1

Тема: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Вирішив і я завести бортовичок. Тож коротка історія про купівлю мого Логанчика. Це моє перше авто, досвіду водіння 0,0. По правді дійшов до вибору Логана через обмеженість бюджетних коштів, про що ще не пожалкував. Від кредиту відразу відмовився (іпотечний вже достав) тож з тією сумою, що була на руках міг розраховувати на представника ВАЗу, вітчизняного автопрому, в обличчі Ланоса, все в топовій комплектації, або логан в значно біднішій. Перша позиція відпала після того як із друзями поділився своїми варіантами вибору, тож «тазик з гайками» відразу зайняв останню позицію. Над другим варіантом думав поки не сів за кермо Ланоса. Ріст у мене 1м. 90 см. тому крісло водія відразу було відсунуте до упора, задній пасажир при цьому повинен був розчепірити ноги як на прийомі в гінеколога. Та і це не допомогло мені комфортно почуватись в авто, не кажучи про заднього пасажира. Кермо в прямому сенсі лежало в мене на колінах, щоб вийти з машини, точніше сказати – вилізти, треба було докласти чимало зусиль. Тож перше місце впевнено посів Рено Логан - по-перше, для сім’ї з чотирьох чоловік один з яких ростом 1м. 90см. - це найкраще по габаритах авто, по-друге яка не яка а на 60 відсотків іномарка і по-третє це Рено Логан! 
І ось день візиту до автосалону - 1 жовтня 2011 року. Чому так точно помітив дату? Тому, що акція на Логани закінчилась 30 вересня, блін…! В результаті чого я втратив близько 3500 халявних гривень!!! Посидівши в салоні Логасика сім’я остаточно затвердила мій вибір. Обрали другу комплектацію – AMBIANCE, двигун 1,4, з допів: кузов металік та протитуманні фари. Все потягнуло на 95250 грн. Чекали на авто трохи більше 2 місяців, при чому дилер порушив терміни  поставки по договору, а менеджер відмовився сплачувати штрафні санкції (70 грн. – дрібничка але все ж 7 літрів пального). Замість цього дали картку постійного клієнта. Не знаю намахали вони мене з цим чи ні, хай буде на їхній совісті. В салоні менеджер запропонувала послуги щодо постановки на облік автівки, які мали обійтись в 4200 грн., від чого я відмовився (відчував що це далеко не  безкоштовно, в чому пізніше пересвідчився). Тут же в салоні запропонували встановити задні бризковики, коврики та всіляке талалайство до машинки. Із пропозицій погодився на бризковики. Від ковриків відмовився коли мені в ціну тих ковриків (близько 850 грн. за салонний та багажний) дорахували 26 грн. за, увага!, «встановлення» цих ковриків! Це повний п…ц! Привіт автосалону «Луцьк-експо»! Клієнт купляє за готівку авто, а з нього беруть 26 грн. за встановлення ковриків! Згодом купив коврики через інтернет, які обійшлись в 430 грн…. Так ось, забрали нарешті свого логасика - на спідометрі 3,2 км. На другий день з товаришем в якості інструктора почав обкатувати авто та одночасно вчитись на ньому їздити. Через тиждень вже катався сам та нарешті вирішив поставити Логасика на облік. В суботу приїхав у МРЕВ і тут почалось, хоча ні мені з цим повезло, поставив на облік приблизно за три з половиною години правда заплативши при цьому лівачок 300 грн., так би мовити по знайомству. Правда досі не знаю за що, мабуть за швидкість. Саме більше вразив спосіб передачі цих благодійних коштів. Симпатична панянка у вікеничку попросила покласти до паспорту вказану нею на листочку суму і передати їй. При цьому я в черзі був не сам. Після цього вона елегантно, вже судячи зі всього звичним для неї жестом, витрусила вміст мого аусвайса до себе в шухлядку. Ось і все, вся процедура коштувала мені 3600 грн. Чиста економія в порівнянні із пропозицією салону 600 грн….
Наїздив 1000 км. Зауважень як у водія-чайника практично немає. Єдине що помітив не завжди з першого разу втикається задняя передача.

  0



2

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Nestor вітаю rock
Хай автівка радує, і як говорять "Ни гвоздя, ни жезла".

Nestor написав:

Єдине що помітив не завжди з першого разу втикається задняя передача.

Потрібно витримати паузу перед вмиканням.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Вітаю з вірним вибором, вливайся в колектив.

Nestor написав:

Єдине що помітив не завжди з першого разу втикається задняя передача.

Це нормально, у всіх так, просто наші коробки не мають синхронізатора. Задню передачу треба включати коли машина повністю стоїть, та й і так не завжди з першого разу заскакує.

До речі, в тебе Бортовий Комп'ютер є?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

4

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Lavrik написав:

Nestor вітаю rock
Хай автівка радує, і як говорять "Ни гвоздя, ни жезла".

Nestor написав:

Єдине що помітив не завжди з першого разу втикається задняя передача.

Потрібно витримати паузу перед вмиканням.

Дякую. Спробую.

  0

5

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

OKurylyshyn написав:

Вітаю з вірним вибором, вливайся в колектив.

Nestor написав:

Єдине що помітив не завжди з першого разу втикається задняя передача.

Це нормально, у всіх так, просто наші коробки не мають синхронізатора. Задню передачу треба включати коли машина повністю стоїть, та й і так не завжди з першого разу заскакує.

До речі, в тебе Бортовий Комп'ютер є?

Дякую за вітання. Компа не має.

  0

6

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Nestor написав:

Дякую за вітання. Компа не має.

Є можливість його активувати, але для цього треба в Львів приїхати.
Активація буде проводитись 04/02/2012р ось тут читай Активація БК у Львові&p=1
З Луцька буде їхати одна машина, можете разом приїхати.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

7

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Примите мои поздравления! app

  0

8

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Мои поздравления! Добро пожаловать в "нашу семью"! storstark

Nestor написав:

не завжди з першого разу втикається задняя передача.

Я тоже не сразу вкурил, почему она не включается - товарищи с форума подсказали, что синхронизаторов нет на задней - можно подождать, а можно перед включением задней поклацать 1,2-ю..., а потом заднюю (естественно, стоя на месте).

Logan I F2 1.4 MPi base Gris Platine 2009 → Logan II 1.5 DCi "Zen" Gray comet 2020
  0

9

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Я уже взял за привычку перед включением задней включить 3ю.

  0

10

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

1-я 2-я 3-я... Зачем такие сложности? smile
Достаточно вернутся на нейтраль, а потом включить ещё раз.
До сих пор срабатывало всегда.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

11

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

согласен, как бы двойной выжим. На газоне учили так ездить smile на старых машинах коробки были без синхронизаторов, поэтому что бы шестерня приняла такой же вращательный момент как и главный вал, необходимо переключиться на нейтральную и отпустить сцепление.

  0

12

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Nestor  добро пожаловать! Пусть машина радует smile) tbsenile Ни гвоздя. ни жезла.

Renault Logan  Ambiance 1.4 2010г.в
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=9723 - бортовик
  0

13

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Позравляю, вливайся! Пусть машинка только радует!

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

14

Re: Logasyk - моя перша автівка та перші враження

Bob3000 написав:

1-я 2-я 3-я... Зачем такие сложности?

Имел в виду 1 ИЛИ 2 ИЛИ 3.

Logan I F2 1.4 MPi base Gris Platine 2009 → Logan II 1.5 DCi "Zen" Gray comet 2020
  0