажник влазит 12 пласмассовых ящиков ( 3 по 2 ряда =6 + сверху еще 6 = 12 ) styrka
если картошки влазит 6 мешков в багажник + 4 на второй ряд сидений вот и МСВ не нужен reta

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

18

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

А ще у вагон мона втулить матрас ! На двох! empathy

MCV (bazuka)2008
  0

19 Відредаговано Владимир Александрович (2012-02-15 22:00:39)

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

VitaSpirt написав:

А ще у вагон мона втулить матрас ! На двох! empathy

Вот темочку затронули -аж я торчу!!!!!!!! Конечно МСВ! И только МСВ!!! Не хочу ни кого обидеть(простите ребятушки подлеца)но машины были разные(корме БУСОВ),то по вместительности и надёжности -с МСВи ни одна и рядом не стояла.Есть конечно и лучше ,я не спорю (машины разные -что по цене ,что по комфорту ,что по вместительности и тд. и тп.)Но я всё же за М С Ви!!!!!!!!!!!!!!!!Так что уважаемый Русик - я за Вас!!!!!!!! И на последок - поздравляю Вас Днем рождения и Днем св. Валентина ! Вам и Вашей Семье -Удачи и здоровья!

Пусть бог воздаст тебе вдвойне-за то что ты желаеш мне!!  логан мсв 5-ть мест конд.,птф,гбо,фаркоп,синий минерал, октябрь2011г.в.
  0

20

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Владимир Александрович написав:
VitaSpirt написав:

А ще у вагон мона втулить матрас ! На двох! empathy

Вот темочку затронули -аж я торчу!!!!!!!! Конечно МСВ! И только МСВ!!! Не хочу ни кого обидеть(простите ребятушки подлеца)но машины были разные(корме БУСОВ),то по вместительности и надёжности -с МСВи ни одна и рядом не стояла.Есть конечно и лучше ,я не спорю (машины разные -что по цене ,что по комфорту ,что по вместительности и тд. и тп.)Но я всё же за М С Ви!!!!!!!!!!!!!!!!Так что уважаемый Русик - я за Вас!!!!!!!! И на последок - поздравляю Вас Днем рождения и Днем св. Валентина ! Вам и Вашей Семье -Удачи и здоровья!

И Вам спасибочки вдвойне !:like:

MCV (bazuka)2008
  0

21

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

VitaSpirt написав:
Владимир Александрович написав:
VitaSpirt написав:

А ще у вагон мона втулить матрас ! На двох! empathy

Вот темочку затронули -аж я торчу!!!!!!!! Конечно МСВ! И только МСВ!!! Не хочу ни кого обидеть(простите ребятушки подлеца)но машины были разные(корме БУСОВ),то по вместительности и надёжности -с МСВи ни одна и рядом не стояла.Есть конечно и лучше ,я не спорю (машины разные -что по цене ,что по комфорту ,что по вместительности и тд. и тп.)Но я всё же за М С Ви!!!!!!!!!!!!!!!!Так что уважаемый Русик - я за Вас!!!!!!!! И на последок - поздравляю Вас Днем рождения и Днем св. Валентина ! Вам и Вашей Семье -Удачи и здоровья!

И Вам спасибочки вдвойне !:like:

Да ладно! Свои ,МСиВишники,как нибудь разберёмся! Было-бы здоровье,крепкая семья ,да машины не ломались.А остальное - или купим или одолжим !!!:coffee::upp::tbsenile::storstark:

Пусть бог воздаст тебе вдвойне-за то что ты желаеш мне!!  логан мсв 5-ть мест конд.,птф,гбо,фаркоп,синий минерал, октябрь2011г.в.
  0

22

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Теж вітаю на форумі.  Катаюся на 5ти містному МСВішику.  Не нарадуюсь.  А два сидіння позаду, можна при бажанні і потребі доставити самому.
Доставити то можна, але як на це подивиться голодний даїшник? Думаю йому це явно сподобається))) Різниця в 800 зелених між 5 і 7 місним варіантом, це не тільки додаткова сідушка, але і ремені безпеки, вікна, що відкриваються і головне - в техпаспорті вказано число 7 , а не 5. Так би кожен брав 5 і переробляв на 7, але по документах то 5 - і думаю нічого ви йому на дорозі не докажете!

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

23

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

nick35 написав:

Теж вітаю на форумі.  Катаюся на 5ти містному МСВішику.  Не нарадуюсь.  А два сидіння позаду, можна при бажанні і потребі доставити самому.
Доставити то можна, але як на це подивиться голодний даїшник? Думаю йому це явно сподобається))) Різниця в 800 зелених між 5 і 7 місним варіантом, це не тільки додаткова сідушка, але і ремені безпеки, вікна, що відкриваються і головне - в техпаспорті вказано число 7 , а не 5. Так би кожен брав 5 і переробляв на 7, але по документах то 5 - і думаю нічого ви йому на дорозі не докажете!

Я так и не понял - у Вас 7 или 5 мест.????????Катаетесь на 5-ти .а подписываетесь на 7-ми!

Пусть бог воздаст тебе вдвойне-за то что ты желаеш мне!!  логан мсв 5-ть мест конд.,птф,гбо,фаркоп,синий минерал, октябрь2011г.в.
  0

24

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

nick35 написав:

Теж вітаю на форумі.  Катаюся на 5ти містному МСВішику.  Не нарадуюсь.  А два сидіння позаду, можна при бажанні і потребі доставити самому.
Доставити то можна, але як на це подивиться голодний даїшник? Думаю йому це явно сподобається))) Різниця в 800 зелених між 5 і 7 місним варіантом, це не тільки додаткова сідушка, але і ремені безпеки, вікна, що відкриваються і головне - в техпаспорті вказано число 7 , а не 5. Так би кожен брав 5 і переробляв на 7, але по документах то 5 - і думаю нічого ви йому на дорозі не докажете!

Між базою та лауреатом новенька "таврія" для , наприклад , батька lol1

MCV (bazuka)2008
  0

25

Re: Привіт всім щасливим власникам vagonів !

Якраз 7 заводських місць - приїзджайте покатаю на третьому ряді, там до речі зручно і затишно!

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0